Wedstrijdoverzicht Beek Vooruit


Op deze pagina vind je het complete wedstrijdoverzicht van alle teams van v.v. Beek Vooruit. De informatie is voornamelijk gebaseerd op informatie van KNVB Dataservice en wordt aangevuld met specifieke verenigingsinformatie.

Deze wedstrijden zijn onder voorbehoud en kunnen dus wijzigen. 

Tip van de wedstrijdsecretarissen: Controleer voor alle zekerheid het programma daags voor de wedstrijd of op de wedstrijddag zelf om misverstanden of teleurstellingen te voorkomen!
De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 19-04-2020 afgelast     Beek Vooruit 1 - Roosendaal 1
  • 26-04-2020 afgelast     JEKA 1 - Beek Vooruit 1
  • 03-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 1 - Uno Animo 1
  • 10-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 1 - DESK 1
  • 19-04-2020 afgelast     ST TPO/VOV 2 - Beek Vooruit 10
  • 03-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 10 - DEVO 3
  • 10-05-2020 afgelast     SVC 2 - Beek Vooruit 10
  • 19-04-2020 afgelast     RSV 4 - Beek Vooruit 11
  • 10-05-2020 afgelast     Wernhout 4 - Beek Vooruit 11
  • 12-04-2020 afgelast     Sprundel 6 - Beek Vooruit 12
  • 19-04-2020 afgelast     Boeimeer 5 - Beek Vooruit 12
  • 10-05-2020 afgelast     Wernhout 5 - Beek Vooruit 12
  • 19-04-2020 afgelast     Beek Vooruit 13 - HZ'75 3
  • 10-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 13 - Hardinxveld 2
  • 11-04-2020 afgelast     Beek Vooruit 2 - Rijen 2
  • 19-04-2020 afgelast     Beek Vooruit 2 - MOC'17 2
  • 26-04-2020 afgelast     JEKA 2 - Beek Vooruit 2
  • 10-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 2 - Groen Wit 2
  • 19-04-2020 afgelast     Beek Vooruit 3 - Unitas'30 4
  • 10-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 3 - Nieuw Borgvliet 3
  • 19-04-2020 afgelast     Beek Vooruit 4 - Baronie 2
  • 10-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 4 - VCW 2
  • 19-04-2020 afgelast     Beek Vooruit 5 - JEKA 12
  • 10-05-2020 afgelast     Baronie 5 - Beek Vooruit 5
  • 19-04-2020 afgelast     Internos 4 - Beek Vooruit 6
  • 10-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 6 - Baronie 3
  • 19-04-2020 afgelast     Beek Vooruit 8 - Groen Wit 5
  • 10-05-2020 afgelast     FC Dordrecht Amateurs 4 - Beek Vooruit 8
  • 19-04-2020 afgelast     Unitas 3 - Beek Vooruit 9
  • 10-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 9 - HZ'75 2
  • 18-04-2020 afgelast     UVV'40 2 - Beek Vooruit 2
  • 09-05-2020 afgelast     DVO'60 2 - Beek Vooruit 2
  • 19-04-2020 afgelast     Achtmaal VR1 - Beek Vooruit VR1
  • 10-05-2020 afgelast     DSE VR2 - Beek Vooruit VR1
  • 17-04-2020 afgelast     Madese Boys 45+1 - Beek Vooruit 1 45+
  • 17-04-2020 afgelast     Beek Vooruit 1 45+ - TSC 45+1
  • 17-04-2020 afgelast     SCO 45+1 - Beek Vooruit 1 45+
  • 08-05-2020 afgelast     SCO 45+1 - Beek Vooruit 1 45+
  • 08-05-2020 afgelast     Madese Boys 45+1 - Beek Vooruit 1 45+
  • 08-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 1 45+ - TSC 45+1
  • 17-04-2020 afgelast     Beek Vooruit 2 45+ - Baronie 45+1
  • 17-04-2020 afgelast     VVR 45+1 - Beek Vooruit 2 45+
  • 17-04-2020 afgelast     Beek Vooruit 2 45+ - JEKA 45+2
  • 17-04-2020 afgelast     Rood-Wit W 45+1 - Beek Vooruit 2 45+
  • 08-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 2 45+ - VVR 45+1
  • 08-05-2020 afgelast     JEKA 45+2 - Beek Vooruit 2 45+
  • 08-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 2 45+ - Baronie 45+1
  • 08-05-2020 afgelast     Rood-Wit W 45+1 - Beek Vooruit 2 45+
  • 17-04-2020 afgelast     Baronie 35+1 - Beek Vooruit 35+
  • 17-04-2020 afgelast     Beek Vooruit 35+ - TVC Breda 35+1
  • 17-04-2020 afgelast     Boeimeer 35+1 - Beek Vooruit 35+
  • 17-04-2020 afgelast     Beek Vooruit 35+ - Groen Wit 35+1
  • 08-05-2020 afgelast     TVC Breda 35+1 - Beek Vooruit 35+
  • 08-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 35+ - Boeimeer 35+1
  • 08-05-2020 afgelast     Baronie 35+1 - Beek Vooruit 35+
  • 08-05-2020 afgelast     Beek Vooruit 35+ - Groen Wit 35+1
  • 02-05-2020 afgelast     OJC ROSMALEN JG2G - Beek Vooruit JG1
  • 18-04-2020 afgelast     Steenbergen JO19-1 - Beek Vooruit JO19-1
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO19-1 - SC Gastel JO19-1
  • 18-04-2020 afgelast     Wernhout JO19-1 - Beek Vooruit JO19-2
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO19-2 - The Gunners JO19-1
  • 18-04-2020 afgelast     SEOLTO JO19-1 - Beek Vooruit JO19-3
  • 25-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO19-3 - DFC JO19-1
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO19-3 - Oranje Wit JO19-3
  • 18-04-2020 afgelast     Unitas'30 JO19-4 - Beek Vooruit JO19-4
  • 09-05-2020 afgelast     Wieldrecht JO19-2 - Beek Vooruit JO19-4
  • 18-04-2020 afgelast     MOC'17 JO19-2 - Beek Vooruit JO19-5
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO19-5 - DSE JO19-2
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO17-1 - VOAB JO17-1
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO17-1 - Oranje Wit JO17-1
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO17-2 - SCO JO17-1
  • 09-05-2020 afgelast     Bavel JO17-2 - Beek Vooruit JO17-2
  • 18-04-2020 afgelast     Boeimeer JO17-2 - Beek Vooruit JO17-3
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO17-3 - SAB JO17-1
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO16-1 - EBOH JO16-1
  • 11-04-2020 afgelast     Gesta JO16-1 - Beek Vooruit JO16-2
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO16-2 - DIA JO16-2
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO16-2 - Chaam JO16-1
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO15-1 - DIA JO15-1
  • 09-05-2020 afgelast     Halsteren JO15-1 - Beek Vooruit JO15-1
  • 18-04-2020 afgelast     Halsteren JO15-4 - Beek Vooruit JO15-2
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO15-2 - Rijsoord JO15-3
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO15-3 - The Gunners JO15-2
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO15-3 - Boeimeer JO15-4
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO14-1 - TSV Gudok JO14-1
  • 09-05-2020 afgelast     Bavel JO14-1 - Beek Vooruit JO14-1
  • 18-04-2020 afgelast     DSE JO14-1 - Beek Vooruit JO14-2
  • 09-05-2020 afgelast     Halsteren JO14-1 - Beek Vooruit JO14-2
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO14-3 - Advendo JO14-1
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO14-3 - Unitas'30 JO14-3
  • 11-04-2020 afgelast     TSC MO13-2 - Beek Vooruit MO13-1
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit MO13-1 - DIA MO13-2
  • 09-05-2020 afgelast     The Gunners MO13-1 - Beek Vooruit MO13-1
  • 18-04-2020 afgelast     DIA MO15-2 - Beek Vooruit MO15-1
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit MO15-1 - ST Zundert/Wernhout MO15-1
  • 16-05-2020 afgelast     Beek Vooruit MO15-1 - Wieldrecht MO15-1
  • 11-04-2020 afgelast     Beek Vooruit MO17-1 - FC Tilburg MO17-1
  • 18-04-2020 afgelast     Sarto MO17-1 - Beek Vooruit MO17-1
  • 09-05-2020 afgelast     WDS'19 MO17-1 - Beek Vooruit MO17-1
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit MO11-1 - VVR MO11-1
  • 16-05-2020 afgelast     Beek Vooruit MO11-1 - Moerse Boys MO11-1
  • 18-04-2020 afgelast     VVGZ JO13-1 - Beek Vooruit JO13-1
  • 09-05-2020 afgelast     Wieldrecht JO13-1 - Beek Vooruit JO13-1
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO13-2 - JEKA JO13-6
  • 09-05-2020 afgelast     Unitas'30 JO13-5 - Beek Vooruit JO13-2
  • 18-04-2020 afgelast     DSE JO13-3 - Beek Vooruit JO13-3
  • 09-05-2020 afgelast     Sprundel JO13-1 - Beek Vooruit JO13-3
  • 16-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO13-3 - VVR JO13-2
  • 18-04-2020 afgelast     TSC JO12-2 - Beek Vooruit JO12-1
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO12-1 - FC Tilburg JO12-1
  • 16-05-2020 afgelast     VOAB JO12-1 - Beek Vooruit JO12-1
  • 11-04-2020 afgelast     De Fendert JO12-1 - Beek Vooruit JO12-2
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO12-2 - Roosendaal JO12-1
  • 09-05-2020 afgelast     Oranje Wit JO12-4 - Beek Vooruit JO12-2
  • 18-04-2020 afgelast     Alliance JO12-1 - Beek Vooruit JO12-3
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO12-3 - MOC'17 JO12-3
  • 16-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO12-3 - DVO'60 JO12-1
  • 11-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO12-4 - Rood-Wit W JO12-1
  • 18-04-2020 afgelast     DEVO JO12-1 - Beek Vooruit JO12-4
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO12-4 - Roosendaal JO12-3
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO12-5 - Bavel JO12-4
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO12-5 - Right'Oh JO12-1
  • 16-05-2020 afgelast     DIA JO12-4 - Beek Vooruit JO12-5
  • 11-04-2020 afgelast     JEKA JO11-2G - Beek Vooruit JO11-1
  • 18-04-2020 afgelast     Bavel JO11-5 - Beek Vooruit JO11-1
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO11-1 - SAB JO11-2
  • 16-05-2020 afgelast     DIA JO11-1 - Beek Vooruit JO11-1
  • 11-04-2020 afgelast     Kogelvangers JO11-1 - Beek Vooruit JO11-2
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO11-2 - DSE JO11-1
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO11-2 - Halsteren JO11-6
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO11-3 - Wieldrecht JO11-1
  • 09-05-2020 afgelast     VVGZ JO11-2 - Beek Vooruit JO11-3
  • 16-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO11-3 - Sliedrecht JO11-4
  • 11-04-2020 afgelast     RFC JO11-3 - Beek Vooruit JO11-4
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO11-4 - MOC'17 JO11-3
  • 09-05-2020 afgelast     Baronie JO11-7 - Beek Vooruit JO11-4
  • 18-04-2020 afgelast     PCP JO11-1 - Beek Vooruit JO11-5
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO11-5 - SC 't Zand JO11-5
  • 16-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO11-5 - Advendo JO11-1
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO10-2 - DIA JO10-3
  • 09-05-2020 afgelast     JEKA JO10-5 - Beek Vooruit JO10-2
  • 16-05-2020 afgelast     BSC JO10-4 - Beek Vooruit JO10-2
  • 18-04-2020 afgelast     SEOLTO JO10-1 - Beek Vooruit JO10-3
  • 09-05-2020 afgelast     Sprundel JO10-1 - Beek Vooruit JO10-3
  • 16-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO10-3 - BSC JO10-5
  • 18-04-2020 afgelast     Oosterhout JO10-4 - Beek Vooruit JO10-4
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO10-4 - Groen Wit JO10-4
  • 16-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO10-4 - UVV'40 JO10-4
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO9-1 - Unitas'30 JO9-1
  • 09-05-2020 afgelast     SC 't Zand JO9-2 - Beek Vooruit JO9-1
  • 16-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO9-1 - Bavel JO9-1
  • 18-04-2020 afgelast     JEKA JO9-7G - Beek Vooruit JO9-2
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO9-2 - WDS'19 JO9-1
  • 16-05-2020 afgelast     TVC Breda JO9-2G - Beek Vooruit JO9-2
  • 18-04-2020 afgelast     Beek Vooruit JO9-3 - SAB JO9-1
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO9-3 - DIA JO9-2
  • 18-04-2020 afgelast     PCP JO9-1 - Beek Vooruit JO9-4
  • 09-05-2020 afgelast     Madese Boys JO9-3 - Beek Vooruit JO9-4
  • 16-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO9-4 - Right'Oh JO9-2
  • 18-04-2020 afgelast     Bavel JO8-1 - Beek Vooruit JO8-1
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO8-1 - RKDVC JO8-1
  • 16-05-2020 afgelast     TSV Gudok JO8-1 - Beek Vooruit JO8-1
  • 18-04-2020 afgelast     De Schutters JO8-1G - Beek Vooruit JO8-2
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO8-2 - Unitas'30 JO8-3
  • 16-05-2020 afgelast     Victoria'03 JO8-2 - Beek Vooruit JO8-2
  • 18-04-2020 afgelast     Groen Wit JO8-4 - Beek Vooruit JO8-3
  • 09-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO8-3 - DSE JO8-2
  • 16-05-2020 afgelast     Internos JO8-1 - Beek Vooruit JO8-3
  • 18-04-2020 afgelast     DSE JO8-3G - Beek Vooruit JO8-4
  • 09-05-2020 afgelast     Groen Wit JO8-5 - Beek Vooruit JO8-4
  • 16-05-2020 afgelast     Beek Vooruit JO8-4 - Baronie JO8-4
  • 18-04-2020 afgelast     JO7-1 (Utrecht) - Gesta JO7-1
  • 09-05-2020 afgelast     UVV'40 JO7-3 - JO7-1 (Utrecht)
  • 16-05-2020 afgelast     Moerse Boys JO7-1 - JO7-1 (Utrecht)
  • 18-04-2020 afgelast     JO7-2 (Ajax) - RSV JO7-1G
  • 09-05-2020 afgelast     SAB JO7-1G - JO7-2 (Ajax)
  • 18-04-2020 afgelast     SCO JO7-3 - JO7-3 (Vitesse)
  • 09-05-2020 afgelast     JO7-3 (Vitesse) - DIA JO7-3
  • 18-04-2020 afgelast     JO7-4 (Willem II) - Bavel JO7-2
  • 09-05-2020 afgelast     JO7-4 (Willem II) - Bavel JO7-3
  • 16-05-2020 afgelast     JEKA JO7-10 - JO7-4 (Willem II)
  • 18-04-2020 afgelast     Groen Wit JO7-2 - JO7-5 (Feyenoord)
  • 09-05-2020 afgelast     Madese Boys JO7-4 - JO7-5 (Feyenoord)
  • 18-04-2020 afgelast     Hoeven JO7-1 - JO7-6 (Heerenveen)
  • 09-05-2020 afgelast     RSV JO7-2G - JO7-6 (Heerenveen)
  • 16-05-2020 afgelast     JO7-6 (Heerenveen) - Alliance JO7-2
  • 18-04-2020 afgelast     Baronie JO7-7 - JO7-7 (PSV)
  • 09-05-2020 afgelast     DIA JO7-2 - JO7-7 (PSV)
  • 16-05-2020 afgelast     JO7-7 (PSV) - UVV'40 JO7-2
  • 18-04-2020 afgelast     VCW JO7-1 - JO7-8 (Heracles)
  • 16-05-2020 afgelast     Madese Boys JO7-3M - JO7-8 (Heracles)
  • 18-04-2020 afgelast     JO7-9 (AZ) - SCO JO7-1
  • 09-05-2020 afgelast     RFC JO7-3 - JO7-9 (AZ)
  • 16-05-2020 afgelast     JO7-9 (AZ) - Olympia'60 JO7-2
  • 18-04-2020 afgelast     DSE JO7-1 - JO7-10 (Sparta)
  • 09-05-2020 afgelast     JO7-10 (Sparta) - Baronie JO7-8
  • 18-04-2020 afgelast     JO7-11 (Groningen) - TSC JO7-2
  • 09-05-2020 afgelast     JEKA JO7-8M - JO7-11 (Groningen)
  • 16-05-2020 afgelast     JO7-11 (Groningen) - Madese Boys JO7-5

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:

wo 08-04 za 11-04 zo 12-04 vr 17-04 za 18-04 zo 19-04
za 25-04 zo 26-04 za 02-05 zo 03-05 vr 08-05 za 09-05
zo 10-05 za 16-05 zo 17-05 vr 22-05 za 23-05 zo 24-05
za 30-05          


  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 16-05-2020 15:30 Beek Vooruit 2 Alliance 2 69595 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:30 Beek Vooruit JG1 RKSV Nuenen JG1 153196 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 15:00 VVGZ JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 94489 Sportpark De Noord
C 16-05-2020 15:00 UVV'40 JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 95972 Sportpark Jeugdland
C 16-05-2020 12:30 DFC JO19-1 Beek Vooruit JO19-3 96952 Sportpark Krommedijk (DFC)
C 16-05-2020 13:15 Beek Vooruit JO19-4 Madese Boys JO19-3 96273 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 15:00 Hoeven JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 97189 Sportpark Achter 't Hof
C 16-05-2020 15:00 MOC'17 JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 31173 Sportpark Rozenoord
C 16-05-2020 14:00 JEKA JO17-3 Beek Vooruit JO17-2 98859 Sportpark Beukenlaan
C 16-05-2020 13:00 Beek Vooruit JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-1 103792 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 13:00 Beek Vooruit JO15-2 Madese Boys JO15-2 104648 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 14:15 JEKA JO15-10 Beek Vooruit JO15-3 107319 Sportpark Beukenlaan
C 16-05-2020 12:45 SC 't Zand JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 108764 Sportpark Bijstervelden
C 16-05-2020 11:00 Beek Vooruit JO14-2 Rood-Wit W JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 110176 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:00 Neerlandia'31 JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 109106 Sportpark Neerlandia'31
C 16-05-2020 11:15 Groen Wit MO13-2 Beek Vooruit MO13-1 151993 Sportpark Haags
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit MO15-1 Wieldrecht MO15-1 150330 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 15:00 Beek Vooruit MO17-1 DVVC MO17-1 149547 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit MO11-1 Moerse Boys MO11-1 152818 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:00 Beek Vooruit JO13-1 ASWH JO13-1 110553 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:30 Groen Wit JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 111589 Sportpark Haags
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO13-3 VVR JO13-2 112367 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast VOAB JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 116545 Sportpark Van den Wildenberg
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO12-3 DVO'60 JO12-1 115785 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:30 Beek Vooruit JO12-4 Achtmaal JO12-1 117755 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast DIA JO12-4 Beek Vooruit JO12-5 118662 Sportpark De Gouwen
C 16-05-2020 afgelast DIA JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 122904 Sportpark De Gouwen
C 16-05-2020 11:00 BSC JO11-3 Beek Vooruit JO11-2 121309 Sportpark Vierhoeven
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO11-3 Sliedrecht JO11-4 120165 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:00 ASWH JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 124310 Sportpark Schildman
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO11-5 Advendo JO11-1 121794 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast BSC JO10-4 Beek Vooruit JO10-2 157279 Sportpark Vierhoeven
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO10-3 BSC JO10-5 131240 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO10-4 UVV'40 JO10-4 129233 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO9-1 Bavel JO9-1 133841 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast TVC Breda JO9-2G Beek Vooruit JO9-2 133869 Sportpark TVC Breda
C 16-05-2020 10:50 Baronie JO9-4 Beek Vooruit JO9-3 138021 Sportpark De Blauwe Kei
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO9-4 Right'Oh JO9-2 132473 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast TSV Gudok JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 143812 Sportpark Dalem Zuid
C 16-05-2020 afgelast Victoria'03 JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 141776 Sportpark Albano
C 16-05-2020 afgelast Internos JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 144285 Sportpark De Hoge Neerstraat
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO8-4 Baronie JO8-4 141926 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast Moerse Boys JO7-1 JO7-1 (Utrecht) 145577 Sportpark Akkermolen
C 16-05-2020 12:00 JO7-2 (Ajax) Baronie JO7-9 155171 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:00 JO7-3 (Vitesse) Baronie JO7-3 147986 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast JEKA JO7-10 JO7-4 (Willem II) 145072 Sportpark Beukenlaan
C 16-05-2020 11:00 JO7-5 (Feyenoord) The Gunners JO7-1 146320 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast JO7-6 (Heerenveen) Alliance JO7-2 153491 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast JO7-7 (PSV) UVV'40 JO7-2 145021 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast Madese Boys JO7-3M JO7-8 (Heracles) 146283 Sportpark De Schietberg
C 16-05-2020 afgelast JO7-9 (AZ) Olympia'60 JO7-2 146171 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 10:45 Hoeven JO7-3 JO7-10 (Sparta) 146576 Sportpark Achter 't Hof
C 16-05-2020 afgelast JO7-11 (Groningen) Madese Boys JO7-5 146640 Sportpark De Heikant
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 16-05-2020 15:30 Beek Vooruit 2 Alliance 2 69595 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:30 Beek Vooruit JG1 RKSV Nuenen JG1 153196 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 15:00 VVGZ JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 94489 Sportpark De Noord
C 16-05-2020 15:00 UVV'40 JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 95972 Sportpark Jeugdland
C 16-05-2020 12:30 DFC JO19-1 Beek Vooruit JO19-3 96952 Sportpark Krommedijk (DFC)
C 16-05-2020 13:15 Beek Vooruit JO19-4 Madese Boys JO19-3 96273 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 15:00 Hoeven JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 97189 Sportpark Achter 't Hof
C 16-05-2020 15:00 MOC'17 JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 31173 Sportpark Rozenoord
C 16-05-2020 14:00 JEKA JO17-3 Beek Vooruit JO17-2 98859 Sportpark Beukenlaan
C 16-05-2020 13:00 Beek Vooruit JO15-1 Zeelandia Middelburg JO15-1 103792 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 13:00 Beek Vooruit JO15-2 Madese Boys JO15-2 104648 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 14:15 JEKA JO15-10 Beek Vooruit JO15-3 107319 Sportpark Beukenlaan
C 16-05-2020 12:45 SC 't Zand JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 108764 Sportpark Bijstervelden
C 16-05-2020 11:00 Beek Vooruit JO14-2 Rood-Wit W JO14-1 J.L.P.D. (Johan) Bulkmans 110176 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:00 Neerlandia'31 JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 109106 Sportpark Neerlandia'31
C 16-05-2020 11:15 Groen Wit MO13-2 Beek Vooruit MO13-1 151993 Sportpark Haags
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit MO15-1 Wieldrecht MO15-1 150330 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 15:00 Beek Vooruit MO17-1 DVVC MO17-1 149547 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit MO11-1 Moerse Boys MO11-1 152818 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:00 Beek Vooruit JO13-1 ASWH JO13-1 110553 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:30 Groen Wit JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 111589 Sportpark Haags
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO13-3 VVR JO13-2 112367 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast VOAB JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 116545 Sportpark Van den Wildenberg
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO12-3 DVO'60 JO12-1 115785 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:30 Beek Vooruit JO12-4 Achtmaal JO12-1 117755 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast DIA JO12-4 Beek Vooruit JO12-5 118662 Sportpark De Gouwen
C 16-05-2020 afgelast DIA JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 122904 Sportpark De Gouwen
C 16-05-2020 11:00 BSC JO11-3 Beek Vooruit JO11-2 121309 Sportpark Vierhoeven
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO11-3 Sliedrecht JO11-4 120165 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:00 ASWH JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 124310 Sportpark Schildman
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO11-5 Advendo JO11-1 121794 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast BSC JO10-4 Beek Vooruit JO10-2 157279 Sportpark Vierhoeven
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO10-3 BSC JO10-5 131240 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO10-4 UVV'40 JO10-4 129233 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO9-1 Bavel JO9-1 133841 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast TVC Breda JO9-2G Beek Vooruit JO9-2 133869 Sportpark TVC Breda
C 16-05-2020 10:50 Baronie JO9-4 Beek Vooruit JO9-3 138021 Sportpark De Blauwe Kei
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO9-4 Right'Oh JO9-2 132473 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast TSV Gudok JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 143812 Sportpark Dalem Zuid
C 16-05-2020 afgelast Victoria'03 JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 141776 Sportpark Albano
C 16-05-2020 afgelast Internos JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 144285 Sportpark De Hoge Neerstraat
C 16-05-2020 afgelast Beek Vooruit JO8-4 Baronie JO8-4 141926 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast Moerse Boys JO7-1 JO7-1 (Utrecht) 145577 Sportpark Akkermolen
C 16-05-2020 12:00 JO7-2 (Ajax) Baronie JO7-9 155171 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 11:00 JO7-3 (Vitesse) Baronie JO7-3 147986 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast JEKA JO7-10 JO7-4 (Willem II) 145072 Sportpark Beukenlaan
C 16-05-2020 11:00 JO7-5 (Feyenoord) The Gunners JO7-1 146320 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast JO7-6 (Heerenveen) Alliance JO7-2 153491 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast JO7-7 (PSV) UVV'40 JO7-2 145021 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 afgelast Madese Boys JO7-3M JO7-8 (Heracles) 146283 Sportpark De Schietberg
C 16-05-2020 afgelast JO7-9 (AZ) Olympia'60 JO7-2 146171 Sportpark De Heikant
C 16-05-2020 10:45 Hoeven JO7-3 JO7-10 (Sparta) 146576 Sportpark Achter 't Hof
C 16-05-2020 afgelast JO7-11 (Groningen) Madese Boys JO7-5 146640 Sportpark De Heikant

Terug naar boven