0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Minipupillen - JO7 - JO7-3 (Vitesse)

Teamleden

Spelers
Ties Brants        
Kyan Franken        
Dylan van Gastel        
Teun Oostvogels        
Hugo Verschuur        
Joep Witte        
 
Overige teamleden
Maikel Franken Leider/Trainer
Mathieu Oostvogels Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 09:05 DIA JO7-3 JEKA JO7-1G
C 07-03-2020 09:00 Rijen JO7-3 Dongen JO7-2
C 07-03-2020 09:00 Baronie JO7-3 TSC JO7-1
C 07-03-2020 09:45 SCO JO7-3 Terheijden JO7-1
C 07-03-2020 11:00 RFC JO7-2 Olympia'60 JO7-1
C 07-03-2020 11:00 Beek Vooruit JO7-3 Madese Boys JO7-1
C 14-03-2020 12:45 TSC JO7-1 Terheijden JO7-1
C 14-03-2020 11:00 Beek Vooruit JO7-3 RFC JO7-2
C 14-03-2020 11:00 JEKA JO7-1G SCO JO7-3
C 14-03-2020 10:30 Olympia'60 JO7-1 DIA JO7-3
C 14-03-2020 10:00 Dongen JO7-2 Baronie JO7-3
C 14-03-2020 09:00 Madese Boys JO7-1 Rijen JO7-3
C 21-03-2020 11:00 Terheijden JO7-1 Dongen JO7-2
C 28-03-2020 12:00 Baronie JO7-3 RFC JO7-2
C 28-03-2020 12:00 JEKA JO7-1G Madese Boys JO7-1
C 28-03-2020 09:15 SCO JO7-3 Dongen JO7-2
C 28-03-2020 09:00 Rijen JO7-3 Beek Vooruit JO7-3
C 28-03-2020 09:00 Terheijden JO7-1 Olympia'60 JO7-1
C 28-03-2020 15:00 TSC JO7-1 DIA JO7-3

Wedstrijdhistorie


Uitslagen Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2019

2019-2020 Najaarscompetitie (intern)
datum tijd     einduitslag penaltiesverslag
30-11-2019 09:00 Vitesse (v.v. Beek Vooruit) Heracles (v.v. Beek Vooruit) 10-2 - -
23-11-2019 10:00 Vitesse (v.v. Beek Vooruit) Sparta (v.v. Beek Vooruit) 17-13 - -
09-11-2019 10:00 Willem II (v.v. Beek Vooruit) Vitesse (v.v. Beek Vooruit) 8-12 - -
02-11-2019 11:00 Feyenoord (v.v. Beek Vooruit) Vitesse (v.v. Beek Vooruit) 11-11 - -
26-10-2019 09:00 Utrecht (v.v. Beek Vooruit) Vitesse (v.v. Beek Vooruit) 13-10 - -
05-10-2019 10:00 Vitesse (v.v. Beek Vooruit) Ajax (v.v. Beek Vooruit) 8-9 - -
28-09-2019 09:00 Vitesse (v.v. Beek Vooruit) Heerenveen (v.v. Beek Vooruit) 16-6 - -
21-09-2019 11:00 Vitesse (v.v. Beek Vooruit) PSV (v.v. Beek Vooruit) 15-5 - -
14-09-2019 11:00 Vitesse (v.v. Beek Vooruit) Groningen (v.v. Beek Vooruit) 26-3 - -
07-09-2019 09:00 AZ (v.v. Beek Vooruit) Vitesse (v.v. Beek Vooruit) 5-19 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 vervallen Olympia'60 JO7-1 JO7-3 (Vitesse) 146561
C 08-02-2020 vervallen JO7-3 (Vitesse) TSC JO7-1 148301
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 13:30 TSC JO7-1 SCO JO7-3 146567 0-0
C 15-02-2020 11:00 JEKA JO7-1G Rijen JO7-3 147364 0-0
C 15-02-2020 11:00 Terheijden JO7-1 Baronie JO7-3 147658 0-0
C 15-02-2020 10:30 Olympia'60 JO7-1 Beek Vooruit JO7-3 146561 0-0
C 15-02-2020 10:00 Dongen JO7-2 DIA JO7-3 145516 0-0
C 15-02-2020 09:00 Madese Boys JO7-1 RFC JO7-2 146611 0-0
C 08-02-2020 11:00 Beek Vooruit JO7-3 TSC JO7-1 148301 0-0
C 08-02-2020 10:30 Olympia'60 JO7-1 Dongen JO7-2 147938 0-0
C 08-02-2020 09:00 Baronie JO7-3 JEKA JO7-1G 146929 0-0
C 08-02-2020 09:00 Rijen JO7-3 SCO JO7-3 148441 0-0
C 08-02-2020 09:00 DIA JO7-3 Madese Boys JO7-1 145524 0-0
C 08-02-2020 08:45 RFC JO7-2 Terheijden JO7-1 145664 0-0

Standen

Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2019


Positie Team Ws W G V Pnt + - S
1 Utrecht (v.v. Beek Vooruit) 10 10 0 0 30 143 64 79
2 Ajax (v.v. Beek Vooruit) 10 8 1 1 25 113 73 40
3 Vitesse (v.v. Beek Vooruit) 10 7 1 2 22 144 75 69
4 Willem II (v.v. Beek Vooruit) 10 7 1 2 22 128 90 38
5 Feyenoord (v.v. Beek Vooruit) 10 6 1 3 19 107 70 37
6 Heerenveen (v.v. Beek Vooruit) 10 3 1 6 10 88 98 -10
7 PSV (v.v. Beek Vooruit) 10 3 1 6 10 65 81 -16
8 Heracles (v.v. Beek Vooruit) 10 3 0 7 9 73 117 -44
9 AZ (v.v. Beek Vooruit) 10 3 0 7 9 69 117 -48
10 Sparta (v.v. Beek Vooruit) 10 1 0 9 3 77 141 -64
11 Groningen (v.v. Beek Vooruit) 10 1 0 9 3 48 129 -81
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Penaltystand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2019

Positie Team Pnt + - S
1 AZ (v.v. Beek Vooruit)
2 Vitesse (v.v. Beek Vooruit)
3 Feyenoord (v.v. Beek Vooruit)
4 Heerenveen (v.v. Beek Vooruit)
5 Heracles (v.v. Beek Vooruit)
6 PSV (v.v. Beek Vooruit)
7 Sparta (v.v. Beek Vooruit)
8 Groningen (v.v. Beek Vooruit)
9 Ajax (v.v. Beek Vooruit)
10 Willem II (v.v. Beek Vooruit)
11 Utrecht (v.v. Beek Vooruit)
| Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Training

Berichten



Terug naar boven