• Afgelopen zondag was de trekking van de loterij van het jubileum weekend. Niet elke prijswinnaar heeft zijn of haar prijs in ontvangst kunnen nemen. Daarom volgt hieronder de uitslag van de trekking.

    Sponsoren bedankt!
    Alle prijzen werden belangeloos ter beschikking gesteld door onderstaande bedrijven, ontzettend bedankt daarvoor! De opbrengst van de loterij komt geheel ten goede aan Beek Vooruit. 

    Trekking winnende lotnummers
    Allereerst bedanken wij alle lotkopers voor het kopen van een lot van de loterij. Jouw bijdrage komt geheel ten goede aan Beek Vooruit. De hoofdprijs, een ballonvaart ter beschikking gesteld door De Hot Ballonvaarderij, is gevallen op lotnummer roze 429! De overige prijzen zijn gevallen op de volgende lotnummers: 

    Cadeaubon van Klep Blauw 369
    Wijnpakket van Aarts Wijnen Roze  955
    Monopoly spel van de Jumbo Roze  711
    Cadeaubon van Electroworld van Gils Roze  929
    Cadeaubon van het Veehandelshuis Roze  427
    Cadeaubon van de Swaen Roze  915
    Cadeaupakket van Sport 2000 Roze  758
    Cadeaupakket van Sport 2000 Blauw 371
    Cadeaupakket van Sport 2000 Roze  903
    2 vaten bier te nuttigen bij Beek Vooruit Blauw 340


    Prijs nog niet ontvangen? 
    Alle prijswinnaars op de eerste plaats van harte gefeliciteerd! Heb jij het winnende lotnummer, maar nog niet de bijbehorende prijs? Stuur dan een email naar 75jarigjubileum@beekvooruit.nl dan spreken we samen wat af om jouw gewonnen prijs te overhandigen.