0263 Onder 10 competitie (najaar)

Pupillen - JO10 - Beek Vooruit JO10-4

Teamleden

Spelers
Teun van Baal        
Gijs van de Corput        
Floor Engels        
Kjell Gabriels        
Tim Grauwmans        
Ben Ossenblok        
Olivier Roks        
Giel Snoijs        
Joey Van Vugt        
BO de Water        
 
Overige teamleden
Marcel Ossenblok Leider/Trainer
Bert Ossenblok Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 08:45 VVR JO10-2 Moerse Boys JO10-3
C 16-11-2019 09:30 DIA JO10-5 Gesta JO10-1G
C 16-11-2019 09:45 Groen Wit JO10-2 Zundert JO10-1
C 16-11-2019 09:45 Groen Wit JO10-3 Baronie JO10-5
C 16-11-2019 08:30 Bavel JO10-5 Beek Vooruit JO10-4
C 16-11-2019 11:45 JEKA JO10-10 Boeimeer JO10-3
C 23-11-2019 11:00 Gesta JO10-1G Groen Wit JO10-2
C 23-11-2019 09:00 Zundert JO10-1 Bavel JO10-5
C 23-11-2019 08:45 Moerse Boys JO10-3 DIA JO10-5
C 23-11-2019 08:30 Baronie JO10-5 JEKA JO10-10
C 23-11-2019 08:30 Boeimeer JO10-3 VVR JO10-2
C 23-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-4 Groen Wit JO10-3
C 30-11-2019 09:45 Groen Wit JO10-2 JEKA JO10-10
C 30-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-4 Moerse Boys JO10-3
C 30-11-2019 09:00 Zundert JO10-1 Boeimeer JO10-3
C 30-11-2019 08:30 Bavel JO10-5 DIA JO10-5
C 30-11-2019 08:30 Groen Wit JO10-3 VVR JO10-2
C 07-12-2019 11:45 JEKA JO10-10 Zundert JO10-1
C 07-12-2019 11:00 Gesta JO10-1G Beek Vooruit JO10-4
C 07-12-2019 09:45 Groen Wit JO10-2 Boeimeer JO10-3
C 07-12-2019 09:00 DIA JO10-5 Groen Wit JO10-3
C 07-12-2019 08:45 Moerse Boys JO10-3 Baronie JO10-5
C 07-12-2019 08:45 VVR JO10-2 Bavel JO10-5
C 14-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-4 JEKA JO10-10
C 14-12-2019 08:30 Boeimeer JO10-3 DIA JO10-5
C 14-12-2019 08:30 Groen Wit JO10-3 Bavel JO10-5
C 14-12-2019 08:45 Moerse Boys JO10-3 Gesta JO10-1G
C 14-12-2019 09:00 Zundert JO10-1 VVR JO10-2
C 14-12-2019 11:45 Baronie JO10-5 Groen Wit JO10-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 09-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-4 Baronie JO10-5 52301
C 02-11-2019 09:00 DIA JO10-5 Beek Vooruit JO10-4 49838
C 26-10-2019 vervallen Zundert JO10-1 Beek Vooruit JO10-4 51899
C 05-10-2019 09:45 Beek Vooruit JO10-4 Boeimeer JO10-3 49925
C 28-09-2019 vervallen VVR JO10-2 Beek Vooruit JO10-4 51665
C 21-09-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-4 Groen Wit JO10-2 51934
B 14-09-2019 11:40 Baronie JO10-5 Beek Vooruit JO10-4 12889
B 07-09-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-4 JEKA JO10-10 12556
B 31-08-2019 vervallen Groen Wit JO10-3 Beek Vooruit JO10-4 12150
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 10:00 Bavel JO10-5 JEKA JO10-10 52406 0-0
C 09-11-2019 09:45 Groen Wit JO10-3 Groen Wit JO10-2 50398 0-0
C 09-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-4 Baronie JO10-5 52301 0-0
C 09-11-2019 09:00 Zundert JO10-1 Gesta JO10-1G 51983 0-0
C 09-11-2019 08:45 VVR JO10-2 DIA JO10-5 49658 0-0
C 09-11-2019 08:30 Boeimeer JO10-3 Moerse Boys JO10-3 52798 0-0
C 02-11-2019 08:45 Moerse Boys JO10-3 Zundert JO10-1 49450 0-0
C 02-11-2019 09:00 DIA JO10-5 Beek Vooruit JO10-4 49838 0-0
C 02-11-2019 09:45 Groen Wit JO10-2 Bavel JO10-5 52757 0-0
C 02-11-2019 10:30 JEKA JO10-10 Groen Wit JO10-3 51400 0-0
C 02-11-2019 11:00 Gesta JO10-1G Boeimeer JO10-3 52717 0-0
C 02-11-2019 12:00 Baronie JO10-5 VVR JO10-2 49332 0-0
C 26-10-2019 10:00 Bavel JO10-5 Gesta JO10-1G 50110 0-0
C 26-10-2019 09:45 Groen Wit JO10-3 Moerse Boys JO10-3 51425 0-0
C 26-10-2019 09:00 Zundert JO10-1 Beek Vooruit JO10-4 51899 0-0
C 26-10-2019 09:00 DIA JO10-5 Groen Wit JO10-2 50318 0-0
C 26-10-2019 08:45 VVR JO10-2 JEKA JO10-10 49630 0-0
C 26-10-2019 08:30 Boeimeer JO10-3 Baronie JO10-5 50358 0-0
C 19-10-2019 11:00 Gesta JO10-1G Groen Wit JO10-3 52149 0-0
C 12-10-2019 11:00 Gesta JO10-1G VVR JO10-2 51972 0-0
C 05-10-2019 13:00 Baronie JO10-5 Zundert JO10-1 50452 0-0
C 05-10-2019 10:30 JEKA JO10-10 DIA JO10-5 49559 0-0
C 05-10-2019 09:45 Groen Wit JO10-2 VVR JO10-2 49350 0-0
C 05-10-2019 09:45 Beek Vooruit JO10-4 Boeimeer JO10-3 49925 0-0
C 05-10-2019 08:45 Moerse Boys JO10-3 Bavel JO10-5 50250 0-0
C 28-09-2019 11:45 JEKA JO10-10 Gesta JO10-1G 49254 0-0
C 28-09-2019 08:30 Groen Wit JO10-3 Zundert JO10-1 50671 0-0
C 28-09-2019 08:45 VVR JO10-2 Beek Vooruit JO10-4 51665 0-0
C 28-09-2019 09:00 DIA JO10-5 Baronie JO10-5 50568 0-0
C 28-09-2019 09:45 Groen Wit JO10-2 Moerse Boys JO10-3 52235 0-0
C 28-09-2019 10:00 Bavel JO10-5 Boeimeer JO10-3 50212 0-0
C 21-09-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-4 Groen Wit JO10-2 51934 0-0
C 21-09-2019 12:50 Baronie JO10-5 Bavel JO10-5 52429 0-0
C 21-09-2019 09:00 Zundert JO10-1 DIA JO10-5 52524 0-0
C 21-09-2019 08:45 Moerse Boys JO10-3 JEKA JO10-10 50208 0-0
C 21-09-2019 08:30 Boeimeer JO10-3 Groen Wit JO10-3 52281 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Groen Wit JO10-3 JEKA JO10-10 12818 0-0
B 14-09-2019 11:40 Baronie JO10-5 Beek Vooruit JO10-4 12889 0-0
B 07-09-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-4 JEKA JO10-10 12556 0-0
B 07-09-2019 11:45 Baronie JO10-5 Groen Wit JO10-3 12392 0-0
B 31-08-2019 08:30 Groen Wit JO10-3 Beek Vooruit JO10-4 12150 0-0
B 31-08-2019 10:30 JEKA JO10-10 Baronie JO10-5 12252 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Boeimeer JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zundert JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gesta JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Moerse Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VVR JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Groen Wit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 JEKA JO10-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Groen Wit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Bavel JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 DIA JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO10-10 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Baronie JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beek Vooruit JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven