Programma

Op deze pagina vind je het wedstrijdprogramma van alle Beek Vooruit teams. De informatie is voornamelijk gebaseerd op informatie van KNVB Dataservice (via Sportlink) en wordt aangevuld met specifieke verenigingsinformatie.

Deze informatie kan dus soms wijzigen!

Kijk daarom dus ook op de dag voor de wedstrijd of programma en tijd nog klopt.

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:

zo 19-01 za 25-01 zo 26-01 za 01-02 zo 02-02 za 08-02
zo 09-02 za 15-02 zo 16-02 zo 01-03 za 07-03 zo 08-03
za 14-03 zo 15-03 za 21-03 zo 22-03 za 28-03 zo 29-03
za 04-04 zo 05-04 za 18-04 zo 19-04 zo 26-04 za 09-05
zo 10-05 za 16-05 zo 17-05 za 23-05 zo 24-05  


  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
V 19-01-2020 13:00 Beek Vooruit 1 Zigo 1
C 19-01-2020 afgelast Noordhoek 2 Beek Vooruit 10 83020 Sportpark Noordhoek
C 19-01-2020 14:00 Beek Vooruit 13 Madese Boys 5 86054 Sportpark De Heikant
C 19-01-2020 12:00 WDS'19 4 Beek Vooruit 6 78240 Sportpark Paradijs
C 19-01-2020 09:45 TSVV Merlijn 4 Beek Vooruit 7 Afgeschermd 90921 Sportpark Studentensportcentrum
C 19-01-2020 12:15 JEKA 18 Beek Vooruit 9 S. (Sander) Otten 85718 Sportpark Beukenlaan
C 25-01-2020 11:45 Halsteren JO15-4 Beek Vooruit JO15-3 36196 Sportpark De beek
B 25-01-2020 11:15 Unitas JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 A.H.M. (Toon) van Houtum 93955 Sportpark Molenvliet
B 25-01-2020 10:00 Beek Vooruit MO11-1 Nieuw Lekkerland MO11-1 94077 Sportpark De Heikant
B 25-01-2020 10:00 Drechtstreek JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 94000 Sportpark Oostpolder
C 26-01-2020 14:30 DESK 1 Beek Vooruit 1 J.J.L.W. (Jeroen) Quinten 21063 Sportpark Eikendijk
C 26-01-2020 11:00 Victoria'03 7 Beek Vooruit 10 82220 Sportpark Albano
C 26-01-2020 10:00 Zundert 5 Beek Vooruit 12 P. (Piet) van den Berg 84296 Sportpark De Wildert
C 26-01-2020 10:00 VV Papendrecht 3 Beek Vooruit 13 80941 Sportpark Slobbengors
C 26-01-2020 12:00 Groen Wit 2 Beek Vooruit 2 W.A.P.M. (Willie) Timmers 24033 Sportpark Haags
C 26-01-2020 10:00 Moerse Boys 4 Beek Vooruit 6 79653 Sportpark Akkermolen
C 26-01-2020 10:00 Beek Vooruit 7 Baronie 8 84496 Sportpark De Heikant
C 26-01-2020 10:00 Wernhout 3 Beek Vooruit 8 82836 Sportpark v.v. Wernhout
C 26-01-2020 13:00 Schijf VR2 Beek Vooruit VR1 A. (Adrie) Koenraads 73158 Sportpark De Zoek
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
V 19-01-2020 13:00 Beek Vooruit 1 Zigo 1

Terug naar boven