• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    25-04 19:00Beek Vooruit O23-4 - Baronie O23-2
    28-04 10:00Beek Vooruit 11 - HZ'75 3
    28-04 10:00OVV'67 VR2 - Beek Vooruit VR1
    28-04 11:30Beek Vooruit 2 - Geldrop 2
    28-04 12:15Beek Vooruit 9 - Cluzona 4
    28-04 14:00Beek Vooruit 1 - Uno Animo 1
    04-05 10:10Unitas'30 JO14-4 - Beek Vooruit JO14-2
    04-05 10:15Beek Vooruit JO13-1 - Yerseke JO13-1
    04-05 10:15Beek Vooruit JO17-3 - Hoeven JO17-2
    04-05 11:00Yerseke JO19-1 - Beek Vooruit JO19-1
    04-05 12:15Beek Vooruit JO17-1 - RBC JO17-1
    04-05 12:15Beek Vooruit O23-3 - Madese Boys O23-1
    04-05 12:15Beek Vooruit O23-4 - WSC O23-1
    04-05 12:30Dubbeldam 4 - Beek Vooruit 2
    04-05 12:30Dubbeldam MO20-1 (9-tal) - Beek Vooruit MO20-1
    04-05 16:30Beek Vooruit O23-2 - Roosendaal O23-3
    05-05 10:00Beek Vooruit 6 - SC Gastel 6
    05-05 11:00Terheijden VR1 - Beek Vooruit VR1
    05-05 12:00Moerse Boys 3 - Beek Vooruit 8
    06-05 19:00Terheijden MO13-1 - Beek Vooruit MO13-1
    06-05 19:00Halsteren JO15-1 - Beek Vooruit JO15-1
    07-05 19:00Irene'58 JO10-1 - Beek Vooruit JO10-3
    08-05 18:30Beek Vooruit JO8-3 - DSE JO8-1
    08-05 19:00Beek Vooruit MO15-1 - UVV'40 MO15-1
    10-05 19:30Beek Vooruit 45+2 - TSV Gudok 45+1
    10-05 19:30DHV 45+1 - Beek Vooruit 45+1
    10-05 19:30Sprundel 35+1 - Beek Vooruit 35+1
    10-05 20:00Beek Vooruit 45+1 - JEKA 45+2
    10-05 20:00Beek Vooruit 35+1 - Moerse Boys 35+1
    10-05 20:00OVV'67 45+1 - Beek Vooruit 45+2
    10-05 20:30Beek Vooruit 45+2 - Waspik 45+1
    10-05 20:30Irene'58 45+1 - Beek Vooruit 45+1
    10-05 20:30Schijf 35+1 - Beek Vooruit 35+1
    10-05 21:00Beek Vooruit 35+1 - Wernhout 35+1
    10-05 21:30JEKA 45+1 - Beek Vooruit 45+2
    11-05 08:30Beek Vooruit JO13-2 - Sarto JO13-6
    11-05 08:30Beek Vooruit MO11-1 - Oosterhout JO11-2
    11-05 08:30Beek Vooruit JO11-1 - Bavel JO11-1
    11-05 08:30Beek Vooruit JO9-6 - VVR JO9-2
    11-05 08:30Beek Vooruit JO9-3 - Unitas'30 JO9-5
    11-05 08:30Beek Vooruit JO8-1 - R.K.S.V. Groen Wit JO8-3
    11-05 08:30Beek Vooruit JO8-5 - Baronie JO8-4
    11-05 08:30UVV'40 JO11-4 - Beek Vooruit JO11-5
    11-05 08:30Kozakken Boys JO10-3 - Beek Vooruit JO10-3
    11-05 08:30TSC JO9-4 - Beek Vooruit JO9-7
    11-05 08:30UVV'40 JO8-4JM - Beek Vooruit JO8-4
    11-05 09:00Beek Vooruit MO15-1 - Rijen MO15-1
    11-05 09:00Beek Vooruit JO7-2 - R.K.S.V. Groen Wit JO7-3
    11-05 09:00Beek Vooruit JO7-4 - Baronie JO7-1
    11-05 09:15VV Papendrecht JO15-1 - Beek Vooruit JO15-2
    11-05 09:20Beek Vooruit JO7-2 - SAB JO7-1JM
    11-05 09:20Beek Vooruit JO7-4 - WDS'19 JO7-1
    11-05 09:30Beek Vooruit JO10-2 - Moerse Boys JO10-2
    11-05 09:30Beek Vooruit JO9-4 - Zundert JO9-2
    11-05 09:30Neerlandia'31 JO7-3JM - Beek Vooruit JO7-3
    11-05 09:30Advendo JO11-1 - Beek Vooruit JO11-3
    11-05 09:30Internos JO9-2 - Beek Vooruit JO9-1
    11-05 09:40WDS'19 JO7-2 - Beek Vooruit JO7-2
    11-05 09:40Neerlandia'31 JO7-2JM - Beek Vooruit JO7-4
    11-05 09:45Beek Vooruit JO11-2 - VVR JO11-1
    11-05 09:45R.K.S.V. Groen Wit JO9-3 - Beek Vooruit JO9-5
    11-05 09:45Unitas'30 JO9-3 - Beek Vooruit JO9-2
    11-05 09:50Beek Vooruit JO7-3 - WDS'19 JO7-3
    11-05 10:00VCW JO7-1 - Beek Vooruit JO7-1
    11-05 10:00SAB JO8-1 - Beek Vooruit JO8-2
    11-05 10:10Advendo JO7-2 - Beek Vooruit JO7-3
    11-05 10:15Beek Vooruit JO16-3 - ST Zwaluwe/DHV JO16-1
    11-05 10:15Beek Vooruit JO15-3 - FC Tilburg JO15-2
    11-05 10:15Baronie JO7-2 - Beek Vooruit JO7-5
    11-05 10:20ST Zwaluwe/DHV JO7-2JM - Beek Vooruit JO7-1
    11-05 10:30Rijen MO13-1 - Beek Vooruit MO13-1
    11-05 10:30SCO JO13-1 - Beek Vooruit JO13-3
    11-05 10:35Beek Vooruit JO7-5 - TSC JO7-1
    11-05 10:40Beek Vooruit JO7-1 - Madese Boys JO7-1JM
    11-05 10:45Beek Vooruit JO17-2 - JEKA JO17-5
    11-05 10:45Moerse Boys JO11-1 - Beek Vooruit JO11-4
    11-05 10:55The Gunners JO7-1 - Beek Vooruit JO7-5
    11-05 11:00Unitas'30 JO10-3 - Beek Vooruit JO10-4
    11-05 11:15Beek Vooruit JG1JM - Zundert JG1
    11-05 11:15Beek Vooruit JO12-1 - Baronie JO12-6
    11-05 12:00De Fendert JO19-1 - Beek Vooruit JO19-1
    11-05 12:15Beek Vooruit JO16-1 - Rood-Wit W JO16-1
    11-05 12:15Beek Vooruit JO17-3 - Irene'58 JO17-1
    11-05 12:30Madese Boys O23-2 - Beek Vooruit O23-1
    11-05 12:45Beek Vooruit JO17-1 - Luctor Heinkenszand JO17-1
    11-05 13:00Sprundel JO14-1JM - Beek Vooruit JO14-2
    11-05 13:00Zeelandia Middelburg JO15-1 - Beek Vooruit JO15-1
    11-05 14:15Beek Vooruit JO19-2 - JEKA JO19-4
    11-05 14:45Beek Vooruit O23-2 - Zeelandia Middelburg O23-1
    11-05 15:30TSC O23-1 - Beek Vooruit O23-4
    11-05 15:45Unitas'30 JO19-4 - Beek Vooruit JO19-3
    11-05 16:15Unitas'30 MO20-2 - Beek Vooruit MO20-1
    11-05 16:30Beek Vooruit 2 - The Gunners 3
    11-05 17:00Beek Vooruit O23-3 - TSC O23-2
    12-05 10:00Beek Vooruit 4 - Roosendaal 9
    12-05 10:00Victoria'03 3 - Beek Vooruit 6
    12-05 10:00Moerse Boys 4 - Beek Vooruit 12
    12-05 10:30HZ'75 3 - Beek Vooruit 11
    12-05 10:30BSC 3 - Beek Vooruit 9
    12-05 11:00Virtus 3 - Beek Vooruit 3