Uitslagen


Op deze pagina vind je de uitslagen van alle Beek Vooruit teams. De informatie is voornamelijk gebaseerd op informatie van KNVB Dataservice (via Sportlink) en wordt aangevuld met specifieke verenigingsinformatie.

Deze informatie kan dus soms wijzigen!


Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 13-12-2018 20:15 WDS\'19 4 Beek Vooruit 6 Y.F. (Yannick) Gosens -
C 12-12-2018 20:00 Achtmaal VR1 Beek Vooruit VR1 R.A (Ron) Verwijmeren 1 - 0
B 11-12-2018 20:00 Beek Vooruit 1 Terneuzense Boys 1 S.C.A. (Stijn) vanZuilichem 2 - 5
C 09-12-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Zeelandia Middelburg 1 T. (Tom) Dragstra 0 - 0
C 09-12-2018 12:00 Hoeven 3 Beek Vooruit 5 R. (Remy) dePijper 1 - 0
C 09-12-2018 12:15 Beek Vooruit 10 SVC 2 J.J.P.L. (Jordy) Merode 1 - 6
C 09-12-2018 10:00 Dubbeldam 6 Beek Vooruit 12 H. (Harry) Swart 4 - 1
C 09-12-2018 12:15 Beek Vooruit 3 RCD 3 Afgeschermd 7 - 1
C 09-12-2018 11:00 PCP 5 Beek Vooruit 11 B.A.A.J. (Bjorn) vanOpstal 4 - 0
C 09-12-2018 12:15 Beek Vooruit 8 Schijf 4 Afgeschermd 0 - 2
C 09-12-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Zeelandia Middelburg 2 A.H.P. (Arian) Rijpert 4 - 3
C 09-12-2018 10:00 Beek Vooruit 4 PCP 3 Afgeschermd 0 - 3
C 09-12-2018 09:45 Internos 6 Beek Vooruit 7 W.J.S. (Wim) Hermans 3 - 2
C 09-12-2018 10:00 Unitas\'30 7 Beek Vooruit 9 A.P. (Ad) dePijper 3 - 1
C 09-12-2018 12:00 SC Emma VR1 Beek Vooruit VR1 R.A (Ron) Verwijmeren 2 - 2
C 08-12-2018 14:30 VVR 2 Beek Vooruit ZA2 K. (Kevin) Utens 2 - 0
C 08-12-2018 vervallen Boeimeer JO14-1 Beek Vooruit JO14-2
C 08-12-2018 11:00 Wernhout JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 Afgeschermd 2 - 5
C 08-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO14-3 Groen Wit JO14-2
C 08-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-2 ONI JO14-1G Afgeschermd 1 - 5
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO14-1 DSE JO14-1 B. (Bas) Antens 2 - 0
C 08-12-2018 15:00 Roosendaal JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 W. (Wil) Deijkers 3 - 6
C 08-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 UVV\'40 JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 3 - 8
C 08-12-2018 14:00 Terheijden JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 K.J. (Keith) Dyne 2 - 1
C 08-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 DEVO JO19-1 W.W.A. (Wilco) Tielen 2 - 6
C 08-12-2018 15:30 Bavel JO17-2 Beek Vooruit JO17-4 JA (Johan) vanEs 0 - 2
C 08-12-2018 15:30 TVC Breda JO17-2 Beek Vooruit JO17-5 A.J.J. (Addie) Lambrechts 9 - 0
C 08-12-2018 14:30 Beek Vooruit JO17-7 DIOZ JO17-1 AP (Ad) Leijten 2 - 2
C 08-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-2 Alblasserdam JO17-1 Afgeschermd 1 - 3
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO17-6 Rijen JO17-4 W. (Wim) Rombouts 3 - 0
C 08-12-2018 10:30 RCS JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 J. (Jan) Sinke 2 - 2
C 08-12-2018 vervallen Yerseke JO15-1 Beek Vooruit JO15-2
C 08-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO15-1 Steenbergen JO15-1 Afgeschermd 4 - 0
C 08-12-2018 11:15 MOC\'17 JO15-8 Beek Vooruit JO15-3 P. (Paul) Ditvoorst 1 - 4
C 08-12-2018 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 Afgeschermd 0 - 2
C 08-12-2018 12:30 BSC MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 Afgeschermd 2 - 1
C 08-12-2018 10:00 Terheijden MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 9 - 2
C 08-12-2018 vervallen Boeimeer JO10-1 Beek Vooruit JO10-2
C 08-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO10-2 Noordhoek JO10-1G
C 08-12-2018 vervallen Gesta JO10-1G Beek Vooruit JO10-4
C 08-12-2018 09:00 Hardinxveld JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 R. (Ricardo) Wennekers 19 - 0
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-4 Virtus JO12-3 M. (Marco) deGroot 3 - 7
C 08-12-2018 vervallen Roosendaal JO10-2 Beek Vooruit JO10-2
C 08-12-2018 08:45 Roosendaal JO12-2 Beek Vooruit JO12-3 L. (Leon) Krijnen 4 - 1
C 08-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO10-1 Steenbergen JO10-1
C 08-12-2018 vervallen Oosterhout JO10-2 Beek Vooruit JO10-3
C 08-12-2018 afgelast Emplina JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 -
C 08-12-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 Afgeschermd 0 - 3
C 08-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-3 Advendo JO13-1G D. (Dennis) vanKlaveren 3 - 1
C 08-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Kloetinge JO13-1 0 - 1
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Groen Wit JO11-3 Afgeschermd 6 - 2
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 M.A.J.C. (Richard) Broeken 4 - 2
C 08-12-2018 09:30 TVC Breda JO11-2 Beek Vooruit JO11-4 K. (Kevin) deKanter 4 - 4
C 08-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-5 Rijen JO11-6 M.W.J.A. (Martin) Jacobs 0 - 6
C 08-12-2018 afgelast Baronie JO9-5 Beek Vooruit JO9-3
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-2 TVC Breda JO8-2
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-4 The Gunners JO9-3
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Groen Wit JO9-3
C 08-12-2018 vervallen Baronie JO9-6 Beek Vooruit JO9-4
C 08-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-4 HZ\\\\\\\'75 JO8-1
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 RSV JO8-1
C 08-12-2018 vervallen Moerse Boys JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
C 08-12-2018 vervallen Advendo JO9-2G Beek Vooruit JO9-4
C 08-12-2018 vervallen RFC JO8-1G Beek Vooruit JO8-1
C 08-12-2018 vervallen Pelikaan JO9-1G Beek Vooruit JO9-1
C 02-12-2018 11:00 ST TPO/VOV 2 Beek Vooruit 10 T.M.C. (Tim) Schoones -
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 12 HZ\'75 2 Afgeschermd 1 - 11
C 02-12-2018 12:00 WDS\'19 3 Beek Vooruit 3 J.H.S.L. (Jurgen) vanPoorten 3 - 0
C 02-12-2018 12:15 Beek Vooruit 11 DIA 8 S. (Steyn) vanBezouw 1 - 5
C 02-12-2018 10:30 TVC Breda 3 Beek Vooruit 6 Afgeschermd 8 - 2
C 02-12-2018 10:00 DSE 5 Beek Vooruit 8 J. (Hans) deMooij 7 - 0
C 02-12-2018 12:00 MOC\'17 2 Beek Vooruit 2 H.J. (Hendrik) deGraaff 0 - 6
C 02-12-2018 10:30 Rood-Wit W 3 Beek Vooruit 4 A.A. (Ad) deJong 1 - 0
C 02-12-2018 vervallen Beek Vooruit 7 Madese Boys 5
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Sprundel 5 P. (Peter) Lauwerijssen 5 - 1
C 02-12-2018 14:30 Rijen 1 Beek Vooruit 1 J.W.J. (John) Swaanen -
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Vivoo 3 R.C.B. (Rob) deJong 2 - 4
C 02-12-2018 12:15 Beek Vooruit VR1 DSE VR2 S. (Steven) Verstraeten 2 - 1
C 01-12-2018 15:30 Beek Vooruit ZA2 The Gunners 4 Afgeschermd 4 - 6
C 01-12-2018 vervallen SV Reeshof JO14-3 Beek Vooruit JO14-3
C 01-12-2018 12:45 SAB JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 Afgeschermd 0 - 8
C 01-12-2018 11:30 Groen Wit JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 Afgeschermd 3 - 3
C 01-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO14-2 Gloria UC JO14-1
C 01-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO14-3 TSV Gudok JO14-3 V.E (Vincent) leBruyn 5 - 3
C 01-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 TSC JO19-2 Afgeschermd 11 - 1
C 01-12-2018 15:45 Unitas\'30 JO19-3 Beek Vooruit JO19-3 G. (Gerwin) Oomen 2 - 1
C 01-12-2018 14:00 Beek Vooruit JO19-2 Klundert JO19-1 Afgeschermd 0 - 6
C 01-12-2018 12:15 Bavel JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 F.M. (Ferdinand) Frijters 1 - 2
V 01-12-2018 12:15 RFC JO17-1 Beek Vooruit JO17-2
C 01-12-2018 14:30 Gesta JO17-1 Beek Vooruit JO17-6 W. (Wim) Rombouts 2 - 1
C 01-12-2018 16:15 Unitas\'30 JO17-6 Beek Vooruit JO17-7 J. (John) Frauenfelder 3 - 4
C 01-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-1 JEKA JO17-1 G.A. (Guus) Johann 3 - 1
C 01-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-4 Chaam JO17-1 Afgeschermd 1 - 5
C 01-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-5 Viola JO17-1 F.P.G.J. (Frank) Verschuuren 1 - 9
C 01-12-2018 12:45 Terneuzen JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 R. (Ronald) Ovaa 1 - 0
C 01-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-3 NSV JO15-1 M.M.J. (Marc) Laureys 1 - 0
C 01-12-2018 10:15 Beek Vooruit JO15-2 Klundert JO15-1 D.M.D. (Dion) Verstegen 4 - 9
C 01-12-2018 12:00 Beek Vooruit MO17-1 SAB MO17-1 A.C.P. (Ad) Foesenek 0 - 0
C 01-12-2018 10:00 Beek Vooruit MO11-1 TSC MO11-1 K.C.L. (Kirsten) Melief 10 - 1
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit MO15-1 DSE MO15-2 A.P.J. (Ad) Roelen 0 - 6
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 13-12-2018 20:15 WDS\'19 4 Beek Vooruit 6 Y.F. (Yannick) Gosens -
C 12-12-2018 20:00 Achtmaal VR1 Beek Vooruit VR1 R.A (Ron) Verwijmeren 1 - 0
C 09-12-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Zeelandia Middelburg 1 T. (Tom) Dragstra 0 - 0
C 09-12-2018 12:00 Hoeven 3 Beek Vooruit 5 R. (Remy) dePijper 1 - 0
C 09-12-2018 12:15 Beek Vooruit 10 SVC 2 J.J.P.L. (Jordy) Merode 1 - 6
C 09-12-2018 10:00 Dubbeldam 6 Beek Vooruit 12 H. (Harry) Swart 4 - 1
C 09-12-2018 12:15 Beek Vooruit 3 RCD 3 Afgeschermd 7 - 1
C 09-12-2018 11:00 PCP 5 Beek Vooruit 11 B.A.A.J. (Bjorn) vanOpstal 4 - 0
C 09-12-2018 12:15 Beek Vooruit 8 Schijf 4 Afgeschermd 0 - 2
C 09-12-2018 11:30 Beek Vooruit 2 Zeelandia Middelburg 2 A.H.P. (Arian) Rijpert 4 - 3
C 09-12-2018 10:00 Beek Vooruit 4 PCP 3 Afgeschermd 0 - 3
C 09-12-2018 09:45 Internos 6 Beek Vooruit 7 W.J.S. (Wim) Hermans 3 - 2
C 09-12-2018 10:00 Unitas\'30 7 Beek Vooruit 9 A.P. (Ad) dePijper 3 - 1
C 09-12-2018 12:00 SC Emma VR1 Beek Vooruit VR1 R.A (Ron) Verwijmeren 2 - 2
C 08-12-2018 14:30 VVR 2 Beek Vooruit ZA2 K. (Kevin) Utens 2 - 0
C 08-12-2018 vervallen Boeimeer JO14-1 Beek Vooruit JO14-2
C 08-12-2018 11:00 Wernhout JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 Afgeschermd 2 - 5
C 08-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO14-3 Groen Wit JO14-2
C 08-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-2 ONI JO14-1G Afgeschermd 1 - 5
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO14-1 DSE JO14-1 B. (Bas) Antens 2 - 0
C 08-12-2018 15:00 Roosendaal JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 W. (Wil) Deijkers 3 - 6
C 08-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 UVV\'40 JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 3 - 8
C 08-12-2018 14:00 Terheijden JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 K.J. (Keith) Dyne 2 - 1
C 08-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-3 DEVO JO19-1 W.W.A. (Wilco) Tielen 2 - 6
C 08-12-2018 15:30 Bavel JO17-2 Beek Vooruit JO17-4 JA (Johan) vanEs 0 - 2
C 08-12-2018 15:30 TVC Breda JO17-2 Beek Vooruit JO17-5 A.J.J. (Addie) Lambrechts 9 - 0
C 08-12-2018 14:30 Beek Vooruit JO17-7 DIOZ JO17-1 AP (Ad) Leijten 2 - 2
C 08-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-2 Alblasserdam JO17-1 Afgeschermd 1 - 3
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO17-6 Rijen JO17-4 W. (Wim) Rombouts 3 - 0
C 08-12-2018 10:30 RCS JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 J. (Jan) Sinke 2 - 2
C 08-12-2018 vervallen Yerseke JO15-1 Beek Vooruit JO15-2
C 08-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO15-1 Steenbergen JO15-1 Afgeschermd 4 - 0
C 08-12-2018 11:15 MOC\'17 JO15-8 Beek Vooruit JO15-3 P. (Paul) Ditvoorst 1 - 4
C 08-12-2018 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 Afgeschermd 0 - 2
C 08-12-2018 12:30 BSC MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 Afgeschermd 2 - 1
C 08-12-2018 10:00 Terheijden MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 9 - 2
C 08-12-2018 vervallen Boeimeer JO10-1 Beek Vooruit JO10-2
C 08-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO10-2 Noordhoek JO10-1G
C 08-12-2018 vervallen Gesta JO10-1G Beek Vooruit JO10-4
C 08-12-2018 09:00 Hardinxveld JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 R. (Ricardo) Wennekers 19 - 0
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-4 Virtus JO12-3 M. (Marco) deGroot 3 - 7
C 08-12-2018 vervallen Roosendaal JO10-2 Beek Vooruit JO10-2
C 08-12-2018 08:45 Roosendaal JO12-2 Beek Vooruit JO12-3 L. (Leon) Krijnen 4 - 1
C 08-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO10-1 Steenbergen JO10-1
C 08-12-2018 vervallen Oosterhout JO10-2 Beek Vooruit JO10-3
C 08-12-2018 afgelast Emplina JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 -
C 08-12-2018 12:30 Madese Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 Afgeschermd 0 - 3
C 08-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-3 Advendo JO13-1G D. (Dennis) vanKlaveren 3 - 1
C 08-12-2018 10:00 Beek Vooruit JO13-1 Kloetinge JO13-1 0 - 1
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Groen Wit JO11-3 Afgeschermd 6 - 2
C 08-12-2018 10:45 Madese Boys JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 M.A.J.C. (Richard) Broeken 4 - 2
C 08-12-2018 09:30 TVC Breda JO11-2 Beek Vooruit JO11-4 K. (Kevin) deKanter 4 - 4
C 08-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO11-5 Rijen JO11-6 M.W.J.A. (Martin) Jacobs 0 - 6
C 08-12-2018 afgelast Baronie JO9-5 Beek Vooruit JO9-3
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-2 TVC Breda JO8-2
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-4 The Gunners JO9-3
C 08-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Groen Wit JO9-3
C 08-12-2018 vervallen Baronie JO9-6 Beek Vooruit JO9-4
C 08-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO8-4 HZ\\\\\\\'75 JO8-1
C 08-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO8-3 RSV JO8-1
C 08-12-2018 vervallen Moerse Boys JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
C 08-12-2018 vervallen Advendo JO9-2G Beek Vooruit JO9-4
C 08-12-2018 vervallen RFC JO8-1G Beek Vooruit JO8-1
C 08-12-2018 vervallen Pelikaan JO9-1G Beek Vooruit JO9-1
C 02-12-2018 11:00 ST TPO/VOV 2 Beek Vooruit 10 T.M.C. (Tim) Schoones -
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 12 HZ\'75 2 Afgeschermd 1 - 11
C 02-12-2018 12:00 WDS\'19 3 Beek Vooruit 3 J.H.S.L. (Jurgen) vanPoorten 3 - 0
C 02-12-2018 12:15 Beek Vooruit 11 DIA 8 S. (Steyn) vanBezouw 1 - 5
C 02-12-2018 10:30 TVC Breda 3 Beek Vooruit 6 Afgeschermd 8 - 2
C 02-12-2018 10:00 DSE 5 Beek Vooruit 8 J. (Hans) deMooij 7 - 0
C 02-12-2018 12:00 MOC\'17 2 Beek Vooruit 2 H.J. (Hendrik) deGraaff 0 - 6
C 02-12-2018 10:30 Rood-Wit W 3 Beek Vooruit 4 A.A. (Ad) deJong 1 - 0
C 02-12-2018 vervallen Beek Vooruit 7 Madese Boys 5
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Sprundel 5 P. (Peter) Lauwerijssen 5 - 1
C 02-12-2018 14:30 Rijen 1 Beek Vooruit 1 J.W.J. (John) Swaanen -
C 02-12-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Vivoo 3 R.C.B. (Rob) deJong 2 - 4
C 02-12-2018 12:15 Beek Vooruit VR1 DSE VR2 S. (Steven) Verstraeten 2 - 1
C 01-12-2018 15:30 Beek Vooruit ZA2 The Gunners 4 Afgeschermd 4 - 6
C 01-12-2018 vervallen SV Reeshof JO14-3 Beek Vooruit JO14-3
C 01-12-2018 12:45 SAB JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 Afgeschermd 0 - 8
C 01-12-2018 11:30 Groen Wit JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 Afgeschermd 3 - 3
C 01-12-2018 vervallen Beek Vooruit JO14-2 Gloria UC JO14-1
C 01-12-2018 09:45 Beek Vooruit JO14-3 TSV Gudok JO14-3 V.E (Vincent) leBruyn 5 - 3
C 01-12-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 TSC JO19-2 Afgeschermd 11 - 1
C 01-12-2018 15:45 Unitas\'30 JO19-3 Beek Vooruit JO19-3 G. (Gerwin) Oomen 2 - 1
C 01-12-2018 14:00 Beek Vooruit JO19-2 Klundert JO19-1 Afgeschermd 0 - 6
C 01-12-2018 12:15 Bavel JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 F.M. (Ferdinand) Frijters 1 - 2
C 01-12-2018 14:30 Gesta JO17-1 Beek Vooruit JO17-6 W. (Wim) Rombouts 2 - 1
C 01-12-2018 16:15 Unitas\'30 JO17-6 Beek Vooruit JO17-7 J. (John) Frauenfelder 3 - 4
C 01-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-1 JEKA JO17-1 G.A. (Guus) Johann 3 - 1
C 01-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-4 Chaam JO17-1 Afgeschermd 1 - 5
C 01-12-2018 13:15 Beek Vooruit JO17-5 Viola JO17-1 F.P.G.J. (Frank) Verschuuren 1 - 9
C 01-12-2018 12:45 Terneuzen JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 R. (Ronald) Ovaa 1 - 0
C 01-12-2018 11:30 Beek Vooruit JO15-3 NSV JO15-1 M.M.J. (Marc) Laureys 1 - 0
C 01-12-2018 10:15 Beek Vooruit JO15-2 Klundert JO15-1 D.M.D. (Dion) Verstegen 4 - 9
C 01-12-2018 12:00 Beek Vooruit MO17-1 SAB MO17-1 A.C.P. (Ad) Foesenek 0 - 0
C 01-12-2018 10:00 Beek Vooruit MO11-1 TSC MO11-1 K.C.L. (Kirsten) Melief 10 - 1
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit MO15-1 DSE MO15-2 A.P.J. (Ad) Roelen 0 - 6
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-4 DIA JO10-3
C 01-12-2018 08:30 Beek Vooruit JO12-2 RWB JO12-1 J. (Jon) deWit 8 - 2
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 11-12-2018 20:00 Beek Vooruit 1 Terneuzense Boys 1 S.C.A. (Stijn) vanZuilichem 2 - 5
B 13-11-2018 20:00 Groen Wit 1 Beek Vooruit 1 L.A. (Roy) Schuurmans 2 - 4
B 23-10-2018 20:30 Baronie VR2 Beek Vooruit VR1 R.A (Ron) Verwijmeren 5 - 1
B 20-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-2 Viola JO19-1 M.J.M. (Mike) Pernot 4 - 1
B 20-10-2018 14:00 Unitas\'30 JO19-2 Beek Vooruit JO19-1 W.H.A. (William) Verhoeve 2 - 2
B 20-10-2018 14:30 Rood-Wit W JO17-1 Beek Vooruit JO17-4 C.H. (Corné) Bulkmans 7 - 0
B 20-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Madese Boys JO17-1 B.B. (Burhan) Cetin 5 - 0
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO12-3 Virtus JO12-1 P. (Pascal) Nagtzaam 0 - 3
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-2 Rood-Wit W JO10-1 T.C.A (Tim) van deWiel 7 - 5
B 20-10-2018 10:15 The Gunners JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 M. (Mohamed) Omar 2 - 0
B 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO13-1 Oranje Wit JO13-1 A.C.P. (Ad) Foesenek 1 - 3
B 08-10-2018 19:30 The Gunners JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 J.F. (Joep) Adan 0 - 10
B 19-09-2018 19:00 Beek Vooruit MO17-1 ST Wernhout / Zundert MO17-1 Afgeschermd 5 - 1
B 16-09-2018 11:30 Beek Vooruit 2 MOC'17 3 E. (Edwin) Verwer -
B 16-09-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Sprundel 5 K.K.J. (Koen) Wijngaarde 4 - 4
B 16-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Terheijden 4 G. (Glenn) Boomaars 2 - 3
B 16-09-2018 vervallen SC Hoge Vucht 2 Beek Vooruit 6
B 16-09-2018 10:00 HZ'75 VR1 Beek Vooruit VR1 M.A. (Marc) Havermans 1 - 4
B 15-09-2018 17:00 Beek Vooruit 1 Oranje Wit 1 G. (Gerrie) vanEssen 5 - 4
B 15-09-2018 10:15 Beek Vooruit JO14-2 Boeimeer JO14-1 D (Danny) Buitenhuis 0 - 7
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO14-1 UVV'40 JO14-1 R. (Rene) van denEnden 1 - 6
B 15-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO14-3 Right'Oh JO14-1 J. (Jordan) Weterings 1 - 13
B 15-09-2018 15:45 Unitas'30 JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 Afgeschermd 3 - 11
B 15-09-2018 14:15 Beek Vooruit JO19-1 Unitas'30 JO19-1 P. (Poul) Verhoeven 4 - 3
B 15-09-2018 12:30 Pelikaan JO19-2 Beek Vooruit JO19-2 A.C. (Angelo) Spek 3 - 1
B 15-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Wieldrecht JO19-2 A.A. (André) deHaas 1 - 7
B 15-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-5 Dubbeldam JO17-4 Afgeschermd 0 - 8
B 15-09-2018 14:00 Madese Boys JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 R. (Rick) Hoornweg 7 - 3
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-4 Pelikaan JO17-2 P.J.M. (Peter) Ernest 3 - 0
B 15-09-2018 14:00 Internos JO17-2 Beek Vooruit JO17-6 J.G.H. (Jaimy) Genderen 3 - 1
B 15-09-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-7 Dubbeldam JO17-5 M.J.M. (Mike) Pernot 3 - 1
B 15-09-2018 09:00 Beek Vooruit JO15-1 Drechtstreek JO15-1 Afgeschermd 1 - 3
B 15-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO15-3 VVGZ JO15-2 F (Frank) deHeer 0 - 12
B 15-09-2018 10:45 Oosterhout JO15-2 Beek Vooruit JO15-2 -
B 15-09-2018 13:15 Beek Vooruit MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 P. (Pascal) Wienen 7 - 0
B 15-09-2018 11:00 Cluzona MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 A.P.J. (Ad) Roelen 4 - 0
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Moerse Boys MO11-1 T.C.A (Tim) van deWiel 2 - 6
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO10-3 Hoeven JO10-1G Afgeschermd 8 - 12
B 15-09-2018 11:00 Beek Vooruit JO12-1 Kogelvangers JO12-1 E. (Erik) Peters 7 - 3
B 15-09-2018 10:00 Virtus JO12-3 Beek Vooruit JO12-3 N. (Niels) van derKloot 3 - 9
B 15-09-2018 vervallen Beek Vooruit JO10-2 Sprundel JO10-1
B 15-09-2018 09:30 Groen Wit JO10-1 Beek Vooruit JO10-1 Afgeschermd 12 - 5
B 15-09-2018 08:45 Internos JO10-2 Beek Vooruit JO10-4 W.P.M. (Wim) van denBemt 13 - 3
B 15-09-2018 11:00 Beek Vooruit JO12-4 DIA JO12-4 F.C.M. (Frank) Marijnissen 3 - 3
B 15-09-2018 11:00 TVC Breda JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 Afgeschermd 7 - 2
B 15-09-2018 08:30 Irene'58 JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 R.F.M.H. (Ricardo) vanMeggelen 9 - 0
B 15-09-2018 12:30 Beek Vooruit JO13-2 JEKA JO13-4 A.C.F. (Bram) Martens 3 - 5
B 15-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-3 MOC'17 JO11-3 Afgeschermd 4 - 5
B 15-09-2018 vervallen Pelikaan JO11-3 Beek Vooruit JO11-5
B 15-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO11-1 Oranje Wit JO11-2 N. (Nicky) Rombouts 5 - 2
B 15-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Madese Boys JO11-2 C.L.M. (Corne) Boudewijns 2 - 3
B 15-09-2018 11:00 Advendo JO11-1G Beek Vooruit JO11-4 Afgeschermd 5 - 1
B 15-09-2018 vervallen TVC Breda JO9-3 Beek Vooruit JO9-4
B 15-09-2018 09:30 TVC Breda JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 Afgeschermd 15 - 2
B 15-09-2018 09:00 SC Gastel JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 Afgeschermd 3 - 4
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-1 Boeimeer JO8-1 J. (Jeroen) Luiken 12 - 6
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-2 TVC Breda JO8-1 R. (Rolf) Merkus 3 - 16
B 15-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO8-3 DSE JO8-1 1 - 8
B 15-09-2018 10:00 VVR JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 T. (Tygo) Verdonk 19 - 0
B 15-09-2018 09:30 TVC Breda JO9-2G Beek Vooruit JO9-3 A.L.J. (Albert) Baert 9 - 2
B 09-09-2018 10:00 Beek Vooruit 9 Schijf 3 K.K.J. (Koen) Wijngaarde 0 - 4
B 09-09-2018 10:00 Beek Vooruit 5 Boeimeer 5 S.H.B. (Stijn) Lucassen 3 - 1
B 09-09-2018 vervallen DIA 6 Beek Vooruit 6 J. (Hans) Zuidema
B 09-09-2018 12:00 Rood-Wit W 2 Beek Vooruit 2 A.M.J. (Guus) Morelis 4 - 0
B 09-09-2018 11:00 Baronie VR4 Beek Vooruit VR1 K. (Kevin) Olifiers 2 - 3
B 08-09-2018 17:00 Tholense Boys 1 Beek Vooruit 1 J.P.W.M (John) vanGils 3 - 1
B 08-09-2018 12:15 Kogelvangers JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 Afgeschermd 16 - 1
B 08-09-2018 11:00 Gloria UC JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 M..A. (Martin) Poppelaars 6 - 15
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO14-3 Internos JO14-1 S.J. (Sander) Pouw 3 - 8
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Groot-Ammers JO19-1 D. (Damy) vanArkel 9 - 3
B 08-09-2018 11:00 DVO'60 JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 J. (Jordy) vanSprundel 1 - 2
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Dubbeldam JO19-2 M.J.M. (Mike) Pernot 8 - 3
B 08-09-2018 vervallen The Gunners JO19-2 Beek Vooruit JO19-3
B 08-09-2018 11:30 Terheijden JO17-1 Beek Vooruit JO17-5 J. (Jan) Vugts 6 - 3
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-2 DIA JO17-1 Afgeschermd 0 - 6
B 08-09-2018 11:15 Beek Vooruit JO17-4 WDS'19 JO17-1 P.J.M. (Peter) Ernest 9 - 2
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-7 Unitas'30 JO17-6 AP (Ad) Leijten 6 - 0
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Internos JO17-1 A.C.J.M. (Eddy) Peeters 13 - 1
B 08-09-2018 12:30 Dubbeldam JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 Afgeschermd 6 - 0
B 08-09-2018 13:15 WDS'19 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 C.L.M. (Maarten) Reniers 6 - 0
B 08-09-2018 15:00 Beek Vooruit JO15-2 DIA JO15-2 Afgeschermd 1 - 4
B 08-09-2018 11:30 Beek Vooruit MO15-1 Pelikaan MO15-1 A.P.J. (Ad) Roelen 0 - 12
B 08-09-2018 11:30 Beek Vooruit MO11-1 Zundert MO11-1 M.C.F. (Maarten) Melief 11 - 1
B 08-09-2018 10:30 Zwaluwe JO12-1G Beek Vooruit JO12-3 Afgeschermd 0 - 5
B 08-09-2018 13:00 Beek Vooruit JO10-2 Internos JO10-1 J.C.M (Hans) Smits 10 - 1
B 08-09-2018 09:45 SCO JO10-1 Beek Vooruit JO10-1 Afgeschermd 2 - 6
B 08-09-2018 10:30 Blauw Wit'81 JO10-2G Beek Vooruit JO10-4 R.J.P.A. (Remco) Emmen 11 - 8
B 08-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-4 Groen Wit JO12-3 M. (Marco) deGroot 2 - 5
B 08-09-2018 11:00 Oranje Blauw'14 JO12-2 Beek Vooruit JO12-2 R. (Rick) Sonneveld 0 - 10
B 08-09-2018 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Roosendaal JO12-1 E. (Erik) Peters 11 - 0
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO13-2 TVC Breda JO13-2 M.C.F. (Maarten) Melief 6 - 1
B 08-09-2018 09:45 Beek Vooruit JO13-1 Bavel JO13-1 Afgeschermd 1 - 1
B 08-09-2018 12:30 Unitas'30 MO13-1 Beek Vooruit JO13-3 Afgeschermd 3 - 1
B 08-09-2018 10:30 Rood-Wit W JO11-1 Beek Vooruit JO11-3 J.M.P. (Joop) vanBeers 2 - 6
B 08-09-2018 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Beek Vooruit JO11-5 J. (Jaap) deVisser 7 - 2
B 08-09-2018 10:00 Boeimeer JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 S. (Shaqur) deKraaij 13 - 3
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-2 WDS'19 JO11-1 N. (Nicky) Rombouts 7 - 6
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 2 - 7
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-1 JEKA JO8-1 J. (Jeroen) Luiken 3 - 10
B 08-09-2018 08:30 Beek Vooruit JO8-2 Boeimeer JO8-2 R. (Rolf) Merkus 2 - 5
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 01-12-2018 12:15 RFC JO17-1 Beek Vooruit JO17-2
V 03-11-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-2 sv Reeshof JO8-1
V 01-11-2018 afgelast RFC JO15-1 Beek Vooruit JO15-1
V 20-10-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-2 WDS '19 JO17-1 Frank Verschuuren (Scheidsrechter)
V 20-10-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-1 Berghem sport JO15-1 5 - 0
V 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-1 Beek Vooruit JO9-1
V 20-10-2018 10:00 VVR JO11-1 Beek Vooruit JO11-1
V 20-10-2018 11:30 Beek Vooruit JO10-1 Beek Vooruit JO9-1
V 15-09-2018 13:00 SV TEC Beek Vooruit JO13-1
V 04-09-2018 20:00 Beek Vooruit 1 TSC 1
V 29-08-2018 18:30 The Gunners JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
V 29-08-2018 18:30 The Gunners JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
V 28-08-2018 19:00 Gilze JO13-2 Beek Vooruit JO13-2
V 26-08-2018 13:00 Bavel 1 Beek Vooruit 1
V 25-08-2018 11:15 Beek Vooruit JO19-1 Victoria '03 JO19-1
V 25-08-2018 11:30 Beek Vooruit JO17-1 FC Tilburg JO17-1
V 25-08-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-2 Victoria '03 JO17-1
V 25-08-2018 15:00 Beek Vooruit JO17-2 Victoria '03 JO17-1 Mark Verschuren (Scheidsrechter)
V 25-08-2018 13:00 FC Tilburg JO15-1 Beek Vooruit JO15-1
V 25-08-2018 13:00 Beek Vooruit JO15-2 Unitas '30 JO15-2 Dennis Butijn (Scheidsrechter)
V 25-08-2018 11:30 BSC JO15-1 Beek Vooruit JO15-3
V 25-08-2018 15:00 Beek Vooruit MO17-1 Bavel MO17-1 Ad Foesenek (Scheidsrechter)
V 25-08-2018 13:00 Beek Vooruit MO15-1 Unitas '30 MO15-1 Maarten Melief (Scheidsrechter)
V 25-08-2018 09:45 Reeshof JO12-1 Beek Vooruit JO12-1
V 25-08-2018 09:45 Beek Vooruit JO10-2 Beek Vooruit JO10-3
V 25-08-2018 11:00 Rood Wit JO13-2 Beek Vooruit JO13-3
V 25-08-2018 09:00 Terheijden JO13-1 Beek Vooruit JO13-2
V 25-08-2018 09:45 Beek Vooruit JO11-2 Unitas'30 JO11-3
V 25-08-2018 09:45 Beek Vooruit JO9-1 Groen Wit J09-1
V 23-08-2018 19:00 Gilze JO13-1 Beek Vooruit JO13-1
V 22-08-2018 19:00 FC Dordrecht JO14 Beek Vooruit JO15-1
V 19-08-2018 13:00 Beek Vooruit 1 Gilze 1
V 18-08-2018 12:30 sc Gastel JO15-1 Beek Vooruit JO15-1
V 18-08-2018 10:30 Beek Vooruit JO11-1 Beek Vooruit JO12-2
V 18-08-2018 10:30 Beek Vooruit JO11-1 Beek Vooruit JO12-2
V 15-08-2018 17:00 DIA MO15-1 Beek Vooruit JO15-1


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 01-09-2018 n.n.b. Toernooi DVVC Beek Vooruit G team
T 26-08-2018 09:30 GELDROP Beek Vooruit JO13-1
T 25-08-2018 10:00 STEDOCO Beek Vooruit JO14-1
T 25-08-2018 09:30 GELDROP Beek Vooruit JO10-1
T 25-08-2018 09:30 Geldrop Beek Vooruit JO11-1
T 25-08-2018 09:30 GELDROP Beek Vooruit JO8-1



Terug naar boven