254 Meiden Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - MO11 - Beek Vooruit MO11-1

Teamleden

Spelers
Aniek Bakx        
Lotte Evers        
Noa Feskens        
Simone Hopmans        
Elise Hopmans        
Isa Husson        
Jarka Proost        
Quinty Rijnders        
Lieke Verhoef        
Lise van de Wiel        
 
Overige teamleden
Lindy van Gils Leider/Trainer
Kirsten Melief Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 08:45 VVR MO11-1 Rijen MO11-1
C 07-03-2020 10:00 NSV MO11-1 FC Tilburg MO11-1
C 07-03-2020 10:45 Moerse Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-1
C 07-03-2020 11:00 RSV MO11-1 SVSSS MO11-1
C 14-03-2020 08:30 SVSSS MO11-1 Unitas'30 MO11-1
C 14-03-2020 09:00 DSE MO11-1 NSV MO11-1
C 14-03-2020 09:30 Rijen MO11-1 Beek Vooruit MO11-1
C 14-03-2020 09:45 FC Tilburg MO11-1 RSV MO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 09:15 FC Tilburg MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 L. (Ludo) Brands 152803 2 - 2
C 08-02-2020 08:30 Beek Vooruit MO11-1 DSE MO11-1 M. (Max) Muller 152712 4 - 3
B 25-01-2020 10:00 Beek Vooruit MO11-1 Nieuw Lekkerland MO11-1 LJCP (Lindy) van Gils 94077 2 - 3
C 14-12-2019 10:00 Beek Vooruit MO11-1 TSC MO11-1 T.A.H. (Thijs) Wirken 65202 13 - 0
C 07-12-2019 10:00 BSC MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 M. (Marc) Gabriƫls 65221 2 - 3
C 30-11-2019 10:00 Beek Vooruit MO11-1 Rijen MO11-2 Afgeschermd 65179 13 - 0
C 23-11-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65093 2 - 3
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Gloria UC MO11-1 Afgeschermd 65490 6 - 1
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Madese Boys MO11-1 Afgeschermd 65209 6 - 2
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Beek Vooruit MO11-1 65065 0 - 15
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Moerse Boys MO11-1 LJCP (Lindy) van Gils 65287 1 - 1
B 19-10-2019 10:00 Prinsenland MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 J.P.M. (Joost) de Schutter 93137 1 - 7
C 05-10-2019 08:30 Baronie MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 D. (Daniek) de Crom 65473 1 - 12
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Groen Wit MO11-1 LJCP (Lindy) van Gils 65165 11 - 2
C 21-09-2019 09:15 SCO MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 Afgeschermd 65044 0 - 18
B 14-09-2019 10:15 DSE MO11-2 Beek Vooruit MO11-1 N.A.F. (Nick) Goossens 15841 0 - 10
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Groen Wit MO11-1 LJCP (Lindy) van Gils 15802 4 - 2
B 31-08-2019 08:30 Unitas'30 MO11-2 Beek Vooruit MO11-1 15743 1 - 8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 08:30 Unitas'30 MO11-1 RSV MO11-1 152873 1-4
C 15-02-2020 09:00 DSE MO11-1 VVR MO11-1 152387 3-1
C 15-02-2020 09:15 FC Tilburg MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 152803 2-2
C 15-02-2020 08:30 SVSSS MO11-1 Moerse Boys MO11-1 152625 3-4
C 08-02-2020 08:30 Beek Vooruit MO11-1 DSE MO11-1 152712 4-3
C 08-02-2020 10:00 NSV MO11-1 Moerse Boys MO11-1 152941 1-2
C 08-02-2020 09:45 Rijen MO11-1 FC Tilburg MO11-1 152371 5-1
C 08-02-2020 08:45 VVR MO11-1 Unitas'30 MO11-1 152446 1-6
C 01-02-2020 10:45 Moerse Boys MO11-1 RSV MO11-1 152711 5-0
C 01-02-2020 08:30 Unitas'30 MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 152857 0-0
C 01-02-2020 09:00 DSE MO11-1 Rijen MO11-1 152759 0-3
C 01-02-2020 08:30 SVSSS MO11-1 NSV MO11-1 152733 4-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 25-01-2020 10:45 Moerse Boys MO11-1 SC 't Zand MO11-1 94072 1-4
B 25-01-2020 10:00 DSC MO11-1 HSSC'61 MO11-1 94074 6-1
B 25-01-2020 10:00 Beek Vooruit MO11-1 Nieuw Lekkerland MO11-1 94077 2-3
B 25-01-2020 09:30 Gloria UC MO11-1 Rijen MO11-1 94075 0-10
B 25-01-2020 09:00 's Heer Arendskerke MO11-1 Kloetinge MO11-1 94076 0-0
B 25-01-2020 08:45 Zwaluw VFC MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 94073 4-1
B 19-10-2019 10:00 Prinsenland MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 93137 1-7
B 14-09-2019 10:45 Unitas'30 MO11-2 Groen Wit MO11-1 15834 1-6
B 14-09-2019 10:15 DSE MO11-2 Beek Vooruit MO11-1 15841 0-10
B 07-09-2019 10:15 DSE MO11-2 Unitas'30 MO11-2 15773 2-3
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Groen Wit MO11-1 15802 4-2
B 31-08-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 DSE MO11-2 15767 12-2
B 31-08-2019 08:30 Unitas'30 MO11-2 Beek Vooruit MO11-1 15743 1-8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 11:00 Moerse Boys MO11-1 Gloria UC MO11-1 65123 5-2
C 14-12-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Baronie MO11-1 65342 0-0
C 14-12-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 Rijen MO11-2 65365 2-1
C 14-12-2019 10:00 Beek Vooruit MO11-1 TSC MO11-1 65202 13-0
C 14-12-2019 09:45 SCO MO11-1 BSC MO11-1 65423 2-7
C 14-12-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Madese Boys MO11-1 65190 0-0
C 14-12-2019 10:45 UVV'40 MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65108 0-0
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Groen Wit MO11-1 65139 0-8
C 07-12-2019 08:30 Rijen MO11-2 TSC MO11-1 65023 3-4
C 07-12-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 SCO MO11-1 65155 1-5
C 07-12-2019 09:00 Baronie MO11-1 UVV'40 MO11-1 65223 0-0
C 07-12-2019 10:00 BSC MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65221 2-3
C 30-11-2019 08:30 TSC MO11-1 BSC MO11-1 65494 0-17
C 30-11-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65048 5-3
C 30-11-2019 10:45 UVV'40 MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65435 1-10
C 30-11-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Baronie MO11-1 65216 3-2
C 30-11-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 SCO MO11-1 65041 4-2
C 30-11-2019 10:00 Beek Vooruit MO11-1 Rijen MO11-2 65179 13-0
C 23-11-2019 08:30 SCO MO11-1 Rijen MO11-2 65291 2-0
C 23-11-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65093 2-3
C 23-11-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65385 11-0
C 23-11-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 TSC MO11-1 65331 7-3
C 23-11-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 BSC MO11-1 65493 5-2
C 23-11-2019 11:00 Baronie MO11-1 Madese Boys MO11-1 65092 4-1
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Gloria UC MO11-1 65490 6-1
C 16-11-2019 08:30 Rijen MO11-2 Moerse Boys MO11-1 65444 0-16
C 16-11-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Groen Wit MO11-1 65017 0-3
C 16-11-2019 10:00 TSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 65192 1-3
C 16-11-2019 10:45 Unitas'30 MO11-3 SCO MO11-1 65126 2-5
C 16-11-2019 10:00 BSC MO11-1 Baronie MO11-1 65445 5-1
C 09-11-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 Baronie MO11-1 65056 2-4
C 09-11-2019 09:45 SCO MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65373 0-13
C 09-11-2019 10:30 UVV'40 MO11-1 Gloria UC MO11-1 65456 0-1
C 09-11-2019 08:30 Rijen MO11-2 BSC MO11-1 65388 0-17
C 09-11-2019 08:30 TSC MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65070 12-1
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Madese Boys MO11-1 65209 6-2
C 02-11-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 TSC MO11-1 65381 10-1
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Beek Vooruit MO11-1 65065 0-15
C 02-11-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Rijen MO11-2 65307 4-0
C 02-11-2019 10:00 BSC MO11-1 UVV'40 MO11-1 65406 7-2
C 02-11-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Groen Wit MO11-1 65335 7-1
C 02-11-2019 12:00 Baronie MO11-1 SCO MO11-1 65038 5-0
C 26-10-2019 08:30 TSC MO11-1 Baronie MO11-1 65085 2-4
C 26-10-2019 08:30 Rijen MO11-2 Unitas'30 MO11-3 65268 1-2
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65287 1-1
C 26-10-2019 09:45 SCO MO11-1 Gloria UC MO11-1 65061 0-11
C 26-10-2019 10:00 BSC MO11-1 Madese Boys MO11-1 65261 7-4
C 26-10-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 UVV'40 MO11-1 65358 2-2
C 12-10-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 Groen Wit MO11-1 65243 6-0
C 05-10-2019 08:30 Baronie MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65473 1-12
C 05-10-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 SCO MO11-1 65055 10-2
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Rijen MO11-2 65257 3-0
C 05-10-2019 10:30 Unitas'30 MO11-3 BSC MO11-1 65483 0-4
C 05-10-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 TSC MO11-1 65380 12-0
C 28-09-2019 08:30 Rijen MO11-2 UVV'40 MO11-1 65124 1-6
C 28-09-2019 09:00 Madese Boys MO11-1 Moerse Boys MO11-1 65310 3-16
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Baronie MO11-1 65394 0-8
C 28-09-2019 10:00 BSC MO11-1 Gloria UC MO11-1 65350 5-1
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit MO11-1 Groen Wit MO11-1 65165 11-2
C 28-09-2019 08:30 TSC MO11-1 SCO MO11-1 65429 8-1
C 21-09-2019 10:00 Groen Wit MO11-1 BSC MO11-1 65078 5-1
C 21-09-2019 14:30 Baronie MO11-1 Rijen MO11-2 65201 2-6
C 21-09-2019 10:45 Moerse Boys MO11-1 Unitas'30 MO11-3 65372 16-0
C 21-09-2019 09:15 SCO MO11-1 Beek Vooruit MO11-1 65044 0-18
C 21-09-2019 09:30 Gloria UC MO11-1 TSC MO11-1 65492 4-2
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 MO11-1 Madese Boys MO11-1 65104 5-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys MO11-1 3 3 0 0 9 11 4 7 0
2 Rijen MO11-1 2 2 0 0 6 8 1 7 0
3 Beek Vooruit MO11-1 2 1 1 0 4 6 5 1 0
4 Unitas'30 MO11-1 2 1 0 1 3 7 5 2 0
5 RSV MO11-1 2 1 0 1 3 4 6 -2 0
6 DSE MO11-1 3 1 0 2 3 6 8 -2 0
7 SVSSS MO11-1 2 0 1 1 1 7 8 -1 0
8 NSV MO11-1 2 0 1 1 1 5 6 -1 0
9 FC Tilburg MO11-1 2 0 1 1 1 3 7 -4 0
10 VVR MO11-1 2 0 0 2 0 2 9 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen MO11-1 1 1 0 0 3 10 0 10 0
2 DSC MO11-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
3 SC 't Zand MO11-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
4 Zwaluw VFC MO11-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
5 Nieuw Lekkerland MO11-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
6 Kloetinge MO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Beek Vooruit MO11-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
8 Moerse Boys MO11-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
9 OJC ROSMALEN MO11-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
10 HSSC'61 MO11-1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
11 Gloria UC MO11-1 1 0 0 1 0 0 10 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit MO11-1 11 10 1 0 31 101 11 90 0
2 Moerse Boys MO11-1 10 9 1 0 28 101 10 91 0
3 BSC MO11-1 11 8 0 3 24 74 23 51 0
4 Gloria UC MO11-1 10 7 0 3 21 44 20 24 0
5 Groen Wit MO11-1 11 6 1 4 19 36 37 -1 0
6 Baronie MO11-1 9 5 0 4 15 31 31 0 0
7 Madese Boys MO11-1 10 4 0 6 12 37 50 -13 0
8 UVV'40 MO11-1 9 3 1 5 10 31 35 -4 0
9 TSC MO11-1 11 3 0 8 9 33 75 -42 0
10 SCO MO11-1 11 3 0 8 9 19 79 -60 0
11 Unitas'30 MO11-3 10 1 0 9 3 8 85 -77 0
12 Rijen MO11-2 11 1 0 10 3 12 71 -59 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 09 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven