Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 20-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-3 TVC Breda JO12-2 I.M. (Ilonka) van der Muren-van Bragt 6 - 3
C 20-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Bavel JO12-1 F. (Frank) Weijers 2 - 3
C 20-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-2 Groen Wit JO11-2 C.L.M. (Corne) Boudewijns 4 - 5
C 20-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-2 Baronie JO8-3
C 20-04-2019 vervallen JO7-7 Gloria UC JO7-2
C 18-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO12-2 DIA JO12-2 J. (Jon) de Wit 5 - 2
C 17-04-2019 19:30 Kloetinge JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 R.A.M. (Rob) Koole 6 - 1
C 17-04-2019 18:30 Unitas'30 JO11-2 Beek Vooruit JO11-1 D. (Diego) Forsten 1 - 4
C 17-04-2019 18:30 Rood-Wit W JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 A.W.J. (Antonie) Pinxteren 1 - 4
C 17-04-2019 18:30 SEOLTO JO10-4 Beek Vooruit JO10-3
C 13-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-3 Unitas'30 MO13-1 J.C. (Joris) van den Broek 0 - 2
C 13-04-2019 11:30 Kloetinge JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 J. (Jetske) Bon 3 - 0
C 13-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-2 RFC JO13-2 Afgeschermd 5 - 1
C 13-04-2019 10:00 SVC JO12-1 Beek Vooruit JO12-4 4 - 3
C 13-04-2019 13:15 Beek Vooruit JO12-3 Right'Oh JO12-1 P. (Pascal) Nagtzaam 4 - 0
C 13-04-2019 10:30 ONI JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 R. (Robin) Mak 2 - 2
C 13-04-2019 13:00 Bavel JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 A.H.M. (Ad) van Gorkum 2 - 1
C 13-04-2019 12:00 Beek Vooruit JO11-5 DIOZ JO11-1 3 - 3
C 13-04-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Beek Vooruit JO11-3 K. (Kevin) de Kanter 3 - 5
C 13-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Advendo JO11-1G C.L.M. (Corne) Boudewijns 7 - 1
C 13-04-2019 13:15 Beek Vooruit JO11-4 Rijen JO11-3 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 2 - 6
C 13-04-2019 13:30 Beek Vooruit JO11-1 RBC JO11-2 E.M. (Richard) Diepstraten 12 - 4
C 13-04-2019 vervallen RFC JO10-1 Beek Vooruit JO10-2
C 13-04-2019 vervallen Baronie JO10-6 Beek Vooruit JO10-4
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-3 Internos JO10-2
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-1 DIA JO10-1 7-3
C 13-04-2019 vervallen ASWH JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 JEKA JO9-6G
C 13-04-2019 08:45 SC 't Zand JO9-5 Beek Vooruit JO9-3
C 13-04-2019 vervallen WDS'19 JO9-3 Beek Vooruit JO9-4
C 13-04-2019 vervallen Unitas'30 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
C 13-04-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 DSE JO8-3
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-2 HZ'75 JO8-1 9-3
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-3 Baronie JO8-4 4-11
C 13-04-2019 vervallen Gilze JO7-2 JO7-7
C 13-04-2019 vervallen RFC JO7-3 JO7-7
C 13-04-2019 08:30 Groen Wit JO7-5 JO7-8
C 13-04-2019 vervallen UVV'40 JO7-1 JO7-2
C 13-04-2019 11:15 JO7-6 Wernhout JO7-1
C 13-04-2019 vervallen JO7-1 Groen Wit JO7-1
C 13-04-2019 vervallen JO7-3 Bavel JO7-2
C 13-04-2019 vervallen Groen Wit JO7-2 JO7-4
C 13-04-2019 11:15 JO7-5 Groen Wit JO7-8
C 10-04-2019 19:00 Waspik JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 P. (Peter) Kerst 3 - 0
C 10-04-2019 18:30 Boeimeer JO12-1 Beek Vooruit JO12-3 Afgeschermd 10 - 2
C 10-04-2019 18:30 VVR JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 Afgeschermd 0 - 5
C 10-04-2019 18:30 Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4
C 10-04-2019 18:30 Beek Vooruit JO9-2 Groen Wit JO9-3
C 10-04-2019 18:30 Beek Vooruit JO8-4 Sprundel JO8-2
C 10-04-2019 vervallen JO7-4 Viola JO7-2
C 10-04-2019 vervallen JO7-8 Zwaluwe JO7-1G
C 08-04-2019 19:15 Unitas JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 F. (Flip) van Tussenbroek 1 - 3
C 06-04-2019 13:00 RSV JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 M (Mostafa) Feraaune 4 - 3
C 06-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-1 RBC JO13-1 M. (Maarten) van Hove 1 - 4
C 06-04-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 R.Q.M.M (Richard) Havermans 1 - 4
C 06-04-2019 13:00 Beek Vooruit JO12-1 Unitas JO12-1 M.T.E. (Marcel) Donders 6 - 3
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-2 SV Reeshof JO12-2 J. (Jon) de Wit 4 - 4
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-4 Virtus JO12-3 M. (Marco) de Groot 7 - 4
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Unitas'30 JO11-6G N.W.P. (Niels) Eestermans 12 - 4
C 06-04-2019 09:30 Wernhout JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 S. (Sem) Zagers 6 - 4
C 06-04-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G Beek Vooruit JO11-4 6 - 9
C 06-04-2019 vervallen Prinsenland JO11-1 Beek Vooruit JO11-1
C 06-04-2019 11:15 Virtus JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 R (Ron) van Beers 2 - 5
C 06-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-2 Oosterhout JO10-2
C 06-04-2019 vervallen Advendo JO10-2G Beek Vooruit JO10-3
C 06-04-2019 11:15 Beek Vooruit JO10-4 UVV'40 JO10-3
C 06-04-2019 12:45 JEKA JO10-2 Beek Vooruit JO10-1
C 06-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-1 Dubbeldam JO9-1
C 06-04-2019 vervallen Moerse Boys JO9-1 Beek Vooruit JO9-2
C 06-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-3 SCO JO9-2
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 VVR JO9-3
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-1 Groen Wit JO8-1
C 06-04-2019 vervallen The Gunners JO8-2 Beek Vooruit JO8-4
C 06-04-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 Beek Vooruit JO8-2
C 06-04-2019 vervallen DSE JO8-2 Beek Vooruit JO8-3
C 06-04-2019 vervallen JO7-7 DSE JO7-2
C 06-04-2019 10:05 JO7-8 Internos JO7-1
C 06-04-2019 10:00 JO7-2 WDS'19 JO7-1
C 06-04-2019 vervallen Chaam JO7-2 JO7-5
C 06-04-2019 vervallen Terheijden JO7-1 JO7-1
C 06-04-2019 09:00 TVC Breda JO7-2G JO7-3
C 06-04-2019 12:30 JO7-4 UVV'40 JO7-2
C 06-04-2019 12:30 JO7-7 Gesta JO7-1
C 06-04-2019 11:00 JEKA JO7-4 JO7-6
C 01-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO10-4 Bavel JO10-4
C 01-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO9-1 The Gunners JO9-1
C 30-03-2019 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 N.G. (Niels) Pruissen 1 - 2
C 30-03-2019 11:45 Roosendaal JO13-3 Beek Vooruit JO13-3 J. (Jeroen) Mulder 1 - 1
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 R.F.A. (Ruben) Strik 2 - 0
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 TSV Gudok JO12-3 J. (Jon) de Wit 10 - 5
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Kloetinge JO12-1 F. (Frank) Weijers 4 - 5
C 30-03-2019 12:00 PCP JO12-1 Beek Vooruit JO12-3 J.J. (Jan-Julius) Bindels 6 - 1
C 30-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO11-1 Zundert JO11-1 E.M. (Richard) Diepstraten 13 - 0
C 30-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO11-3 DEVO JO11-1 N.W.P. (Niels) Eestermans 4 - 2
C 30-03-2019 09:00 DIA JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 M. (Matthijs) van Tiel 4 - 2
C 30-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO10-1 Baronie JO10-2
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO10-2 SCO JO10-1
C 30-03-2019 vervallen Baronie JO10-5 Beek Vooruit JO10-3
C 30-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO9-4 SC Kruisland JO9-3
C 30-03-2019 vervallen TSV Gudok JO9-3 Beek Vooruit JO9-2
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 20-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-3 TVC Breda JO12-2 I.M. (Ilonka) van der Muren-van Bragt 6 - 3
C 20-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Bavel JO12-1 F. (Frank) Weijers 2 - 3
C 20-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-2 Groen Wit JO11-2 C.L.M. (Corne) Boudewijns 4 - 5
C 20-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-2 Baronie JO8-3
C 20-04-2019 vervallen JO7-7 Gloria UC JO7-2
C 18-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO12-2 DIA JO12-2 J. (Jon) de Wit 5 - 2
C 17-04-2019 19:30 Kloetinge JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 R.A.M. (Rob) Koole 6 - 1
C 17-04-2019 18:30 Unitas'30 JO11-2 Beek Vooruit JO11-1 D. (Diego) Forsten 1 - 4
C 17-04-2019 18:30 Rood-Wit W JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 A.W.J. (Antonie) Pinxteren 1 - 4
C 17-04-2019 18:30 SEOLTO JO10-4 Beek Vooruit JO10-3
C 13-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-3 Unitas'30 MO13-1 J.C. (Joris) van den Broek 0 - 2
C 13-04-2019 11:30 Kloetinge JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 J. (Jetske) Bon 3 - 0
C 13-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-2 RFC JO13-2 Afgeschermd 5 - 1
C 13-04-2019 10:00 SVC JO12-1 Beek Vooruit JO12-4 4 - 3
C 13-04-2019 13:15 Beek Vooruit JO12-3 Right'Oh JO12-1 P. (Pascal) Nagtzaam 4 - 0
C 13-04-2019 10:30 ONI JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 R. (Robin) Mak 2 - 2
C 13-04-2019 13:00 Bavel JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 A.H.M. (Ad) van Gorkum 2 - 1
C 13-04-2019 12:00 Beek Vooruit JO11-5 DIOZ JO11-1 3 - 3
C 13-04-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Beek Vooruit JO11-3 K. (Kevin) de Kanter 3 - 5
C 13-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Advendo JO11-1G C.L.M. (Corne) Boudewijns 7 - 1
C 13-04-2019 13:15 Beek Vooruit JO11-4 Rijen JO11-3 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 2 - 6
C 13-04-2019 13:30 Beek Vooruit JO11-1 RBC JO11-2 E.M. (Richard) Diepstraten 12 - 4
C 13-04-2019 vervallen RFC JO10-1 Beek Vooruit JO10-2
C 13-04-2019 vervallen Baronie JO10-6 Beek Vooruit JO10-4
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-3 Internos JO10-2
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-1 DIA JO10-1 7-3
C 13-04-2019 vervallen ASWH JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 JEKA JO9-6G
C 13-04-2019 08:45 SC 't Zand JO9-5 Beek Vooruit JO9-3
C 13-04-2019 vervallen WDS'19 JO9-3 Beek Vooruit JO9-4
C 13-04-2019 vervallen Unitas'30 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
C 13-04-2019 11:30 Beek Vooruit JO8-4 DSE JO8-3
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-2 HZ'75 JO8-1 9-3
C 13-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-3 Baronie JO8-4 4-11
C 13-04-2019 vervallen Gilze JO7-2 JO7-7
C 13-04-2019 vervallen RFC JO7-3 JO7-7
C 13-04-2019 08:30 Groen Wit JO7-5 JO7-8
C 13-04-2019 vervallen UVV'40 JO7-1 JO7-2
C 13-04-2019 11:15 JO7-6 Wernhout JO7-1
C 13-04-2019 vervallen JO7-1 Groen Wit JO7-1
C 13-04-2019 vervallen JO7-3 Bavel JO7-2
C 13-04-2019 vervallen Groen Wit JO7-2 JO7-4
C 13-04-2019 11:15 JO7-5 Groen Wit JO7-8
C 10-04-2019 19:00 Waspik JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 P. (Peter) Kerst 3 - 0
C 10-04-2019 18:30 Boeimeer JO12-1 Beek Vooruit JO12-3 Afgeschermd 10 - 2
C 10-04-2019 18:30 VVR JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 Afgeschermd 0 - 5
C 10-04-2019 18:30 Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4
C 10-04-2019 18:30 Beek Vooruit JO9-2 Groen Wit JO9-3
C 10-04-2019 18:30 Beek Vooruit JO8-4 Sprundel JO8-2
C 10-04-2019 vervallen JO7-4 Viola JO7-2
C 10-04-2019 vervallen JO7-8 Zwaluwe JO7-1G
C 08-04-2019 19:15 Unitas JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 F. (Flip) van Tussenbroek 1 - 3
C 06-04-2019 13:00 RSV JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 M (Mostafa) Feraaune 4 - 3
C 06-04-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-1 RBC JO13-1 M. (Maarten) van Hove 1 - 4
C 06-04-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 R.Q.M.M (Richard) Havermans 1 - 4
C 06-04-2019 13:00 Beek Vooruit JO12-1 Unitas JO12-1 M.T.E. (Marcel) Donders 6 - 3
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-2 SV Reeshof JO12-2 J. (Jon) de Wit 4 - 4
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-4 Virtus JO12-3 M. (Marco) de Groot 7 - 4
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Unitas'30 JO11-6G N.W.P. (Niels) Eestermans 12 - 4
C 06-04-2019 09:30 Wernhout JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 S. (Sem) Zagers 6 - 4
C 06-04-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G Beek Vooruit JO11-4 6 - 9
C 06-04-2019 vervallen Prinsenland JO11-1 Beek Vooruit JO11-1
C 06-04-2019 11:15 Virtus JO11-2 Beek Vooruit JO11-5 R (Ron) van Beers 2 - 5
C 06-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-2 Oosterhout JO10-2
C 06-04-2019 vervallen Advendo JO10-2G Beek Vooruit JO10-3
C 06-04-2019 11:15 Beek Vooruit JO10-4 UVV'40 JO10-3
C 06-04-2019 12:45 JEKA JO10-2 Beek Vooruit JO10-1
C 06-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-1 Dubbeldam JO9-1
C 06-04-2019 vervallen Moerse Boys JO9-1 Beek Vooruit JO9-2
C 06-04-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-3 SCO JO9-2
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 VVR JO9-3
C 06-04-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-1 Groen Wit JO8-1
C 06-04-2019 vervallen The Gunners JO8-2 Beek Vooruit JO8-4
C 06-04-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 Beek Vooruit JO8-2
C 06-04-2019 vervallen DSE JO8-2 Beek Vooruit JO8-3
C 06-04-2019 vervallen JO7-7 DSE JO7-2
C 06-04-2019 10:05 JO7-8 Internos JO7-1
C 06-04-2019 10:00 JO7-2 WDS'19 JO7-1
C 06-04-2019 vervallen Chaam JO7-2 JO7-5
C 06-04-2019 vervallen Terheijden JO7-1 JO7-1
C 06-04-2019 09:00 TVC Breda JO7-2G JO7-3
C 06-04-2019 12:30 JO7-4 UVV'40 JO7-2
C 06-04-2019 12:30 JO7-7 Gesta JO7-1
C 06-04-2019 11:00 JEKA JO7-4 JO7-6
C 01-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO10-4 Bavel JO10-4
C 01-04-2019 18:45 Beek Vooruit JO9-1 The Gunners JO9-1
C 30-03-2019 08:30 Kozakken Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 N.G. (Niels) Pruissen 1 - 2
C 30-03-2019 11:45 Roosendaal JO13-3 Beek Vooruit JO13-3 J. (Jeroen) Mulder 1 - 1
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Willem II Tilburg BV JO13-2 R.F.A. (Ruben) Strik 2 - 0
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 TSV Gudok JO12-3 J. (Jon) de Wit 10 - 5
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Kloetinge JO12-1 F. (Frank) Weijers 4 - 5
C 30-03-2019 12:00 PCP JO12-1 Beek Vooruit JO12-3 J.J. (Jan-Julius) Bindels 6 - 1
C 30-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO11-1 Zundert JO11-1 E.M. (Richard) Diepstraten 13 - 0
C 30-03-2019 11:30 Beek Vooruit JO11-3 DEVO JO11-1 N.W.P. (Niels) Eestermans 4 - 2
C 30-03-2019 09:00 DIA JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 M. (Matthijs) van Tiel 4 - 2
C 30-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO10-1 Baronie JO10-2
C 30-03-2019 10:00 Beek Vooruit JO10-2 SCO JO10-1
C 30-03-2019 vervallen Baronie JO10-5 Beek Vooruit JO10-3
C 30-03-2019 13:00 Beek Vooruit JO9-4 SC Kruisland JO9-3
C 30-03-2019 vervallen TSV Gudok JO9-3 Beek Vooruit JO9-2
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 15-12-2018 09:00 VOAB JO10-1 Beek Vooruit JO10-2 19 - 2
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-1 Oranje Wit JO13-1 A.C.P. (Ad) Foesenek 1 - 3
B 20-10-2018 10:15 The Gunners JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 M. (Mohamed) Omar 2 - 0
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO12-3 Virtus JO12-1 P. (Pascal) Nagtzaam 0 - 3
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-2 Rood-Wit W JO10-1 T.C.A (Tim) van deWiel 7 - 5
B 08-10-2018 19:30 The Gunners JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 J.F. (Joep) Adan 0 - 10
B 15-09-2018 12:30 Beek Vooruit JO13-2 JEKA JO13-4 A.C.F. (Bram) Martens 3 - 5
B 15-09-2018 08:30 Irene'58 JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 R.F.M.H. (Ricardo) vanMeggelen 9 - 0
B 15-09-2018 11:00 Beek Vooruit JO12-4 DIA JO12-4 F.C.M. (Frank) Marijnissen 3 - 3
B 15-09-2018 11:00 Beek Vooruit JO12-1 Kogelvangers JO12-1 E. (Erik) Peters 7 - 3
B 15-09-2018 11:00 TVC Breda JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 Afgeschermd 7 - 2
B 15-09-2018 10:00 Virtus JO12-3 Beek Vooruit JO12-3 N. (Niels) van derKloot 3 - 9
B 15-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-3 MOC'17 JO11-3 Afgeschermd 4 - 5
B 15-09-2018 11:00 Advendo JO11-1G Beek Vooruit JO11-4 Afgeschermd 5 - 1
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Madese Boys JO11-2 C.L.M. (Corne) Boudewijns 2 - 3
B 15-09-2018 vervallen Pelikaan JO11-3 Beek Vooruit JO11-5
B 15-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-1 Oranje Wit JO11-2 N. (Nicky) Rombouts 5 - 2
B 15-09-2018 09:30 Groen Wit JO10-1 Beek Vooruit JO10-1 Afgeschermd 12 - 5
B 15-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO10-2 Sprundel JO10-1
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-3 Hoeven JO10-1G Afgeschermd 8 - 12
B 15-09-2018 08:45 Internos JO10-2 Beek Vooruit JO10-4 W.P.M. (Wim) van denBemt 13 - 3
B 15-09-2018 10:00 VVR JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 T. (Tygo) Verdonk 19 - 0
B 15-09-2018 09:30 TVC Breda JO9-2G Beek Vooruit JO9-3 A.L.J. (Albert) Baert 9 - 2
B 15-09-2018 vervallen TVC Breda JO9-3 Beek Vooruit JO9-4
B 15-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 Afgeschermd 3 - 4
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-2 TVC Breda JO8-1 R. (Rolf) Merkus 3 - 16
B 15-09-2018 09:30 TVC Breda JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 Afgeschermd 15 - 2
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-1 Boeimeer JO8-1 J. (Jeroen) Luiken 12 - 6
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-3 DSE JO8-1 1 - 8
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO13-1 Bavel JO13-1 Afgeschermd 1 - 1
B 08-09-2018 12:30 Unitas'30 MO13-1 Beek Vooruit JO13-3 Afgeschermd 3 - 1
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-2 TVC Breda JO13-2 M.C.F. (Maarten) Melief 6 - 1
B 08-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-4 Groen Wit JO12-3 M. (Marco) deGroot 2 - 5
B 08-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Roosendaal JO12-1 E. (Erik) Peters 11 - 0
B 08-09-2018 11:00 Oranje Blauw'14 JO12-2 Beek Vooruit JO12-2 R. (Rick) Sonneveld 0 - 10
B 08-09-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G Beek Vooruit JO12-3 Afgeschermd 0 - 5
B 08-09-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Beek Vooruit JO11-3 J.M.P. (Joop) vanBeers 2 - 6
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 2 - 7
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 WDS'19 JO11-1 N. (Nicky) Rombouts 7 - 6
B 08-09-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Beek Vooruit JO11-5 J. (Jaap) deVisser 7 - 2
B 08-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 S. (Shaqur) deKraaij 13 - 3
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO10-2 Internos JO10-1 J.C.M (Hans) Smits 10 - 1
B 08-09-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G Beek Vooruit JO10-4 R.J.P.A. (Remco) Emmen 11 - 8
B 08-09-2018 09:45 SCO JO10-1 Beek Vooruit JO10-1 Afgeschermd 2 - 6
B 08-09-2018 08:30 The Gunners JO9-3 Beek Vooruit JO9-3 D. (Drik) Bulkmans 3 - 13
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-4 WDS'19 JO9-2 4 - 8
B 08-09-2018 09:00 RBC JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 V. (Vincent) vanSon 8 - 1
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-1 JEKA JO8-1 J. (Jeroen) Luiken 3 - 10
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 Unitas'30 JO8-6G Afgeschermd 2 - 6
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-2 Boeimeer JO8-2 R. (Rolf) Merkus 2 - 5
B 08-09-2018 09:30 Unitas'30 JO8-10 Beek Vooruit JO8-4 1 - 13
B 01-09-2018 12:00 Baronie JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 Afgeschermd 3 - 0
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO13-3 Zwaluwe JO13-1 T.C.J.A. (Tim) van denBliek 0 - 2
B 01-09-2018 09:45 MOC'17 JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 Afgeschermd 1 - 4
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO12-2 Groen Wit JO12-1 L.A. (Lars) vanBijnen 2 - 1
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO12-3 Right'Oh JO12-1 A.W.P. (Remco) Kokx 7 - 2
B 01-09-2018 10:00 Boeimeer JO12-1 Beek Vooruit JO12-4 Afgeschermd 0 - 1
B 01-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Terheijden JO11-3 1 - 13
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-1 RCD JO11-1 E.M. (Richard) Diepstraten 4 - 10
B 01-09-2018 10:30 DFC JO11-1 Beek Vooruit JO11-4 6 - 6
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO11-3 Beek Vooruit JO11-2 D. (Diego) Forsten 7 - 1
B 01-09-2018 10:00 Rood-Wit W JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 A. (Arjan) Braat 8 - 2
B 01-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-4 JEKA JO10-11 9 - 17
B 01-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO10-1 SAB JO10-2 A.P.C. (Arjan) vanGils 5 - 15
B 01-09-2018 10:00 Boeimeer JO10-1 Beek Vooruit JO10-2 CA (Cees) Verschuren 1 - 9
B 01-09-2018 09:30 Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4 P. (Pim) vanPolanen 3 - 1
B 01-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-1 BSC JO9-1 S.A.G.J. (Stefan) van derLinden 8 - 3
B 01-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-2 A.J. (Arjan) Martens 0 - 14
B 01-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO9-3 Unitas'30 JO9-5 R. (Robbert) Bastiaanssen 4 - 5
B 01-09-2018 08:30 Boeimeer JO8-3 Beek Vooruit JO8-3 R.C.J. (Rob) Luyken 5 - 3
B 01-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-5G Beek Vooruit JO8-2 T. (Tim) deLaat 7 - 9
B 01-09-2018 08:35 Beek Vooruit JO8-4 Boeimeer JO8-4 A.C. (Allard) vanBaar 8 - 7
B 01-09-2018 11:15 Bavel JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 T. (Teun) vanEngelen 8 - 7


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 30-03-2019 09:45 vv smitshoek Beek Vooruit JO8-1
V 23-02-2019 09:30 Beek Vooruit JO12-1 UNITAS '30 JO11-1
V 23-02-2019 11:00 Beek Vooruit JO10-1 Sleeuwijk JO10-1
V 23-02-2019 10:00 Prinsenland JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
V 23-02-2019 09:30 Beek Vooruit JO9-3 Beek Vooruit JO8-1
V 23-02-2019 09:30 Beek Vooruit JO9-3 Beek Vooruit JO8-1
V 23-02-2019 09:30 Beek Vooruit JO7-1 JO7-7
V 23-02-2019 09:30 JO7-1 Beek Vooruit JO7-7
V 02-02-2019 09:45 Beek Vooruit JO13-3 RIGHT-OH JO13-1
V 02-02-2019 11:15 Beek Vooruit JO13-1 sc gastel JO13-1 Bas Verschuren (Scheidsrechter)
V 02-02-2019 09:45 Beek Vooruit JO9-1 TSC JO9-1
V 02-02-2019 09:45 VV RIJEN JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
V 26-01-2019 11:45 Roosendaal JO13-1 Beek Vooruit JO13-1
V 26-01-2019 afgelast DIA JO11-2 Beek Vooruit JO12-2
V 26-01-2019 afgelast Beek Vooruit JO9-1 sv REESHOF JO9-1
V 19-01-2019 09:30 Beek Vooruit JO14-1 Beek Vooruit JO13-1 3 - 3
V 19-01-2019 11:45 vv Gilze JO13-3 Beek Vooruit JO13-3
V 19-01-2019 afgelast RKDVC JO12-1 Beek Vooruit JO12-1
V 19-01-2019 09:30 Beek Vooruit JO11-2 TVC BREDA JO12-2 3 - 0
V 19-01-2019 11:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-3
V 19-01-2019 11:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-3
V 19-01-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 Beek Vooruit JO10-1
V 19-01-2019 afgelast RKDVC JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
V 03-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-2 sv Reeshof JO8-1
V 20-10-2018 10:00 VVR JO11-1 Beek Vooruit JO11-1
V 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-1 Beek Vooruit JO9-1
V 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-1 Beek Vooruit JO9-1
V 15-09-2018 13:00 SV TEC Beek Vooruit JO13-1
V 29-08-2018 18:30 The Gunners JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
V 29-08-2018 18:30 The Gunners JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
V 28-08-2018 19:00 Gilze JO13-2 Beek Vooruit JO13-2
V 25-08-2018 09:00 Terheijden JO13-1 Beek Vooruit JO13-2
V 25-08-2018 11:00 Rood Wit JO13-2 Beek Vooruit JO13-3
V 25-08-2018 09:45 Reeshof JO12-1 Beek Vooruit JO12-1
V 25-08-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-2 Unitas'30 JO11-3
V 25-08-2018 09:45 Beek Vooruit JO10-2 Beek Vooruit JO10-3
V 25-08-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Groen Wit J09-1
V 23-08-2018 19:00 Gilze JO13-1 Beek Vooruit JO13-1
V 18-08-2018 10:30 Beek Vooruit JO11-1 Beek Vooruit JO12-2
V 18-08-2018 10:30 Beek Vooruit JO11-1 Beek Vooruit JO12-2


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 19-01-2019 08:30 The gunners Beek Vooruit JO8-1
T 26-08-2018 09:30 GELDROP Beek Vooruit JO13-1
T 25-08-2018 09:30 Geldrop Beek Vooruit JO11-1
T 25-08-2018 09:30 GELDROP Beek Vooruit JO10-1
T 25-08-2018 09:30 GELDROP Beek Vooruit JO8-1



Terug naar boven