0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - J09 - Beek Vooruit JO9-4

Teamleden

Spelers
Tiemo van Baar        
Melle Boudewijns        
Julian van Eenennaam        
Jurian Franssen        
Aleschka van der Heijden        
Ties Kwisthout        
Renzo Luiken        
Jop Theeuwes        
 
Overige teamleden
Allard van Baar Leider/Trainer
Sander v.d. Heyden Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 08:30 Baronie JO9-6 DIA JO9-3
C 18-04-2020 08:30 Groen Wit JO9-4 TSC JO9-4
C 18-04-2020 09:00 Madese Boys JO9-3 Unitas'30 JO9-7
C 18-04-2020 09:30 Gloria UC JO9-3 Right'Oh JO9-2
C 18-04-2020 10:00 Sprundel JO9-1 Boeimeer JO9-4
C 18-04-2020 11:00 PCP JO9-1 Beek Vooruit JO9-4
C 09-05-2020 10:00 Right'Oh JO9-2 PCP JO9-1
C 09-05-2020 09:45 Unitas'30 JO9-7 Baronie JO9-6
C 09-05-2020 09:30 DIA JO9-3 TSC JO9-4
C 09-05-2020 09:00 Madese Boys JO9-3 Beek Vooruit JO9-4
C 09-05-2020 08:30 Boeimeer JO9-4 Gloria UC JO9-3
C 09-05-2020 10:00 Sprundel JO9-1 Groen Wit JO9-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-04-2020 09:30 DIA JO9-3 PCP JO9-1 131737 0-0
C 04-04-2020 09:00 Beek Vooruit JO9-4 Boeimeer JO9-4 133169 0-0
C 04-04-2020 09:45 Groen Wit JO9-4 Madese Boys JO9-3 137317 0-0
C 04-04-2020 10:00 TSC JO9-4 Right'Oh JO9-2 133985 0-0
C 04-04-2020 10:50 Baronie JO9-6 Sprundel JO9-1 136219 0-0
C 04-04-2020 11:00 Unitas'30 JO9-7 Gloria UC JO9-3 135604 0-0
C 28-03-2020 09:30 Gloria UC JO9-3 Beek Vooruit JO9-4 133817 0-0
C 28-03-2020 11:00 PCP JO9-1 Baronie JO9-6 137850 0-0
C 28-03-2020 10:00 Sprundel JO9-1 DIA JO9-3 136140 0-0
C 28-03-2020 10:00 Right'Oh JO9-2 Groen Wit JO9-4 135385 0-0
C 28-03-2020 08:30 Boeimeer JO9-4 Unitas'30 JO9-7 132179 0-0
C 28-03-2020 09:00 Madese Boys JO9-3 TSC JO9-4 135768 0-0
C 21-03-2020 10:00 Sprundel JO9-1 PCP JO9-1 157861 0-0
C 14-03-2020 11:00 PCP JO9-1 Gloria UC JO9-3 137265 0-0
C 14-03-2020 10:00 TSC JO9-4 Sprundel JO9-1 134659 0-0
C 14-03-2020 10:00 Right'Oh JO9-2 Madese Boys JO9-3 136074 0-0
C 14-03-2020 09:45 Unitas'30 JO9-7 DIA JO9-3 137071 0-0
C 14-03-2020 09:45 Groen Wit JO9-4 Boeimeer JO9-4 135448 0-0
C 14-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Baronie JO9-6 138165 0-0
C 07-03-2020 10:00 Sprundel JO9-1 PCP JO9-1 138255 0-0
C 07-03-2020 09:45 Unitas'30 JO9-7 Groen Wit JO9-4 133414 0-0
C 07-03-2020 09:00 Madese Boys JO9-3 Gloria UC JO9-3 133024 0-0
C 07-03-2020 09:00 DIA JO9-3 Beek Vooruit JO9-4 132857 0-0
C 07-03-2020 08:30 Baronie JO9-6 Right'Oh JO9-2 136606 0-0
C 07-03-2020 08:30 Boeimeer JO9-4 TSC JO9-4 132080 0-0
C 15-02-2020 09:30 Gloria UC JO9-3 Sprundel JO9-1 135966 0-0
C 15-02-2020 08:30 Groen Wit JO9-4 DIA JO9-3 137987 0-0
C 15-02-2020 10:00 Right'Oh JO9-2 Boeimeer JO9-4 137341 0-0
C 15-02-2020 10:00 TSC JO9-4 Baronie JO9-6 135098 0-0
C 15-02-2020 11:00 PCP JO9-1 Madese Boys JO9-3 136698 0-0
C 15-02-2020 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Unitas'30 JO9-7 134113 0-0
C 08-02-2020 08:30 Boeimeer JO9-4 Madese Boys JO9-3 136008 0-0
C 08-02-2020 11:15 Baronie JO9-6 Groen Wit JO9-4 135477 0-0
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO9-7 PCP JO9-1 134595 0-0
C 08-02-2020 09:00 DIA JO9-3 Gloria UC JO9-3 131950 0-0
C 08-02-2020 10:00 Sprundel JO9-1 Right'Oh JO9-2 133381 0-0
C 08-02-2020 09:00 Beek Vooruit JO9-4 TSC JO9-4 135257 0-0
C 01-02-2020 11:00 PCP JO9-1 Boeimeer JO9-4 136797 0-0
C 01-02-2020 09:45 TSC JO9-4 Unitas'30 JO9-7 134058 0-0
C 01-02-2020 10:00 Right'Oh JO9-2 DIA JO9-3 136793 0-0
C 01-02-2020 10:00 Groen Wit JO9-4 Beek Vooruit JO9-4 136226 0-0
C 01-02-2020 09:30 Gloria UC JO9-3 Baronie JO9-6 138584 0-0
C 01-02-2020 09:00 Madese Boys JO9-3 Sprundel JO9-1 133637 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 WDS JO9-3M Unitas'30 JO9-9 14031 0-0
B 14-09-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 Beek Vooruit JO9-4 13811 0-0
B 07-09-2019 08:30 WDS JO9-3M Boeimeer JO9-5 13486 0-0
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO9-9 Beek Vooruit JO9-4 13572 0-0
B 31-08-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 Unitas'30 JO9-9 13074 0-0
B 31-08-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 WDS JO9-3M 13239 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:15 DSE JO9-3 Unitas'30 JO9-7 56794 0-0
C 14-12-2019 09:30 HZ'75 JO9-1 Sprundel JO9-1 55862 0-0
C 14-12-2019 08:45 Zwaluwe JO9-1G Boeimeer JO9-5 87009 0-0
C 14-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Groen Wit JO9-4 55340 0-0
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4 55612 0-0
C 07-12-2019 10:45 Groen Wit JO9-4 Zwaluwe JO9-1G 87008 0-0
C 07-12-2019 10:00 Sprundel JO9-1 DSE JO9-3 56613 0-0
C 07-12-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 HZ'75 JO9-1 53526 0-0
C 30-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Sprundel JO9-1 55383 0-0
C 30-11-2019 08:45 Zwaluwe JO9-1G Unitas'30 JO9-7 87007 0-0
C 30-11-2019 09:45 Groen Wit JO9-4 Boeimeer JO9-5 54759 0-0
C 30-11-2019 10:15 DSE JO9-3 HZ'75 JO9-1 56946 0-0
C 23-11-2019 10:00 Sprundel JO9-1 Zwaluwe JO9-1G 87006 0-0
C 23-11-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 DSE JO9-3 54531 0-0
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO9-7 Groen Wit JO9-4 56070 0-0
C 16-11-2019 09:30 HZ'75 JO9-1 Zwaluwe JO9-1G 87005 0-0
C 16-11-2019 10:00 Sprundel JO9-1 Groen Wit JO9-4 53593 0-0
C 16-11-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 Unitas'30 JO9-7 54656 0-0
C 16-11-2019 10:15 DSE JO9-3 Beek Vooruit JO9-4 54683 0-0
C 09-11-2019 09:45 Groen Wit JO9-4 HZ'75 JO9-1 55403 0-0
C 09-11-2019 08:45 Zwaluwe JO9-1G DSE JO9-3 87004 0-0
C 09-11-2019 08:30 Unitas'30 JO9-7 Sprundel JO9-1 56490 0-0
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Boeimeer JO9-5 54898 0-0
C 02-11-2019 10:15 DSE JO9-3 Groen Wit JO9-4 55205 0-0
C 02-11-2019 10:00 Sprundel JO9-1 Boeimeer JO9-5 55078 0-0
C 02-11-2019 09:30 HZ'75 JO9-1 Unitas'30 JO9-7 53456 0-0
C 02-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Zwaluwe JO9-1G 87003 0-0
C 26-10-2019 09:45 Groen Wit JO9-4 Beek Vooruit JO9-4 53237 0-0
C 26-10-2019 09:45 Unitas'30 JO9-7 DSE JO9-3 53253 0-0
C 26-10-2019 10:00 Sprundel JO9-1 HZ'75 JO9-1 55169 0-0
C 26-10-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 Zwaluwe JO9-1G 87002 0-0
C 12-10-2019 09:30 HZ'75 JO9-1 Beek Vooruit JO9-4 55560 0-0
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-4 Unitas'30 JO9-7 55480 0-0
C 05-10-2019 08:45 Zwaluwe JO9-1G Groen Wit JO9-4 87001 0-0
C 05-10-2019 09:30 HZ'75 JO9-1 Boeimeer JO9-5 56931 0-0
C 05-10-2019 10:15 DSE JO9-3 Sprundel JO9-1 56107 0-0
C 28-09-2019 09:30 HZ'75 JO9-1 DSE JO9-3 53559 0-0
C 28-09-2019 10:00 Boeimeer JO9-5 Groen Wit JO9-4 56539 0-0
C 28-09-2019 10:00 Sprundel JO9-1 Beek Vooruit JO9-4 55285 0-0
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 JO9-7 Zwaluwe JO9-1G 87000 0-0
C 21-09-2019 08:45 Zwaluwe JO9-1G Sprundel JO9-1 86999 0-0
C 21-09-2019 09:30 Beek Vooruit JO9-4 HZ'75 JO9-1 53328 0-0
C 21-09-2019 10:15 DSE JO9-3 Boeimeer JO9-5 54474 0-0
C 21-09-2019 10:30 Groen Wit JO9-4 Unitas'30 JO9-7 54456 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baronie JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DIA JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sprundel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Boeimeer JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Madese Boys JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Gloria UC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 PCP JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Groen Wit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Right'Oh JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 WDS JO9-3M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Unitas'30 JO9-9 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Zwaluwe JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Unitas'30 JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sprundel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HZ'75 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Boeimeer JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven