Uitslagen


Op deze pagina vind je de uitslagen van alle Beek Vooruit teams. De informatie is voornamelijk gebaseerd op informatie van KNVB Dataservice (via Sportlink) en wordt aangevuld met specifieke verenigingsinformatie.

Deze informatie kan dus soms wijzigen!


Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 19-10-2019 14:30 The White Boys JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 C.J.M. (Cor) van Dartel
B 19-10-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Roosendaal JO19-3 M.J.M. (Mike) Pernot
C 19-10-2019 14:30 Chaam JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 H.J.L. (Henry) Bogers
B 19-10-2019 13:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 Afgeschermd
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 Afgeschermd
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit MO17-1 Unitas'30 MO17-2 R.J.P. (Rik) Mol
B 19-10-2019 10:00 Prinsenland MO11-1 Beek Vooruit MO11-1
B 19-10-2019 12:30 Unitas'30 JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 P.M. (Patrick) Baremans
B 19-10-2019 09:45 MOC'17 JO10-1 Beek Vooruit JO10-1
C 19-10-2019 09:30 Olympia'60 JO8-2 Beek Vooruit JO8-2
C 18-10-2019 19:30 RSV 35+2 Beek Vooruit 35+ 3 - 0
C 18-10-2019 19:30 Beek Vooruit 1 45+ Madese Boys 45+2 B. (B.) v.d. Berg 0 - 1
C 18-10-2019 20:00 WDS'19 35+2 Beek Vooruit 35+ 1 - 2
C 18-10-2019 20:00 Beek Vooruit 1 45+ HZ'75 45+1 R.D.A.M. (Ron) van Beers 1 - 3
C 18-10-2019 20:30 Beek Vooruit 35+ The Gunners 35+2 3 - 4
C 18-10-2019 20:30 Virtus 45+1 Beek Vooruit 1 45+ R.D.A.M. (Ron) van Beers 0 - 1
C 13-10-2019 10:00 Beek Vooruit 4 ZBC'97 2 Afgeschermd 4 - 0
C 13-10-2019 10:00 SC Emma 6 Beek Vooruit 9 C. (Chris) Todd 4 - 3
C 13-10-2019 12:15 Beek Vooruit 7 Bavel 8 R. (Rick) Videler 1 - 2
C 13-10-2019 10:30 Groen Wit 5 Beek Vooruit 8 C.J. (Kees) Heeren 2 - 2
C 13-10-2019 10:00 Unitas'30 7 Beek Vooruit 12 A.P. (Ad) de Pijper 3 - 0
C 13-10-2019 14:30 Cluzona 1 Beek Vooruit 1 P.T.A. (Patrick) Hoeks 4 - 1
C 13-10-2019 09:30 JEKA 12 Beek Vooruit 5 T (Tom) van Tent Beking 3 - 3
C 13-10-2019 10:00 Beek Vooruit 6 Internos 4 Afgeschermd 1 - 1
C 13-10-2019 12:00 Zundert 4 Beek Vooruit 11 M.L.J (Michiel) Verdaasdonk 0 - 3
C 13-10-2019 vervallen Oranje Blauw'14 2 Beek Vooruit 10
C 13-10-2019 11:30 Rijen 2 Beek Vooruit 2 Afgeschermd 0 - 0
C 13-10-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 Terheijden VR1 S.W.I. (Simone) Knappers 4 - 2
C 12-10-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Rood-Wit W 2 J. (Jordi) van Dongen 4 - 1
C 12-10-2019 10:30 Oranje Wit JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 W. (Wilbert) de Boon 2 - 0
C 12-10-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 G. (Gilberto) Nanne 2 - 2
C 12-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Drechtstreek JO12-1 Afgeschermd 1 - 7
C 12-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 VVR JO9-1
C 12-10-2019 vervallen HZ'75 JO9-1 Beek Vooruit JO9-4
C 12-10-2019 11:00 Oosterhout JO9-3G Beek Vooruit JO9-3
C 11-10-2019 20:30 RSV 35+2 Beek Vooruit 35+ 5 - 1
C 11-10-2019 19:30 WDS'19 35+2 Beek Vooruit 35+ 1 - 1
C 11-10-2019 20:00 Beek Vooruit 35+ The Gunners 35+2 2 - 1
C 06-10-2019 11:00 DEVO 2 Beek Vooruit 3 G. (Gylion) Elgin 1 - 1
C 06-10-2019 10:30 TSC 6 Beek Vooruit 7
C 06-10-2019 12:15 Beek Vooruit 8 Victoria'03 4 B.A. (Bart) van Haperen 0 - 4
C 06-10-2019 10:00 Beek Vooruit 12 VVR 5 J. (John) v.d. Broek 1 - 3
C 06-10-2019 10:00 VV Papendrecht 3 Beek Vooruit 13 P. (Patrick) Benjamins
C 06-10-2019 14:30 Uno Animo 1 Beek Vooruit 1 N. (Niels) Janssen 4 - 1
C 06-10-2019 14:00 Baronie 3 Beek Vooruit 6 M.J.P. (Mark) Balemans 4 - 0
C 06-10-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Virtus 4 B.A.J. (Bastiaan) van Aert 3 - 1
C 06-10-2019 12:00 Were Di 2 Beek Vooruit 2 L. (Luc) Schoenmakers 3 - 2
C 06-10-2019 10:00 JEKA 7 Beek Vooruit 4 L. (Leon) Zwaans 2 - 2
C 06-10-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Madese Boys 4 K.C.T. (Koen) Teeuwisse 6 - 2
C 06-10-2019 10:00 Sprundel VR1 Beek Vooruit VR1 A. (Albert) Kalkman 6 - 0
C 05-10-2019 14:30 Dubbeldam JO19-3 Beek Vooruit JO19-3 P.J.M. (Peter) Ernest 1 - 4
C 05-10-2019 14:30 VV Papendrecht JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 J. (Jeroen) Heijboer 2 - 7
C 05-10-2019 11:30 Beek Vooruit JG1 EBOH JG1G Afgeschermd 6 - 5
C 05-10-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-1 Waspik JO19-1 Afgeschermd 5 - 0
C 05-10-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-4 Zundert JO19-2 R. (Robin) Snoeys 1 - 1
C 05-10-2019 13:30 Beek Vooruit JO17-2 Groen Wit JO17-1
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-2 Zundert JO17-1
C 05-10-2019 15:30 Dongen JO17-5 Beek Vooruit JO17-3 S. (Stan) Verbunt 6 - 0
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-3 Groen Wit JO17-1
C 05-10-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 ODC JO17-1 N. (Nico) Veroude 3 - 3
C 05-10-2019 12:15 DIA JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 W.A.P. (Wilbert) van Berkel 4 - 2
C 05-10-2019 11:15 Beek Vooruit JO15-1 Halsteren JO15-1 G.P. (Luca) Auerbach 2 - 2
C 05-10-2019 12:30 Wernhout JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 A.L. (Arno) Pemen 13 - 1
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-2 WSC JO15-4 Afgeschermd 0 - 9
C 05-10-2019 vervallen Groen Wit JO15-2 Beek Vooruit JO15-3
C 05-10-2019 13:15 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 Afgeschermd 0 - 5
C 05-10-2019 11:45 Beek Vooruit JO14-2 Irene'58 JO14-1 Afgeschermd 3 - 1
C 05-10-2019 11:30 NOAD'67 MO13-1 Beek Vooruit MO13-1 S (Sander) Kot 7 - 0
C 05-10-2019 09:15 Beek Vooruit MO15-1 MOC'17 MO15-2 Afgeschermd 1 - 3
C 05-10-2019 12:00 Baronie MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 P. (Pascal) Wienen 5 - 1
C 05-10-2019 08:30 Baronie MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 D. (Daniek) de Crom 1 - 12
C 05-10-2019 11:30 Zundert JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 B. (Bryan) Lammerse 2 - 3
C 05-10-2019 10:15 Halsteren JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 Afgeschermd 3 - 2
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-3 JEKA JO13-12 T.C.A (Tim) van de Wiel 6 - 2
C 05-10-2019 12:30 Advendo JO12-1G Beek Vooruit JO12-4 P.J. (Peter) de Leeuw 6 - 0
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Heerjansdam JO12-1 C.L.M. (Corne) Boudewijns 0 - 5
C 05-10-2019 10:15 TSC JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 H.O.F. (Hermann-Otto) Israël 12 - 0
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-3 TVC Breda JO12-1 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 4 - 3
C 05-10-2019 10:15 METO JO12-2 Beek Vooruit JO12-5 Afgeschermd 7 - 3
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-1 UVV'40 JO11-1 Afgeschermd 1 - 3
C 05-10-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 S. (Sem) de Vos 1 - 2
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 UVV'40 JO11-2 5 - 0
C 05-10-2019 10:00 Bavel JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 O. (Olivier) Wimmer 0 - 1
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-1 Roosendaal JO10-1
C 05-10-2019 vervallen SEOLTO JO10-3 Beek Vooruit JO10-3
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 Internos JO10-1
C 05-10-2019 09:45 Beek Vooruit JO10-4 Boeimeer JO10-3
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Unitas'30 JO9-7
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
C 05-10-2019 vervallen WDS'19 JO9-1 Beek Vooruit JO9-2
C 05-10-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Beek Vooruit JO8-3
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-2 DIA JO8-2
C 05-10-2019 vervallen DIA JO8-4 Beek Vooruit JO8-2
C 05-10-2019 09:45 Beek Vooruit JO8-2 Seolto JO8-3G
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 Sarto JO8-9
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-1 BSC JO8-1
C 04-10-2019 20:30 Madese Boys 45+2 Beek Vooruit 1 45+ A.C.P. (Tony) Akkermans 4 - 0
C 04-10-2019 20:30 Beek Vooruit 2 45+ VVR 45+1 0 - 3
C 04-10-2019 19:30 Beek Vooruit 1 45+ HZ'75 45+1 1 - 0
C 04-10-2019 19:30 Beek Vooruit 2 45+ Chaam 45+2 0 - 0
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 19-10-2019 14:30 The White Boys JO19-1 Beek Vooruit JO19-1 C.J.M. (Cor) van Dartel
C 19-10-2019 14:30 Chaam JO19-1 Beek Vooruit JO19-2 H.J.L. (Henry) Bogers
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 Afgeschermd
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit MO17-1 Unitas'30 MO17-2 R.J.P. (Rik) Mol
C 19-10-2019 09:30 Olympia'60 JO8-2 Beek Vooruit JO8-2
C 18-10-2019 19:30 RSV 35+2 Beek Vooruit 35+ 3 - 0
C 18-10-2019 19:30 Beek Vooruit 1 45+ Madese Boys 45+2 B. (B.) v.d. Berg 0 - 1
C 18-10-2019 20:00 WDS'19 35+2 Beek Vooruit 35+ 1 - 2
C 18-10-2019 20:00 Beek Vooruit 1 45+ HZ'75 45+1 R.D.A.M. (Ron) van Beers 1 - 3
C 18-10-2019 20:30 Beek Vooruit 35+ The Gunners 35+2 3 - 4
C 18-10-2019 20:30 Virtus 45+1 Beek Vooruit 1 45+ R.D.A.M. (Ron) van Beers 0 - 1
C 13-10-2019 10:00 Beek Vooruit 4 ZBC'97 2 Afgeschermd 4 - 0
C 13-10-2019 10:00 SC Emma 6 Beek Vooruit 9 C. (Chris) Todd 4 - 3
C 13-10-2019 12:15 Beek Vooruit 7 Bavel 8 R. (Rick) Videler 1 - 2
C 13-10-2019 10:30 Groen Wit 5 Beek Vooruit 8 C.J. (Kees) Heeren 2 - 2
C 13-10-2019 10:00 Unitas'30 7 Beek Vooruit 12 A.P. (Ad) de Pijper 3 - 0
C 13-10-2019 14:30 Cluzona 1 Beek Vooruit 1 P.T.A. (Patrick) Hoeks 4 - 1
C 13-10-2019 09:30 JEKA 12 Beek Vooruit 5 T (Tom) van Tent Beking 3 - 3
C 13-10-2019 10:00 Beek Vooruit 6 Internos 4 Afgeschermd 1 - 1
C 13-10-2019 12:00 Zundert 4 Beek Vooruit 11 M.L.J (Michiel) Verdaasdonk 0 - 3
C 13-10-2019 vervallen Oranje Blauw'14 2 Beek Vooruit 10
C 13-10-2019 11:30 Rijen 2 Beek Vooruit 2 Afgeschermd 0 - 0
C 13-10-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 Terheijden VR1 S.W.I. (Simone) Knappers 4 - 2
C 12-10-2019 15:30 Beek Vooruit 2 Rood-Wit W 2 J. (Jordi) van Dongen 4 - 1
C 12-10-2019 10:30 Oranje Wit JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 W. (Wilbert) de Boon 2 - 0
C 12-10-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 G. (Gilberto) Nanne 2 - 2
C 12-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Drechtstreek JO12-1 Afgeschermd 1 - 7
C 12-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 VVR JO9-1
C 12-10-2019 vervallen HZ'75 JO9-1 Beek Vooruit JO9-4
C 12-10-2019 11:00 Oosterhout JO9-3G Beek Vooruit JO9-3
C 11-10-2019 20:30 RSV 35+2 Beek Vooruit 35+ 5 - 1
C 11-10-2019 19:30 WDS'19 35+2 Beek Vooruit 35+ 1 - 1
C 11-10-2019 20:00 Beek Vooruit 35+ The Gunners 35+2 2 - 1
C 06-10-2019 11:00 DEVO 2 Beek Vooruit 3 G. (Gylion) Elgin 1 - 1
C 06-10-2019 10:30 TSC 6 Beek Vooruit 7
C 06-10-2019 12:15 Beek Vooruit 8 Victoria'03 4 B.A. (Bart) van Haperen 0 - 4
C 06-10-2019 10:00 Beek Vooruit 12 VVR 5 J. (John) v.d. Broek 1 - 3
C 06-10-2019 10:00 VV Papendrecht 3 Beek Vooruit 13 P. (Patrick) Benjamins
C 06-10-2019 14:30 Uno Animo 1 Beek Vooruit 1 N. (Niels) Janssen 4 - 1
C 06-10-2019 14:00 Baronie 3 Beek Vooruit 6 M.J.P. (Mark) Balemans 4 - 0
C 06-10-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Virtus 4 B.A.J. (Bastiaan) van Aert 3 - 1
C 06-10-2019 12:00 Were Di 2 Beek Vooruit 2 L. (Luc) Schoenmakers 3 - 2
C 06-10-2019 10:00 JEKA 7 Beek Vooruit 4 L. (Leon) Zwaans 2 - 2
C 06-10-2019 10:00 Beek Vooruit 9 Madese Boys 4 K.C.T. (Koen) Teeuwisse 6 - 2
C 06-10-2019 10:00 Sprundel VR1 Beek Vooruit VR1 A. (Albert) Kalkman 6 - 0
C 05-10-2019 14:30 Dubbeldam JO19-3 Beek Vooruit JO19-3 P.J.M. (Peter) Ernest 1 - 4
C 05-10-2019 14:30 VV Papendrecht JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 J. (Jeroen) Heijboer 2 - 7
C 05-10-2019 11:30 Beek Vooruit JG1 EBOH JG1G Afgeschermd 6 - 5
C 05-10-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-1 Waspik JO19-1 Afgeschermd 5 - 0
C 05-10-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-4 Zundert JO19-2 R. (Robin) Snoeys 1 - 1
C 05-10-2019 13:30 Beek Vooruit JO17-2 Groen Wit JO17-1
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-2 Zundert JO17-1
C 05-10-2019 15:30 Dongen JO17-5 Beek Vooruit JO17-3 S. (Stan) Verbunt 6 - 0
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO17-3 Groen Wit JO17-1
C 05-10-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-1 ODC JO17-1 N. (Nico) Veroude 3 - 3
C 05-10-2019 12:15 DIA JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 W.A.P. (Wilbert) van Berkel 4 - 2
C 05-10-2019 11:15 Beek Vooruit JO15-1 Halsteren JO15-1 G.P. (Luca) Auerbach 2 - 2
C 05-10-2019 12:30 Wernhout JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 A.L. (Arno) Pemen 13 - 1
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-2 WSC JO15-4 Afgeschermd 0 - 9
C 05-10-2019 vervallen Groen Wit JO15-2 Beek Vooruit JO15-3
C 05-10-2019 13:15 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 Afgeschermd 0 - 5
C 05-10-2019 11:45 Beek Vooruit JO14-2 Irene'58 JO14-1 Afgeschermd 3 - 1
C 05-10-2019 11:30 NOAD'67 MO13-1 Beek Vooruit MO13-1 S (Sander) Kot 7 - 0
C 05-10-2019 09:15 Beek Vooruit MO15-1 MOC'17 MO15-2 Afgeschermd 1 - 3
C 05-10-2019 12:00 Baronie MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 P. (Pascal) Wienen 5 - 1
C 05-10-2019 08:30 Baronie MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 D. (Daniek) de Crom 1 - 12
C 05-10-2019 11:30 Zundert JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 B. (Bryan) Lammerse 2 - 3
C 05-10-2019 10:15 Halsteren JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 Afgeschermd 3 - 2
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-3 JEKA JO13-12 T.C.A (Tim) van de Wiel 6 - 2
C 05-10-2019 12:30 Advendo JO12-1G Beek Vooruit JO12-4 P.J. (Peter) de Leeuw 6 - 0
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Heerjansdam JO12-1 C.L.M. (Corne) Boudewijns 0 - 5
C 05-10-2019 10:15 TSC JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 H.O.F. (Hermann-Otto) Israël 12 - 0
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-3 TVC Breda JO12-1 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 4 - 3
C 05-10-2019 10:15 METO JO12-2 Beek Vooruit JO12-5 Afgeschermd 7 - 3
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-1 UVV'40 JO11-1 Afgeschermd 1 - 3
C 05-10-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 S. (Sem) de Vos 1 - 2
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 UVV'40 JO11-2 5 - 0
C 05-10-2019 10:00 Bavel JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 O. (Olivier) Wimmer 0 - 1
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-1 Roosendaal JO10-1
C 05-10-2019 vervallen SEOLTO JO10-3 Beek Vooruit JO10-3
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 Internos JO10-1
C 05-10-2019 09:45 Beek Vooruit JO10-4 Boeimeer JO10-3
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Unitas'30 JO9-7
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
C 05-10-2019 vervallen WDS'19 JO9-1 Beek Vooruit JO9-2
C 05-10-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Beek Vooruit JO8-3
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-2 DIA JO8-2
C 05-10-2019 vervallen DIA JO8-4 Beek Vooruit JO8-2
C 05-10-2019 09:45 Beek Vooruit JO8-2 Seolto JO8-3G
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 Sarto JO8-9
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-1 BSC JO8-1
C 04-10-2019 20:30 Madese Boys 45+2 Beek Vooruit 1 45+ A.C.P. (Tony) Akkermans 4 - 0
C 04-10-2019 20:30 Beek Vooruit 2 45+ VVR 45+1 0 - 3
C 04-10-2019 19:30 Beek Vooruit 1 45+ HZ'75 45+1 1 - 0
C 04-10-2019 19:30 Beek Vooruit 2 45+ Chaam 45+2 0 - 0
C 04-10-2019 20:00 Beek Vooruit 1 45+ Virtus 45+1 0 - 3
C 04-10-2019 20:00 Rood-Wit W 45+1 Beek Vooruit 2 45+ 1 - 0
C 29-09-2019 10:00 Beek Vooruit 6 Roosendaal 5 S.C.A. (Stijn) Zagers 0 - 7
C 29-09-2019 13:00 Raptim 1 Beek Vooruit 5 T. (Tuncay) Karakas 1 - 2
C 29-09-2019 10:00 Dubbeldam 5 Beek Vooruit 10 R.M. (Ron) ten Hove 2 - 7
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 19-10-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-3 Roosendaal JO19-3 M.J.M. (Mike) Pernot
B 19-10-2019 13:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 Afgeschermd
B 19-10-2019 10:00 Prinsenland MO11-1 Beek Vooruit MO11-1
B 19-10-2019 12:30 Unitas'30 JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 P.M. (Patrick) Baremans
B 19-10-2019 09:45 MOC'17 JO10-1 Beek Vooruit JO10-1
B 19-09-2019 19:00 WDS'19 JO17-2 Beek Vooruit JO17-3 R.A. (Ryan) Alessie 0 - 11
B 18-09-2019 18:30 Wieldrecht JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 R. (Rene) van Driel 2 - 2
B 15-09-2019 10:00 Beek Vooruit 9 VVR 5 M.H. (Matthijs) Ausems 2 - 1
B 15-09-2019 10:00 Beek Vooruit 7 JEKA 18 W.J. (Willem) van der List 5 - 2
B 15-09-2019 12:00 Advendo 2 Beek Vooruit 5 K.J.A. (Koen) Dielemans 4 - 1
B 15-09-2019 10:00 Beek Vooruit 10 VVR 4 M.J.P. (Marijn) van Bakel 5 - 2
B 15-09-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Unitas'30 3 P.J.A.E. (Pascal) van den Buys 6 - 1
B 15-09-2019 13:00 Unitas'30 VR1 Beek Vooruit VR1 R. (René) Heijnen 2 - 3
B 14-09-2019 17:00 Oranje Wit 1 Beek Vooruit 1 B. (Bert) Haak 3 - 2
B 14-09-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 JEKA JO19-1 K. (Kees) Timmers 1 - 3
B 14-09-2019 14:30 Madese Boys JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 W.J. (Wil) Peeters 2 - 2
B 14-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-3 JEKA JO19-5 Afgeschermd 6 - 1
B 14-09-2019 13:30 Baronie JO19-3 Beek Vooruit JO19-5 J.J.M. (Jack) Vissers 19 - 0
B 14-09-2019 12:45 Beek Vooruit JO19-2 Sprundel JO19-1 J. (John) Rovers 2 - 2
B 14-09-2019 12:30 VVR JO17-1 Beek Vooruit JO17-1 A.J.P.M. (Ton) van Gelooven 2 - 4
B 14-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO17-2 Unitas'30 JO17-2 Afgeschermd 0 - 10
B 14-09-2019 12:30 Drechtstreek JO17-2 Beek Vooruit JO17-3 A.C. (Arco) Vermaas 2 - 1
B 14-09-2019 14:00 RSV JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 Afgeschermd 1 - 11
B 14-09-2019 12:30 OVV'67 JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 C.H. (Cees) Markus 3 - 8
B 14-09-2019 12:00 Boeimeer JO15-1 Beek Vooruit JO15-1 B. (Bianca) Corvers 0 - 11
B 14-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO15-3 Boeimeer JO15-3 D.M. (Daan) Krutzen 0 - 14
B 14-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4 C. (Christ) van den Berg 0 - 12
B 14-09-2019 11:15 SC 't Zand JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 E.C.J.J. (Eric) Vervoord 3 - 5
B 14-09-2019 13:00 TVC Breda JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 Afgeschermd 8 - 2
B 14-09-2019 12:00 Unitas'30 JO14-3 Beek Vooruit JO14-3 S. (Sander) Witteveen 1 - 5
B 14-09-2019 vervallen JEKA JO14-1 Beek Vooruit JO14-1
B 14-09-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 Afgeschermd 5 - 5
B 14-09-2019 11:30 Beek Vooruit MO13-1 The Gunners MO13-1 K.C.A. (Kelly) Verwijmeren 4 - 1
B 14-09-2019 09:00 Beek Vooruit MO15-1 DSE MO15-1 Afgeschermd 0 - 0
B 14-09-2019 10:15 DSE MO11-2 Beek Vooruit MO11-1 N.A.F. (Nick) Goossens 0 - 10
B 14-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 Madese Boys JO13-2 Afgeschermd 2 - 4
B 14-09-2019 12:30 Madese Boys JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 S.G. (Stefan) Broeders 3 - 1
B 14-09-2019 11:30 Unitas'30 JO13-6 Beek Vooruit JO13-3 M. (Martijn) Verhoeven 8 - 0
B 14-09-2019 11:30 DEVO JO12-1 Beek Vooruit JO12-3 J.A.J.M. (Justin) Raats 4 - 5
B 14-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Groen Wit JO12-2 C.L.M. (Corne) Boudewijns 10 - 1
B 14-09-2019 10:00 Groen Wit JO12-3 Beek Vooruit JO12-4 S.J.N. (Stijn) Stoffelsen 6 - 3
B 14-09-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 The Gunners JO12-1 Afgeschermd 9 - 2
B 14-09-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Beek Vooruit JO12-5 Afgeschermd 11 - 1
B 14-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Unitas'30 JO11-2 Afgeschermd 5 - 1
B 14-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 T. (Tom) Spelt 6 - 6
B 14-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-2 Boeimeer JO11-2 J.C.M (Hans) Smits 0 - 10
B 14-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Groen Wit JO11-4 J.J.R.F.A. (Jeroen) van der Veen 1 - 9
B 14-09-2019 11:45 JEKA JO10-8 Beek Vooruit JO10-2
B 14-09-2019 11:40 Baronie JO10-5 Beek Vooruit JO10-4
B 14-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-1 Groen Wit JO10-1
B 14-09-2019 vervallen Boeimeer JO10-3 Beek Vooruit JO10-3
B 14-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 WDS'19 JO9-1
B 14-09-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 Beek Vooruit JO9-4
B 14-09-2019 vervallen Hoeven JO9-1 Beek Vooruit JO9-1
B 14-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-3 JEKA JO9-9G
B 14-09-2019 09:30 Unitas'30 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
B 14-09-2019 vervallen Madese Boys JO8-2 Beek Vooruit JO8-3
B 14-09-2019 08:30 Groen Wit JO8-2 Beek Vooruit JO8-2
B 14-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-4 Unitas'30 JO8-4
B 11-09-2019 19:00 Beek Vooruit MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 R. (Ron) de Koning 4 - 1
B 08-09-2019 10:30 TVC Breda 4 Beek Vooruit 7 D. (Damir) Gajic 1 - 7
B 08-09-2019 12:00 WDS'19 4 Beek Vooruit 5 K.J.A. (Koen) Dielemans 8 - 0
B 08-09-2019 12:15 Beek Vooruit 10 Groen Wit 6 Afgeschermd 5 - 1
B 08-09-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Sprundel 2 J.F.A. (Janou) van Peer 1 - 5
B 08-09-2019 10:00 SAB 4 Beek Vooruit 9 M (Theo) Baelemans 2 - 2
B 08-09-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 Virtus VR2 S. (Steven) Verstraeten 5 - 1
B 07-09-2019 17:00 EBOH 1 Beek Vooruit 1 J. (Jeroen) Bos 6 - 1
B 07-09-2019 13:45 TSC JO19-4 Beek Vooruit JO19-3 H.O.F. (Hermann-Otto) Israël 1 - 8
B 07-09-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 Beek Vooruit JO19-5 Afgeschermd 12 - 1
B 07-09-2019 11:30 Beek Vooruit JO19-2 Unitas'30 JO19-2 Afgeschermd 3 - 5
B 07-09-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-1 Boeimeer JO19-1 K. (Kees) Timmers 7 - 0
B 07-09-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-4 ST DHV/TPO/VOV JO19-1 LG.J. (Lasse) Wagemans 2 - 6
B 07-09-2019 12:00 WDS'19 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 R. (René) Brouwer 11 - 1
B 07-09-2019 13:00 Beek Vooruit JO17-1 Roosendaal JO17-2 S. (Steven) Verstraeten 2 - 2
B 07-09-2019 11:50 Unitas'30 JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 A. (Arno) van Dijk 3 - 3
B 07-09-2019 14:00 Unitas'30 JO16-1 Beek Vooruit JO16-1 T. (Tim) Nagtegaal 1 - 1
B 07-09-2019 11:00 Beek Vooruit JO15-1 Baronie JO15-2 N. Heijmans 6 - 2
B 07-09-2019 12:15 Beek Vooruit JO15-3 WDS'19 JO15-1 P.A.J. (Patrick) van den Brand 1 - 1
B 07-09-2019 13:45 Beek Vooruit JO15-2 Virtus JO15-2 Afgeschermd 1 - 2
B 07-09-2019 10:30 Beek Vooruit JO14-3 Groen Wit JO14-2 Afgeschermd 1 - 3
B 07-09-2019 10:00 Zwaluwe JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 Afgeschermd 1 - 5
B 07-09-2019 09:00 Beek Vooruit MO15-1 Sprundel MO15-1 J.M. (John) Lazeroms 3 - 4
B 07-09-2019 12:00 DSE MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 S. (Stephan) van Ginneken 3 - 4
B 07-09-2019 09:00 DIA MO13-2 Beek Vooruit MO13-1 H.J.W.M. (Huub) Kerkhof 6 - 0
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Groen Wit MO11-1 LJCP (Lindy) van Gils 4 - 2
B 07-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 WDS'19 JO13-1 M.H.P (Marc) Eversdijk 2 - 6
B 07-09-2019 09:00 Dubbeldam JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 Afgeschermd 0 - 2
B 07-09-2019 11:45 SAB JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 Afgeschermd 8 - 1
B 07-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Rood-Wit W JO12-1 C.L.M. (Corne) Boudewijns 10 - 3
B 07-09-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 Beek Vooruit JO12-4 C.D. (Camille) Boel 9 - 1
B 07-09-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 Afgeschermd 7 - 5
B 07-09-2019 12:30 Advendo JO12-1G Beek Vooruit JO12-5 R. (René) Messersmid 17 - 2
B 07-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-3 Hoeven JO12-1 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 6 - 0
B 07-09-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 Beek Vooruit JO11-1 G. (Gijs) Nouwens 3 - 4
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 TVC Breda JO11-2 R.P.A.M. (Rens) Kavelaars 2 - 16
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-5 Beek Vooruit JO11-2 7 - 4
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 Beek Vooruit JO11-4 3 - 4
B 07-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-1 Boeimeer JO10-1
B 07-09-2019 vervallen Groen Wit JO10-2 Beek Vooruit JO10-3
B 07-09-2019 vervallen Boeimeer JO10-2 Beek Vooruit JO10-2
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 24-09-2019 20:15 Beek Vooruit 1 Virtus 1 Bert Aartsen (Scheidsrechter)
V 29-08-2019 20:15 Beek Vooruit 1 PCP
V 25-08-2019 13:00 Dosko 1 Beek Vooruit 1
V 20-08-2019 20:00 Moerse Boys 1 Beek Vooruit 1



Terug naar boven