B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule

Pupillen - JO10 - Beek Vooruit JO10-2

Teamleden

Spelers
Mauk Bastiaanssen        
Koen Domstorff        
Milan van Dooren        
Boudewijn Eichholtz        
Gijs van Herwijnen        
Robbin van den Heuvel        
Noud van Oorschot        
Djoerie Poppelaars        
 
Overige teamleden
Maikel Kitslaar Leider/Trainer
Maarten Melief Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 10:00 VVR JO10-1 FC Bergen JO10-1
C 23-11-2019 10:00 BSC JO10-2 Beek Vooruit JO10-2
C 23-11-2019 10:30 JEKA JO10-5 Internos JO10-1
C 23-11-2019 11:45 Victoria'03 JO10-1 Roosendaal JO10-2
C 30-11-2019 11:45 Victoria'03 JO10-1 UVV'40, JO10-2G
C 30-11-2019 10:00 BSC JO10-3G Beek Vooruit JO10-2
C 30-11-2019 10:00 VVR JO10-1 JEKA JO10-5
C 30-11-2019 08:45 Roosendaal JO10-2 Internos JO10-1
C 07-12-2019 11:45 JEKA JO10-5 BSC JO10-2
C 07-12-2019 10:00 BSC JO10-3G UVV'40, JO10-2G
C 07-12-2019 09:30 Internos JO10-1 FC Bergen JO10-1
C 07-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 Victoria'03 JO10-1
C 14-12-2019 09:00 UVV'40, JO10-2G Internos JO10-1
C 14-12-2019 10:00 BSC JO10-2 BSC JO10-3G
C 14-12-2019 10:00 VVR JO10-1 Beek Vooruit JO10-2
C 14-12-2019 10:15 FC Bergen JO10-1 Roosendaal JO10-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 UVV'40, JO10-2G 49172
C 09-11-2019 vervallen Roosendaal JO10-2 Beek Vooruit JO10-2 50778
C 02-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-2 FC Bergen JO10-1 49797
C 26-10-2019 vervallen TVC Breda JO10-1 Beek Vooruit JO10-2 49175
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 Internos JO10-1 88811
C 28-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-2 MOC'17 JO10-2 52685
C 21-09-2019 11:45 JEKA JO10-5 Beek Vooruit JO10-2 49457
B 14-09-2019 11:45 JEKA JO10-8 Beek Vooruit JO10-2 12765
B 07-09-2019 vervallen Boeimeer JO10-2 Beek Vooruit JO10-2 12534
B 31-08-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-2 TVC Breda JO10-2 12226
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:45 JEKA JO10-8 Beek Vooruit JO10-2 12765 0-0
B 14-09-2019 09:30 TVC Breda JO10-2 Boeimeer JO10-2 12824 0-0
B 07-09-2019 11:00 TVC Breda JO10-2 JEKA JO10-8 12325 0-0
B 07-09-2019 10:00 Boeimeer JO10-2 Beek Vooruit JO10-2 12534 0-0
B 31-08-2019 10:30 JEKA JO10-8 Boeimeer JO10-2 12099 0-0
B 31-08-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-2 TVC Breda JO10-2 12226 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 10:15 FC Bergen JO10-1 BSC JO10-2 50555 0-0
C 16-11-2019 10:00 BSC JO10-3G Victoria'03 JO10-1 52825 0-0
C 16-11-2019 09:00 Roosendaal JO10-2 VVR JO10-1 49949 0-0
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 UVV'40, JO10-2G 49172 0-0
C 09-11-2019 08:30 UVV'40, JO10-2G JEKA JO10-5 51176 0-0
C 09-11-2019 09:00 Roosendaal JO10-2 Beek Vooruit JO10-2 50778 0-0
C 09-11-2019 10:00 VVR JO10-1 BSC JO10-2 51459 0-0
C 09-11-2019 10:15 FC Bergen JO10-1 BSC JO10-3G 49820 0-0
C 02-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-2 FC Bergen JO10-1 49797 0-0
C 02-11-2019 09:30 Internos JO10-1 VVR JO10-1 88813 0-0
C 02-11-2019 10:00 BSC JO10-3G Roosendaal JO10-2 50279 0-0
C 02-11-2019 11:45 JEKA JO10-5 Victoria'03 JO10-1 51335 0-0
C 26-10-2019 11:30 Victoria'03 JO10-1 VVR JO10-1 49924 0-0
C 26-10-2019 10:15 FC Bergen JO10-1 JEKA JO10-5 51237 0-0
C 26-10-2019 09:30 Internos JO10-1 BSC JO10-3G 88812 0-0
C 26-10-2019 12:00 UVV'40, JO10-2G BSC JO10-2 51931 0-0
C 12-10-2019 10:45 UVV'40, JO10-2G FC Bergen JO10-1 50724 0-0
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-2 Internos JO10-1 88811 0-0
C 05-10-2019 11:45 JEKA JO10-5 Roosendaal JO10-2 49918 0-0
C 05-10-2019 10:00 VVR JO10-1 UVV'40, JO10-2G 49271 0-0
C 05-10-2019 10:00 BSC JO10-3G TVC Breda JO10-1 51326 0-0
C 05-10-2019 10:00 BSC JO10-2 Victoria'03 JO10-1 49830 0-0
C 05-10-2019 08:30 MOC'17 JO10-2 FC Bergen JO10-1 51979 0-0
C 28-09-2019 09:30 Internos JO10-1 BSC JO10-2 88810 0-0
C 28-09-2019 10:15 Roosendaal JO10-2 UVV'40, JO10-2G 51177 0-0
C 28-09-2019 09:30 TVC Breda JO10-1 VVR JO10-1 52048 0-0
C 28-09-2019 10:00 BSC JO10-3G JEKA JO10-5 51460 0-0
C 28-09-2019 10:15 FC Bergen JO10-1 Victoria'03 JO10-1 52729 0-0
C 28-09-2019 09:45 Beek Vooruit JO10-2 MOC'17 JO10-2 52685 0-0
C 21-09-2019 11:00 Victoria'03 JO10-1 Internos JO10-1 88809 0-0
C 21-09-2019 10:00 VVR JO10-1 BSC JO10-3G 52000 0-0
C 21-09-2019 10:00 BSC JO10-2 Roosendaal JO10-2 49912 0-0
C 21-09-2019 11:45 JEKA JO10-5 Beek Vooruit JO10-2 49457 0-0
C 21-09-2019 08:30 MOC'17 JO10-2 TVC Breda JO10-1 51511 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO10-8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 TVC Breda JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BSC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 VVR JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 UVV'40, JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Victoria'03 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 JEKA JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BSC JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Beek Vooruit JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Bergen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roosendaal JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Internos JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-07-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 06-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 13-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 20-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 27-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 03-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 10-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 17-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 24-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 01-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 08-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 15-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 22-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 29-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 05-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 12-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 19-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 26-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 03-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 10-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 17-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 24-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 31-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 07-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 14-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 21-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 28-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 04-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 11-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 18-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 25-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 03-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 10-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 17-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 24-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 31-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 07-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 14-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 21-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 28-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 05-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 12-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 19-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 26-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 02-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 09-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 16-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 23-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 30-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
donderdag 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 08-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 15-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 22-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 29-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 05-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 12-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 19-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 26-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 03-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 10-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 17-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 24-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 31-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 07-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 14-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 21-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 28-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 05-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 12-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 19-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 26-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 02-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 09-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 16-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 23-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 30-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 06-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 13-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 20-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 27-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 05-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 12-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 19-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 26-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 02-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 09-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 16-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 23-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 30-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 07-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 14-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 21-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 28-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 04-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 11-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 18-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 25-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven