B4570 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 3e ronde

Pupillen - J08 - Beek Vooruit JO8-1

Teamleden

Spelers
Lars Crutzen        
Thijs Daemen        
Stijn van de Gevel        
Wout van Gils        
Rick de Jong        
Benjamin Lammerse        
Rinze Musters        
Stef van der Wulp        
 
Overige teamleden
Daniƫl van Gils Leider/Trainer
Leo van der Wulp Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 09:00 BSC JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
C 23-11-2019 09:30 Unitas'30 JO8-1 MOC'17 JO8-1
C 23-11-2019 09:45 Groen Wit JO8-1 Roosendaal JO8-1
C 30-11-2019 08:30 Unitas'30 JO8-1 Roosendaal JO8-1
C 30-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-1 Groen Wit JO8-1
C 30-11-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 BSC JO8-1
C 07-12-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 Beek Vooruit JO8-1
C 07-12-2019 09:00 BSC JO8-1 Unitas'30 JO8-1
C 07-12-2019 09:45 Groen Wit JO8-1 MOC'17 JO8-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-1 MOC'17 JO8-1 58872
C 09-11-2019 vervallen Unitas'30 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 59265
C 02-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-1 Roosendaal JO8-1 57283
C 26-10-2019 vervallen Groen Wit JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 57517
B 24-10-2019 18:00 Beek Vooruit JO8-1 TSC JO8-1 93007
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-1 BSC JO8-1 57791
C 28-09-2019 vervallen MOC'17 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 60005
C 21-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-1 58190
B 14-09-2019 09:30 Unitas'30 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 14945
B 07-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO8-1 The Gunners JO8-1 14652
B 31-08-2019 vervallen Hoeven JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 14143
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 24-10-2019 18:00 Beek Vooruit JO8-1 TSC JO8-1 93007 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Hoeven JO8-1 The Gunners JO8-1 14728 0-0
B 14-09-2019 09:30 Unitas'30 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 14945 0-0
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO8-1 Hoeven JO8-1 14511 0-0
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-1 The Gunners JO8-1 14652 0-0
B 31-08-2019 09:45 The Gunners JO8-1 Unitas'30 JO8-1 14351 0-0
B 31-08-2019 08:45 Hoeven JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 14143 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO8-1 MOC'17 JO8-1 58872 0-0
C 16-11-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 BSC JO8-1 57320 0-0
C 16-11-2019 08:30 Groen Wit JO8-1 Unitas'30 JO8-1 58525 0-0
C 09-11-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 Roosendaal JO8-1 58019 0-0
C 09-11-2019 09:00 BSC JO8-1 Groen Wit JO8-1 58624 0-0
C 09-11-2019 10:45 Unitas'30 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 59265 0-0
C 02-11-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 Groen Wit JO8-1 59267 0-0
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO8-1 BSC JO8-1 57170 0-0
C 02-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-1 Roosendaal JO8-1 57283 0-0
C 26-10-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 Unitas'30 JO8-1 58473 0-0
C 26-10-2019 09:00 BSC JO8-1 MOC'17 JO8-1 58445 0-0
C 26-10-2019 08:30 Groen Wit JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 57517 0-0
C 05-10-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 Groen Wit JO8-1 59716 0-0
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-1 BSC JO8-1 57791 0-0
C 05-10-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 Unitas'30 JO8-1 58054 0-0
C 28-09-2019 08:30 MOC'17 JO8-1 Beek Vooruit JO8-1 60005 0-0
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 JO8-1 Groen Wit JO8-1 58126 0-0
C 28-09-2019 09:00 BSC JO8-1 Roosendaal JO8-1 58419 0-0
C 21-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO8-1 Unitas'30 JO8-1 58190 0-0
C 21-09-2019 09:45 Groen Wit JO8-1 BSC JO8-1 59414 0-0
C 21-09-2019 09:00 Roosendaal JO8-1 MOC'17 JO8-1 58521 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Drechtstreek JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RKDVC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Unitas'59 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Unitas'59 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Unitas'59 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VVGZ JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Groen Wit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Engelen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ameide JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TSC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 The Gunners JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Roosendaal JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BSC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MOC'17 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Unitas'30 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-07-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 06-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
donderdag 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 08-08-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 15-08-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 22-08-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 29-08-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 05-09-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 12-09-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 19-09-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 26-09-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 03-10-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 10-10-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 17-10-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 24-10-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 31-10-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 07-11-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 14-11-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 21-11-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 28-11-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 05-12-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 12-12-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 19-12-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 26-12-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 02-01-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 09-01-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 16-01-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 23-01-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 30-01-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 06-02-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 13-02-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 20-02-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 27-02-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 05-03-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 12-03-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 19-03-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 26-03-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 02-04-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 09-04-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 16-04-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 23-04-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 30-04-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 07-05-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 14-05-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 21-05-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 28-05-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 04-06-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 11-06-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 18-06-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door
do 25-06-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 01 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven