0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Minipupillen - JO7 - JO7-1 (Utrecht)

Teamleden

Spelers
Tygo van der Avoird        
Joep Hamers        
Sam Joosten        
Evi Moelands        
Daan Schillemans        
Sven Verhulst        
 
Overige teamleden
Joost Moelands Leider/Trainer
Nick Schillemans Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 08:30 UVV'40 JO7-3 DSE JO7-2
C 07-03-2020 08:30 Groen Wit JO7-4 Beek Vooruit JO7-1
C 07-03-2020 09:00 VVR JO7-3 Gesta JO7-1
C 07-03-2020 10:00 JEKA JO7-7M Moerse Boys JO7-1
C 07-03-2020 10:30 Baronie JO7-5 Gloria UC JO7-2
C 07-03-2020 11:00 Gloria UC JO7-1 SCO JO7-2
C 14-03-2020 11:30 DSE JO7-2 Gloria UC JO7-1
C 14-03-2020 10:00 JEKA JO7-7M Baronie JO7-5
C 14-03-2020 09:30 Gloria UC JO7-2 VVR JO7-3
C 14-03-2020 08:45 Moerse Boys JO7-1 UVV'40 JO7-3
C 14-03-2020 08:30 SCO JO7-2 Beek Vooruit JO7-1
C 14-03-2020 08:30 Gesta JO7-1 Groen Wit JO7-4
C 28-03-2020 08:30 SCO JO7-2 VVR JO7-3
C 28-03-2020 08:30 Groen Wit JO7-4 DSE JO7-2
C 28-03-2020 08:45 UVV'40 JO7-3 JEKA JO7-7M
C 28-03-2020 09:00 Gesta JO7-1 Moerse Boys JO7-1
C 28-03-2020 11:00 Gloria UC JO7-1 Baronie JO7-5
C 28-03-2020 11:15 Beek Vooruit JO7-1 Gloria UC JO7-2

Wedstrijdhistorie


Uitslagen Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2019

2019-2020 Najaarscompetitie (intern)
datum tijd     einduitslag penaltiesverslag
30-11-2019 09:00 Utrecht (v.v. Beek Vooruit) Sparta (v.v. Beek Vooruit) 11-3 - -
16-11-2019 09:00 Utrecht (v.v. Beek Vooruit) Heerenveen (v.v. Beek Vooruit) 12-4 - -
09-11-2019 10:00 Utrecht (v.v. Beek Vooruit) Heracles (v.v. Beek Vooruit) 23-8 - -
02-11-2019 10:00 Utrecht (v.v. Beek Vooruit) Ajax (v.v. Beek Vooruit) 15-9 - -
26-10-2019 09:00 Utrecht (v.v. Beek Vooruit) Vitesse (v.v. Beek Vooruit) 13-10 - -
05-10-2019 09:00 Feyenoord (v.v. Beek Vooruit) Utrecht (v.v. Beek Vooruit) 8-10 - -
28-09-2019 09:00 Utrecht (v.v. Beek Vooruit) PSV (v.v. Beek Vooruit) 12-4 - -
21-09-2019 11:00 Groningen (v.v. Beek Vooruit) Utrecht (v.v. Beek Vooruit) 3-22 - -
14-09-2019 09:00 AZ (v.v. Beek Vooruit) Utrecht (v.v. Beek Vooruit) 5-11 - -
07-09-2019 09:00 Willem II (v.v. Beek Vooruit) Utrecht (v.v. Beek Vooruit) 10-14 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 vervallen JO7-1 (Utrecht) Gloria UC JO7-1 145722
C 08-02-2020 vervallen Baronie JO7-5 JO7-1 (Utrecht) 148350
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-02-2020 09:30 Gloria UC JO7-2 Gesta JO7-1 145691 0-0
C 15-02-2020 11:30 DSE JO7-2 VVR JO7-3 145113 0-0
C 15-02-2020 11:00 Beek Vooruit JO7-1 Gloria UC JO7-1 145722 0-0
C 15-02-2020 09:30 Gloria UC JO7-2 JEKA JO7-7M 146248 0-0
C 15-02-2020 08:45 Moerse Boys JO7-1 Baronie JO7-5 147735 0-0
C 15-02-2020 08:30 SCO JO7-2 Groen Wit JO7-4 147044 0-0
C 15-02-2020 08:30 Gesta JO7-1 UVV'40 JO7-3 145758 0-0
C 08-02-2020 11:00 JEKA JO7-7M SCO JO7-2 146594 0-0
C 08-02-2020 11:00 Gloria UC JO7-1 Gesta JO7-1 147332 0-0
C 08-02-2020 10:30 Baronie JO7-5 Beek Vooruit JO7-1 148350 0-0
C 08-02-2020 09:30 Gloria UC JO7-2 DSE JO7-2 146502 0-0
C 08-02-2020 09:00 VVR JO7-3 Moerse Boys JO7-1 145963 0-0
C 08-02-2020 08:45 UVV'40 JO7-3 Groen Wit JO7-4 145755 0-0

Standen

Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2019


Positie Team Ws W G V Pnt + - S
1 Utrecht (v.v. Beek Vooruit) 10 10 0 0 30 143 64 79
2 Ajax (v.v. Beek Vooruit) 10 8 1 1 25 113 73 40
3 Vitesse (v.v. Beek Vooruit) 10 7 1 2 22 144 75 69
4 Willem II (v.v. Beek Vooruit) 10 7 1 2 22 128 90 38
5 Feyenoord (v.v. Beek Vooruit) 10 6 1 3 19 107 70 37
6 Heerenveen (v.v. Beek Vooruit) 10 3 1 6 10 88 98 -10
7 PSV (v.v. Beek Vooruit) 10 3 1 6 10 65 81 -16
8 Heracles (v.v. Beek Vooruit) 10 3 0 7 9 73 117 -44
9 AZ (v.v. Beek Vooruit) 10 3 0 7 9 69 117 -48
10 Sparta (v.v. Beek Vooruit) 10 1 0 9 3 77 141 -64
11 Groningen (v.v. Beek Vooruit) 10 1 0 9 3 48 129 -81
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Penaltystand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2019

Positie Team Pnt + - S
1 AZ (v.v. Beek Vooruit)
2 Vitesse (v.v. Beek Vooruit)
3 Feyenoord (v.v. Beek Vooruit)
4 Heerenveen (v.v. Beek Vooruit)
5 Heracles (v.v. Beek Vooruit)
6 PSV (v.v. Beek Vooruit)
7 Sparta (v.v. Beek Vooruit)
8 Groningen (v.v. Beek Vooruit)
9 Ajax (v.v. Beek Vooruit)
10 Willem II (v.v. Beek Vooruit)
11 Utrecht (v.v. Beek Vooruit)
| Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Training

Berichten



Terug naar boven