0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Minipupillen - JO7 - JO7-11 (Groningen)

Teamleden

Spelers
Daan van Gurp        
Raf van Helden        
Milan Van Nuenen        
Lodi Stolk        
Timo Teunissen        
Yuri Teunissen        
 
Overige teamleden
Marcel van Gurp Leider/Trainer
Danny van Helden Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 08:30 SCO JO7-1 Right'Oh JO7-1
C 07-03-2020 09:00 JEKA JO7-8M Madese Boys JO7-2G
C 07-03-2020 09:00 Beek Vooruit JO7-9 Raamsdonk JO7-1
C 07-03-2020 09:30 ONI JO7-1 TSC JO7-2
C 07-03-2020 10:00 RFC JO7-3 Beek Vooruit JO7-11
C 07-03-2020 10:30 Olympia'60 JO7-2 Madese Boys JO7-5
C 14-03-2020 12:45 TSC JO7-2 JEKA JO7-8M
C 14-03-2020 10:00 RFC JO7-3 SCO JO7-1
C 14-03-2020 09:00 Beek Vooruit JO7-11 ONI JO7-1
C 14-03-2020 09:00 Madese Boys JO7-2G Madese Boys JO7-5
C 14-03-2020 09:00 Raamsdonk JO7-1 Olympia'60 JO7-2
C 14-03-2020 09:00 Right'Oh JO7-1 Beek Vooruit JO7-9
C 28-03-2020 09:00 Raamsdonk JO7-1 Beek Vooruit JO7-11
C 28-03-2020 09:00 Madese Boys JO7-5 Right'Oh JO7-1
C 28-03-2020 09:00 Madese Boys JO7-2G Beek Vooruit JO7-9
C 28-03-2020 09:30 ONI JO7-1 RFC JO7-3
C 28-03-2020 10:00 JEKA JO7-8M SCO JO7-1
C 28-03-2020 10:30 Olympia'60 JO7-2 TSC JO7-2

Wedstrijdhistorie


Uitslagen Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2019

2019-2020 Najaarscompetitie (intern)
datum tijd     einduitslag penaltiesverslag
30-11-2019 09:00 Groningen (v.v. Beek Vooruit) AZ (v.v. Beek Vooruit) 5-6 - -
23-11-2019 10:00 Heerenveen (v.v. Beek Vooruit) Groningen (v.v. Beek Vooruit) 11-2 - -
16-11-2019 10:00 Groningen (v.v. Beek Vooruit) Willem II (v.v. Beek Vooruit) 4-10 - -
02-11-2019 10:00 Heracles (v.v. Beek Vooruit) Groningen (v.v. Beek Vooruit) 9-11 - -
26-10-2019 10:00 Ajax (v.v. Beek Vooruit) Groningen (v.v. Beek Vooruit) 10-4 - -
05-10-2019 11:00 PSV (v.v. Beek Vooruit) Groningen (v.v. Beek Vooruit) 11-4 - -
28-09-2019 11:00 Groningen (v.v. Beek Vooruit) Feyenoord (v.v. Beek Vooruit) 5-11 - -
21-09-2019 11:00 Groningen (v.v. Beek Vooruit) Utrecht (v.v. Beek Vooruit) 3-22 - -
14-09-2019 11:00 Vitesse (v.v. Beek Vooruit) Groningen (v.v. Beek Vooruit) 26-3 - -
07-09-2019 11:00 Sparta (v.v. Beek Vooruit) Groningen (v.v. Beek Vooruit) 13-7 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 vervallen JO7-11 (Groningen) SCO JO7-1 146029
C 08-02-2020 vervallen JO7-9 (AZ) JO7-11 (Groningen) 146359
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-02-2020 09:30 Raamsdonk JO7-1 SCO JO7-1 147949 0-0
C 15-02-2020 12:45 TSC JO7-2 Beek Vooruit JO7-9 147784 0-0
C 15-02-2020 09:00 Beek Vooruit JO7-11 SCO JO7-1 146029 0-0
C 15-02-2020 09:00 Madese Boys JO7-5 JEKA JO7-8M 147812 0-0
C 15-02-2020 09:00 Madese Boys JO7-2G Olympia'60 JO7-2 146163 0-0
C 15-02-2020 09:00 Raamsdonk JO7-1 ONI JO7-1 146809 0-0
C 15-02-2020 09:00 Right'Oh JO7-1 RFC JO7-3 147346 0-0
C 08-02-2020 10:00 JEKA JO7-8M Raamsdonk JO7-1 145426 0-0
C 08-02-2020 10:00 RFC JO7-3 Madese Boys JO7-2G 145723 0-0
C 08-02-2020 09:30 ONI JO7-1 Olympia'60 JO7-2 146950 0-0
C 08-02-2020 09:15 SCO JO7-1 Madese Boys JO7-5 146622 0-0
C 08-02-2020 09:00 Beek Vooruit JO7-9 Beek Vooruit JO7-11 146359 0-0
C 08-02-2020 09:00 Right'Oh JO7-1 TSC JO7-2 147633 0-0

Standen

Stand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2019


Positie Team Ws W G V Pnt + - S
1 Utrecht (v.v. Beek Vooruit) 10 10 0 0 30 143 64 79
2 Ajax (v.v. Beek Vooruit) 10 8 1 1 25 113 73 40
3 Vitesse (v.v. Beek Vooruit) 10 7 1 2 22 144 75 69
4 Willem II (v.v. Beek Vooruit) 10 7 1 2 22 128 90 38
5 Feyenoord (v.v. Beek Vooruit) 10 6 1 3 19 107 70 37
6 Heerenveen (v.v. Beek Vooruit) 10 3 1 6 10 88 98 -10
7 PSV (v.v. Beek Vooruit) 10 3 1 6 10 65 81 -16
8 Heracles (v.v. Beek Vooruit) 10 3 0 7 9 73 117 -44
9 AZ (v.v. Beek Vooruit) 10 3 0 7 9 69 117 -48
10 Sparta (v.v. Beek Vooruit) 10 1 0 9 3 77 141 -64
11 Groningen (v.v. Beek Vooruit) 10 1 0 9 3 48 129 -81
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Penaltystand Najaarscompetitie Mini-Pupillen 2019

Positie Team Pnt + - S
1 AZ (v.v. Beek Vooruit)
2 Vitesse (v.v. Beek Vooruit)
3 Feyenoord (v.v. Beek Vooruit)
4 Heerenveen (v.v. Beek Vooruit)
5 Heracles (v.v. Beek Vooruit)
6 PSV (v.v. Beek Vooruit)
7 Sparta (v.v. Beek Vooruit)
8 Groningen (v.v. Beek Vooruit)
9 Ajax (v.v. Beek Vooruit)
10 Willem II (v.v. Beek Vooruit)
11 Utrecht (v.v. Beek Vooruit)
| Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo |

Training

Berichten



Terug naar boven