0276 Onder 8 competitie (najaar)

Pupillen - J08 - Beek Vooruit JO8-4

Teamleden

Spelers
Krez Damen        
Nick van Houten        
Ralph IJsselmuiden        
Fen Janssen        
Ruben Lammertsma        
Siem van Leijsen        
David van Meer        
Pippa Peeters        
 
Overige teamleden
Tim Janssen Leider/Trainer
Rob van Leijsen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 11:00 Sarto JO8-9 WDS'19 JO8-1
C 23-11-2019 08:30 The Gunners JO8-2 TVC Breda JO8-1
C 23-11-2019 08:30 Groen Wit JO8-4 Internos JO8-1
C 23-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 DSE JO8-2
C 23-11-2019 09:00 Gesta JO8-1 DIA JO8-3
C 24-11-2019 13:00 Unitas'30 JO8-6G Baronie JO8-4
C 30-11-2019 09:30 TVC Breda JO8-1 Baronie JO8-4
C 30-11-2019 08:30 WDS'19 JO8-1 DIA JO8-3
C 30-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 Groen Wit JO8-4
C 30-11-2019 09:30 Internos JO8-1 DSE JO8-2
C 07-12-2019 09:30 Internos JO8-1 Unitas'30 JO8-6G
C 07-12-2019 09:00 DSE JO8-2 Sarto JO8-9
C 07-12-2019 09:00 DIA JO8-3 TVC Breda JO8-1
C 07-12-2019 09:00 Gesta JO8-1 Beek Vooruit JO8-4
C 07-12-2019 08:30 Baronie JO8-4 WDS'19 JO8-1
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO8-4 The Gunners JO8-2
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO8-1 WDS'19 JO8-1
C 14-12-2019 09:00 Gesta JO8-1 Groen Wit JO8-4
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO8-6G DIA JO8-3
C 14-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 Internos JO8-1
C 14-12-2019 08:30 The Gunners JO8-2 DSE JO8-2
C 14-12-2019 12:00 Sarto JO8-9 Baronie JO8-4
C 21-12-2019 09:30 The Gunners JO8-2 Gesta JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-11-2019 09:30 TVC Breda JO8-1 Beek Vooruit JO8-4 59127
C 09-11-2019 vervallen The Gunners JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 57130
C 02-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-4 Baronie JO8-4 58390
C 26-10-2019 vervallen Unitas'30 JO8-6G Beek Vooruit JO8-4 58987
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 Sarto JO8-9 58251
C 28-09-2019 09:30 DIA JO8-3 Beek Vooruit JO8-4 59759
C 21-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-4 WDS'19 JO8-1 58932
B 14-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-4 Unitas'30 JO8-4 14695
B 07-09-2019 vervallen WDS'19 JO8-1 Beek Vooruit JO8-4 14369
B 31-08-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 Boeimeer JO8-3 14110
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 09:30 Internos JO8-1 Sarto JO8-9 57962 0-0
C 16-11-2019 09:30 TVC Breda JO8-1 Beek Vooruit JO8-4 59127 0-0
C 16-11-2019 09:00 DIA JO8-3 Groen Wit JO8-4 57389 0-0
C 16-11-2019 09:00 DSE JO8-2 Unitas'30 JO8-6G 59076 0-0
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO8-4 Gesta JO8-1 56989 0-0
C 16-11-2019 08:30 WDS'19 JO8-1 The Gunners JO8-2 58062 0-0
C 09-11-2019 08:30 The Gunners JO8-2 Beek Vooruit JO8-4 57130 0-0
C 09-11-2019 08:30 Unitas'30 JO8-6G Gesta JO8-1 57213 0-0
C 09-11-2019 08:30 WDS'19 JO8-1 DSE JO8-2 58004 0-0
C 09-11-2019 09:30 TVC Breda JO8-1 Internos JO8-1 59625 0-0
C 09-11-2019 10:50 Baronie JO8-4 DIA JO8-3 59833 0-0
C 09-11-2019 11:00 Sarto JO8-9 Groen Wit JO8-4 58360 0-0
C 02-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 Baronie JO8-4 58390 0-0
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO8-4 Unitas'30 JO8-6G 58210 0-0
C 02-11-2019 09:30 DIA JO8-3 The Gunners JO8-2 58513 0-0
C 02-11-2019 09:00 DSE JO8-2 TVC Breda JO8-1 58630 0-0
C 02-11-2019 09:00 Gesta JO8-1 Sarto JO8-9 60294 0-0
C 26-10-2019 11:00 Sarto JO8-9 The Gunners JO8-2 58748 0-0
C 26-10-2019 09:35 Baronie JO8-4 DSE JO8-2 60438 0-0
C 26-10-2019 09:30 TVC Breda JO8-1 Gesta JO8-1 57796 0-0
C 26-10-2019 09:30 DIA JO8-3 Internos JO8-1 58467 0-0
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO8-6G Beek Vooruit JO8-4 58987 0-0
C 26-10-2019 08:30 WDS'19 JO8-1 Groen Wit JO8-4 60083 0-0
C 19-10-2019 09:00 Gesta JO8-1 WDS'19 JO8-1 58399 0-0
C 12-10-2019 09:30 Internos JO8-1 WDS'19 JO8-1 58598 0-0
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 Sarto JO8-9 58251 0-0
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO8-4 TVC Breda JO8-1 57741 0-0
C 05-10-2019 09:00 DSE JO8-2 DIA JO8-3 57534 0-0
C 05-10-2019 09:30 Internos JO8-1 Baronie JO8-4 58085 0-0
C 05-10-2019 11:45 The Gunners JO8-2 Unitas'30 JO8-6G 60180 0-0
C 28-09-2019 09:30 TVC Breda JO8-1 Sarto JO8-9 58770 0-0
C 28-09-2019 08:30 WDS'19 JO8-1 Unitas'30 JO8-6G 57135 0-0
C 28-09-2019 08:30 Baronie JO8-4 The Gunners JO8-2 60312 0-0
C 28-09-2019 09:30 DIA JO8-3 Beek Vooruit JO8-4 59759 0-0
C 28-09-2019 09:00 DSE JO8-2 Groen Wit JO8-4 60293 0-0
C 28-09-2019 09:30 Internos JO8-1 Gesta JO8-1 57583 0-0
C 21-09-2019 11:00 Sarto JO8-9 DIA JO8-3 59577 0-0
C 21-09-2019 09:00 Gesta JO8-1 DSE JO8-2 59639 0-0
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 JO8-6G TVC Breda JO8-1 57066 0-0
C 21-09-2019 08:30 Groen Wit JO8-4 Baronie JO8-4 58136 0-0
C 21-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 WDS'19 JO8-1 58932 0-0
C 21-09-2019 08:30 The Gunners JO8-2 Internos JO8-1 58381 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 WDS'19 JO8-1 Boeimeer JO8-3 14811 0-0
B 14-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 Unitas'30 JO8-4 14695 0-0
B 07-09-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 Unitas'30 JO8-4 14547 0-0
B 07-09-2019 08:30 WDS'19 JO8-1 Beek Vooruit JO8-4 14369 0-0
B 31-08-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-4 Boeimeer JO8-3 14110 0-0
B 31-08-2019 08:30 Unitas'30 JO8-4 WDS'19 JO8-1 14273 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 The Gunners JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO8-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sarto JO8-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groen Wit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gesta JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Baronie JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Internos JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DSE JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TVC Breda JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WDS'19 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DIA JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WDS'19 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Boeimeer JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven