0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - J09 - Beek Vooruit JO9-2

Teamleden

Spelers
Quinten Bastiaansen        
Wouter Dolk        
Indy Gerritsen        
Justin Gomis        
Thijmen Hennekam        
Stijn Hettema        
Stef de Klerk Wolters        
Issa Samaan        
 
Overige teamleden
Adrian Gomis Leider/Trainer
Chantal de Klerk Wolters Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Boeimeer JO9-3
C 07-03-2020 09:00 Terheijden JO9-1 UVV'40 JO9-4G
C 07-03-2020 09:30 TVC Breda JO9-2G JEKA JO9-9G
C 07-03-2020 09:45 JEKA JO9-7G DIA JO9-1
C 07-03-2020 10:00 VVR JO9-1 Wieldrecht JO9-2
C 07-03-2020 10:15 VCW JO9-1 WDS'19 JO9-1
C 14-03-2020 10:15 JEKA JO9-9G VVR JO9-1
C 14-03-2020 09:30 Wieldrecht JO9-2 VCW JO9-1
C 14-03-2020 09:30 DIA JO9-1 WDS'19 JO9-1
C 14-03-2020 09:00 Terheijden JO9-1 TVC Breda JO9-2G
C 14-03-2020 10:00 UVV'40 JO9-4G Beek Vooruit JO9-2
C 14-03-2020 08:30 Boeimeer JO9-3 JEKA JO9-7G
C 21-03-2020 10:00 VCW JO9-1 TVC Breda JO9-2G
C 21-03-2020 09:30 Wieldrecht JO9-2 Terheijden JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 vervallen Wieldrecht JO9-2 Beek Vooruit JO9-2 137994
C 08-02-2020 vervallen Beek Vooruit JO9-2 VCW JO9-1 134302
C 01-02-2020 vervallen DIA JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 136290
C 14-12-2019 vervallen DSE JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 56318
C 07-12-2019 afgelast Beek Vooruit JO9-2 Roosendaal JO9-3 54913
C 30-11-2019 vervallen BSC JO9-2 Beek Vooruit JO9-2 55937
C 23-11-2019 08:30 Groen Wit JO9-2 Beek Vooruit JO9-2 56771
C 16-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 SC Gastel JO9-1 54024
C 09-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 Steenbergen JO9-2 53484
C 02-11-2019 vervallen Halsteren JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 56537
C 26-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-2 53655
C 12-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 VVR JO9-1 93387
C 05-10-2019 vervallen WDS'19 JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 55693
C 28-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 Alliance JO9-1 53407
C 21-09-2019 vervallen SEOLTO JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 56162
B 14-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 WDS'19 JO9-1 13791
B 07-09-2019 vervallen Baronie JO9-2 Beek Vooruit JO9-2 13419
B 31-08-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-2 Groen Wit JO9-2 13059
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 09:30 Wieldrecht JO9-2 Beek Vooruit JO9-2 137994 0-0
C 15-02-2020 09:45 JEKA JO9-9G Terheijden JO9-1 131918 0-0
C 15-02-2020 09:00 DIA JO9-1 VCW JO9-1 137035 0-0
C 15-02-2020 09:45 UVV'40 JO9-4G TVC Breda JO9-2G 133384 0-0
C 15-02-2020 10:15 WDS'19 JO9-1 JEKA JO9-7G 136958 0-0
C 15-02-2020 08:30 Boeimeer JO9-3 VVR JO9-1 138227 0-0
C 08-02-2020 10:00 VVR JO9-1 UVV'40 JO9-4G 133685 0-0
C 08-02-2020 11:00 JEKA JO9-9G Boeimeer JO9-3 133155 0-0
C 08-02-2020 09:00 Terheijden JO9-1 DIA JO9-1 133392 0-0
C 08-02-2020 09:00 Beek Vooruit JO9-2 VCW JO9-1 134302 0-0
C 08-02-2020 09:45 JEKA JO9-7G Wieldrecht JO9-2 134331 0-0
C 08-02-2020 08:30 TVC Breda JO9-2G WDS'19 JO9-1 132732 0-0
C 01-02-2020 10:00 VCW JO9-1 JEKA JO9-7G 134041 0-0
C 01-02-2020 08:30 Wieldrecht JO9-2 TVC Breda JO9-2G 138354 0-0
C 01-02-2020 09:00 DIA JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 136290 0-0
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 JO9-4G JEKA JO9-9G 136877 0-0
C 01-02-2020 10:00 WDS'19 JO9-1 VVR JO9-1 133815 0-0
C 01-02-2020 08:30 Boeimeer JO9-3 Terheijden JO9-1 133725 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-2 WDS'19 JO9-1 13791 0-0
B 14-09-2019 10:35 Baronie JO9-2 Groen Wit JO9-2 13967 0-0
B 07-09-2019 09:35 Baronie JO9-2 Beek Vooruit JO9-2 13419 0-0
B 07-09-2019 09:45 Groen Wit JO9-2 WDS'19 JO9-1 13691 0-0
B 31-08-2019 08:30 WDS'19 JO9-1 Baronie JO9-2 13295 0-0
B 31-08-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Groen Wit JO9-2 13059 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 10:00 VVR JO9-1 Unitas'30 JO9-2 93396 0-0
C 14-12-2019 09:00 BSC JO9-2 Roosendaal JO9-3 52944 0-0
C 14-12-2019 09:00 SC Gastel JO9-1 SEOLTO JO9-1 55143 0-0
C 14-12-2019 08:45 Halsteren JO9-1 WDS'19 JO9-1 56469 0-0
C 14-12-2019 08:30 Groen Wit JO9-2 Steenbergen JO9-2 55999 0-0
C 14-12-2019 10:15 DSE JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 56318 0-0
C 07-12-2019 10:00 Steenbergen JO9-2 BSC JO9-2 54080 0-0
C 07-12-2019 08:30 WDS'19 JO9-1 Groen Wit JO9-2 56182 0-0
C 07-12-2019 09:00 SC Gastel JO9-1 Halsteren JO9-1 53235 0-0
C 07-12-2019 09:45 Unitas'30 JO9-2 DSE JO9-1 54816 0-0
C 07-12-2019 10:15 SEOLTO JO9-1 VVR JO9-1 93395 0-0
C 07-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Roosendaal JO9-3 54913 0-0
C 30-11-2019 08:45 Halsteren JO9-1 SEOLTO JO9-1 53794 0-0
C 30-11-2019 09:00 BSC JO9-2 Beek Vooruit JO9-2 55937 0-0
C 30-11-2019 10:00 WDS'19 JO9-1 Unitas'30 JO9-2 56286 0-0
C 30-11-2019 10:00 VVR JO9-1 SC Gastel JO9-1 93394 0-0
C 30-11-2019 10:15 Roosendaal JO9-3 Steenbergen JO9-2 54868 0-0
C 30-11-2019 10:15 DSE JO9-1 Groen Wit JO9-2 56134 0-0
C 23-11-2019 08:30 Groen Wit JO9-2 Beek Vooruit JO9-2 56771 0-0
C 23-11-2019 09:00 SC Gastel JO9-1 Steenbergen JO9-2 54938 0-0
C 23-11-2019 10:00 VVR JO9-1 BSC JO9-2 93393 0-0
C 23-11-2019 11:30 DSE JO9-1 Roosendaal JO9-3 55128 0-0
C 23-11-2019 11:00 SEOLTO JO9-1 WDS'19 JO9-1 56002 0-0
C 23-11-2019 10:15 Halsteren JO9-1 Unitas'30 JO9-2 55442 0-0
C 21-11-2019 18:30 BSC JO9-2 Halsteren JO9-1 56652 0-0
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-2 SC Gastel JO9-1 54024 0-0
C 16-11-2019 08:30 WDS'19 JO9-1 DSE JO9-1 56951 0-0
C 16-11-2019 09:30 Unitas'30 JO9-2 Groen Wit JO9-2 52958 0-0
C 16-11-2019 10:00 Steenbergen JO9-2 SEOLTO JO9-1 53669 0-0
C 16-11-2019 10:15 Roosendaal JO9-3 VVR JO9-1 93392 0-0
C 09-11-2019 10:15 Roosendaal JO9-3 Unitas'30 JO9-2 53115 0-0
C 09-11-2019 10:15 DSE JO9-1 SEOLTO JO9-1 55812 0-0
C 09-11-2019 10:00 VVR JO9-1 Halsteren JO9-1 93391 0-0
C 09-11-2019 09:00 BSC JO9-2 WDS'19 JO9-1 52886 0-0
C 09-11-2019 08:30 Groen Wit JO9-2 SC Gastel JO9-1 55199 0-0
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Steenbergen JO9-2 53484 0-0
C 02-11-2019 10:00 Steenbergen JO9-2 VVR JO9-1 93390 0-0
C 02-11-2019 09:00 SC Gastel JO9-1 DSE JO9-1 53912 0-0
C 02-11-2019 09:00 Halsteren JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 56537 0-0
C 02-11-2019 08:45 SEOLTO JO9-1 Groen Wit JO9-2 54082 0-0
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO9-2 BSC JO9-2 53258 0-0
C 26-10-2019 10:15 Roosendaal JO9-3 SEOLTO JO9-1 55236 0-0
C 26-10-2019 08:30 Groen Wit JO9-2 Halsteren JO9-1 54767 0-0
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Unitas'30 JO9-2 53655 0-0
C 26-10-2019 11:30 Steenbergen JO9-2 WDS'19 JO9-1 54414 0-0
C 26-10-2019 10:15 DSE JO9-1 VVR JO9-1 93389 0-0
C 26-10-2019 09:00 BSC JO9-2 SC Gastel JO9-1 55605 0-0
C 19-10-2019 10:00 VVR JO9-1 WDS'19 JO9-1 93386 0-0
C 12-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-2 VVR JO9-1 93387 0-0
C 12-10-2019 10:00 WDS'19 JO9-1 Roosendaal JO9-3 55092 0-0
C 05-10-2019 08:30 WDS'19 JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 55693 0-0
C 05-10-2019 09:30 Unitas'30 JO9-2 Steenbergen JO9-2 53490 0-0
C 05-10-2019 08:45 SEOLTO JO9-1 BSC JO9-2 54406 0-0
C 05-10-2019 09:00 Halsteren JO9-1 DSE JO9-1 53401 0-0
C 05-10-2019 09:00 SC Gastel JO9-1 Roosendaal JO9-3 55281 0-0
C 05-10-2019 10:30 Alliance JO9-1 Groen Wit JO9-2 53826 0-0
C 05-10-2019 10:00 VVR JO9-1 Groen Wit JO9-2 93388 0-0
C 28-09-2019 08:30 WDS'19 JO9-1 SC Gastel JO9-1 53010 0-0
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-2 Alliance JO9-1 53407 0-0
C 28-09-2019 09:30 Unitas'30 JO9-2 SEOLTO JO9-1 56496 0-0
C 28-09-2019 09:00 BSC JO9-2 DSE JO9-1 53845 0-0
C 28-09-2019 08:30 Steenbergen JO9-2 Halsteren JO9-1 55849 0-0
C 28-09-2019 10:15 Roosendaal JO9-3 Groen Wit JO9-2 56152 0-0
C 21-09-2019 10:30 Alliance JO9-1 WDS'19 JO9-1 54865 0-0
C 21-09-2019 10:15 DSE JO9-1 Steenbergen JO9-2 53951 0-0
C 21-09-2019 08:30 Groen Wit JO9-2 BSC JO9-2 54167 0-0
C 21-09-2019 09:00 SC Gastel JO9-1 Unitas'30 JO9-2 55640 0-0
C 21-09-2019 09:00 Halsteren JO9-1 Roosendaal JO9-3 54235 0-0
C 21-09-2019 08:45 SEOLTO JO9-1 Beek Vooruit JO9-2 56162 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO9-9G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VVR JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Terheijden JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 TVC Breda JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 JEKA JO9-7G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Beek Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VCW JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WDS'19 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DIA JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Boeimeer JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 UVV'40 JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wieldrecht JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 WDS'19 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baronie JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VVR JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Groen Wit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSE JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SEOLTO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SC Gastel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Beek Vooruit JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WDS'19 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas'30 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 BSC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Roosendaal JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Steenbergen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 07-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven