Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 19-10-2019 14:30 Chaam JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 H.J.L. (Henry) Bogers
C 19-10-2019 14:30 The White Boys JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 C.J.M. (Cor) van Dartel
B 19-10-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Roosendaal JO19-3 M.J.M. (Mike) Pernot
B 19-10-2019 13:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 Afgeschermd
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 Afgeschermd
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit MO17-1 Unitas'30 MO17-2 R.J.P. (Rik) Mol
C 12-10-2019 10:30 Oranje Wit JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 W. (Wilbert) de Boon 2 - 0
C 12-10-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 G. (Gilberto) Nanne 2 - 2
C 05-10-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-1 Waspik JO19-1 Afgeschermd 5 - 0
C 05-10-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-4 Zundert JO19-2 R. (Robin) Snoeys 1 - 1
C 05-10-2019 11:30 Beek Vooruit JG1 EBOH JG1G Afgeschermd 6 - 5
C 05-10-2019 14:30 Dubbeldam JO19-3 Beek Vooruit JO19-3 P.J.M. (Peter) Ernest 1 - 4
C 05-10-2019 14:30 VV Papendrecht JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 J. (Jeroen) Heijboer 2 - 7
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-3 Groen Wit JO17-1
C 05-10-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 ODC JO17-1 N. (Nico) Veroude 3 - 3
C 05-10-2019 13:30 Beek Vooruit JO17-2 Groen Wit JO17-1
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-2 Zundert JO17-1
C 05-10-2019 15:30 Dongen JO17-5 Beek Vooruit JO17-3 S. (Stan) Verbunt 6 - 0
C 05-10-2019 12:15 DIA JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 W.A.P. (Wilbert) van Berkel 4 - 2
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-2 WSC JO15-4 Afgeschermd 0 - 9
C 05-10-2019 vervallen Groen Wit JO15-2 Beek Vooruit JO15-3
C 05-10-2019 11:15 Beek Vooruit JO15-1 Halsteren JO15-1 G.P. (Luca) Auerbach 2 - 2
C 05-10-2019 12:30 Wernhout JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 A.L. (Arno) Pemen 13 - 1
C 05-10-2019 11:45 Beek Vooruit JO14-2 Irene'58 JO14-1 Afgeschermd 3 - 1
C 05-10-2019 13:15 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 Afgeschermd 0 - 5
C 05-10-2019 09:15 Beek Vooruit MO15-1 MOC'17 MO15-2 Afgeschermd 1 - 3
C 05-10-2019 12:00 Baronie MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 P. (Pascal) Wienen 5 - 1
C 05-10-2019 11:30 NOAD'67 MO13-1 Beek Vooruit MO13-1 S (Sander) Kot 7 - 0
C 28-09-2019 12:30 Oosterhout JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 P.J.A.M. (Paul) Rooijakkers 1 - 10
C 28-09-2019 14:30 Chaam JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 H.J.L. (Henry) Bogers 1 - 4
C 28-09-2019 10:45 GSBW JG2G Beek Vooruit JG1 Afgeschermd 4 - 1
C 28-09-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-3 Roosendaal JO19-2 L. (Lars) van der Hoeven 2 - 5
C 28-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-5 Roosendaal JO19-5 M.J.M. (Mike) Pernot 2 - 8
C 28-09-2019 12:00 RFC JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 M. (Mark) van Tooren 1 - 2
C 28-09-2019 15:00 TSC JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 A.W.J. (Ad) Broeders 4 - 0
C 28-09-2019 13:40 Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-2 T. (Tim) Nagtegaal 3 - 4
C 28-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-2 JEKA JO17-3
C 28-09-2019 vervallen TSC JO17-4 Beek Vooruit JO17-3
C 28-09-2019 vervallen Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-3
C 28-09-2019 11:00 Beek Vooruit JO16-1 SV Reeshof JO16-1 R.J.W. (Robin) van Achterberg 6 - 0
C 28-09-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 E.C.M. (Erik) Verstrepen 1 - 2
C 28-09-2019 12:00 Beek Vooruit JO15-3 Boeimeer JO15-3 Afgeschermd 1 - 3
C 28-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO15-1 Boeimeer JO15-1
C 28-09-2019 08:30 Baronie JO15-5 Beek Vooruit JO15-2 M. (Milo) van Schendel 3 - 3
C 28-09-2019 11:15 Beek Vooruit JO14-3 TVC Breda JO14-2 D. (Dennis) van Klaveren 2 - 2
C 28-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO14-1 VOAB JO14-1 L.J. (Leon) van Boxtel 1 - 0
C 28-09-2019 10:15 IFC JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 R.P. (Robert) Korteweg 2 - 2
C 28-09-2019 13:00 Beek Vooruit MO17-1 DIA MO17-2 M.F.G.M. (Marc) Hufkens 7 - 7
C 28-09-2019 10:00 Beek Vooruit MO13-1 Achtmaal MO13-1 B.J.P. (Bram) Roovers 0 - 6
C 28-09-2019 10:30 DSE MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 D. (Dara) Prins 4 - 0
C 21-09-2019 12:45 DSE JO19-2 Beek Vooruit JO19-3 Afgeschermd 3 - 3
C 21-09-2019 14:45 JEKA JO19-7 Beek Vooruit JO19-5 J.F.A. (Joep) Bruininks 0 - 6
C 21-09-2019 11:00 Beek Vooruit JO19-2 Gloria UC JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 1 - 4
C 21-09-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-1 SV Reeshof JO19-1 W.H.A. (William) Verhoeve 4 - 1
C 21-09-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Unitas'30 JO19-3 M.J.M. (Mike) Pernot 9 - 0
C 21-09-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 4 - 3
C 21-09-2019 vervallen WDS'19 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2
C 21-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-3 Waspik JO17-2 P.J.J. (Pieter) Kamp 13 - 0
C 21-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-3 UVV'40 JO17-1
C 21-09-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 Kloetinge JO17-1 J. (Sjef) Tilborghs 2 - 6
C 21-09-2019 12:15 Beek Vooruit JO16-2 Madese Boys JO16-1 Afgeschermd 5 - 2
C 21-09-2019 15:30 UVV'40 JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 A.A.J. (Anton) van Opstal 0 - 8
C 21-09-2019 13:45 Bavel JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 J.M. (John) van Vugt 3 - 2
C 21-09-2019 10:30 Beek Vooruit JO15-2 ONI JO15-1 Afgeschermd 0 - 8
C 21-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-2 SV Noordeloos JO14-1 P.A. (Pepijn) Snoek 2 - 2
C 21-09-2019 10:00 DSE JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 Y.P.A. (Youri) Jansen 0 - 3
C 21-09-2019 08:30 Wieldrecht MO13-2 Beek Vooruit MO13-1 J.C. (Jaco) de Waard 6 - 2
C 21-09-2019 14:15 Beek Vooruit MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 F. (Finn) Verschoor 1 - 2
C 21-09-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 F. (Franske) van Hassel 3 - 5
B 19-09-2019 19:00 WDS'19 JO17-2 Beek Vooruit JO17-3 R.A. (Ryan) Alessie 0 - 11
B 18-09-2019 18:30 Wieldrecht JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 R. (Rene) van Driel 2 - 2
B 14-09-2019 13:30 Baronie JO19-3 Beek Vooruit JO19-5 J.J.M. (Jack) Vissers 19 - 0
B 14-09-2019 12:45 Beek Vooruit JO19-2 Sprundel JO19-1 J. (John) Rovers 2 - 2
B 14-09-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 JEKA JO19-1 K. (Kees) Timmers 1 - 3
B 14-09-2019 14:30 Madese Boys JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 W.J. (Wil) Peeters 2 - 2
B 14-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-3 JEKA JO19-5 Afgeschermd 6 - 1
C 14-09-2019 11:00 Beek Vooruit JG1 Jong Brabant JG1 M.J. (Mees) Vermeulen 8 - 3
B 14-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO17-2 Unitas'30 JO17-2 Afgeschermd 0 - 10
B 14-09-2019 12:30 Drechtstreek JO17-2 Beek Vooruit JO17-3 A.C. (Arco) Vermaas 2 - 1
B 14-09-2019 12:30 VVR JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 A.J.P.M. (Ton) van Gelooven 2 - 4
B 14-09-2019 12:30 OVV'67 JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 C.H. (Cees) Markus 3 - 8
B 14-09-2019 14:00 RSV JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 Afgeschermd 1 - 11
B 14-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4 C. (Christ) van den Berg 0 - 12
B 14-09-2019 12:00 Boeimeer JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 B. (Bianca) Corvers 0 - 11
B 14-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO15-3 Boeimeer JO15-3 D.M. (Daan) Krutzen 0 - 14
B 14-09-2019 12:00 Unitas'30 JO14-3 Beek Vooruit JO14-3 S. (Sander) Witteveen 1 - 5
B 14-09-2019 vervallen JEKA JO14-1 Beek Vooruit JO14-1
B 14-09-2019 11:15 SC 't Zand JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 E.C.J.J. (Eric) Vervoord 3 - 5
B 14-09-2019 13:00 TVC Breda JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 Afgeschermd 8 - 2
B 14-09-2019 09:00 Beek Vooruit MO15-1 DSE MO15-1 Afgeschermd 0 - 0
B 14-09-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 Afgeschermd 5 - 5
B 14-09-2019 11:30 Beek Vooruit MO13-1 The Gunners MO13-1 K.C.A. (Kelly) Verwijmeren 4 - 1
B 11-09-2019 19:00 Beek Vooruit MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 R. (Ron) de Koning 4 - 1
B 07-09-2019 11:30 Beek Vooruit JO19-2 Unitas'30 JO19-2 Afgeschermd 3 - 5
B 07-09-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Boeimeer JO19-1 K. (Kees) Timmers 7 - 0
B 07-09-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-4 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 LG.J. (Lasse) Wagemans 2 - 6
B 07-09-2019 13:45 TSC JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 H.O.F. (Hermann-Otto) Israël 1 - 8
B 07-09-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 Afgeschermd 12 - 1
B 07-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Roosendaal JO17-2 S. (Steven) Verstraeten 2 - 2
B 07-09-2019 12:00 WDS'19 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 R. (René) Brouwer 11 - 1
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 19-10-2019 14:30 Chaam JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 H.J.L. (Henry) Bogers
C 19-10-2019 14:30 The White Boys JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 C.J.M. (Cor) van Dartel
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 Afgeschermd
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit MO17-1 Unitas'30 MO17-2 R.J.P. (Rik) Mol
C 12-10-2019 10:30 Oranje Wit JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 W. (Wilbert) de Boon 2 - 0
C 12-10-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 G. (Gilberto) Nanne 2 - 2
C 05-10-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-1 Waspik JO19-1 Afgeschermd 5 - 0
C 05-10-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-4 Zundert JO19-2 R. (Robin) Snoeys 1 - 1
C 05-10-2019 11:30 Beek Vooruit JG1 EBOH JG1G Afgeschermd 6 - 5
C 05-10-2019 14:30 Dubbeldam JO19-3 Beek Vooruit JO19-3 P.J.M. (Peter) Ernest 1 - 4
C 05-10-2019 14:30 VV Papendrecht JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 J. (Jeroen) Heijboer 2 - 7
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-3 Groen Wit JO17-1
C 05-10-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 ODC JO17-1 N. (Nico) Veroude 3 - 3
C 05-10-2019 13:30 Beek Vooruit JO17-2 Groen Wit JO17-1
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-2 Zundert JO17-1
C 05-10-2019 15:30 Dongen JO17-5 Beek Vooruit JO17-3 S. (Stan) Verbunt 6 - 0
C 05-10-2019 12:15 DIA JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 W.A.P. (Wilbert) van Berkel 4 - 2
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-2 WSC JO15-4 Afgeschermd 0 - 9
C 05-10-2019 vervallen Groen Wit JO15-2 Beek Vooruit JO15-3
C 05-10-2019 11:15 Beek Vooruit JO15-1 Halsteren JO15-1 G.P. (Luca) Auerbach 2 - 2
C 05-10-2019 12:30 Wernhout JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 A.L. (Arno) Pemen 13 - 1
C 05-10-2019 11:45 Beek Vooruit JO14-2 Irene'58 JO14-1 Afgeschermd 3 - 1
C 05-10-2019 13:15 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 Afgeschermd 0 - 5
C 05-10-2019 09:15 Beek Vooruit MO15-1 MOC'17 MO15-2 Afgeschermd 1 - 3
C 05-10-2019 12:00 Baronie MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 P. (Pascal) Wienen 5 - 1
C 05-10-2019 11:30 NOAD'67 MO13-1 Beek Vooruit MO13-1 S (Sander) Kot 7 - 0
C 28-09-2019 12:30 Oosterhout JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 P.J.A.M. (Paul) Rooijakkers 1 - 10
C 28-09-2019 14:30 Chaam JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 H.J.L. (Henry) Bogers 1 - 4
C 28-09-2019 10:45 GSBW JG2G Beek Vooruit JG1 Afgeschermd 4 - 1
C 28-09-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-3 Roosendaal JO19-2 L. (Lars) van der Hoeven 2 - 5
C 28-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-5 Roosendaal JO19-5 M.J.M. (Mike) Pernot 2 - 8
C 28-09-2019 12:00 RFC JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 M. (Mark) van Tooren 1 - 2
C 28-09-2019 15:00 TSC JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 A.W.J. (Ad) Broeders 4 - 0
C 28-09-2019 13:40 Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-2 T. (Tim) Nagtegaal 3 - 4
C 28-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-2 JEKA JO17-3
C 28-09-2019 vervallen TSC JO17-4 Beek Vooruit JO17-3
C 28-09-2019 vervallen Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-3
C 28-09-2019 11:00 Beek Vooruit JO16-1 SV Reeshof JO16-1 R.J.W. (Robin) van Achterberg 6 - 0
C 28-09-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 E.C.M. (Erik) Verstrepen 1 - 2
C 28-09-2019 12:00 Beek Vooruit JO15-3 Boeimeer JO15-3 Afgeschermd 1 - 3
C 28-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO15-1 Boeimeer JO15-1
C 28-09-2019 08:30 Baronie JO15-5 Beek Vooruit JO15-2 M. (Milo) van Schendel 3 - 3
C 28-09-2019 11:15 Beek Vooruit JO14-3 TVC Breda JO14-2 D. (Dennis) van Klaveren 2 - 2
C 28-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO14-1 VOAB JO14-1 L.J. (Leon) van Boxtel 1 - 0
C 28-09-2019 10:15 IFC JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 R.P. (Robert) Korteweg 2 - 2
C 28-09-2019 13:00 Beek Vooruit MO17-1 DIA MO17-2 M.F.G.M. (Marc) Hufkens 7 - 7
C 28-09-2019 10:00 Beek Vooruit MO13-1 Achtmaal MO13-1 B.J.P. (Bram) Roovers 0 - 6
C 28-09-2019 10:30 DSE MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 D. (Dara) Prins 4 - 0
C 21-09-2019 12:45 DSE JO19-2 Beek Vooruit JO19-3 Afgeschermd 3 - 3
C 21-09-2019 14:45 JEKA JO19-7 Beek Vooruit JO19-5 J.F.A. (Joep) Bruininks 0 - 6
C 21-09-2019 11:00 Beek Vooruit JO19-2 Gloria UC JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 1 - 4
C 21-09-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-1 SV Reeshof JO19-1 W.H.A. (William) Verhoeve 4 - 1
C 21-09-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Unitas'30 JO19-3 M.J.M. (Mike) Pernot 9 - 0
C 21-09-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 UVV'40 JO17-1 G.T.L. (Geert) Beullens 4 - 3
C 21-09-2019 vervallen WDS'19 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2
C 21-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-3 Waspik JO17-2 P.J.J. (Pieter) Kamp 13 - 0
C 21-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-3 UVV'40 JO17-1
C 21-09-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 Kloetinge JO17-1 J. (Sjef) Tilborghs 2 - 6
C 21-09-2019 12:15 Beek Vooruit JO16-2 Madese Boys JO16-1 Afgeschermd 5 - 2
C 21-09-2019 15:30 UVV'40 JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 A.A.J. (Anton) van Opstal 0 - 8
C 21-09-2019 13:45 Bavel JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 J.M. (John) van Vugt 3 - 2
C 21-09-2019 10:30 Beek Vooruit JO15-2 ONI JO15-1 Afgeschermd 0 - 8
C 21-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-2 SV Noordeloos JO14-1 P.A. (Pepijn) Snoek 2 - 2
C 21-09-2019 10:00 DSE JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 Y.P.A. (Youri) Jansen 0 - 3
C 21-09-2019 08:30 Wieldrecht MO13-2 Beek Vooruit MO13-1 J.C. (Jaco) de Waard 6 - 2
C 21-09-2019 14:15 Beek Vooruit MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 F. (Finn) Verschoor 1 - 2
C 21-09-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 F. (Franske) van Hassel 3 - 5
C 14-09-2019 11:00 Beek Vooruit JG1 Jong Brabant JG1 M.J. (Mees) Vermeulen 8 - 3


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 19-10-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Roosendaal JO19-3 M.J.M. (Mike) Pernot
B 19-10-2019 13:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 Afgeschermd
B 19-09-2019 19:00 WDS'19 JO17-2 Beek Vooruit JO17-3 R.A. (Ryan) Alessie 0 - 11
B 18-09-2019 18:30 Wieldrecht JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 R. (Rene) van Driel 2 - 2
B 14-09-2019 13:30 Baronie JO19-3 Beek Vooruit JO19-5 J.J.M. (Jack) Vissers 19 - 0
B 14-09-2019 12:45 Beek Vooruit JO19-2 Sprundel JO19-1 J. (John) Rovers 2 - 2
B 14-09-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 JEKA JO19-1 K. (Kees) Timmers 1 - 3
B 14-09-2019 14:30 Madese Boys JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 W.J. (Wil) Peeters 2 - 2
B 14-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-3 JEKA JO19-5 Afgeschermd 6 - 1
B 14-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO17-2 Unitas'30 JO17-2 Afgeschermd 0 - 10
B 14-09-2019 12:30 Drechtstreek JO17-2 Beek Vooruit JO17-3 A.C. (Arco) Vermaas 2 - 1
B 14-09-2019 12:30 VVR JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 A.J.P.M. (Ton) van Gelooven 2 - 4
B 14-09-2019 12:30 OVV'67 JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 C.H. (Cees) Markus 3 - 8
B 14-09-2019 14:00 RSV JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 Afgeschermd 1 - 11
B 14-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4 C. (Christ) van den Berg 0 - 12
B 14-09-2019 12:00 Boeimeer JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 B. (Bianca) Corvers 0 - 11
B 14-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO15-3 Boeimeer JO15-3 D.M. (Daan) Krutzen 0 - 14
B 14-09-2019 12:00 Unitas'30 JO14-3 Beek Vooruit JO14-3 S. (Sander) Witteveen 1 - 5
B 14-09-2019 vervallen JEKA JO14-1 Beek Vooruit JO14-1
B 14-09-2019 11:15 SC 't Zand JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 E.C.J.J. (Eric) Vervoord 3 - 5
B 14-09-2019 13:00 TVC Breda JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 Afgeschermd 8 - 2
B 14-09-2019 09:00 Beek Vooruit MO15-1 DSE MO15-1 Afgeschermd 0 - 0
B 14-09-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 Afgeschermd 5 - 5
B 14-09-2019 11:30 Beek Vooruit MO13-1 The Gunners MO13-1 K.C.A. (Kelly) Verwijmeren 4 - 1
B 11-09-2019 19:00 Beek Vooruit MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 R. (Ron) de Koning 4 - 1
B 07-09-2019 11:30 Beek Vooruit JO19-2 Unitas'30 JO19-2 Afgeschermd 3 - 5
B 07-09-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Boeimeer JO19-1 K. (Kees) Timmers 7 - 0
B 07-09-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-4 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 LG.J. (Lasse) Wagemans 2 - 6
B 07-09-2019 13:45 TSC JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 H.O.F. (Hermann-Otto) Israël 1 - 8
B 07-09-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 Afgeschermd 12 - 1
B 07-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Roosendaal JO17-2 S. (Steven) Verstraeten 2 - 2
B 07-09-2019 12:00 WDS'19 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 R. (René) Brouwer 11 - 1
B 07-09-2019 14:00 Unitas'30 JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 T. (Tim) Nagtegaal 1 - 1
B 07-09-2019 11:50 Unitas'30 JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 A. (Arno) van Dijk 3 - 3
B 07-09-2019 13:45 Beek Vooruit JO15-2 Virtus JO15-2 Afgeschermd 1 - 2
B 07-09-2019 11:00 Beek Vooruit JO15-1 Baronie JO15-2 N. Heijmans 6 - 2
B 07-09-2019 12:15 Beek Vooruit JO15-3 WDS'19 JO15-1 P.A.J. (Patrick) van den Brand 1 - 1
B 07-09-2019 10:00 Zwaluwe JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 Afgeschermd 1 - 5
B 07-09-2019 10:30 Beek Vooruit JO14-3 Groen Wit JO14-2 Afgeschermd 1 - 3
B 07-09-2019 09:00 Beek Vooruit MO15-1 Sprundel MO15-1 J.M. (John) Lazeroms 3 - 4
B 07-09-2019 12:00 DSE MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 S. (Stephan) van Ginneken 3 - 4
B 07-09-2019 09:00 DIA MO13-2 Beek Vooruit MO13-1 H.J.W.M. (Huub) Kerkhof 6 - 0
B 04-09-2019 19:30 Rood-Wit W JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 Afgeschermd 3 - 5
B 31-08-2019 14:30 Baronie JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 S.C.M.D. (Sander) van Gool 4 - 1
B 31-08-2019 vervallen Beek Vooruit JO19-3 DIA JO19-2
B 31-08-2019 14:00 Beek Vooruit JO19-5 JEKA JO19-6 T. (Twan) Middelkoop 0 - 5
B 31-08-2019 11:45 Baronie JO17-2 Beek Vooruit JO17-1 R. (Rik) Bulkmans 3 - 2
B 31-08-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-3 RCD JO17-2 D.M.D. (Dion) Verstegen 7 - 2
B 31-08-2019 12:00 Beek Vooruit JO16-1 Rood-Wit W JO16-1 Afgeschermd 3 - 4
B 31-08-2019 12:15 Beek Vooruit JO16-2 Right'Oh JO16-1G Afgeschermd 4 - 0
B 31-08-2019 12:00 Unitas'30 JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 Afgeschermd 8 - 1
B 31-08-2019 13:00 JEKA JO15-7 Beek Vooruit JO15-3 D.J.N. (Daan) Russeler 11 - 0
B 31-08-2019 11:30 Seolto JO15-1G Beek Vooruit JO15-2 J.J.A. (Joery) van Opdorp 2 - 3
B 31-08-2019 10:00 Beek Vooruit JO14-1 Bavel JO14-1 E.C.J.J. (Eric) Vervoord 4 - 1
B 31-08-2019 10:30 Beek Vooruit JO14-2 Groen Wit JO14-1 Afgeschermd 3 - 6
B 31-08-2019 13:00 TVC Breda JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 J.W.J.C. (Jeffrey) van Duuren 3 - 1
B 31-08-2019 11:45 Unitas'30 MO15-2 Beek Vooruit MO15-1 C. (Colin) Blaakman 4 - 0
B 31-08-2019 11:00 Beek Vooruit MO13-1 Sliedrecht MO13-2 Afgeschermd 2 - 7



Terug naar boven