Onder 9 beker poule

Pupillen - J09 - Beek Vooruit JO9-3

Teamleden

Spelers
Milian Bastiaansen        
Jason Beekers        
Binck Kavelaars        
Ben Kustermans        
Roan van Loenhout        
Joppe Machielsen        
Thomas Merkus        
Jurre van Poppel        
Lars Verhulst        
 
Overige teamleden
Ad Bastiaansen Leider/Trainer
Rolf Merkus Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 DIA JO9-2
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO9-10G Baronie JO9-7
C 16-11-2019 08:30 Boeimeer JO9-4 Oosterhout JO9-3G
C 16-11-2019 09:00 RFC JO9-3G Unitas'30 JO9-6
C 16-11-2019 10:10 VCW JO9-1 Madese Boys JO9-2
C 23-11-2019 10:00 Be Ready JO9-1 Beek Vooruit JO9-3
C 23-11-2019 09:45 Baronie JO9-7 RFC JO9-3G
C 23-11-2019 09:30 Unitas'30 JO9-6 Boeimeer JO9-4
C 23-11-2019 09:30 DIA JO9-2 JEKA JO9-10G
C 23-11-2019 09:00 Madese Boys JO9-2 Irene'58 JO9-1
C 23-11-2019 08:45 Oosterhout JO9-3G VCW JO9-1
C 30-11-2019 10:40 Baronie JO9-7 Madese Boys JO9-2
C 30-11-2019 10:00 Be Ready JO9-1 Unitas'30 JO9-6
C 30-11-2019 09:30 DIA JO9-2 Oosterhout JO9-3G
C 30-11-2019 08:30 Irene'58 JO9-1 RFC JO9-3G
C 30-11-2019 08:30 JEKA JO9-10G Boeimeer JO9-4
C 30-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 VCW JO9-1
C 07-12-2019 10:00 VCW JO9-1 JEKA JO9-10G
C 07-12-2019 09:00 Madese Boys JO9-2 DIA JO9-2
C 07-12-2019 08:45 Oosterhout JO9-3G Baronie JO9-7
C 07-12-2019 08:45 RFC JO9-3G Be Ready JO9-1
C 07-12-2019 08:30 Boeimeer JO9-4 Beek Vooruit JO9-3
C 07-12-2019 08:30 Irene'58 JO9-1 Unitas'30 JO9-6
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO9-10G Beek Vooruit JO9-3
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO9-6 VCW JO9-1
C 14-12-2019 09:00 DIA JO9-2 RFC JO9-3G
C 14-12-2019 09:35 Baronie JO9-7 Irene'58 JO9-1
C 14-12-2019 10:00 Be Ready JO9-1 Boeimeer JO9-4
C 14-12-2019 11:00 Oosterhout JO9-3G Madese Boys JO9-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 09-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-3 RFC JO9-3G 53420
C 02-11-2019 vervallen Irene'58 JO9-1 Beek Vooruit JO9-3 53927
C 26-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-3 Madese Boys JO9-2 55093
C 12-10-2019 11:00 Oosterhout JO9-3G Beek Vooruit JO9-3 54915
C 28-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-3 Unitas'30 JO9-6 55312
C 21-09-2019 vervallen Baronie JO9-7 Beek Vooruit JO9-3 53623
B 14-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-3 JEKA JO9-9G 13790
B 07-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-4 Beek Vooruit JO9-3 13399
B 31-08-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-3 Baronie JO9-6 13058
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-4 Baronie JO9-6 13949 0-0
B 14-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 JEKA JO9-9G 13790 0-0
B 07-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-4 Beek Vooruit JO9-3 13399 0-0
B 07-09-2019 10:40 Baronie JO9-6 JEKA JO9-9G 13601 0-0
B 31-08-2019 09:30 JEKA JO9-9G Unitas'30 JO9-4 13306 0-0
B 31-08-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 Baronie JO9-6 13058 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 08:30 JEKA JO9-10G Irene'58 JO9-1 55291 0-0
C 09-11-2019 10:00 Be Ready JO9-1 Madese Boys JO9-2 54323 0-0
C 09-11-2019 09:30 Unitas'30 JO9-6 Oosterhout JO9-3G 53408 0-0
C 09-11-2019 09:00 DIA JO9-2 Baronie JO9-7 53275 0-0
C 09-11-2019 08:30 Boeimeer JO9-4 VCW JO9-1 54056 0-0
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 RFC JO9-3G 53420 0-0
C 02-11-2019 08:30 Irene'58 JO9-1 Beek Vooruit JO9-3 53927 0-0
C 02-11-2019 08:30 Oosterhout JO9-3G Be Ready JO9-1 55386 0-0
C 02-11-2019 08:45 RFC JO9-3G JEKA JO9-10G 55283 0-0
C 02-11-2019 08:30 Baronie JO9-7 Boeimeer JO9-4 53454 0-0
C 02-11-2019 09:00 Madese Boys JO9-2 Unitas'30 JO9-6 54565 0-0
C 02-11-2019 10:00 VCW JO9-1 DIA JO9-2 54394 0-0
C 26-10-2019 08:30 JEKA JO9-10G Oosterhout JO9-3G 53134 0-0
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 Madese Boys JO9-2 55093 0-0
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO9-6 Baronie JO9-7 54997 0-0
C 26-10-2019 10:00 Be Ready JO9-1 DIA JO9-2 55371 0-0
C 26-10-2019 08:30 Boeimeer JO9-4 RFC JO9-3G 53264 0-0
C 19-10-2019 08:30 Irene'58 JO9-1 Be Ready JO9-1 55960 0-0
C 12-10-2019 10:00 VCW JO9-1 Irene'58 JO9-1 54464 0-0
C 12-10-2019 11:00 Oosterhout JO9-3G Beek Vooruit JO9-3 54915 0-0
C 05-10-2019 09:00 Madese Boys JO9-2 JEKA JO9-10G 54794 0-0
C 05-10-2019 09:35 Baronie JO9-7 Be Ready JO9-1 56687 0-0
C 05-10-2019 09:30 DIA JO9-2 Unitas'30 JO9-6 55799 0-0
C 05-10-2019 08:45 RFC JO9-3G VCW JO9-1 56615 0-0
C 05-10-2019 08:30 Irene'58 JO9-1 Boeimeer JO9-4 56711 0-0
C 28-09-2019 08:30 Boeimeer JO9-4 DIA JO9-2 54224 0-0
C 28-09-2019 09:30 JEKA JO9-10G Be Ready JO9-1 55160 0-0
C 28-09-2019 08:30 Irene'58 JO9-1 Oosterhout JO9-3G 56656 0-0
C 28-09-2019 08:45 RFC JO9-3G Madese Boys JO9-2 56102 0-0
C 28-09-2019 10:15 VCW JO9-1 Baronie JO9-7 55380 0-0
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-3 Unitas'30 JO9-6 55312 0-0
C 21-09-2019 09:00 Madese Boys JO9-2 Boeimeer JO9-4 53536 0-0
C 21-09-2019 10:00 Be Ready JO9-1 VCW JO9-1 53217 0-0
C 21-09-2019 09:30 DIA JO9-2 Irene'58 JO9-1 55749 0-0
C 21-09-2019 08:45 Oosterhout JO9-3G RFC JO9-3G 53355 0-0
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 JO9-6 JEKA JO9-10G 53085 0-0
C 21-09-2019 10:40 Baronie JO9-7 Beek Vooruit JO9-3 53623 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO9-9G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Baronie JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO9-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DIA JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO9-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Be Ready JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Madese Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oosterhout JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Boeimeer JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Irene'58 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RFC JO9-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 JEKA JO9-10G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Beek Vooruit JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VCW JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven