B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde

Pupillen - JO10 - Beek Vooruit JO10-1

Teamleden

Spelers
Joek van Dieren Keeper      
Faas van den Boom        
Merlijn de Bruijn        
Robbe Crul        
Thijmen Faes        
Dean Kennis        
Levi van der Linden        
Sep Meulemans        
Julian van Toor        
 
Overige teamleden
Stefan van der Linden Leider/Trainer
David van Toor Leider/Trainer
René Struys Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 23-11-2019 10:15 Roosendaal JO10-1 Beek Vooruit JO10-1 51147 Sportpark Hulsdonk
C 30-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-1 MOC'17 JO10-2 89676 Sportpark De Heikant
C 07-12-2019 09:00 SC Gastel JO10-1 Beek Vooruit JO10-1 51481 Sportpark Blankershove
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 MOC'17 JO10-2 JEKA JO10-2
C 23-11-2019 09:00 SC Gastel JO10-1 MZC'11 JO10-1G
C 23-11-2019 10:15 Roosendaal JO10-1 Beek Vooruit JO10-1
C 30-11-2019 09:30 JEKA JO10-2 SC Gastel JO10-1
C 30-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-1 MOC'17 JO10-2
C 30-11-2019 10:15 Roosendaal JO10-1 MZC'11 JO10-1G
C 07-12-2019 08:30 MOC'17 JO10-2 Roosendaal JO10-1
C 07-12-2019 09:00 SC Gastel JO10-1 Beek Vooruit JO10-1
C 07-12-2019 09:45 MZC'11 JO10-1G JEKA JO10-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 16-11-2019 11:45 JEKA JO10-2 Beek Vooruit JO10-1 49397
C 09-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-1 MZC'11 JO10-1G 51985
C 02-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-1 SC Gastel JO10-1 50717
C 26-10-2019 vervallen MOC'17 JO10-2 Beek Vooruit JO10-1 89671
B 19-10-2019 vervallen MOC'17 JO10-1 Beek Vooruit JO10-1 92847
C 05-10-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-1 Roosendaal JO10-1 50189
C 28-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-1 JEKA JO10-2 49570
C 21-09-2019 vervallen MZC'11 JO10-1G Beek Vooruit JO10-1 49497
B 14-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-1 Groen Wit JO10-1 12967
B 07-09-2019 vervallen Beek Vooruit JO10-1 Boeimeer JO10-1 12475
B 31-08-2019 11:45 JEKA JO10-3 Beek Vooruit JO10-1 12255
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 09:45 MOC'17 JO10-1 Beek Vooruit JO10-1 92847 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 JEKA JO10-3 12812 0-0
B 14-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-1 Groen Wit JO10-1 12967 0-0
B 07-09-2019 08:30 Groen Wit JO10-1 JEKA JO10-3 12649 0-0
B 07-09-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-1 Boeimeer JO10-1 12475 0-0
B 31-08-2019 10:00 Boeimeer JO10-1 Groen Wit JO10-1 12144 0-0
B 31-08-2019 11:45 JEKA JO10-3 Beek Vooruit JO10-1 12255 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 11:45 JEKA JO10-2 Beek Vooruit JO10-1 49397 0-0
C 16-11-2019 09:45 MZC'11 JO10-1G MOC'17 JO10-2 89674 0-0
C 16-11-2019 09:00 SC Gastel JO10-1 Roosendaal JO10-1 51247 0-0
C 09-11-2019 08:30 MOC'17 JO10-2 SC Gastel JO10-1 89673 0-0
C 09-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-1 MZC'11 JO10-1G 51985 0-0
C 09-11-2019 10:15 Roosendaal JO10-1 JEKA JO10-2 52824 0-0
C 02-11-2019 13:00 JEKA JO10-2 MZC'11 JO10-1G 50324 0-0
C 02-11-2019 10:15 Roosendaal JO10-1 MOC'17 JO10-2 89672 0-0
C 02-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO10-1 SC Gastel JO10-1 50717 0-0
C 26-10-2019 10:15 MZC'11 JO10-1G Roosendaal JO10-1 52784 0-0
C 26-10-2019 09:00 SC Gastel JO10-1 JEKA JO10-2 52849 0-0
C 26-10-2019 08:30 MOC'17 JO10-2 Beek Vooruit JO10-1 89671 0-0
C 05-10-2019 09:45 Beek Vooruit JO10-1 Roosendaal JO10-1 50189 0-0
C 05-10-2019 10:00 MZC'11 JO10-1G SC Gastel JO10-1 49243 0-0
C 05-10-2019 10:30 JEKA JO10-2 MOC'17 JO10-2 89670 0-0
C 28-09-2019 08:30 MOC'17 JO10-2 MZC'11 JO10-1G 89669 0-0
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO10-1 JEKA JO10-2 49570 0-0
C 28-09-2019 10:15 Roosendaal JO10-1 SC Gastel JO10-1 49402 0-0
C 21-09-2019 09:00 SC Gastel JO10-1 MOC'17 JO10-2 89668 0-0
C 21-09-2019 11:45 JEKA JO10-2 Roosendaal JO10-1 52421 0-0
C 21-09-2019 10:30 MZC'11 JO10-1G Beek Vooruit JO10-1 49497 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 JEKA JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beek Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Groen Wit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MZC'11 JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Gastel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOC'17 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Beek Vooruit JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-07-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 06-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 13-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 20-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 27-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 03-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 10-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 17-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 24-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 01-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 08-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 15-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 22-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 29-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 05-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 12-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 19-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 26-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 03-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 10-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 17-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 24-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 31-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 07-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 14-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 21-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 28-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 04-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 11-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 18-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 25-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 03-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 10-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 17-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 24-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 31-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 07-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 14-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 21-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 28-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 05-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 12-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 19-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 26-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 02-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 09-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 16-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 23-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
di 30-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
donderdag 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 08-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 15-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 22-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 29-08-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 05-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 12-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 19-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 26-09-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 03-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 10-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 17-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 24-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 31-10-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 07-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 14-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 21-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 28-11-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 05-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 12-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 19-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 26-12-19 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 02-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 09-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 16-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 23-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 30-01-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 06-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 13-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 20-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 27-02-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 05-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 12-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 19-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 26-03-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 02-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 09-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 16-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 23-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 30-04-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 07-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 14-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 21-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 28-05-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 04-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 11-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 18-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door
do 25-06-20 17:45 - 18:45 K A3 + A4 11 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven