241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - Meisjes - Beek Vooruit MO15-1

Teamleden

Spelers
Mees Roelen Keeper      
Samira Ali Mussa Salih        
Minke van den Corput        
Wieske van den Goorbergh        
Eva Houtepen        
Ilhaan Igal        
Lotte Janssen        
Floor van de Klundert        
Anouck Lens        
Bregje Lotstra        
Noa Rombouts        
Isa Schalk        
Lola Thijssen        
Femke van der Veeken        
Nica Verhagen        
Floortje Vervoord        
Indy Visser        
 
Overige teamleden
Ad Roelen Leider/Trainer
Iri Verstraeten Leider/Trainer
Kris van Vliet Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 10:15 Unitas'30 MO15-2 Wieldrecht MO15-1
C 18-04-2020 10:30 Baronie MO15-1 WDS'19 MO15-1
C 18-04-2020 12:45 Sprundel MO15-1 JEKA MO15-2
C 18-04-2020 13:00 DIA MO15-2 Beek Vooruit MO15-1
C 25-04-2020 11:15 Groen Wit MO15-1 JEKA MO15-2
C 02-05-2020 13:00 Groen Wit MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 04-04-2020 13:45 Beek Vooruit MO15-1 Sprundel MO15-1 150309
C 28-03-2020 10:15 Unitas'30 MO15-2 Beek Vooruit MO15-1 150568
C 21-03-2020 13:00 Groen Wit MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 150588
C 07-03-2020 09:00 Beek Vooruit MO15-1 JEKA MO15-2 T. (Thijm) von Meijenfeldt 150103 4 - 0
C 29-02-2020 10:00 Beek Vooruit MO15-1 Baronie MO15-1 Afgeschermd 150329 1 - 6
C 01-02-2020 12:00 WDS'19 MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 R.A. (Ryan) Alessie 150876 0 - 2
C 14-12-2019 14:00 RSV MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 63711
C 07-12-2019 11:00 Beek Vooruit MO15-1 JEKA MO15-1 Afgeschermd 63891 0 - 4
C 30-11-2019 11:30 DIA MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 A.V.R. (Sander) Joosen 63802 2 - 0
C 16-11-2019 10:15 Unitas'30 MO15-2 Beek Vooruit MO15-1 J. F.H. (Joeri) Stallinga 63569 1 - 0
C 09-11-2019 13:00 Groen Wit MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 Afgeschermd 63984 2 - 1
C 02-11-2019 09:00 Beek Vooruit MO15-1 Sprundel MO15-1 E.H.W. (Esmee) Peijen 63504 3 - 1
C 26-10-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 W. (Wim) Neele 63305 8 - 0
C 05-10-2019 09:15 Beek Vooruit MO15-1 MOC'17 MO15-2 Afgeschermd 63948 1 - 3
C 28-09-2019 10:30 DSE MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 D. (Dara) Prins 63640 4 - 0
C 21-09-2019 14:15 Beek Vooruit MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 F. (Finn) Verschoor 63546 1 - 2
B 14-09-2019 09:00 Beek Vooruit MO15-1 DSE MO15-1 P.E. (Peter) v.d. Boomen 15449 0 - 0
B 07-09-2019 09:00 Beek Vooruit MO15-1 Sprundel MO15-1 J.M. (John) Lazeroms 15345 3 - 4
B 31-08-2019 11:45 Unitas'30 MO15-2 Beek Vooruit MO15-1 C. (Colin) Blaakman 15314 4 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-04-2020 13:45 Beek Vooruit MO15-1 Sprundel MO15-1 150309 0-0
C 04-04-2020 13:00 Groen Wit MO15-1 Moerse Boys MO15-1 150165 0-0
C 04-04-2020 13:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 WDS'19 MO15-1 150697 0-0
C 04-04-2020 12:30 DIA MO15-2 Unitas'30 MO15-2 150233 0-0
C 04-04-2020 09:45 JEKA MO15-2 Wieldrecht MO15-1 150692 0-0
C 28-03-2020 10:15 Unitas'30 MO15-2 Beek Vooruit MO15-1 150568 0-0
C 28-03-2020 11:00 Moerse Boys MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 150245 0-0
C 28-03-2020 11:45 Baronie MO15-1 JEKA MO15-2 150518 0-0
C 28-03-2020 12:00 WDS'19 MO15-1 Groen Wit MO15-1 151012 0-0
C 28-03-2020 12:45 Sprundel MO15-1 DIA MO15-2 150866 0-0
C 21-03-2020 10:00 Baronie MO15-1 DIA MO15-2 150296 0-0
C 21-03-2020 13:00 Groen Wit MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 150588 0-0
C 21-03-2020 12:15 Unitas'30 MO15-2 WDS'19 MO15-1 150619 0-0
C 14-03-2020 14:15 JEKA MO15-2 DIA MO15-2 150945 0-0
C 14-03-2020 13:00 Groen Wit MO15-1 Wieldrecht MO15-1 150132 0-0
C 14-03-2020 13:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Unitas'30 MO15-2 150910 0-0
C 14-03-2020 12:45 Sprundel MO15-1 Baronie MO15-1 150991 0-0
C 14-03-2020 10:15 WDS'19 MO15-1 Moerse Boys MO15-1 150350 0-0
C 07-03-2020 11:00 Moerse Boys MO15-1 Baronie MO15-1 150807 2-7
C 07-03-2020 12:30 DIA MO15-2 WDS'19 MO15-1 150719 2-4
C 07-03-2020 10:15 Unitas'30 MO15-2 Sprundel MO15-1 150187 3-2
C 07-03-2020 10:15 Wieldrecht MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 150699 3-1
C 07-03-2020 09:00 Beek Vooruit MO15-1 JEKA MO15-2 150103 4-0
C 29-02-2020 10:00 Beek Vooruit MO15-1 Baronie MO15-1 150329 1-6
C 15-02-2020 12:45 Sprundel MO15-1 Moerse Boys MO15-1 150897 4-0
C 15-02-2020 13:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 DIA MO15-2 150292 3-0
C 15-02-2020 11:45 Baronie MO15-1 Unitas'30 MO15-2 150504 3-3
C 15-02-2020 10:30 WDS'19 MO15-1 Wieldrecht MO15-1 150361 0-3
C 08-02-2020 08:30 Wieldrecht MO15-1 Moerse Boys MO15-1 150477 1-4
C 08-02-2020 16:15 JEKA MO15-2 ST Zundert/Wernhout MO15-1 150551 1-1
C 08-02-2020 14:30 DIA MO15-2 Groen Wit MO15-1 150198 2-7
C 01-02-2020 12:45 Sprundel MO15-1 Wieldrecht MO15-1 150417 5-0
C 01-02-2020 12:00 WDS'19 MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 150876 0-2
C 01-02-2020 11:00 Moerse Boys MO15-1 Unitas'30 MO15-2 150919 2-6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Beek Vooruit MO15-1 DSE MO15-1 15449 0-0
B 14-09-2019 12:45 Sprundel MO15-1 Unitas'30 MO15-2 15405 1-1
B 07-09-2019 10:15 DSE MO15-1 Unitas'30 MO15-2 15380 2-3
B 07-09-2019 09:00 Beek Vooruit MO15-1 Sprundel MO15-1 15345 3-4
B 31-08-2019 11:45 Unitas'30 MO15-2 Beek Vooruit MO15-1 15314 4-0
B 31-08-2019 12:45 Sprundel MO15-1 DSE MO15-1 15265 4-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 11:00 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Moerse Boys MO15-1 63832 1-3
C 14-12-2019 14:00 RSV MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 63711 0-0
C 14-12-2019 11:00 JEKA MO15-1 DSE MO15-1 63483 0-0
C 14-12-2019 11:15 MOC'17 MO15-2 Moerse Boys MO15-1 63641 4-3
C 14-12-2019 12:30 Groen Wit MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 63710 0-0
C 14-12-2019 14:30 Sprundel MO15-1 Unitas'30 MO15-2 63946 0-0
C 07-12-2019 14:00 RSV MO15-1 DIA MO15-1 63647 0-7
C 07-12-2019 11:00 Beek Vooruit MO15-1 JEKA MO15-1 63891 0-4
C 07-12-2019 10:15 DSE MO15-1 Groen Wit MO15-1 63290 4-0
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 MO15-2 MOC'17 MO15-2 63628 5-0
C 30-11-2019 10:00 JEKA MO15-1 RSV MO15-1 63951 5-0
C 30-11-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Unitas'30 MO15-2 63744 2-2
C 30-11-2019 11:15 MOC'17 MO15-2 ST Zundert/Wernhout MO15-1 63470 0-3
C 30-11-2019 11:30 DIA MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 63802 2-0
C 30-11-2019 13:00 Groen Wit MO15-1 Sprundel MO15-1 63841 0-3
C 23-11-2019 14:00 RSV MO15-1 Unitas'30 MO15-2 63970 0-0
C 23-11-2019 13:00 Groen Wit MO15-1 Moerse Boys MO15-1 63437 2-4
C 23-11-2019 12:45 Sprundel MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 63908 3-3
C 23-11-2019 11:00 DIA MO15-1 DSE MO15-1 63743 1-1
C 23-11-2019 10:45 JEKA MO15-1 MOC'17 MO15-2 63854 4-2
C 16-11-2019 10:15 Unitas'30 MO15-2 Beek Vooruit MO15-1 63569 1-0
C 16-11-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 JEKA MO15-1 63842 1-3
C 16-11-2019 11:15 MOC'17 MO15-2 DIA MO15-1 63299 0-5
C 16-11-2019 12:00 DSE MO15-1 Sprundel MO15-1 63601 3-0
C 16-11-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO15-1 RSV MO15-1 63677 2-0
C 09-11-2019 13:00 Groen Wit MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 63984 2-1
C 09-11-2019 12:45 Sprundel MO15-1 RSV MO15-1 63409 4-0
C 09-11-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO15-1 Unitas'30 MO15-2 63419 2-1
C 09-11-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 DSE MO15-1 63529 1-2
C 09-11-2019 10:30 JEKA MO15-1 DIA MO15-1 63389 4-1
C 02-11-2019 14:00 RSV MO15-1 Groen Wit MO15-1 63726 1-6
C 02-11-2019 10:45 Unitas'30 MO15-2 JEKA MO15-1 63874 1-6
C 02-11-2019 11:30 DIA MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 63762 4-0
C 02-11-2019 11:00 DSE MO15-1 MOC'17 MO15-2 63292 4-1
C 02-11-2019 09:00 Beek Vooruit MO15-1 Sprundel MO15-1 63504 3-1
C 26-10-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 63305 8-0
C 26-10-2019 11:15 MOC'17 MO15-2 RSV MO15-1 63487 7-2
C 26-10-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO15-1 DSE MO15-1 63693 1-3
C 26-10-2019 12:45 Sprundel MO15-1 DIA MO15-1 63585 3-2
C 26-10-2019 13:15 Groen Wit MO15-1 JEKA MO15-1 63468 2-2
C 12-10-2019 11:15 JEKA MO15-1 Sprundel MO15-1 63978 1-0
C 05-10-2019 09:15 Beek Vooruit MO15-1 MOC'17 MO15-2 63948 1-3
C 05-10-2019 11:45 DIA MO15-1 Groen Wit MO15-1 64000 2-1
C 05-10-2019 12:00 DSE MO15-1 Unitas'30 MO15-2 63793 2-1
C 05-10-2019 14:00 RSV MO15-1 Moerse Boys MO15-1 63690 0-5
C 28-09-2019 10:30 DSE MO15-1 Beek Vooruit MO15-1 63640 4-0
C 28-09-2019 11:00 Moerse Boys MO15-1 Sprundel MO15-1 63985 1-3
C 28-09-2019 11:15 MOC'17 MO15-2 Groen Wit MO15-1 63848 4-3
C 28-09-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO15-1 JEKA MO15-1 63655 0-3
C 28-09-2019 11:45 Unitas'30 MO15-2 DIA MO15-1 63825 2-1
C 21-09-2019 14:00 RSV MO15-1 DSE MO15-1 63755 0-6
C 21-09-2019 12:45 Sprundel MO15-1 MOC'17 MO15-2 63781 6-0
C 21-09-2019 13:30 Groen Wit MO15-1 Unitas'30 MO15-2 63560 3-4
C 21-09-2019 14:15 Beek Vooruit MO15-1 ST Zundert/Wernhout MO15-1 63546 1-2
C 21-09-2019 11:25 DIA MO15-1 Moerse Boys MO15-1 63922 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie MO15-1 3 2 1 0 7 16 6 10 0
2 Unitas'30 MO15-2 3 2 1 0 7 12 7 5 0
3 Sprundel MO15-1 3 2 0 1 6 11 3 8 0
4 Beek Vooruit MO15-1 3 2 0 1 6 7 6 1 0
5 Wieldrecht MO15-1 4 2 0 2 6 7 10 -3 0
6 ST Zundert/Wernhout MO15-1 3 1 1 1 4 5 4 1 0
7 Groen Wit MO15-1 1 1 0 0 3 7 2 5 0
8 WDS'19 MO15-1 3 1 0 2 3 4 7 -3 0
9 Moerse Boys MO15-1 4 1 0 3 3 8 18 -10 0
10 JEKA MO15-2 2 0 1 1 1 1 5 -4 0
11 DIA MO15-2 3 0 0 3 0 4 14 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 MO15-2 3 2 1 0 7 8 3 5 0
2 Sprundel MO15-1 3 2 1 0 7 9 5 4 0
3 DSE MO15-1 3 0 1 2 1 3 7 -4 0
4 Beek Vooruit MO15-1 3 0 1 2 1 3 8 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO15-1 9 8 1 0 25 32 7 25 0
2 DSE MO15-1 9 8 1 0 25 29 5 24 0
3 DIA MO15-1 10 6 1 3 19 32 12 20 0
4 Sprundel MO15-1 9 5 1 3 16 23 13 10 0
5 Unitas'30 MO15-2 9 4 2 3 14 17 16 1 0
6 ST Zundert/Wernhout MO15-1 9 4 1 4 13 14 18 -4 0
7 Moerse Boys MO15-1 10 4 1 5 13 29 24 5 0
8 MOC'17 MO15-2 10 4 0 6 12 21 36 -15 0
9 Groen Wit MO15-1 9 2 1 6 7 19 25 -6 0
10 Beek Vooruit MO15-1 9 1 0 8 3 6 27 -21 0
11 RSV MO15-1 9 0 1 8 1 3 42 -39 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 07-08-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:15 K A3 + A4 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven