Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 29-05-2019 20:00 Beek Vooruit VR1 SC 't Zand VR3 S. (Steven) Verstraeten 0 - 2
C 26-05-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Dubbeldam 5 Afgeschermd 1 - 0
C 26-05-2019 12:00 RKDVC 2 Beek Vooruit 2 B. (Bert) Aartsen 5 - 0
C 26-05-2019 14:30 Cluzona Beek Vooruit 1 A.J.J. (Andre) de Vaan 3 - 2
C 26-05-2019 10:30 Boeimeer 6 Beek Vooruit 7 J.J.C.S. (John) de Leeuw 5 - 4
C 26-05-2019 10:00 JEKA 10 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 6 - 0
C 26-05-2019 11:00 Hoeven 4 Beek Vooruit 6 J. (Joris) van der Logt 0 - 3
C 26-05-2019 10:00 UVV'40 7 Beek Vooruit 8 Afgeschermd 11 - 0
C 26-05-2019 10:00 Beek Vooruit 12 ZBC'97 4 C (Cees) Poppelaars 1 - 4
C 26-05-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Roosendaal 7 B.L.A.J. (Bas) Rademakers 0 - 0
C 26-05-2019 12:00 BSC 7 Beek Vooruit 10 L. Doggen 2 - 6
C 26-05-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Internos 7 A. (Aness) Ben Omar 3 - 0
C 26-05-2019 12:15 Beek Vooruit 3 VCW 2 T.F.A. (Tom) Koeken 3 - 2
C 25-05-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 Internos 5 M.C.A. (Michel) Koevoets 3 - 0
C 22-05-2019 20:00 Oosterhout 4 Beek Vooruit ZA2 P. (Paul) van der Gaag 4 - 2
C 19-05-2019 10:00 Beek Vooruit 4 VVR 3 Afgeschermd 2 - 4
C 19-05-2019 10:00 Beek Vooruit 6 SC Gastel 6 Afgeschermd 0 - 7
C 19-05-2019 12:15 Beek Vooruit 8 Moerse Boys 6 Afgeschermd 2 - 5
C 19-05-2019 10:00 RSV 6 Beek Vooruit 12 C (Cees) Poppelaars 1 - 3
C 19-05-2019 09:45 Internos 2 Beek Vooruit 5 L. (Lars) Braspenning 1 - 3
C 19-05-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Oranje Blauw'14 2 JC (Jacco) vd Vorm 2 - 4
C 19-05-2019 10:30 Groen Wit 3 Beek Vooruit 9 Afgeschermd 5 - 3
C 19-05-2019 12:00 JEKA 7 Beek Vooruit 3 Afgeschermd 3 - 1
C 19-05-2019 12:30 VV Papendrecht 3 Beek Vooruit 11 P. (Patrick) Benjamins 5 - 1
C 19-05-2019 11:30 Beek Vooruit 2 RCD 2 A.A.M. (Ad) Broeders 4 - 1
C 19-05-2019 14:30 Beek Vooruit 1 JEKA 1 J.J.L.W. (Jeroen) Quinten 3 - 1
C 19-05-2019 12:15 Beek Vooruit 7 DIA 9 S.H.M. (Stijn) Bachman 2 - 5
C 19-05-2019 12:00 Moerse Boys VR2 Beek Vooruit VR1 Afgeschermd 0 - 0
C 18-05-2019 14:30 SAB 2 Beek Vooruit ZA2 P.P.M. (Patrick) Vermeulen 1 - 7
C 12-05-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Hoeven 5 J.C. (Joost) Zagers 0 - 5
C 12-05-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Nieuw Borgvliet 4 Afgeschermd 3 - 1
C 12-05-2019 vervallen Noordhoek 2 Beek Vooruit 10
C 12-05-2019 09:45 Internos 5 Beek Vooruit 8 S (Sjors) Boetzkes 4 - 2
C 12-05-2019 10:00 Beek Vooruit 9 DSE 4 M.H. (Matthijs) Ausems 5 - 1
C 12-05-2019 12:15 Beek Vooruit 3 Victoria'03 3 M. (Marcel) Baremans 0 - 2
C 12-05-2019 12:15 Beek Vooruit 11 SC Emma 6 M.L.J (Michiel) Verdaasdonk 4 - 4
C 12-05-2019 11:45 Moerse Boys 2 Beek Vooruit 2 G.F. (Bert) van Rooden 1 - 4
C 12-05-2019 14:30 Madese Boys 1 Beek Vooruit 1 P.T.A. (Patrick) Hoeks 3 - 0
C 12-05-2019 10:00 Raamsdonk 4 Beek Vooruit 7 Afgeschermd 1 - 2
C 12-05-2019 10:00 Sprundel 3 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 3 - 1
C 12-05-2019 09:45 Internos 4 Beek Vooruit 6 R.M.J. (Raymond) Sonneveldt 4 - 1
C 12-05-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 JEKA VR1 S. (Steven) Verstraeten 1 - 2
C 11-05-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 Boeimeer 4 Afgeschermd 4 - 4
C 05-05-2019 12:30 Terheijden 5 Beek Vooruit 9 Afgeschermd 3 - 1
C 05-05-2019 vervallen TVC Breda 4 Beek Vooruit 11
C 05-05-2019 14:30 Unitas'30 1 Beek Vooruit 1 C. (Clint) van der Heyden 2 - 1
C 05-05-2019 12:15 Beek Vooruit 7 Irene'58 4 Afgeschermd 4 - 4
C 05-05-2019 10:00 Beek Vooruit 4 UVV'40 4 Afgeschermd 1 - 0
C 05-05-2019 10:00 Beek Vooruit 6 Unitas'30 5 S. (Steven) de Bruijn 3 - 2
C 05-05-2019 10:00 Virtus 5 Beek Vooruit 12 T (Toine) Leys 2 - 4
C 05-05-2019 13:00 Baronie 7 Beek Vooruit 5 F.M.M. (Max) Beurskens 9 - 0
C 05-05-2019 12:15 Beek Vooruit 10 SC Kruisland 4 Afgeschermd 6 - 2
C 05-05-2019 12:15 Beek Vooruit 8 Boeimeer 8 Afgeschermd 1 - 4
C 05-05-2019 11:00 Baronie VR3 Beek Vooruit VR1 J.M.C. (Johan) de Crom 0 - 1
C 04-05-2019 14:45 Moerse Boys 2 Beek Vooruit ZA2 W. (Wim) Neele 1 - 0
C 28-04-2019 11:00 Wernhout 5 Beek Vooruit 8 A. (Ad) Gommers 2 - 0
C 28-04-2019 10:00 Beek Vooruit 10 HZ'75 1 J. (Jurgen) van den Broek 3 - 3
C 25-04-2019 20:00 Zundert 5 Beek Vooruit 8 P. (Piet) van den Berg 1 - 3
C 22-04-2019 11:30 Beek Vooruit 2 MOC'17 2 L.M.M. (Lucien) van Velthoven 2 - 2
C 22-04-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Rijen 1 T.N.H. (Teun) Martens 4 - 0
C 14-04-2019 12:15 Beek Vooruit 11 PCP 5 A.T.M. (Edgar) Kuijpers 3 - 3
C 14-04-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Beek Vooruit 2 A. (Alperen) Yilmaz 3 - 1
C 14-04-2019 11:00 RCD 3 Beek Vooruit 3 Afgeschermd 1 - 0
C 14-04-2019 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Beek Vooruit 1 S.C.A. (Stijn) van Zuilichem 3 - 1
C 14-04-2019 12:15 Beek Vooruit 7 Internos 6 G (Gijs) Veltman 5 - 1
C 14-04-2019 13:00 PCP 3 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 3 - 4
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Dubbeldam 6 C (Cees) Poppelaars 2 - 5
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Hoeven 3 R. (Remy) de Pijper 3 - 0
C 14-04-2019 11:00 SVC 2 Beek Vooruit 10 J. (Johan) v.d. Klundert 4 - 1
C 14-04-2019 09:45 Schijf 4 Beek Vooruit 8 A. (Adrie) Koenraads 0 - 4
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Unitas'30 7 Afgeschermd 2 - 4
C 14-04-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 SC Emma VR1 R.A (Ron) Verwijmeren 5 - 2
C 13-04-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 VVR 2 Afgeschermd 3 - 1
C 11-04-2019 20:30 Baronie 4 Beek Vooruit 6 J. (Joris) Beek 1 - 3
C 11-04-2019 19:30 ST TPO/VOV 2 Beek Vooruit 10 T.M.C. (Tim) Schoones 2 - 4
C 07-04-2019 10:00 Beek Vooruit 4 Rood-Wit W 3 Afgeschermd 3 - 0
C 07-04-2019 11:30 HZ'75 2 Beek Vooruit 12 C (Cees) Poppelaars 1 - 0
C 07-04-2019 14:00 Vivoo 3 Beek Vooruit 5 A. (Dre) Leuris 1 - 4
C 07-04-2019 10:00 Beek Vooruit 6 TVC Breda 3 B (Bjorn) Smit 0 - 3
C 07-04-2019 12:15 Beek Vooruit 10 ST TPO/VOV 2 T.M.C. (Tim) Schoones 3 - 1
C 07-04-2019 12:15 Beek Vooruit 8 DSE 5 J. (Hans) de Mooij 0 - 3
C 07-04-2019 10:00 Sprundel 5 Beek Vooruit 9 N. (Nick) van den Maagdenberg 0 - 4
C 07-04-2019 11:00 DIA 8 Beek Vooruit 11 M.M.A. (Marc) Langen 6 - 2
C 07-04-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Were Di 2 R. (Richard) van Erp 6 - 3
C 07-04-2019 10:00 Beek Vooruit 3 WDS'19 3 J. (Jordi) van Dongen 1 - 0
C 07-04-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Unitas'30 1 L.A. (Roy) Schuurmans 2 - 4
C 07-04-2019 10:00 Madese Boys 5 Beek Vooruit 7 F.P.M. (Frank) van Groesen 1 - 2
C 07-04-2019 11:00 DSE VR2 Beek Vooruit VR1 Afgeschermd 1 - 0
C 06-04-2019 15:00 The Gunners 4 Beek Vooruit ZA2 Afgeschermd 1 - 7
C 31-03-2019 12:15 Beek Vooruit 3 JEKA 7 CF (Stijn) Machielsen 3 - 1
C 31-03-2019 09:45 Moerse Boys 5 Beek Vooruit 9 Afgeschermd 3 - 2
C 31-03-2019 10:00 Beek Vooruit 4 RCD 4 Afgeschermd 4 - 5
C 31-03-2019 14:30 Rijen 1 Beek Vooruit 1 J.W.J. (John) Swaanen 2 - 2
C 31-03-2019 10:00 Wernhout VR1 Beek Vooruit VR1 Afgeschermd 2 - 1
C 30-03-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 TVC Breda 3 Afgeschermd 5 - 2
C 29-03-2019 20:00 WDS'19 4 Beek Vooruit 6 W. (Wouter) van de Vendel 5 - 2
C 24-03-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Victoria'03 5 C (Cees) Poppelaars 1 - 1
C 24-03-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Rood-Wit W 4 K.J.A. (Koen) Dielemans 3 - 0
C 24-03-2019 12:30 VV Papendrecht 2 Beek Vooruit 10 B.A.J. (Bastiaan) van Aert 3 - 1
C 24-03-2019 10:00 Achtmaal 4 Beek Vooruit 8 R.C.F (Rob) van Leijsen 10 - 1
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 29-05-2019 20:00 Beek Vooruit VR1 SC 't Zand VR3 S. (Steven) Verstraeten 0 - 2
C 26-05-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Dubbeldam 5 Afgeschermd 1 - 0
C 26-05-2019 12:00 RKDVC 2 Beek Vooruit 2 B. (Bert) Aartsen 5 - 0
C 26-05-2019 14:30 Cluzona Beek Vooruit 1 A.J.J. (Andre) de Vaan 3 - 2
C 26-05-2019 10:30 Boeimeer 6 Beek Vooruit 7 J.J.C.S. (John) de Leeuw 5 - 4
C 26-05-2019 10:00 JEKA 10 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 6 - 0
C 26-05-2019 11:00 Hoeven 4 Beek Vooruit 6 J. (Joris) van der Logt 0 - 3
C 26-05-2019 10:00 UVV'40 7 Beek Vooruit 8 Afgeschermd 11 - 0
C 26-05-2019 10:00 Beek Vooruit 12 ZBC'97 4 C (Cees) Poppelaars 1 - 4
C 26-05-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Roosendaal 7 B.L.A.J. (Bas) Rademakers 0 - 0
C 26-05-2019 12:00 BSC 7 Beek Vooruit 10 L. Doggen 2 - 6
C 26-05-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Internos 7 A. (Aness) Ben Omar 3 - 0
C 26-05-2019 12:15 Beek Vooruit 3 VCW 2 T.F.A. (Tom) Koeken 3 - 2
C 25-05-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 Internos 5 M.C.A. (Michel) Koevoets 3 - 0
C 22-05-2019 20:00 Oosterhout 4 Beek Vooruit ZA2 P. (Paul) van der Gaag 4 - 2
C 19-05-2019 10:00 Beek Vooruit 4 VVR 3 Afgeschermd 2 - 4
C 19-05-2019 10:00 Beek Vooruit 6 SC Gastel 6 Afgeschermd 0 - 7
C 19-05-2019 12:15 Beek Vooruit 8 Moerse Boys 6 Afgeschermd 2 - 5
C 19-05-2019 10:00 RSV 6 Beek Vooruit 12 C (Cees) Poppelaars 1 - 3
C 19-05-2019 09:45 Internos 2 Beek Vooruit 5 L. (Lars) Braspenning 1 - 3
C 19-05-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Oranje Blauw'14 2 JC (Jacco) vd Vorm 2 - 4
C 19-05-2019 10:30 Groen Wit 3 Beek Vooruit 9 Afgeschermd 5 - 3
C 19-05-2019 12:00 JEKA 7 Beek Vooruit 3 Afgeschermd 3 - 1
C 19-05-2019 12:30 VV Papendrecht 3 Beek Vooruit 11 P. (Patrick) Benjamins 5 - 1
C 19-05-2019 11:30 Beek Vooruit 2 RCD 2 A.A.M. (Ad) Broeders 4 - 1
C 19-05-2019 14:30 Beek Vooruit 1 JEKA 1 J.J.L.W. (Jeroen) Quinten 3 - 1
C 19-05-2019 12:15 Beek Vooruit 7 DIA 9 S.H.M. (Stijn) Bachman 2 - 5
C 19-05-2019 12:00 Moerse Boys VR2 Beek Vooruit VR1 Afgeschermd 0 - 0
C 18-05-2019 14:30 SAB 2 Beek Vooruit ZA2 P.P.M. (Patrick) Vermeulen 1 - 7
C 12-05-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Hoeven 5 J.C. (Joost) Zagers 0 - 5
C 12-05-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Nieuw Borgvliet 4 Afgeschermd 3 - 1
C 12-05-2019 vervallen Noordhoek 2 Beek Vooruit 10
C 12-05-2019 09:45 Internos 5 Beek Vooruit 8 S (Sjors) Boetzkes 4 - 2
C 12-05-2019 10:00 Beek Vooruit 9 DSE 4 M.H. (Matthijs) Ausems 5 - 1
C 12-05-2019 12:15 Beek Vooruit 3 Victoria'03 3 M. (Marcel) Baremans 0 - 2
C 12-05-2019 12:15 Beek Vooruit 11 SC Emma 6 M.L.J (Michiel) Verdaasdonk 4 - 4
C 12-05-2019 11:45 Moerse Boys 2 Beek Vooruit 2 G.F. (Bert) van Rooden 1 - 4
C 12-05-2019 14:30 Madese Boys 1 Beek Vooruit 1 P.T.A. (Patrick) Hoeks 3 - 0
C 12-05-2019 10:00 Raamsdonk 4 Beek Vooruit 7 Afgeschermd 1 - 2
C 12-05-2019 10:00 Sprundel 3 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 3 - 1
C 12-05-2019 09:45 Internos 4 Beek Vooruit 6 R.M.J. (Raymond) Sonneveldt 4 - 1
C 12-05-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 JEKA VR1 S. (Steven) Verstraeten 1 - 2
C 11-05-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 Boeimeer 4 Afgeschermd 4 - 4
C 05-05-2019 12:30 Terheijden 5 Beek Vooruit 9 Afgeschermd 3 - 1
C 05-05-2019 vervallen TVC Breda 4 Beek Vooruit 11
C 05-05-2019 14:30 Unitas'30 1 Beek Vooruit 1 C. (Clint) van der Heyden 2 - 1
C 05-05-2019 12:15 Beek Vooruit 7 Irene'58 4 Afgeschermd 4 - 4
C 05-05-2019 10:00 Beek Vooruit 4 UVV'40 4 Afgeschermd 1 - 0
C 05-05-2019 10:00 Beek Vooruit 6 Unitas'30 5 S. (Steven) de Bruijn 3 - 2
C 05-05-2019 10:00 Virtus 5 Beek Vooruit 12 T (Toine) Leys 2 - 4
C 05-05-2019 13:00 Baronie 7 Beek Vooruit 5 F.M.M. (Max) Beurskens 9 - 0
C 05-05-2019 12:15 Beek Vooruit 10 SC Kruisland 4 Afgeschermd 6 - 2
C 05-05-2019 12:15 Beek Vooruit 8 Boeimeer 8 Afgeschermd 1 - 4
C 05-05-2019 11:00 Baronie VR3 Beek Vooruit VR1 J.M.C. (Johan) de Crom 0 - 1
C 04-05-2019 14:45 Moerse Boys 2 Beek Vooruit ZA2 W. (Wim) Neele 1 - 0
C 28-04-2019 11:00 Wernhout 5 Beek Vooruit 8 A. (Ad) Gommers 2 - 0
C 28-04-2019 10:00 Beek Vooruit 10 HZ'75 1 J. (Jurgen) van den Broek 3 - 3
C 25-04-2019 20:00 Zundert 5 Beek Vooruit 8 P. (Piet) van den Berg 1 - 3
C 22-04-2019 11:30 Beek Vooruit 2 MOC'17 2 L.M.M. (Lucien) van Velthoven 2 - 2
C 22-04-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Rijen 1 T.N.H. (Teun) Martens 4 - 0
C 14-04-2019 12:15 Beek Vooruit 11 PCP 5 A.T.M. (Edgar) Kuijpers 3 - 3
C 14-04-2019 11:30 Zeelandia Middelburg 2 Beek Vooruit 2 A. (Alperen) Yilmaz 3 - 1
C 14-04-2019 11:00 RCD 3 Beek Vooruit 3 Afgeschermd 1 - 0
C 14-04-2019 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Beek Vooruit 1 S.C.A. (Stijn) van Zuilichem 3 - 1
C 14-04-2019 12:15 Beek Vooruit 7 Internos 6 G (Gijs) Veltman 5 - 1
C 14-04-2019 13:00 PCP 3 Beek Vooruit 4 Afgeschermd 3 - 4
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Dubbeldam 6 C (Cees) Poppelaars 2 - 5
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Hoeven 3 R. (Remy) de Pijper 3 - 0
C 14-04-2019 11:00 SVC 2 Beek Vooruit 10 J. (Johan) v.d. Klundert 4 - 1
C 14-04-2019 09:45 Schijf 4 Beek Vooruit 8 A. (Adrie) Koenraads 0 - 4
C 14-04-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Unitas'30 7 Afgeschermd 2 - 4
C 14-04-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 SC Emma VR1 R.A (Ron) Verwijmeren 5 - 2
C 13-04-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 VVR 2 Afgeschermd 3 - 1
C 11-04-2019 20:30 Baronie 4 Beek Vooruit 6 J. (Joris) Beek 1 - 3
C 11-04-2019 19:30 ST TPO/VOV 2 Beek Vooruit 10 T.M.C. (Tim) Schoones 2 - 4
C 07-04-2019 10:00 Beek Vooruit 4 Rood-Wit W 3 Afgeschermd 3 - 0
C 07-04-2019 11:30 HZ'75 2 Beek Vooruit 12 C (Cees) Poppelaars 1 - 0
C 07-04-2019 14:00 Vivoo 3 Beek Vooruit 5 A. (Dre) Leuris 1 - 4
C 07-04-2019 10:00 Beek Vooruit 6 TVC Breda 3 B (Bjorn) Smit 0 - 3
C 07-04-2019 12:15 Beek Vooruit 10 ST TPO/VOV 2 T.M.C. (Tim) Schoones 3 - 1
C 07-04-2019 12:15 Beek Vooruit 8 DSE 5 J. (Hans) de Mooij 0 - 3
C 07-04-2019 10:00 Sprundel 5 Beek Vooruit 9 N. (Nick) van den Maagdenberg 0 - 4
C 07-04-2019 11:00 DIA 8 Beek Vooruit 11 M.M.A. (Marc) Langen 6 - 2
C 07-04-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Were Di 2 R. (Richard) van Erp 6 - 3
C 07-04-2019 10:00 Beek Vooruit 3 WDS'19 3 J. (Jordi) van Dongen 1 - 0
C 07-04-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Unitas'30 1 L.A. (Roy) Schuurmans 2 - 4
C 07-04-2019 10:00 Madese Boys 5 Beek Vooruit 7 F.P.M. (Frank) van Groesen 1 - 2
C 07-04-2019 11:00 DSE VR2 Beek Vooruit VR1 Afgeschermd 1 - 0
C 06-04-2019 15:00 The Gunners 4 Beek Vooruit ZA2 Afgeschermd 1 - 7
C 31-03-2019 12:15 Beek Vooruit 3 JEKA 7 CF (Stijn) Machielsen 3 - 1
C 31-03-2019 09:45 Moerse Boys 5 Beek Vooruit 9 Afgeschermd 3 - 2
C 31-03-2019 10:00 Beek Vooruit 4 RCD 4 Afgeschermd 4 - 5
C 31-03-2019 14:30 Rijen 1 Beek Vooruit 1 J.W.J. (John) Swaanen 2 - 2
C 31-03-2019 10:00 Wernhout VR1 Beek Vooruit VR1 Afgeschermd 2 - 1
C 30-03-2019 15:30 Beek Vooruit ZA2 TVC Breda 3 Afgeschermd 5 - 2
C 29-03-2019 20:00 WDS'19 4 Beek Vooruit 6 W. (Wouter) van de Vendel 5 - 2
C 24-03-2019 10:00 Beek Vooruit 12 Victoria'03 5 C (Cees) Poppelaars 1 - 1
C 24-03-2019 10:00 Beek Vooruit 5 Rood-Wit W 4 K.J.A. (Koen) Dielemans 3 - 0
C 24-03-2019 12:30 VV Papendrecht 2 Beek Vooruit 10 B.A.J. (Bastiaan) van Aert 3 - 1
C 24-03-2019 10:00 Achtmaal 4 Beek Vooruit 8 R.C.F (Rob) van Leijsen 10 - 1
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 11-12-2018 20:00 Beek Vooruit 1 Terneuzense Boys 1 S.C.A. (Stijn) vanZuilichem 2 - 5
B 13-11-2018 20:00 Groen Wit 1 Beek Vooruit 1 L.A. (Roy) Schuurmans 2 - 4
B 23-10-2018 20:30 Baronie VR2 Beek Vooruit VR1 R.A (Ron) Verwijmeren 5 - 1
B 16-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Terheijden 4 G. (Glenn) Boomaars 2 - 3
B 16-09-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Sprundel 5 K.K.J. (Koen) Wijngaarde 4 - 4
B 16-09-2018 vervallen SC Hoge Vucht 2 Beek Vooruit 6
B 16-09-2018 11:30 Beek Vooruit 2 MOC'17 3 E. (Edwin) Verwer -
B 16-09-2018 10:00 HZ'75 VR1 Beek Vooruit VR1 M.A. (Marc) Havermans 1 - 4
B 15-09-2018 17:00 Beek Vooruit 1 Oranje Wit 1 G. (Gerrie) vanEssen 5 - 4
B 09-09-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Schijf 3 K.K.J. (Koen) Wijngaarde 0 - 4
B 09-09-2018 vervallen DIA 6 Beek Vooruit 6 J. (Hans) Zuidema
B 09-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Beek Vooruit 2 A.M.J. (Guus) Morelis 4 - 0
B 09-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Boeimeer 5 S.H.B. (Stijn) Lucassen 3 - 1
B 09-09-2018 11:00 Baronie VR4 Beek Vooruit VR1 K. (Kevin) Olifiers 2 - 3
B 08-09-2018 17:00 Tholense Boys 1 Beek Vooruit 1 J.P.W.M (John) vanGils 3 - 1
B 02-09-2018 11:30 Beek Vooruit 2 WDS'19 2 Afgeschermd 10 - 2
B 02-09-2018 12:00 WDS'19 4 Beek Vooruit 5 M.D.A. (Marcel) Domenie 4 - 3
B 02-09-2018 10:00 RSV 6 Beek Vooruit 9 D.C. (Dave) Kop 2 - 12
B 02-09-2018 vervallen Beek Vooruit 6 Advendo 2
B 02-09-2018 12:15 Beek Vooruit VR1 Unitas'30 VR2 M. (Marcel) Hendrikx 11 - 0
B 01-09-2018 17:00 Beek Vooruit 1 Strijen 1 Afgeschermd 2 - 2


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 15-01-2019 20:00 Beek Vooruit 2 Rood Wit 2
V 13-01-2019 14:00 Beek Vooruit 2 PCP 1
V 08-01-2019 20:00 Beek Vooruit 1 Halsteren 1
V 04-09-2018 20:00 Beek Vooruit 1 TSC 1
V 26-08-2018 13:00 Bavel 1 Beek Vooruit 1
V 19-08-2018 13:00 Beek Vooruit 1 Gilze 1



Terug naar boven