Meiden Onder 17 beker poule

Junioren - Meisjes - Beek Vooruit MO17-1

Teamleden

Spelers
Maud Houtepen Keeper      
Sterre der Vries Keeper      
Michelle van der Aa        
Lisa van Avermaete        
Sanne de Craen        
Fleur van Gils        
Tess Gommers        
Iris Hagens        
Velien Keus        
Elodie Lemaire        
Lizze Martens        
Fay Oenen        
Fleur Oomen        
Madelon Rovers        
Inge van der Velden        
Maartje Vermast        
Kiki Wienen        
Quirina Wouters        
 
Overige teamleden
Wil van Gils Leider/Trainer
Humphrey Oenen Leider/Trainer
Pascal Wienen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 13:30 Neerlandia'31 MO17-1 Baronie MO17-1
C 23-11-2019 14:30 JEKA MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1
C 23-11-2019 11:45 Beek Vooruit MO17-1 Noordhoek MO17-1
C 23-11-2019 12:30 DIA MO17-1 UVV'40 MO17-1
C 23-11-2019 13:00 MOC'17 MO17-1 DIA MO17-2
C 23-11-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 WDS'19 MO17-1
C 23-11-2019 14:30 DSE MO17-1 Unitas'30 MO17-2
C 25-11-2019 19:30 DIA MO17-1 Beek Vooruit MO17-1
C 30-11-2019 15:30 UVV'40 MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1
C 30-11-2019 13:00 MOC'17 MO17-1 Beek Vooruit MO17-1
C 30-11-2019 13:00 ST Zundert/Wernhout MO17-1 DSE MO17-1
C 30-11-2019 12:30 DIA MO17-2 DIA MO17-1
C 30-11-2019 12:00 Noordhoek MO17-1 Baronie MO17-1
C 30-11-2019 13:55 Unitas'30 MO17-2 WDS'19 MO17-1
C 30-11-2019 12:00 JEKA MO17-1 Moerse Boys MO17-1
C 07-12-2019 14:30 DIA MO17-1 Unitas'30 MO17-2
C 07-12-2019 14:30 WDS'19 MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1
C 07-12-2019 13:45 Baronie MO17-1 UVV'40 MO17-1
C 07-12-2019 13:30 Neerlandia'31 MO17-1 Noordhoek MO17-1
C 07-12-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 DIA MO17-2
C 07-12-2019 12:45 DSE MO17-1 MOC'17 MO17-1
C 07-12-2019 11:30 Beek Vooruit MO17-1 JEKA MO17-1
C 09-12-2019 19:30 Noordhoek MO17-1 DIA MO17-2
C 14-12-2019 13:00 UVV'40 MO17-1 Beek Vooruit MO17-1
C 14-12-2019 14:30 WDS'19 MO17-1 Baronie MO17-1
C 14-12-2019 13:00 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Moerse Boys MO17-1
C 14-12-2019 12:55 JEKA MO17-1 DIA MO17-1
C 14-12-2019 12:30 DIA MO17-2 Neerlandia'31 MO17-1
C 14-12-2019 12:00 Noordhoek MO17-1 DSE MO17-1
C 21-12-2019 13:30 JEKA MO17-1 MOC'17 MO17-1
C 21-12-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 DSE MO17-1
C 21-12-2019 12:30 DIA MO17-2 UVV'40 MO17-1
C 21-12-2019 12:30 DIA MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1
C 21-12-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Noordhoek MO17-1
C 21-12-2019 12:15 Unitas'30 MO17-2 Baronie MO17-1
C 21-12-2019 13:30 WDS'19 MO17-1 Beek Vooruit MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 DSE MO17-1 15257 0-3
B 14-09-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 15201 5-5
B 11-09-2019 19:00 Beek Vooruit MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 15114 4-1
B 07-09-2019 12:00 DSE MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 15184 3-4
B 07-09-2019 12:45 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Moerse Boys MO17-1 15159 0-3
B 28-08-2019 20:00 Moerse Boys MO17-1 DSE MO17-1 15067 9-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-11-2019 19:15 Unitas'30 MO17-2 MOC'17 MO17-1 62731 2-4
C 20-11-2019 19:30 Moerse Boys MO17-1 Noordhoek MO17-1 63122 7-1
C 16-11-2019 15:30 Beek Vooruit MO17-1 Moerse Boys MO17-1 63140 3-4
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88129 0-0
C 16-11-2019 12:00 WDS'19 MO17-1 DIA MO17-1 62619 3-2
C 16-11-2019 11:55 Baronie MO17-1 MOC'17 MO17-1 62921 0-0
C 16-11-2019 11:30 Neerlandia'31 MO17-1 DSE MO17-1 62924 0-8
C 16-11-2019 12:00 Unitas'30 MO17-2 JEKA MO17-1 63177 0-7
C 09-11-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Unitas'30 MO17-2 88128 3-2
C 09-11-2019 12:30 DIA MO17-2 WDS'19 MO17-1 62920 3-6
C 09-11-2019 13:00 MOC'17 MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 63212 10-0
C 09-11-2019 14:30 DSE MO17-1 Baronie MO17-1 63229 3-2
C 09-11-2019 14:30 JEKA MO17-1 UVV'40 MO17-1 62585 0-0
C 02-11-2019 12:35 Unitas'30 MO17-2 Moerse Boys MO17-1 62994 1-3
C 02-11-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 DIA MO17-2 88127 2-0
C 02-11-2019 12:00 Noordhoek MO17-1 JEKA MO17-1 62833 0-12
C 02-11-2019 12:30 UVV'40 MO17-1 MOC'17 MO17-1 62884 0-0
C 02-11-2019 15:00 Beek Vooruit MO17-1 DSE MO17-1 63257 6-0
C 02-11-2019 12:00 Baronie MO17-1 DIA MO17-1 62964 2-4
C 28-10-2019 19:00 Noordhoek MO17-1 DIA MO17-1 62752 0-12
C 26-10-2019 14:30 DSE MO17-1 UVV'40 MO17-1 62632 6-1
C 26-10-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 Baronie MO17-1 63195 2-3
C 26-10-2019 13:30 Neerlandia'31 MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 62700 1-7
C 26-10-2019 13:00 MOC'17 MO17-1 Noordhoek MO17-1 62730 5-1
C 26-10-2019 12:30 DIA MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88126 4-1
C 26-10-2019 12:30 DIA MO17-2 Unitas'30 MO17-2 63082 3-5
C 26-10-2019 08:30 JEKA MO17-1 WDS'19 MO17-1 62981 3-2
C 23-10-2019 19:30 Noordhoek MO17-1 UVV'40 MO17-1 63139 3-3
C 19-10-2019 13:30 Neerlandia'31 MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88125 0-8
C 19-10-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 DIA MO17-1 62868 0-0
C 19-10-2019 11:45 Baronie MO17-1 DIA MO17-2 63108 1-0
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit MO17-1 Unitas'30 MO17-2 62689 3-1
C 12-10-2019 13:30 DSE MO17-1 JEKA MO17-1 62626 1-2
C 12-10-2019 13:00 MOC'17 MO17-1 WDS'19 MO17-1 62740 5-1
C 12-10-2019 13:00 Moerse Boys MO17-1 Neerlandia'31 MO17-1 62726 13-0
C 07-10-2019 19:30 DIA MO17-1 MOC'17 MO17-1 62668 0-3
C 05-10-2019 12:00 Baronie MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 62992 5-1
C 05-10-2019 12:30 DIA MO17-2 JEKA MO17-1 62733 1-7
C 05-10-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 MOC'17 MO17-1 62805 0-0
C 05-10-2019 13:00 WDS'19 MO17-1 DSE MO17-1 62958 3-3
C 05-10-2019 14:30 UVV'40 MO17-1 Moerse Boys MO17-1 62547 1-5
C 05-10-2019 16:15 Unitas'30 MO17-2 Neerlandia'31 MO17-1 62548 2-0
C 05-10-2019 13:00 ST Zundert/Wernhout MO17-1 MOC'17 MO17-1 88124 0-3
C 02-10-2019 19:00 WDS'19 MO17-1 UVV'40 MO17-1 62659 11-1
C 28-09-2019 12:00 Noordhoek MO17-1 WDS'19 MO17-1 62933 1-7
C 28-09-2019 13:00 MOC'17 MO17-1 Moerse Boys MO17-1 62556 2-5
C 28-09-2019 11:30 Neerlandia'31 MO17-1 JEKA MO17-1 62925 0-10
C 28-09-2019 14:30 DSE MO17-1 DIA MO17-1 62642 1-1
C 28-09-2019 13:00 Beek Vooruit MO17-1 DIA MO17-2 62818 7-7
C 28-09-2019 16:00 UVV'40 MO17-1 Unitas'30 MO17-2 62776 1-3
C 28-09-2019 12:00 Baronie MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 62575 0-0
C 28-09-2019 12:00 Baronie MO17-1 ST Zundert/Wernhout MO17-1 88123 2-1
C 21-09-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 62881 0-0
C 21-09-2019 12:30 ST Zundert/Wernhout MO17-1 Beek Vooruit MO17-1 88122 3-5
C 21-09-2019 10:00 JEKA MO17-1 Baronie MO17-1 62837 7-1
C 21-09-2019 14:10 Unitas'30 MO17-2 Noordhoek MO17-1 62844 4-0
C 21-09-2019 13:00 DIA MO17-2 DSE MO17-1 62880 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Moerse Boys MO17-1 3 2 1 0 7 17 5 12 0
2 Beek Vooruit MO17-1 3 2 1 0 7 13 9 4 0
3 DSE MO17-1 3 1 0 2 3 6 13 -7 0
4 ST Zundert/Wernhout MO17-1 3 0 0 3 0 1 10 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA MO17-1 7 7 0 0 21 48 5 43 0
2 Moerse Boys MO17-1 6 5 0 1 15 32 10 22 0
3 MOC'17 MO17-1 6 5 0 1 15 28 7 21 0
4 DSE MO17-1 8 4 2 2 14 27 17 10 0
5 WDS'19 MO17-1 7 4 1 2 13 33 18 15 0
6 Beek Vooruit MO17-1 7 4 1 2 13 32 21 11 0
7 Baronie MO17-1 7 4 0 3 12 16 18 -2 0
8 Unitas'30 MO17-2 8 4 0 4 12 18 20 -2 0
9 DIA MO17-1 6 3 1 2 10 23 10 13 0
10 ST Zundert/Wernhout MO17-1 7 3 0 4 9 18 16 2 0
11 UVV'40 MO17-1 5 0 1 4 1 7 28 -21 0
12 Noordhoek MO17-1 6 0 1 5 1 5 43 -38 0
13 DIA MO17-2 7 0 1 6 1 16 33 -17 0
14 Neerlandia'31 MO17-1 7 0 0 7 0 1 58 -57 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 07-08-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:45 - 20:15 K B3 + B4 08 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven