Meiden Onder 13 beker 8-tal poule

Junioren - Meisjes - Beek Vooruit MO13-1

Teamleden

Spelers
Jessy Baar van        
Naomi van Erp        
Lily Kuijten        
Julia Kwisthout        
Elise Lammertsma        
Amber Mol        
Marit van den Ouweland        
Fenna Peschke        
Elise Raats        
Elke Ruben        
Lotte Schalk        
 
Overige teamleden
Claudia Kools Leider
Kelly Verwijmeren Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 08:30 TSC MO13-2 BSC MO13-1
C 16-11-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 NOAD'67 MO13-1
C 16-11-2019 09:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 Wieldrecht MO13-2
C 16-11-2019 09:45 De Fendert MO13-1 Achtmaal MO13-1
C 16-11-2019 11:00 BSC MO13-2 Prinsenland MO13-1
C 16-11-2019 11:30 Beek Vooruit MO13-1 Sprundel MO13-1
C 23-11-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 TSC MO13-2
C 23-11-2019 11:30 NOAD'67 MO13-1 De Fendert MO13-1
C 23-11-2019 11:15 Sprundel MO13-1 Nieuw Borgvliet MO13-1
C 23-11-2019 10:30 Prinsenland MO13-1 Moerse Boys MO13-1
C 23-11-2019 11:00 BSC MO13-1 Beek Vooruit MO13-1
C 23-11-2019 08:30 Wieldrecht MO13-2 BSC MO13-2
C 30-11-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 Wieldrecht MO13-2
C 30-11-2019 11:15 Sprundel MO13-1 NOAD'67 MO13-1
C 30-11-2019 10:30 TSC MO13-2 Moerse Boys MO13-1
C 30-11-2019 10:00 De Fendert MO13-1 Nieuw Borgvliet MO13-1
C 30-11-2019 12:00 BSC MO13-1 Prinsenland MO13-1
C 30-11-2019 10:00 Beek Vooruit MO13-1 BSC MO13-2
C 07-12-2019 11:30 NOAD'67 MO13-1 BSC MO13-1
C 07-12-2019 10:00 De Fendert MO13-1 Wieldrecht MO13-2
C 07-12-2019 09:30 Prinsenland MO13-1 Sprundel MO13-1
C 07-12-2019 09:00 BSC MO13-2 TSC MO13-2
C 07-12-2019 09:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 Achtmaal MO13-1
C 07-12-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 Beek Vooruit MO13-1
C 14-12-2019 08:30 Wieldrecht MO13-2 Moerse Boys MO13-1
C 14-12-2019 10:00 Beek Vooruit MO13-1 TSC MO13-2
C 14-12-2019 10:00 BSC MO13-1 Nieuw Borgvliet MO13-1
C 14-12-2019 11:15 Sprundel MO13-1 De Fendert MO13-1
C 14-12-2019 11:15 Prinsenland MO13-1 NOAD'67 MO13-1
C 14-12-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 BSC MO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:30 Beek Vooruit MO13-1 The Gunners MO13-1 15702 4-1
B 14-09-2019 10:30 DIA MO13-2 Sliedrecht MO13-2 27955 2-1
B 09-09-2019 19:15 The Gunners MO13-1 DIA MO13-2 15634 2-10
B 07-09-2019 09:00 DIA MO13-2 Beek Vooruit MO13-1 15663 6-0
B 07-09-2019 08:30 Sliedrecht MO13-2 The Gunners MO13-1 27954 4-1
B 31-08-2019 11:00 Beek Vooruit MO13-1 Sliedrecht MO13-2 27953 2-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 NOAD'67 MO13-1 64772 0-3
C 09-11-2019 11:00 BSC MO13-2 Moerse Boys MO13-1 64960 8-0
C 09-11-2019 10:00 TSC MO13-2 Nieuw Borgvliet MO13-1 87045 0-1
C 09-11-2019 10:00 BSC MO13-1 Sprundel MO13-1 64864 4-0
C 09-11-2019 10:00 Beek Vooruit MO13-1 De Fendert MO13-1 64580 0-9
C 09-11-2019 10:00 Wieldrecht MO13-2 Prinsenland MO13-1 64854 1-4
C 02-11-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 BSC MO13-1 64961 0-12
C 02-11-2019 09:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 Beek Vooruit MO13-1 64965 1-0
C 02-11-2019 10:00 De Fendert MO13-1 TSC MO13-2 87044 9-2
C 02-11-2019 11:00 Prinsenland MO13-1 Achtmaal MO13-1 64572 6-1
C 02-11-2019 11:15 Sprundel MO13-1 BSC MO13-2 64593 3-5
C 02-11-2019 11:30 NOAD'67 MO13-1 Wieldrecht MO13-2 64597 4-0
C 26-10-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 BSC MO13-1 64838 0-7
C 26-10-2019 11:00 BSC MO13-2 Nieuw Borgvliet MO13-1 64623 7-5
C 26-10-2019 10:00 TSC MO13-2 NOAD'67 MO13-1 87043 0-3
C 26-10-2019 10:00 Beek Vooruit MO13-1 Prinsenland MO13-1 64702 0-8
C 26-10-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 De Fendert MO13-1 64564 0-7
C 26-10-2019 08:30 Wieldrecht MO13-2 Sprundel MO13-1 64841 1-8
C 19-10-2019 10:00 Prinsenland MO13-1 TSC MO13-2 87042 3-1
C 05-10-2019 11:30 NOAD'67 MO13-1 Beek Vooruit MO13-1 64630 7-0
C 05-10-2019 11:15 Sprundel MO13-1 Achtmaal MO13-1 64697 4-2
C 05-10-2019 10:00 De Fendert MO13-1 BSC MO13-2 64716 6-2
C 05-10-2019 10:00 BSC MO13-1 Wieldrecht MO13-2 64645 15-0
C 05-10-2019 09:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 Moerse Boys MO13-1 64750 5-1
C 28-09-2019 08:45 Moerse Boys MO13-1 Sprundel MO13-1 64885 1-4
C 28-09-2019 09:00 Nieuw Borgvliet MO13-1 NOAD'67 MO13-1 64743 2-3
C 28-09-2019 10:00 Beek Vooruit MO13-1 Achtmaal MO13-1 64925 0-6
C 28-09-2019 10:00 De Fendert MO13-1 Prinsenland MO13-1 64828 5-7
C 28-09-2019 11:00 BSC MO13-2 BSC MO13-1 64587 0-16
C 28-09-2019 08:30 TSC MO13-2 Wieldrecht MO13-2 87041 3-0
C 21-09-2019 11:15 Sprundel MO13-1 TSC MO13-2 87040 1-1
C 21-09-2019 13:00 Achtmaal MO13-1 Moerse Boys MO13-1 64640 4-2
C 21-09-2019 11:30 NOAD'67 MO13-1 BSC MO13-2 64629 11-0
C 21-09-2019 11:15 Prinsenland MO13-1 Nieuw Borgvliet MO13-1 64984 2-5
C 21-09-2019 10:00 BSC MO13-1 De Fendert MO13-1 64666 11-1
C 21-09-2019 08:30 Wieldrecht MO13-2 Beek Vooruit MO13-1 64633 6-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DIA MO13-2 3 3 0 0 9 18 3 15 0
2 Sliedrecht MO13-2 3 2 0 1 6 12 5 7 0
3 Beek Vooruit MO13-1 3 1 0 2 3 6 14 -8 0
4 The Gunners MO13-1 3 0 0 3 0 4 18 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC MO13-1 6 6 0 0 18 65 1 64 0
2 NOAD'67 MO13-1 6 6 0 0 18 31 2 29 0
3 Prinsenland MO13-1 6 5 0 1 15 30 13 17 0
4 De Fendert MO13-1 6 4 0 2 12 37 22 15 0
5 Nieuw Borgvliet MO13-1 6 4 0 2 12 19 13 6 0
6 Sprundel MO13-1 6 3 1 2 10 20 14 6 0
7 BSC MO13-2 6 3 0 3 9 22 41 -19 0
8 Achtmaal MO13-1 6 2 0 4 6 13 22 -9 0
9 TSC MO13-2 6 1 1 4 4 7 17 -10 0
10 Wieldrecht MO13-2 6 1 0 5 3 8 36 -28 0
11 Beek Vooruit MO13-1 6 0 0 6 0 2 37 -35 0
12 Moerse Boys MO13-1 6 0 0 6 0 4 40 -36 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 06 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven