Onder 9 beker poule

Pupillen - J09 - Beek Vooruit JO9-1

Teamleden

Spelers
Sven Naalden Keeper      
Pijke Leemans        
Thom Luiken        
Luca van Nuenen        
Lars Stoffelen        
Matz Tiesinga        
Mason Vis        
Jimi van der Vorm        
 
Overige teamleden
Robert Stoffelen Trainer
Jeroen Luiken Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-1 Baronie JO9-1
C 23-11-2019 08:30 Groen Wit JO9-1 JEKA JO9-1G
C 23-11-2019 09:45 TSC JO9-1 The Gunners JO9-1
C 30-11-2019 09:00 The Gunners JO9-1 Groen Wit JO9-1
C 30-11-2019 08:30 JEKA JO9-1G Beek Vooruit JO9-1
C 30-11-2019 11:00 TSC JO9-1 Baronie JO9-1
C 07-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-1 The Gunners JO9-1
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO9-1 TSC JO9-1
C 07-12-2019 08:30 Baronie JO9-1 JEKA JO9-1G
C 14-12-2019 08:30 The Gunners JO9-1 Beek Vooruit JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-11-2019 13:00 Beek Vooruit JO9-1 TSC JO9-1 53609
C 09-11-2019 vervallen Groen Wit JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 53043
C 26-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-1 JEKA JO9-1G 56202
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 54504
C 28-09-2019 vervallen TSC JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 56376
C 21-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-1 Groen Wit JO9-1 55882
B 14-09-2019 vervallen Hoeven JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 13968
B 07-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 13603
B 31-08-2019 vervallen Unitas'30 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 13034
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 13764 0-0
B 14-09-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 13968 0-0
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 13603 0-0
B 07-09-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Unitas'30 JO9-1 13420 0-0
B 31-08-2019 09:45 Unitas'30 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 13034 0-0
B 31-08-2019 11:00 Rood-Wit W JO9-1 Hoeven JO9-1 13282 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 10:30 JEKA JO9-1G The Gunners JO9-1 56003 0-0
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO9-1 Groen Wit JO9-1 54412 0-0
C 16-11-2019 13:00 Beek Vooruit JO9-1 TSC JO9-1 53609 0-0
C 09-11-2019 08:30 Groen Wit JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 53043 0-0
C 09-11-2019 10:00 TSC JO9-1 JEKA JO9-1G 53904 0-0
C 09-11-2019 10:15 The Gunners JO9-1 Baronie JO9-1 54005 0-0
C 02-11-2019 10:00 TSC JO9-1 Groen Wit JO9-1 53119 0-0
C 02-11-2019 08:30 JEKA JO9-1G Baronie JO9-1 56350 0-0
C 26-10-2019 10:40 Baronie JO9-1 TSC JO9-1 56533 0-0
C 26-10-2019 08:30 Groen Wit JO9-1 The Gunners JO9-1 55978 0-0
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-1 JEKA JO9-1G 56202 0-0
C 05-10-2019 10:30 The Gunners JO9-1 TSC JO9-1 55669 0-0
C 05-10-2019 09:30 JEKA JO9-1G Groen Wit JO9-1 56745 0-0
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 54504 0-0
C 28-09-2019 08:30 Groen Wit JO9-1 Baronie JO9-1 56097 0-0
C 28-09-2019 10:15 The Gunners JO9-1 JEKA JO9-1G 54125 0-0
C 28-09-2019 11:15 TSC JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 56376 0-0
C 21-09-2019 08:30 Baronie JO9-1 The Gunners JO9-1 55477 0-0
C 21-09-2019 10:30 JEKA JO9-1G TSC JO9-1 54030 0-0
C 21-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-1 Groen Wit JO9-1 55882 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Rood-Wit W JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeven JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Baronie JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beek Vooruit JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 The Gunners JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TSC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 K A3 + A4 02 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 07-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 K B1 + B2 02 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven