Onder 11 beker poule

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-4

Teamleden

Spelers
Mees van Haperen        
Jelle Huijbregts        
Stijn Leijten        
Rafa Mosqueira        
Pleun Reichardt        
Daan Sarneel        
Luna An Schets        
Duncan van der Veen        
Daimy van Vugt        
Bram van der Westen        
Roan de Wit        
 
Overige teamleden
Ferdy Huijbregts Leider/Trainer
Jeroen van der Veen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 TVC Breda JO11-2
C 16-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 DSE JO11-3
C 16-11-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 Baronie JO11-6
C 16-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Roosendaal JO11-5
C 16-11-2019 11:00 Advendo JO11-1 JEKA JO11-8G
C 16-11-2019 11:45 Unitas'30 JO11-10 UVV'40 JO11-3
C 23-11-2019 12:30 Baronie JO11-6 Beek Vooruit JO11-4
C 23-11-2019 11:30 DSE JO11-3 Advendo JO11-1
C 23-11-2019 12:15 UVV'40 JO11-3 Bavel JO11-4
C 23-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Unitas'30 JO11-10
C 23-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Groen Wit JO11-4
C 23-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G DIA JO11-3
C 30-11-2019 12:30 Advendo JO11-1 Unitas'30 JO11-10
C 30-11-2019 11:30 DSE JO11-3 Baronie JO11-6
C 30-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Beek Vooruit JO11-4
C 30-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 UVV'40 JO11-3
C 30-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 Groen Wit JO11-4
C 30-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G TVC Breda JO11-2
C 07-12-2019 11:00 UVV'40 JO11-3 JEKA JO11-8G
C 07-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Roosendaal JO11-5
C 07-12-2019 08:30 Bavel JO11-4 Baronie JO11-6
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 DSE JO11-3
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 DIA JO11-3
C 07-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Advendo JO11-1
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO11-8G Groen Wit JO11-4
C 14-12-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Bavel JO11-4
C 14-12-2019 09:00 DIA JO11-3 Advendo JO11-1
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 UVV'40 JO11-3
C 14-12-2019 11:30 DSE JO11-3 Beek Vooruit JO11-4
C 14-12-2019 11:45 Baronie JO11-6 Unitas'30 JO11-10

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Groen Wit JO11-4 11698 1-9
B 14-09-2019 11:45 Unitas'30 JO11-9 DSE JO11-2 11871 0-16
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 Beek Vooruit JO11-4 11326 3-4
B 07-09-2019 09:00 DSE JO11-2 Groen Wit JO11-4 11506 4-3
B 31-08-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 DSE JO11-2 10969 1-11
B 31-08-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 Unitas'30 JO11-9 11254 7-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 13:00 Baronie JO11-6 TVC Breda JO11-2 48658 0-11
C 09-11-2019 12:30 Advendo JO11-1 Groen Wit JO11-4 45443 2-1
C 09-11-2019 11:30 DSE JO11-3 UVV'40 JO11-3 45292 22-1
C 09-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Bavel JO11-4 48574 2-2
C 09-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G Roosendaal JO11-5 46620 12-4
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 46952 3-2
C 02-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 Advendo JO11-1 47734 0-0
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 DIA JO11-3 46035 7-2
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 JEKA JO11-8G 48602 1-4
C 02-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Beek Vooruit JO11-4 48681 5-1
C 02-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 DSE JO11-3 47438 4-4
C 02-11-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 Baronie JO11-6 47874 0-0
C 26-10-2019 12:30 Advendo JO11-1 UVV'40 JO11-3 48636 8-0
C 26-10-2019 11:30 DSE JO11-3 JEKA JO11-8G 45701 4-3
C 26-10-2019 10:00 Baronie JO11-6 Roosendaal JO11-5 48904 1-2
C 26-10-2019 09:00 DIA JO11-3 TVC Breda JO11-2 46758 1-8
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Bavel JO11-4 47482 1-3
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Groen Wit JO11-4 47264 1-7
C 05-10-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 DIA JO11-3 48233 2-2
C 05-10-2019 10:00 Bavel JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 45601 0-1
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Advendo JO11-1 46152 3-1
C 05-10-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 DSE JO11-3 47960 0-11
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 45956 10-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO11-8G Baronie JO11-6 46117 0-0
C 28-09-2019 12:45 Bavel JO11-4 TVC Breda JO11-2 45877 0-14
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 JEKA JO11-8G 48654 0-14
C 28-09-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 UVV'40 JO11-3 46206 11-1
C 28-09-2019 09:00 DIA JO11-3 DSE JO11-3 47199 1-8
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Roosendaal JO11-5 45640 1-4
C 28-09-2019 12:30 Advendo JO11-1 Baronie JO11-6 47650 7-2
C 21-09-2019 10:00 Baronie JO11-6 DIA JO11-3 46308 2-1
C 21-09-2019 11:30 DSE JO11-3 Unitas'30 JO11-10 48372 13-0
C 21-09-2019 08:30 JEKA JO11-8G Bavel JO11-4 48042 13-3
C 21-09-2019 10:30 UVV'40 JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 45079 4-1
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Groen Wit JO11-4 46181 10-2
C 21-09-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Advendo JO11-1 47705 1-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO11-2 3 3 0 0 9 31 4 27 0
2 Groen Wit JO11-4 3 2 0 1 6 19 8 11 0
3 Beek Vooruit JO11-4 3 1 0 2 3 6 23 -17 0
4 Unitas'30 JO11-9 3 0 0 3 0 6 27 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO11-3 6 5 1 0 16 62 9 53 0
2 TVC Breda JO11-2 6 5 1 0 16 50 8 42 0
3 JEKA JO11-8G 6 5 0 1 15 57 12 45 0
4 Groen Wit JO11-4 5 4 0 1 12 37 14 23 0
5 Advendo JO11-1 4 3 0 1 9 27 6 21 0
6 Roosendaal JO11-5 6 3 0 3 9 16 37 -21 0
7 Beek Vooruit JO11-4 6 2 0 4 6 7 32 -25 0
8 Bavel JO11-4 5 1 1 3 4 8 31 -23 0
9 UVV'40 JO11-3 5 1 1 3 4 8 44 -36 0
10 Baronie JO11-6 5 1 0 4 3 5 32 -27 0
11 DIA JO11-3 6 0 2 4 2 9 29 -20 0
12 Unitas'30 JO11-10 6 0 0 6 0 5 37 -32 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 29-08-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 05-09-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 12-09-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 19-09-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 26-09-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 03-10-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 10-10-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 17-10-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 24-10-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 31-10-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 07-11-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 14-11-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 21-11-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 28-11-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 05-12-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 12-12-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 19-12-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 26-12-19 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 02-01-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 09-01-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 16-01-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 23-01-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 30-01-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 06-02-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 13-02-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 20-02-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 27-02-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 05-03-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 12-03-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 19-03-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 26-03-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 02-04-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 09-04-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 16-04-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 23-04-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 30-04-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 07-05-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 14-05-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 21-05-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 28-05-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 04-06-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 11-06-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 18-06-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
do 25-06-20 17:00 - 18:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven