0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

Senioren - Zondag - Beek Vooruit 2

Teamleden

Spelers

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 17-11-2019 12:15 Beek Vooruit 2 TSC 2 T. (Ties) Reijne 23936 Sportpark De Heikant
C 24-11-2019 11:00 RCD 2 Beek Vooruit 2 G.J.H. (John) Loos 23955 Sportpark Krommedijk (RKsv RCD)
C 01-12-2019 11:30 Beek Vooruit 2 WSC 2 23978 Sportpark De Heikant
C 08-12-2019 12:00 MOC'17 2 Beek Vooruit 2 24003 Sportpark Rozenoord
C 15-12-2019 11:30 Beek Vooruit 2 DESK 2 24017 Sportpark De Heikant
C 22-12-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Dubbeldam 2 23210 Sportpark De Heikant
C 26-01-2020 12:00 Groen Wit 2 Beek Vooruit 2 24033 Sportpark Haags
C 02-02-2020 11:30 Beek Vooruit 2 Hoeven 2 24056 Sportpark De Heikant
C 09-02-2020 11:30 Beek Vooruit 2 Rijen 2 24086 Sportpark De Heikant
C 16-02-2020 11:30 TSC 2 Beek Vooruit 2 24101 Sportpark De Warande
C 08-03-2020 11:30 Beek Vooruit 2 Were Di 2 24128 Sportpark De Heikant
C 15-03-2020 11:00 Dubbeldam 2 Beek Vooruit 2 24151 Sportpark Schenkeldijk
C 22-03-2020 11:45 Moerse Boys 2 Beek Vooruit 2 24167 Sportpark Akkermolen
C 29-03-2020 11:30 Beek Vooruit 2 RCD 2 24182 Sportpark De Heikant
C 05-04-2020 11:30 DESK 2 Beek Vooruit 2 24197 Sportpark Eikendijk
C 19-04-2020 11:30 Beek Vooruit 2 MOC'17 2 24233 Sportpark De Heikant
C 26-04-2020 11:30 JEKA 2 Beek Vooruit 2 24247 Sportpark Beukenlaan
C 10-05-2020 11:30 Beek Vooruit 2 Groen Wit 2 24272 Sportpark De Heikant
C 17-05-2020 11:00 WSC 2 Beek Vooruit 2 24287 Sportpark Eikendonk
C 24-05-2020 11:30 Beek Vooruit 2 VOAB 2 24314 Sportpark De Heikant
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 12:15 Beek Vooruit 2 TSC 2
C 24-11-2019 12:00 MOC'17 2 Rijen 2
C 24-11-2019 11:45 VOAB 2 Dubbeldam 2
C 24-11-2019 11:30 TSC 2 Were Di 2
C 24-11-2019 11:30 JEKA 2 Hoeven 2
C 24-11-2019 11:30 DESK 2 Groen Wit 2
C 24-11-2019 11:00 RCD 2 Beek Vooruit 2
C 24-11-2019 11:00 WSC 2 Moerse Boys 2
C 01-12-2019 12:00 Were Di 2 MOC'17 2
C 01-12-2019 12:00 Groen Wit 2 VOAB 2
C 01-12-2019 11:45 Moerse Boys 2 JEKA 2
C 01-12-2019 11:45 Hoeven 2 DESK 2
C 01-12-2019 11:30 Rijen 2 TSC 2
C 01-12-2019 11:30 Beek Vooruit 2 WSC 2
C 01-12-2019 11:00 Dubbeldam 2 RCD 2
C 08-12-2019 12:00 Groen Wit 2 Were Di 2
C 08-12-2019 11:45 VOAB 2 Moerse Boys 2
C 08-12-2019 11:30 TSC 2 Dubbeldam 2
C 08-12-2019 11:30 JEKA 2 Rijen 2
C 08-12-2019 11:30 DESK 2 RCD 2
C 08-12-2019 11:00 WSC 2 Hoeven 2
C 08-12-2019 12:00 MOC'17 2 Beek Vooruit 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 03-11-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Moerse Boys 2 D (Daan) Dekkers 23252 0 - 3
C 27-10-2019 11:45 Hoeven 2 Beek Vooruit 2 B. (Bert) Aartsen 23228 0 - 2
C 13-10-2019 11:30 Rijen 2 Beek Vooruit 2 A. (Ahmed) Karacelik 23190 0 - 0
C 06-10-2019 12:00 Were Di 2 Beek Vooruit 2 L. (Luc) Schoenmakers 23168 3 - 2
C 29-09-2019 11:30 Beek Vooruit 2 JEKA 2 Afgeschermd 23144 1 - 0
C 22-09-2019 11:45 VOAB 2 Beek Vooruit 2 A. (Ahmed) Chahid 23115 2 - 2
B 15-09-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Unitas'30 3 F.A. (Frank) van Vugt 17219 6 - 1
B 08-09-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Sprundel 2 J.F.A. (Janou) van Peer 16439 1 - 5
B 01-09-2019 11:30 Victoria'03 2 Beek Vooruit 2 G.J.H. (John) Loos 16268 1 - 7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 11:45 Moerse Boys 2 Groen Wit 2 23927 3-0
C 10-11-2019 11:30 Rijen 2 Were Di 2 23931 3-1
C 10-11-2019 11:00 Dubbeldam 2 DESK 2 23941 5-2
C 10-11-2019 11:00 RCD 2 JEKA 2 23934 2-4
C 10-11-2019 11:00 WSC 2 VOAB 2 23921 4-1
C 10-11-2019 11:45 Hoeven 2 MOC'17 2 23924 2-6
C 03-11-2019 11:30 DESK 2 WSC 2 23240 3-3
C 03-11-2019 11:30 Rijen 2 Dubbeldam 2 23247 6-1
C 03-11-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Moerse Boys 2 23252 0-3
C 03-11-2019 11:30 TSC 2 JEKA 2 23255 1-2
C 03-11-2019 12:00 Groen Wit 2 Hoeven 2 23244 3-1
C 03-11-2019 12:00 MOC'17 2 VOAB 2 23259 4-9
C 03-11-2019 12:00 Were Di 2 RCD 2 23249 4-3
C 27-10-2019 11:00 RCD 2 Rijen 2 23235 1-7
C 27-10-2019 11:00 Dubbeldam 2 Were Di 2 23239 2-2
C 27-10-2019 11:00 WSC 2 MOC'17 2 23222 1-1
C 27-10-2019 11:30 JEKA 2 Groen Wit 2 23227 0-0
C 27-10-2019 11:45 Hoeven 2 Beek Vooruit 2 23228 0-2
C 27-10-2019 11:45 VOAB 2 DESK 2 23220 9-1
C 27-10-2019 11:45 Moerse Boys 2 TSC 2 23231 3-1
C 20-10-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Dubbeldam 2 23210 0-0
C 20-10-2019 11:30 TSC 2 WSC 2 23213 3-2
C 20-10-2019 11:45 VOAB 2 JEKA 2 23199 4-2
C 20-10-2019 12:00 Groen Wit 2 Rijen 2 23205 1-4
C 20-10-2019 11:30 DESK 2 Moerse Boys 2 23201 3-1
C 20-10-2019 12:00 MOC'17 2 RCD 2 23217 3-0
C 20-10-2019 12:00 Were Di 2 Hoeven 2 23207 0-3
C 13-10-2019 11:00 Dubbeldam 2 MOC'17 2 23197 1-5
C 13-10-2019 11:45 Hoeven 2 VOAB 2 23183 1-1
C 13-10-2019 11:45 Moerse Boys 2 Were Di 2 23186 6-0
C 13-10-2019 11:30 Rijen 2 Beek Vooruit 2 23190 0-0
C 13-10-2019 11:30 JEKA 2 DESK 2 23182 2-0
C 13-10-2019 11:00 WSC 2 Groen Wit 2 23177 5-1
C 13-10-2019 11:00 RCD 2 TSC 2 23193 2-3
C 06-10-2019 11:30 DESK 2 Rijen 2 23159 2-2
C 06-10-2019 11:30 TSC 2 Hoeven 2 23171 0-3
C 06-10-2019 11:30 JEKA 2 WSC 2 23167 4-0
C 06-10-2019 11:45 VOAB 2 RCD 2 23157 6-1
C 06-10-2019 12:00 MOC'17 2 Moerse Boys 2 23175 1-4
C 06-10-2019 12:00 Groen Wit 2 Dubbeldam 2 23163 0-0
C 06-10-2019 12:00 Were Di 2 Beek Vooruit 2 23168 3-2
C 29-09-2019 11:00 Dubbeldam 2 Hoeven 2 23155 3-3
C 29-09-2019 11:00 RCD 2 Moerse Boys 2 23139 2-2
C 29-09-2019 11:30 TSC 2 Groen Wit 2 23147 3-1
C 29-09-2019 11:30 Beek Vooruit 2 JEKA 2 23144 1-0
C 29-09-2019 11:30 Rijen 2 WSC 2 23136 4-1
C 29-09-2019 12:00 MOC'17 2 DESK 2 23151 5-4
C 29-09-2019 10:00 Were Di 2 VOAB 2 23141 1-1
C 22-09-2019 12:00 Groen Wit 2 MOC'17 2 23121 1-5
C 22-09-2019 11:45 Moerse Boys 2 Rijen 2 23132 4-3
C 22-09-2019 11:00 WSC 2 Were Di 2 23123 1-0
C 22-09-2019 11:45 Hoeven 2 RCD 2 23129 3-2
C 22-09-2019 11:30 JEKA 2 Dubbeldam 2 23128 3-1
C 22-09-2019 11:30 DESK 2 TSC 2 23117 1-2
C 22-09-2019 11:45 VOAB 2 Beek Vooruit 2 23115 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Unitas'30 3 17219 6-1
B 15-09-2019 11:45 Sprundel 2 Victoria'03 2 16989 1-0
B 08-09-2019 10:30 Unitas'30 3 Victoria'03 2 16819 0-4
B 08-09-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Sprundel 2 16439 1-5
B 01-09-2019 11:30 Victoria'03 2 Beek Vooruit 2 16268 1-7
B 01-09-2019 11:45 Sprundel 2 Unitas'30 3 15947 5-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys 2 8 6 1 1 19 26 10 16 0
2 Rijen 2 8 5 2 1 17 29 11 18 0
3 MOC'17 2 8 5 1 2 16 30 22 8 0
4 JEKA 2 8 5 1 2 16 17 9 8 0
5 VOAB 2 8 4 3 1 15 33 16 17 0
6 TSC 2 7 4 0 3 12 13 14 -1 0
7 WSC 2 8 3 2 3 11 17 17 0 0
8 Hoeven 2 8 3 2 3 11 16 17 -1 0
9 Beek Vooruit 2 6 2 2 2 8 7 8 -1 0
10 Were Di 2 8 2 2 4 8 11 21 -10 0
11 Dubbeldam 2 6 1 2 3 5 13 21 -8 0
12 DESK 2 8 1 2 5 5 16 29 -13 0
13 Groen Wit 2 7 1 1 5 4 7 21 -14 0
14 RCD 2 8 0 1 7 1 13 32 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel 2 3 3 0 0 9 11 1 10 0
2 Beek Vooruit 2 3 2 0 1 6 14 7 7 0
3 Victoria'03 2 3 1 0 2 3 5 8 -3 0
4 Unitas'30 3 3 0 0 3 0 1 15 -14 0

Training

Berichten



Terug naar boven