0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-5

Teamleden

Spelers
Mees van Haperen        
Jelle Huijbregts        
Stijn Leijten        
Rafa Mosqueira        
Pleun Reichardt        
Daan Sarneel        
Luna An Schets        
Duncan van der Veen        
Bram van der Westen        
Roan de Wit        
 
Overige teamleden
Ferdy Huijbregts Leider/Trainer
Jeroen van der Veen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 10:00 SC 't Zand JO11-5 Baronie JO11-5
C 29-02-2020 11:00 Advendo JO11-1 Neerlandia'31 JO11-2
C 07-03-2020 12:00 PCP JO11-1 TSC JO11-3
C 07-03-2020 11:00 Gesta JO11-1G Groen Wit JO11-4
C 07-03-2020 11:00 Advendo JO11-1 UVV'40 JO11-2
C 07-03-2020 10:00 SC 't Zand JO11-5 Neerlandia'31 JO11-2
C 07-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO11-5 Baronie JO11-5
C 07-03-2020 08:30 JEKA JO11-8G Rijen JO11-4
C 14-03-2020 11:45 UVV'40 JO11-2 TSC JO11-3
C 14-03-2020 10:00 Groen Wit JO11-4 Advendo JO11-1
C 14-03-2020 10:00 Baronie JO11-5 Gesta JO11-1G
C 14-03-2020 09:45 Rijen JO11-4 SC 't Zand JO11-5
C 14-03-2020 09:00 Neerlandia'31 JO11-2 PCP JO11-1
C 14-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO11-5 JEKA JO11-8G
C 21-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO11-5 UVV'40 JO11-2
C 21-03-2020 08:30 JEKA JO11-8G Gesta JO11-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 11:00 UVV'40 JO11-2 PCP JO11-1 120644 5-4
C 15-02-2020 13:00 Baronie JO11-5 JEKA JO11-8G 124110 0-14
C 15-02-2020 08:30 TSC JO11-3 Advendo JO11-1 121291 1-6
C 15-02-2020 08:30 Groen Wit JO11-4 SC 't Zand JO11-5 119290 6-2
C 15-02-2020 09:45 Rijen JO11-4 Beek Vooruit JO11-5 120585 11-1
C 15-02-2020 11:00 Neerlandia'31 JO11-2 Gesta JO11-1G 125306 7-3
C 08-02-2020 08:30 Gesta JO11-1G PCP JO11-1 122468 2-13
C 08-02-2020 09:45 Rijen JO11-4 Groen Wit JO11-4 122057 1-7
C 08-02-2020 08:30 JEKA JO11-8G TSC JO11-3 119400 5-1
C 01-02-2020 08:30 TSC JO11-3 SC 't Zand JO11-5 123486 4-4
C 01-02-2020 08:30 UVV'40 JO11-2 Gesta JO11-1G 122282 4-2
C 01-02-2020 08:30 Baronie JO11-5 Rijen JO11-4 119706 3-7
C 01-02-2020 08:30 Groen Wit JO11-4 Beek Vooruit JO11-5 124938 7-1
C 01-02-2020 09:00 Neerlandia'31 JO11-2 JEKA JO11-8G 119615 2-6
C 01-02-2020 12:00 PCP JO11-1 Advendo JO11-1 119640 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO11-8G 3 3 0 0 9 25 3 22 0
2 Groen Wit JO11-4 3 3 0 0 9 20 4 16 0
3 Advendo JO11-1 2 2 0 0 6 9 3 6 0
4 UVV'40 JO11-2 2 2 0 0 6 9 6 3 0
5 Rijen JO11-4 3 2 0 1 6 19 11 8 0
6 Neerlandia'31 JO11-2 2 1 0 1 3 9 9 0 0
7 PCP JO11-1 3 1 0 2 3 19 10 9 0
8 SC 't Zand JO11-5 2 0 1 1 1 6 10 -4 0
9 TSC JO11-3 3 0 1 2 1 6 15 -9 0
10 Beek Vooruit JO11-5 2 0 0 2 0 2 18 -16 0
11 Baronie JO11-5 2 0 0 2 0 3 21 -18 0
12 Gesta JO11-1G 3 0 0 3 0 7 24 -17 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 29-08-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 05-09-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 12-09-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 19-09-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 26-09-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 03-10-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 10-10-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 17-10-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 24-10-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 31-10-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 07-11-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 14-11-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 21-11-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 28-11-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 05-12-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 12-12-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 19-12-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 26-12-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 02-01-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 09-01-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 16-01-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 23-01-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 30-01-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 06-02-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 13-02-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 20-02-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 27-02-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 05-03-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 12-03-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 19-03-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 26-03-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 02-04-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 09-04-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 16-04-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 23-04-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 30-04-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 07-05-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 14-05-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 21-05-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 28-05-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 04-06-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 11-06-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 18-06-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 25-06-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven