Onder 9 beker poule

Pupillen - J09 - Beek Vooruit JO9-4

Teamleden

Spelers
Tiemo van Baar        
Melle Boudewijns        
Fedde Couperus        
Jurian Franssen        
Aleschka van der Heijden        
Ties Kwisthout        
Renzo Luiken        
Teun van Ruymbeke        
Jop Theeuwes        
 
Overige teamleden
Allard van Baar Leider/Trainer
Sander v.d. Heyden Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 09:30 HZ'75 JO9-1 Zwaluwe JO9-1G
C 16-11-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 Unitas'30 JO9-7
C 16-11-2019 10:00 Sprundel JO9-1 Groen Wit JO9-4
C 16-11-2019 10:15 DSE JO9-3 Beek Vooruit JO9-4
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO9-7 Groen Wit JO9-4
C 23-11-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 DSE JO9-3
C 23-11-2019 10:00 Sprundel JO9-1 Zwaluwe JO9-1G
C 30-11-2019 10:15 DSE JO9-3 HZ'75 JO9-1
C 30-11-2019 09:45 Groen Wit JO9-4 Boeimeer JO9-5
C 30-11-2019 08:45 Zwaluwe JO9-1G Unitas'30 JO9-7
C 30-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Sprundel JO9-1
C 07-12-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 HZ'75 JO9-1
C 07-12-2019 10:00 Sprundel JO9-1 DSE JO9-3
C 07-12-2019 09:45 Groen Wit JO9-4 Zwaluwe JO9-1G
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4
C 14-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Groen Wit JO9-4
C 14-12-2019 08:45 Zwaluwe JO9-1G Boeimeer JO9-5
C 14-12-2019 09:30 HZ'75 JO9-1 Sprundel JO9-1
C 14-12-2019 10:15 DSE JO9-3 Unitas'30 JO9-7

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 09-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-4 Boeimeer JO9-5 54898
C 02-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-4 Zwaluwe JO9-1G 87003
C 26-10-2019 vervallen Groen Wit JO9-4 Beek Vooruit JO9-4 53237
C 12-10-2019 vervallen HZ'75 JO9-1 Beek Vooruit JO9-4 55560
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Unitas'30 JO9-7 55480
C 28-09-2019 vervallen Sprundel JO9-1 Beek Vooruit JO9-4 55285
C 21-09-2019 09:30 Beek Vooruit JO9-4 HZ'75 JO9-1 53328
B 14-09-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 Beek Vooruit JO9-4 13811
B 07-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-9 Beek Vooruit JO9-4 13572
B 31-08-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-4 WDS JO9-3M 13239
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 WDS JO9-3M Unitas'30 JO9-9 14031 0-0
B 14-09-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 Beek Vooruit JO9-4 13811 0-0
B 07-09-2019 08:30 WDS JO9-3M Boeimeer JO9-5 13486 0-0
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO9-9 Beek Vooruit JO9-4 13572 0-0
B 31-08-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 Unitas'30 JO9-9 13074 0-0
B 31-08-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 WDS JO9-3M 13239 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 09:45 Groen Wit JO9-4 HZ'75 JO9-1 55403 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluwe JO9-1G DSE JO9-3 87004 0-0
C 09-11-2019 08:30 Unitas'30 JO9-7 Sprundel JO9-1 56490 0-0
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Boeimeer JO9-5 54898 0-0
C 02-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Zwaluwe JO9-1G 87003 0-0
C 02-11-2019 09:30 HZ'75 JO9-1 Unitas'30 JO9-7 53456 0-0
C 02-11-2019 10:00 Sprundel JO9-1 Boeimeer JO9-5 55078 0-0
C 02-11-2019 10:15 DSE JO9-3 Groen Wit JO9-4 55205 0-0
C 26-10-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 Zwaluwe JO9-1G 87002 0-0
C 26-10-2019 10:00 Sprundel JO9-1 HZ'75 JO9-1 55169 0-0
C 26-10-2019 09:45 Unitas'30 JO9-7 DSE JO9-3 53253 0-0
C 26-10-2019 09:45 Groen Wit JO9-4 Beek Vooruit JO9-4 53237 0-0
C 12-10-2019 09:30 HZ'75 JO9-1 Beek Vooruit JO9-4 55560 0-0
C 05-10-2019 10:15 DSE JO9-3 Sprundel JO9-1 56107 0-0
C 05-10-2019 09:30 HZ'75 JO9-1 Boeimeer JO9-5 56931 0-0
C 05-10-2019 08:45 Zwaluwe JO9-1G Groen Wit JO9-4 87001 0-0
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Unitas'30 JO9-7 55480 0-0
C 28-09-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 Groen Wit JO9-4 56539 0-0
C 28-09-2019 10:00 Sprundel JO9-1 Beek Vooruit JO9-4 55285 0-0
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 JO9-7 Zwaluwe JO9-1G 87000 0-0
C 28-09-2019 09:30 HZ'75 JO9-1 DSE JO9-3 53559 0-0
C 21-09-2019 10:15 DSE JO9-3 Boeimeer JO9-5 54474 0-0
C 21-09-2019 09:30 Beek Vooruit JO9-4 HZ'75 JO9-1 53328 0-0
C 21-09-2019 08:45 Zwaluwe JO9-1G Sprundel JO9-1 86999 0-0
C 21-09-2019 10:30 Groen Wit JO9-4 Unitas'30 JO9-7 54456 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WDS JO9-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unitas'30 JO9-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Zwaluwe JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas'30 JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sprundel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HZ'75 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Boeimeer JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven