Vrouwen beker zondag 2e ronde

Senioren - Dames - Beek Vooruit VR1

Teamleden

Spelers
Anna Catharina van der Heijden Keeper      
Serena Adams        
Juultje van Dongen        
Marissa Gommers        
Vera Heijmans        
Kim Houtepen        
Tessa de Jongh        
Melissa Jooren        
Josje Machielsen        
Dionne van Nijnatten        
Anouk Oomen        
Isa Poppelaars        
Amy Schalk        
Jill Snoek        
Iris Sweres        
Iri Verstraeten        
Kelly Verwijmeren        
Esther Wolthuis        
Maartje van Wolven        
 
Overige teamleden
Ron Verwijmeren Leider
Hans van Wolven Trainer
Wim de Jongh Keeperstrainer
Manon van den Boom Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2019 12:00 Boeimeer VR1 Terheijden VR1
C 24-11-2019 10:00 Wernhout VR1 Sprundel VR1
C 24-11-2019 10:00 Achtmaal VR1 TSC VR1
C 24-11-2019 11:00 DSE VR2 Baronie VR2
C 24-11-2019 12:00 VVR VR2 Schijf VR2
C 01-12-2019 11:00 Terheijden VR1 Wernhout VR1
C 01-12-2019 10:00 Sprundel VR1 Boeimeer VR1
C 01-12-2019 12:00 VVR VR2 Baronie VR2
C 01-12-2019 11:00 TSC VR1 Beek Vooruit VR1
C 01-12-2019 13:00 Schijf VR2 DSE VR2
C 01-12-2019 12:30 Waspik VR1 Achtmaal VR1
C 08-12-2019 11:00 DSE VR2 Waspik VR1
C 08-12-2019 12:00 Boeimeer VR1 Schijf VR2
C 08-12-2019 14:00 Baronie VR2 TSC VR1
C 08-12-2019 11:00 Terheijden VR1 Sprundel VR1
C 08-12-2019 10:00 Wernhout VR1 VVR VR2
C 08-12-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 Achtmaal VR1
C 15-12-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 Waspik VR1
C 15-12-2019 12:00 VVR VR2 DSE VR2
C 15-12-2019 11:00 Terheijden VR1 Achtmaal VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 20-10-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 SC Kruisland VR1 90576 1-2
B 15-09-2019 10:00 HZ'75 VR1 Virtus VR2 17570 3-1
B 15-09-2019 13:00 Unitas'30 VR1 Beek Vooruit VR1 17602 2-3
B 08-09-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 Virtus VR2 17545 5-1
B 08-09-2019 13:00 Unitas'30 VR1 HZ'75 VR1 17494 7-0
B 04-09-2019 20:00 HZ'75 VR1 Beek Vooruit VR1 17427 2-3
B 01-09-2019 10:00 Virtus VR2 Unitas'30 VR1 17449 0-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 17-11-2019 12:00 DSE VR2 Achtmaal VR1 73203 3-2
C 17-11-2019 12:00 Baronie VR2 Waspik VR1 73479 2-1
C 17-11-2019 11:00 Terheijden VR1 TSC VR1 73137 2-3
C 17-11-2019 10:00 Sprundel VR1 VVR VR2 73320 3-0
C 17-11-2019 10:00 Wernhout VR1 Schijf VR2 73214 0-0
C 17-11-2019 12:00 Boeimeer VR1 Beek Vooruit VR1 73170 5-0
C 10-11-2019 10:00 Achtmaal VR1 Boeimeer VR1 73268 2-1
C 10-11-2019 11:00 TSC VR1 Sprundel VR1 73490 2-1
C 10-11-2019 12:30 Waspik VR1 Terheijden VR1 73181 3-4
C 10-11-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 Wernhout VR1 73341 3-1
C 10-11-2019 13:00 Schijf VR2 Baronie VR2 73159 0-3
C 03-11-2019 11:00 Achtmaal VR1 Schijf VR2 73267 5-0
C 03-11-2019 11:00 DSE VR2 Sprundel VR1 73202 1-6
C 03-11-2019 11:00 Baronie VR2 Terheijden VR1 73478 1-0
C 03-11-2019 12:00 Boeimeer VR1 Wernhout VR1 73169 2-1
C 03-11-2019 12:30 Waspik VR1 TSC VR1 73180 0-8
C 03-11-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 VVR VR2 73340 3-2
C 27-10-2019 12:00 VVR VR2 Achtmaal VR1 73457 1-4
C 27-10-2019 10:00 Terheijden VR1 DSE VR2 73136 0-0
C 27-10-2019 11:00 TSC VR1 Boeimeer VR1 73489 3-3
C 27-10-2019 10:00 Sprundel VR1 Baronie VR2 73319 2-0
C 27-10-2019 10:00 Wernhout VR1 Waspik VR1 73213 3-2
C 27-10-2019 13:00 Schijf VR2 Beek Vooruit VR1 73158 0-0
C 13-10-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 Terheijden VR1 73339 4-2
C 13-10-2019 11:00 TSC VR1 VVR VR2 73488 5-3
C 13-10-2019 10:00 Achtmaal VR1 Sprundel VR1 73266 1-2
C 13-10-2019 11:00 DSE VR2 Boeimeer VR1 73201 0-4
C 13-10-2019 12:00 Waspik VR1 Schijf VR2 73179 4-1
C 13-10-2019 10:00 Baronie VR2 Wernhout VR1 73477 1-3
C 06-10-2019 10:00 Wernhout VR1 DSE VR2 73212 2-1
C 06-10-2019 10:00 Sprundel VR1 Beek Vooruit VR1 73318 6-0
C 06-10-2019 12:00 Boeimeer VR1 Baronie VR2 73168 2-0
C 06-10-2019 12:00 VVR VR2 Waspik VR1 73456 1-4
C 06-10-2019 14:30 Schijf VR2 TSC VR1 73157 0-0
C 06-10-2019 14:00 TSC VR1 Schijf VR2 73496 5-0
C 29-09-2019 10:00 Achtmaal VR1 Baronie VR2 73265 2-0
C 29-09-2019 11:00 TSC VR1 Wernhout VR1 73487 0-0
C 29-09-2019 12:00 VVR VR2 Terheijden VR1 73455 2-1
C 29-09-2019 12:00 Waspik VR1 Boeimeer VR1 73178 0-9
C 29-09-2019 13:00 Schijf VR2 Sprundel VR1 73156 1-2
C 29-09-2019 12:15 Beek Vooruit VR1 DSE VR2 73338 2-2
C 22-09-2019 10:00 Wernhout VR1 Achtmaal VR1 73211 1-5
C 22-09-2019 12:00 Baronie VR2 Beek Vooruit VR1 73476 2-3
C 22-09-2019 12:00 Boeimeer VR1 VVR VR2 73167 6-0
C 22-09-2019 12:00 DSE VR2 TSC VR1 73200 1-2
C 22-09-2019 11:00 Terheijden VR1 Schijf VR2 73134 2-0
C 22-09-2019 10:00 Sprundel VR1 Waspik VR1 73317 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Kruisland VR1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
2 Beek Vooruit VR1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel VR1 8 7 0 1 21 25 6 19 0
2 TSC VR1 7 6 1 0 19 28 10 18 0
3 Boeimeer VR1 7 5 1 1 16 30 5 25 0
4 Achtmaal VR1 7 5 0 2 15 21 8 13 0
5 Beek Vooruit VR1 7 4 1 2 13 15 20 -5 0
6 Wernhout VR1 5 3 0 2 9 10 12 -2 0
7 Baronie VR2 8 3 0 5 9 9 13 -4 0
8 Terheijden VR1 6 2 0 4 6 11 13 -2 0
9 Waspik VR1 8 2 0 6 6 15 31 -16 0
10 DSE VR2 6 1 1 4 4 8 18 -10 0
11 VVR VR2 7 1 0 6 3 9 26 -17 0
12 Schijf VR2 6 0 0 6 0 2 21 -19 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 07-08-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
woensdag 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 07-08-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:30 - 21:00 K A3 + A4 06 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven