0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - J08 - Beek Vooruit JO8-3

Teamleden

Spelers
Brik Bastiaanssen        
Stijn Bongers        
Boaz van den Broek        
Bowie Lankhuijzen        
Siem van Poppel        
Jens van Poppel        
Nico Poriete Baretto        
Daan Reichardt        
 
Overige teamleden
Robbert Bastiaanssen Leider/Trainer
Wesley v.d. Broek Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 08:30 MOC'17 JO8-8 Beek Vooruit JO8-3
C 07-03-2020 08:30 JEKA JO8-7 Baronie JO8-3
C 07-03-2020 09:45 Unitas'30 JO8-5G DSE JO8-2
C 07-03-2020 10:00 VVR JO8-2 DEVO JO8-2G
C 07-03-2020 10:30 Seolto JO8-3G Internos JO8-1
C 07-03-2020 10:45 Moerse Boys JO8-2 Groen Wit JO8-4
C 14-03-2020 10:55 Baronie JO8-3 VVR JO8-2
C 14-03-2020 10:15 JEKA JO8-7 Seolto JO8-3G
C 14-03-2020 09:30 Internos JO8-1 MOC'17 JO8-8
C 14-03-2020 09:00 DSE JO8-2 Groen Wit JO8-4
C 14-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Moerse Boys JO8-2
C 14-03-2020 11:30 DEVO JO8-2G Unitas'30 JO8-5G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 11:30 DEVO JO8-2G MOC'17 JO8-8 143982 0-0
C 15-02-2020 09:30 Internos JO8-1 JEKA JO8-7 139620 0-0
C 15-02-2020 09:00 DSE JO8-2 Moerse Boys JO8-2 139367 0-0
C 15-02-2020 09:45 Groen Wit JO8-4 Unitas'30 JO8-5G 139540 0-0
C 15-02-2020 10:50 Baronie JO8-3 Seolto JO8-3G 144737 0-0
C 15-02-2020 08:30 Beek Vooruit JO8-3 VVR JO8-2 144278 0-0
C 08-02-2020 09:45 JEKA JO8-7 DSE JO8-2 142581 0-0
C 08-02-2020 10:15 Seolto JO8-3G Groen Wit JO8-4 140583 0-0
C 08-02-2020 10:00 VVR JO8-2 Moerse Boys JO8-2 143168 0-0
C 08-02-2020 09:30 Internos JO8-1 DEVO JO8-2G 141707 0-0
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO8-5G Beek Vooruit JO8-3 138750 0-0
C 08-02-2020 08:30 MOC'17 JO8-8 Baronie JO8-3 144754 0-0
C 01-02-2020 11:30 DEVO JO8-2G JEKA JO8-7 141912 0-0
C 01-02-2020 10:45 Moerse Boys JO8-2 Unitas'30 JO8-5G 143941 0-0
C 01-02-2020 09:00 DSE JO8-2 VVR JO8-2 138849 0-0
C 01-02-2020 10:00 Groen Wit JO8-4 MOC'17 JO8-8 144823 0-0
C 01-02-2020 11:30 Baronie JO8-3 Internos JO8-1 144693 0-0
C 01-02-2020 09:00 Beek Vooruit JO8-3 Seolto JO8-3G 144913 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 10:00 TSC JO8-2 Zwaluwe JO8-1 58592 0-0
C 14-12-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 JEKA JO8-8 58730 0-0
C 14-12-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 TSC JO8-2 57355 0-0
C 14-12-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 SEOLTO JO8-1 59408 0-0
C 14-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 SC 't Zand JO8-4G 91598 0-0
C 14-12-2019 10:15 Zwaluwe JO8-1 JEKA JO8-6 57955 0-0
C 07-12-2019 08:30 JEKA JO8-8 UVV'40 JO8-3 57767 0-0
C 07-12-2019 08:30 SC 't Zand JO8-4G Madese Boys JO8-3 91597 0-0
C 07-12-2019 08:45 SEOLTO JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 57706 0-0
C 07-12-2019 09:30 JEKA JO8-6 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 57952 0-0
C 07-12-2019 10:30 Zwaluwe JO8-1 Madese Boys JO8-2 57965 0-0
C 30-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 Beek Vooruit JO8-3 59182 0-0
C 30-11-2019 09:00 SEOLTO JO8-1 JEKA JO8-8 57138 0-0
C 30-11-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Zwaluwe JO8-1 57424 0-0
C 30-11-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 TSC JO8-2 58271 0-0
C 30-11-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 JEKA JO8-6 57094 0-0
C 23-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 TSC JO8-2 57829 0-0
C 23-11-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 JEKA JO8-8 57683 0-0
C 23-11-2019 09:30 JEKA JO8-6 SEOLTO JO8-1 59285 0-0
C 23-11-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Madese Boys JO8-3 58596 0-0
C 23-11-2019 10:00 Zwaluwe JO8-1 SC 't Zand JO8-4G 91595 0-0
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO8-8 Beek Vooruit JO8-3 57603 0-0
C 16-11-2019 08:30 SC 't Zand JO8-4G JEKA JO8-6 91594 0-0
C 16-11-2019 10:15 SEOLTO JO8-1 UVV'40 JO8-3 59764 0-0
C 16-11-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 Madese Boys JO8-2 58542 0-0
C 09-11-2019 11:15 TSC JO8-2 SC 't Zand JO8-4G 91593 0-0
C 09-11-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 SEOLTO JO8-1 58818 0-0
C 09-11-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Madese Boys JO8-2 58975 0-0
C 09-11-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 JEKA JO8-6 57891 0-0
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Zwaluwe JO8-1 57920 0-0
C 02-11-2019 10:30 Zwaluwe JO8-1 UVV'40 JO8-3 56969 0-0
C 02-11-2019 09:30 JEKA JO8-8 Madese Boys JO8-3 58614 0-0
C 02-11-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 TSC JO8-2 59569 0-0
C 02-11-2019 08:30 SC 't Zand JO8-4G ST TPO/DHV/VOV JO8-1 91592 0-0
C 02-11-2019 08:30 JEKA JO8-6 Beek Vooruit JO8-3 58540 0-0
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Madese Boys JO8-2 58559 0-0
C 26-10-2019 08:30 SC 't Zand JO8-4G SEOLTO JO8-1 91591 0-0
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO8-3 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 58934 0-0
C 26-10-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 Zwaluwe JO8-1 60256 0-0
C 26-10-2019 11:15 TSC JO8-2 JEKA JO8-8 58667 0-0
C 12-10-2019 10:45 UVV'40 JO8-3 SC 't Zand JO8-4G 91588 0-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO8-8 Oosterhout JO8-3 58784 0-0
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 UVV'40 JO8-3 60006 0-0
C 05-10-2019 09:30 JEKA JO8-6 Madese Boys JO8-3 59067 0-0
C 05-10-2019 10:15 SEOLTO JO8-1 TSC JO8-2 58327 0-0
C 05-10-2019 10:35 Zwaluwe JO8-1 SCO JO8-2 58068 0-0
C 05-10-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 58369 0-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO8-8 SC 't Zand JO8-3 90607 0-0
C 05-10-2019 10:30 JEKA JO8-8 SC 't Zand JO8-4G 91590 0-0
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO8-8 JEKA JO8-6 59714 0-0
C 28-09-2019 08:30 SCO JO8-2 Beek Vooruit JO8-3 57681 0-0
C 28-09-2019 10:00 TSC JO8-2 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 58236 0-0
C 28-09-2019 10:15 SEOLTO JO8-1 Zwaluwe JO8-1 59573 0-0
C 28-09-2019 10:45 Madese Boys JO8-3 UVV'40 JO8-3 58796 0-0
C 28-09-2019 08:30 SC 't Zand JO8-3 Madese Boys JO8-2 90606 0-0
C 28-09-2019 08:30 SC 't Zand JO8-4G Madese Boys JO8-2 91589 0-0
C 28-09-2019 11:00 Oosterhout JO8-3 Madese Boys JO8-2 58367 0-0
C 21-09-2019 08:30 JEKA JO8-6 TSC JO8-2 57457 0-0
C 21-09-2019 10:00 Zwaluwe JO8-1 JEKA JO8-8 57973 0-0
C 21-09-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 SCO JO8-2 57352 0-0
C 21-09-2019 08:30 UVV'40 JO8-3 Oosterhout JO8-3 58226 0-0
C 21-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Madese Boys JO8-3 58517 0-0
C 21-09-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 SEOLTO JO8-1 59955 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 Beek Vooruit JO8-3 14841 0-0
B 14-09-2019 10:15 SEOLTO JO8-1 Zwaluwe JO8-1 14687 0-0
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-3 Zwaluwe JO8-1 14607 0-0
B 07-09-2019 09:00 Madese Boys JO8-2 SEOLTO JO8-1 14401 0-0
B 31-08-2019 10:00 SEOLTO JO8-1 Beek Vooruit JO8-3 14102 0-0
B 31-08-2019 10:30 Zwaluwe JO8-1 Madese Boys JO8-2 14355 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOC'17 JO8-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JEKA JO8-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Seolto JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas'30 JO8-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VVR JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Moerse Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Groen Wit JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DSE JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DEVO JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Baronie JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Beek Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST TPO/DHV/VOV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beek Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 UVV'40 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 JEKA JO8-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwaluwe JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TSC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SEOLTO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 JEKA JO8-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Madese Boys JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC 't Zand JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SEOLTO JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zwaluwe JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Madese Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven