B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

Pupillen - J08 - Beek Vooruit JO8-2

Teamleden

Spelers
Pelle Bierens        
Mats Brabers        
Lev Christiaens        
Tommes Gorris        
Teun Kasander        
Tias van Loenhout        
Lout Tankink        
Sebas van Zonneveld        
 
Overige teamleden
Jeroen Brabers Leider/Trainer
Teije Gorris Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 11:00 Oosterhout JO8-3 Boeimeer JO8-3
C 23-11-2019 10:15 Seolto JO8-3G Oosterhout JO8-2
C 23-11-2019 10:00 FC Drunen JO8-1 Baronie JO8-3
C 23-11-2019 09:15 VCW JO8-1 RFC JO8-2G
C 23-11-2019 09:00 DIA JO8-4 Olympia'60 JO8-2
C 23-11-2019 08:30 Irene'58 JO8-1G Madese Boys JO8-4G
C 23-11-2019 09:00 Right'Oh JO8-1 Beek Vooruit JO8-2
C 30-11-2019 09:15 VCW JO8-1 DIA JO8-4
C 30-11-2019 09:00 Madese Boys JO8-4G Oosterhout JO8-3
C 30-11-2019 08:45 RFC JO8-2G Right'Oh JO8-1
C 30-11-2019 08:30 Irene'58 JO8-1G Seolto JO8-3G
C 30-11-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 Oosterhout JO8-2
C 30-11-2019 09:00 Olympia'60 JO8-2 Baronie JO8-3
C 30-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO8-2 FC Drunen JO8-1
C 07-12-2019 11:00 Oosterhout JO8-3 VCW JO8-1
C 07-12-2019 13:10 Baronie JO8-3 Beek Vooruit JO8-2
C 07-12-2019 10:00 FC Drunen JO8-1 Olympia'60 JO8-2
C 07-12-2019 11:00 Oosterhout JO8-2 Madese Boys JO8-4G
C 07-12-2019 10:15 Seolto JO8-3G RFC JO8-2G
C 07-12-2019 09:30 DIA JO8-4 Irene'58 JO8-1G
C 07-12-2019 09:00 Right'Oh JO8-1 Boeimeer JO8-3
C 14-12-2019 08:45 RFC JO8-2G FC Drunen JO8-1
C 14-12-2019 09:30 Beek Vooruit JO8-2 DIA JO8-4
C 14-12-2019 09:00 Madese Boys JO8-4G Seolto JO8-3G
C 14-12-2019 08:30 Olympia'60 JO8-2 Oosterhout JO8-3
C 14-12-2019 08:30 Irene'58 JO8-1G Right'Oh JO8-1
C 14-12-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 VCW JO8-1
C 14-12-2019 11:00 Oosterhout JO8-2 Baronie JO8-3
C 21-12-2019 09:00 Right'Oh JO8-1 FC Drunen JO8-1
C 21-12-2019 10:15 Seolto JO8-3G Oosterhout JO8-3
C 21-12-2019 08:45 RFC JO8-2G Beek Vooruit JO8-2
C 21-12-2019 08:30 Irene'58 JO8-1G VCW JO8-1
C 21-12-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 Baronie JO8-3
C 21-12-2019 09:00 Madese Boys JO8-4G Olympia'60 JO8-2
C 21-12-2019 11:00 Oosterhout JO8-2 DIA JO8-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 JEKA JO8-4 UVV'40, JO8-1G 14753 0-0
B 14-09-2019 08:30 Groen Wit JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 14949 0-0
B 07-09-2019 08:30 Groen Wit JO8-2 JEKA JO8-4 14515 0-0
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-2 UVV'40, JO8-1G 14651 0-0
B 31-08-2019 08:30 JEKA JO8-4 Beek Vooruit JO8-2 14165 0-0
B 31-08-2019 08:30 UVV'40, JO8-1G Groen Wit JO8-2 14268 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 08:30 Olympia'60 JO8-2 RFC JO8-2G 59068 0-0
C 16-11-2019 10:00 FC Drunen JO8-1 Oosterhout JO8-3 89663 0-0
C 16-11-2019 10:00 Boeimeer JO8-3 Irene'58 JO8-1G 89638 0-0
C 16-11-2019 09:00 DIA JO8-4 Seolto JO8-3G 91189 0-0
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO8-3 VCW JO8-1 89639 0-0
C 16-11-2019 11:00 Oosterhout JO8-2 Right'Oh JO8-1 89637 0-0
C 16-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO8-2 Madese Boys JO8-4G 86906 0-0
C 09-11-2019 08:30 Irene'58 JO8-1G Beek Vooruit JO8-2 89636 0-0
C 09-11-2019 08:45 RFC JO8-2G Oosterhout JO8-2 89633 0-0
C 09-11-2019 09:00 Right'Oh JO8-1 DIA JO8-4 89634 0-0
C 09-11-2019 09:00 Madese Boys JO8-4G Boeimeer JO8-3 89635 0-0
C 09-11-2019 09:15 VCW JO8-1 FC Drunen JO8-1 89175 0-0
C 09-11-2019 10:00 Seolto JO8-3G Olympia'60 JO8-2 91188 0-0
C 09-11-2019 11:00 Oosterhout JO8-3 Baronie JO8-3 89662 0-0
C 02-11-2019 08:30 Olympia'60 JO8-2 Irene'58 JO8-1G 57945 0-0
C 02-11-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 Seolto JO8-3G 91187 0-0
C 02-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-2 VCW JO8-1 86910 0-0
C 02-11-2019 09:00 Madese Boys JO8-4G RFC JO8-2G 89632 0-0
C 02-11-2019 09:30 DIA JO8-4 Oosterhout JO8-3 89661 0-0
C 02-11-2019 10:50 Baronie JO8-3 Right'Oh JO8-1 57356 0-0
C 02-11-2019 11:00 Oosterhout JO8-2 FC Drunen JO8-1 89167 0-0
C 26-10-2019 08:30 Irene'58 JO8-1G Oosterhout JO8-2 89631 0-0
C 26-10-2019 08:45 RFC JO8-2G Boeimeer JO8-3 58012 0-0
C 26-10-2019 09:00 Right'Oh JO8-1 Madese Boys JO8-4G 89630 0-0
C 26-10-2019 09:15 VCW JO8-1 Olympia'60 JO8-2 58742 0-0
C 26-10-2019 10:00 FC Drunen JO8-1 DIA JO8-4 89170 0-0
C 26-10-2019 10:00 Seolto JO8-3G Baronie JO8-3 91186 0-0
C 26-10-2019 11:00 Oosterhout JO8-3 Beek Vooruit JO8-2 89660 0-0
C 23-10-2019 18:00 DIA JO8-4 Boeimeer JO8-3 89629 0-0
C 19-10-2019 11:10 Baronie JO8-3 RFC JO8-2G 58081 0-0
C 19-10-2019 09:30 Olympia'60 JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 86904 0-0
C 19-10-2019 10:00 VCW JO8-1 Oosterhout JO8-2 89627 0-0
C 19-10-2019 12:00 Oosterhout JO8-3 Irene'58 JO8-1G 89659 0-0
C 12-10-2019 10:00 FC Drunen JO8-1 Madese Boys JO8-4G 89628 0-0
C 12-10-2019 10:15 Seolto JO8-3G Right'Oh JO8-1 91185 0-0
C 12-10-2019 11:00 Oosterhout JO8-2 Oosterhout JO8-3 89658 0-0
C 05-10-2019 09:45 Beek Vooruit JO8-2 Seolto JO8-3G 91184 0-0
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys JO8-4G VCW JO8-1 89625 0-0
C 05-10-2019 08:45 RFC JO8-2G Irene'58 JO8-1G 89626 0-0
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO8-3 DIA JO8-4 60285 0-0
C 05-10-2019 08:30 Olympia'60 JO8-2 Right'Oh JO8-1 89624 0-0
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys JO8-4G Right'Oh JO8-1 58420 0-0
C 05-10-2019 09:00 DIA JO8-4 Beek Vooruit JO8-2 86901 0-0
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO8-3 PCP JO8-1 57871 0-0
C 05-10-2019 08:30 Irene'58 JO8-1G RFC JO8-2G 59375 0-0
C 05-10-2019 08:45 Oosterhout JO8-2 VCW JO8-1 59559 0-0
C 05-10-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 FC Drunen JO8-1 89623 0-0
C 28-09-2019 09:00 Baronie JO8-2 Groen Wit JO8-2 57493 0-0
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO8-5 Terheijden JO8-1 59705 0-0
C 28-09-2019 09:00 DIA JO8-2 SCO JO8-1 59445 0-0
C 28-09-2019 09:00 UVV'40 JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 57134 0-0
C 28-09-2019 11:00 PCP JO8-1 Irene'58 JO8-1G 57562 0-0
C 28-09-2019 09:15 VCW JO8-1 Right'Oh JO8-1 60075 0-0
C 28-09-2019 09:00 UVV'40, JO8-1G VVR JO8-1 57692 0-0
C 28-09-2019 11:00 Oosterhout JO8-1 JEKA JO8-4 59107 0-0
C 28-09-2019 08:30 Baronie JO8-3 Boeimeer JO8-3 59924 0-0
C 28-09-2019 09:00 DIA JO8-4 Oosterhout JO8-2 60371 0-0
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-2 Boeimeer JO8-3 89621 0-0
C 28-09-2019 11:00 Oosterhout JO8-3 Right'Oh JO8-1 89657 0-0
C 28-09-2019 10:00 FC Drunen JO8-1 Irene'58 JO8-1G 89168 0-0
C 28-09-2019 09:30 DIA JO8-4 RFC JO8-2G 58895 0-0
C 28-09-2019 08:30 Olympia'60 JO8-2 Oosterhout JO8-2 57164 0-0
C 28-09-2019 08:30 Baronie JO8-3 Madese Boys JO8-4G 89622 0-0
C 28-09-2019 09:15 VCW JO8-1 Seolto JO8-3G 91183 0-0
C 21-09-2019 08:45 RFC JO8-2G VCW JO8-1 59654 0-0
C 21-09-2019 08:30 SCO JO8-1 UVV'40, JO8-1G 59634 0-0
C 21-09-2019 08:30 Groen Wit JO8-2 JEKA JO8-5 57658 0-0
C 21-09-2019 08:45 VVR JO8-1 Oosterhout JO8-1 60348 0-0
C 21-09-2019 11:30 Terheijden JO8-1 UVV'40 JO8-2 57089 0-0
C 21-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-2 Baronie JO8-2 57592 0-0
C 21-09-2019 09:00 Right'Oh JO8-1 VCW JO8-1 89619 0-0
C 21-09-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 Olympia'60 JO8-2 58995 0-0
C 21-09-2019 11:00 Oosterhout JO8-2 Beek Vooruit JO8-2 89620 0-0
C 21-09-2019 08:30 JEKA JO8-4 DIA JO8-2 57189 0-0
C 21-09-2019 09:00 Madese Boys JO8-4G DIA JO8-4 58617 0-0
C 21-09-2019 08:30 Boeimeer JO8-3 DIA JO8-4 60195 0-0
C 21-09-2019 08:30 Irene'58 JO8-1G Baronie JO8-3 57757 0-0
C 21-09-2019 08:45 Oosterhout JO8-2 PCP JO8-1 58992 0-0
C 21-09-2019 08:45 RFC JO8-2G Oosterhout JO8-3 89656 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 UVV'40, JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Madese Boys JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Boeimeer JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Oosterhout JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Irene'58 JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 RFC JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Right'Oh JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Seolto JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Drunen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VCW JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Baronie JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DIA JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Olympia'60 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Beek Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Oosterhout JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 K A1 + A2 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Terug naar boven