0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO10 - Beek Vooruit JO10-3

Teamleden

Spelers
Tieme Ferket        
Jordan van Gurp        
Tuur de Jong        
Luuk Joosen        
Juul Klep        
Abe Laurs        
Bram Maas        
Hessel Martens        
Tim Silooy        
 
Overige teamleden
Wesley de Jong Leider/Trainer
Rutger Laurs Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 10:00 DEVO JO10-1 SEOLTO JO10-1
C 07-03-2020 12:30 JEKA JO10-8 BSC JO10-5
C 07-03-2020 10:00 Sprundel JO10-1 Virtus JO10-1
C 07-03-2020 09:45 Groen Wit JO10-2 Baronie JO10-5
C 07-03-2020 09:00 Hoeven JO10-1G SEOLTO JO10-1
C 07-03-2020 09:00 DEVO JO10-1 Unitas'30 JO10-1
C 07-03-2020 08:45 Moerse Boys JO10-1 Beek Vooruit JO10-3
C 14-03-2020 08:45 SEOLTO JO10-1 Virtus JO10-1
C 14-03-2020 09:45 Beek Vooruit JO10-3 JEKA JO10-8
C 14-03-2020 10:00 BSC JO10-5 Sprundel JO10-1
C 14-03-2020 10:00 DEVO JO10-1 Moerse Boys JO10-1
C 14-03-2020 11:00 Unitas'30 JO10-1 Groen Wit JO10-2
C 14-03-2020 12:15 Baronie JO10-5 Hoeven JO10-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 09:45 Beek Vooruit JO10-3 DEVO JO10-1 130686 0-0
C 15-02-2020 12:00 Baronie JO10-5 JEKA JO10-8 129312 0-0
C 15-02-2020 10:00 SEOLTO JO10-1 Sprundel JO10-1 130352 0-0
C 15-02-2020 10:00 BSC JO10-5 Groen Wit JO10-2 126031 0-0
C 15-02-2020 09:30 Virtus JO10-1 Hoeven JO10-1G 129573 0-0
C 15-02-2020 11:00 Unitas'30 JO10-1 Moerse Boys JO10-1 131552 0-0
C 08-02-2020 10:15 Beek Vooruit JO10-3 Baronie JO10-5 127654 0-0
C 08-02-2020 10:00 Groen Wit JO10-2 Sprundel JO10-1 130361 0-0
C 08-02-2020 08:30 JEKA JO10-8 Unitas'30 JO10-1 131274 0-0
C 08-02-2020 09:00 Hoeven JO10-1G BSC JO10-5 131516 0-0
C 08-02-2020 08:45 Moerse Boys JO10-1 Virtus JO10-1 131096 0-0
C 01-02-2020 12:40 Baronie JO10-5 DEVO JO10-1 127791 0-0
C 01-02-2020 10:15 SEOLTO JO10-1 Groen Wit JO10-2 126283 0-0
C 01-02-2020 10:00 Sprundel JO10-1 Hoeven JO10-1G 130642 0-0
C 01-02-2020 10:00 BSC JO10-5 Moerse Boys JO10-1 128491 0-0
C 01-02-2020 11:00 Virtus JO10-1 JEKA JO10-8 131427 0-0
C 01-02-2020 11:00 Unitas'30 JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 130223 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 11:00 Oranje Wit JO10-6G Noordhoek JO10-1G 51036 0-0
C 14-12-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO10-1 EBOH JO10-2 50017 0-0
C 14-12-2019 10:30 Klundert JO10-2 ST TPO/DHV/VOV JO10-2 51595 0-0
C 14-12-2019 08:45 SEOLTO JO10-2 ASWH JO10-7 50166 0-0
C 14-12-2019 08:30 RCD JO10-4 Beek Vooruit JO10-3 50751 0-0
C 07-12-2019 09:00 Beek Vooruit JO10-3 SEOLTO JO10-2 52274 0-0
C 07-12-2019 09:00 EBOH JO10-2 Wieldrecht JO10-3 52387 0-0
C 07-12-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO10-2 ASWH JO10-7 52464 0-0
C 07-12-2019 09:30 Noordhoek JO10-1G RCD JO10-4 50107 0-0
C 07-12-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO10-1 Oranje Wit JO10-6G 49563 0-0
C 30-11-2019 08:30 ASWH JO10-7 Beek Vooruit JO10-3 50138 0-0
C 30-11-2019 09:00 SEOLTO JO10-2 ST TPO/DHV/VOV JO10-2 51962 0-0
C 30-11-2019 10:15 Klundert JO10-2 RCD JO10-4 50460 0-0
C 30-11-2019 11:00 Oranje Wit JO10-6G EBOH JO10-2 52868 0-0
C 30-11-2019 11:15 Wieldrecht JO10-3 ST TPO/DHV/VOV JO10-1 52834 0-0
C 23-11-2019 10:30 Wieldrecht JO10-3 SEOLTO JO10-2 50418 0-0
C 23-11-2019 10:15 Klundert JO10-2 ASWH JO10-7 52174 0-0
C 23-11-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO10-1 Beek Vooruit JO10-3 50469 0-0
C 23-11-2019 08:30 EBOH JO10-2 Noordhoek JO10-1G 50473 0-0
C 23-11-2019 08:30 RCD JO10-4 ST TPO/DHV/VOV JO10-2 50137 0-0
C 16-11-2019 08:30 ASWH JO10-7 Wieldrecht JO10-3 49869 0-0
C 16-11-2019 08:45 SEOLTO JO10-2 Oranje Wit JO10-6G 51394 0-0
C 16-11-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO10-2 ST TPO/DHV/VOV JO10-1 52166 0-0
C 16-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-3 EBOH JO10-2 52074 0-0
C 16-11-2019 09:30 Noordhoek JO10-1G Klundert JO10-2 50307 0-0
C 09-11-2019 10:30 Wieldrecht JO10-3 Oranje Wit JO10-6G 51941 0-0
C 09-11-2019 10:15 Klundert JO10-2 EBOH JO10-2 51473 0-0
C 09-11-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO10-2 Beek Vooruit JO10-3 49663 0-0
C 09-11-2019 08:45 SEOLTO JO10-2 Noordhoek JO10-1G 50551 0-0
C 09-11-2019 08:30 RCD JO10-4 ST TPO/DHV/VOV JO10-1 51339 0-0
C 06-11-2019 18:45 ST TPO/DHV/VOV JO10-1 Klundert JO10-2 49948 0-0
C 02-11-2019 11:00 Oranje Wit JO10-6G ST TPO/DHV/VOV JO10-2 49162 0-0
C 02-11-2019 09:30 Noordhoek JO10-1G ASWH JO10-7 50756 0-0
C 02-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-3 Wieldrecht JO10-3 52128 0-0
C 02-11-2019 09:00 EBOH JO10-2 RCD JO10-4 52275 0-0
C 26-10-2019 08:30 ASWH JO10-7 EBOH JO10-2 49867 0-0
C 26-10-2019 08:45 SEOLTO JO10-2 ST TPO/DHV/VOV JO10-1 52561 0-0
C 26-10-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-3 Noordhoek JO10-1G 50177 0-0
C 26-10-2019 10:15 Klundert JO10-2 Wieldrecht JO10-3 51614 0-0
C 26-10-2019 09:45 RCD JO10-4 Oranje Wit JO10-6G 51161 0-0
C 05-10-2019 09:00 EBOH JO10-2 SEOLTO JO10-2 52523 0-0
C 05-10-2019 09:30 Noordhoek JO10-1G ST TPO/DHV/VOV JO10-2 52109 0-0
C 05-10-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO10-1 ASWH JO10-7 49509 0-0
C 05-10-2019 10:15 SEOLTO JO10-3 Beek Vooruit JO10-3 51935 0-0
C 05-10-2019 11:00 Oranje Wit JO10-6G Klundert JO10-2 49526 0-0
C 05-10-2019 14:00 Wieldrecht JO10-3 RCD JO10-4 50400 0-0
C 28-09-2019 10:15 ASWH JO10-7 RCD JO10-4 50739 0-0
C 28-09-2019 08:45 SEOLTO JO10-2 Klundert JO10-2 51994 0-0
C 28-09-2019 08:45 SEOLTO JO10-3 EBOH JO10-2 50780 0-0
C 28-09-2019 09:30 Noordhoek JO10-1G ST TPO/DHV/VOV JO10-1 52284 0-0
C 28-09-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO10-2 Wieldrecht JO10-3 49598 0-0
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-3 Oranje Wit JO10-6G 51925 0-0
C 21-09-2019 11:00 Oranje Wit JO10-6G ASWH JO10-7 51563 0-0
C 21-09-2019 10:15 Klundert JO10-2 Beek Vooruit JO10-3 52483 0-0
C 21-09-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO10-1 SEOLTO JO10-3 49771 0-0
C 21-09-2019 11:30 Wieldrecht JO10-3 Noordhoek JO10-1G 52252 0-0
C 21-09-2019 08:30 EBOH JO10-2 ST TPO/DHV/VOV JO10-2 50675 0-0
C 21-09-2019 09:45 RCD JO10-4 SEOLTO JO10-2 50570 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Boeimeer JO10-3 Beek Vooruit JO10-3 12705 0-0
B 14-09-2019 09:30 Internos JO10-2 Groen Wit JO10-2 12886 0-0
B 07-09-2019 09:30 Internos JO10-2 Boeimeer JO10-3 12388 0-0
B 07-09-2019 09:45 Groen Wit JO10-2 Beek Vooruit JO10-3 12648 0-0
B 31-08-2019 08:30 Boeimeer JO10-3 Groen Wit JO10-2 12041 0-0
B 31-08-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-3 Internos JO10-2 12225 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO10-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DEVO JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Moerse Boys JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoeven JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Groen Wit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sprundel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Virtus JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SEOLTO JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Baronie JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unitas'30 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 BSC JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oranje Wit JO10-6G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wieldrecht JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RCD JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Klundert JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 EBOH JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST TPO/DHV/VOV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST TPO/DHV/VOV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Noordhoek JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SEOLTO JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ASWH JO10-7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Beek Vooruit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Internos JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
vrijdag 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 30-08-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 06-09-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 13-09-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 20-09-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 27-09-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 04-10-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 11-10-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 18-10-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 25-10-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 01-11-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 08-11-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 15-11-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 22-11-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 29-11-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 06-12-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 13-12-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 20-12-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 27-12-19 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 03-01-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 10-01-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 17-01-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 24-01-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 31-01-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 07-02-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 14-02-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 21-02-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 28-02-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 06-03-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 13-03-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 20-03-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 27-03-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 03-04-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 10-04-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 17-04-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 24-04-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 01-05-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 08-05-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 15-05-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 22-05-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 29-05-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 05-06-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 12-06-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 19-06-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door
vr 26-06-20 18:30 - 19:30 K B3 + B4 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven