0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-4

Teamleden

Spelers
Noud de Raaff Keeper      
Freek Aarts        
Guus Hamers        
Stan Kavelaars        
Sem Labee        
Stan Nagtzaam        
Sem Noordman        
Luuk Poppelaars        
Geert de Rooij        
Elias van Turenhout        
 
Overige teamleden
Rens Kavelaars Leider/Trainer
Joost de Rooij Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 11:30 ASWH JO11-3 Unitas'30 JO11-4
C 04-04-2020 08:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-4
C 04-04-2020 08:30 TSC JO11-4 Baronie JO11-7
C 04-04-2020 08:30 JEKA JO11-7G MOC'17 JO11-3
C 04-04-2020 08:45 RFC JO11-3 Internos JO11-2
C 04-04-2020 10:00 VVR JO11-2 Sprundel JO11-1
C 11-04-2020 08:45 RFC JO11-3 Beek Vooruit JO11-4
C 18-04-2020 08:30 Unitas'30 JO11-4 Boeimeer JO11-3
C 18-04-2020 10:00 Internos JO11-2 TSC JO11-4
C 18-04-2020 10:00 VVR JO11-2 RFC JO11-3
C 18-04-2020 10:15 Beek Vooruit JO11-4 MOC'17 JO11-3
C 18-04-2020 10:30 ASWH JO11-3 JEKA JO11-7G
C 18-04-2020 11:15 Sprundel JO11-1 Baronie JO11-7

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 28-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO11-4 TSC JO11-4 121943
C 21-03-2020 09:00 Beek Vooruit JO11-4 Sprundel JO11-1 119439
C 14-03-2020 10:00 Internos JO11-2 Beek Vooruit JO11-4 119672
C 07-03-2020 10:00 Unitas'30 JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 P. (Pim) van Polanen 121979 4 - 1
C 01-02-2020 08:30 Beek Vooruit JO11-4 VVR JO11-2 T. (Tijn) Donkers 125183 3 - 2
C 07-12-2019 08:30 Oosterhout JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 47776 1 - 2
C 30-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 TSC JO11-3 K. (Koen) Zuidema 46686 2 - 1
C 23-11-2019 12:30 Baronie JO11-7 Beek Vooruit JO11-4 R. (Rob) van Kruijsdijk 46754 0 - 1
C 16-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-4 SCO JO11-2 T.A.H. (Thijs) Wirken 45700 8 - 0
C 09-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-4 Terheijden JO11-2 D.S (Douwe) Berghuis 47363 0 - 6
C 02-11-2019 09:45 Rijen JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 T. (Thomas) van Mildert 46054 2 - 1
C 26-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-8 R.P.A.M. (Rens) Kavelaars 45306 4 - 4
C 05-10-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 S. (Sem) de Vos 48333 1 - 2
C 28-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-4 JEKA JO11-7G R.P.A.M. (Rens) Kavelaars 48076 3 - 3
C 21-09-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 D.G. (Dimitrie) van Turnhout 46131 1 - 4
B 14-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 T. (Tom) Spelt 11920 6 - 6
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 TVC Breda JO11-2 R.P.A.M. (Rens) Kavelaars 11521 2 - 16
B 31-08-2019 11:00 Unitas'30 JO11-8 Beek Vooruit JO11-4 10952 7 - 5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 28-03-2020 11:30 Baronie JO11-7 Boeimeer JO11-3 122289 0-0
C 28-03-2020 11:15 Sprundel JO11-1 RFC JO11-3 124437 0-0
C 28-03-2020 10:00 Internos JO11-2 VVR JO11-2 121561 0-0
C 28-03-2020 09:45 MOC'17 JO11-3 ASWH JO11-3 121603 0-0
C 28-03-2020 08:30 Unitas'30 JO11-4 JEKA JO11-7G 121582 0-0
C 28-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO11-4 TSC JO11-4 121943 0-0
C 21-03-2020 08:30 Boeimeer JO11-3 ASWH JO11-3 120435 0-0
C 21-03-2020 09:00 Beek Vooruit JO11-4 Sprundel JO11-1 119439 0-0
C 21-03-2020 09:45 MOC'17 JO11-3 RFC JO11-3 121821 0-0
C 21-03-2020 10:00 Internos JO11-2 Baronie JO11-7 124112 0-0
C 14-03-2020 08:30 JEKA JO11-7G Sprundel JO11-1 122880 0-0
C 14-03-2020 08:30 TSC JO11-4 VVR JO11-2 124690 0-0
C 14-03-2020 08:30 Boeimeer JO11-3 RFC JO11-3 122309 0-0
C 14-03-2020 09:45 MOC'17 JO11-3 Unitas'30 JO11-4 125180 0-0
C 14-03-2020 10:00 Internos JO11-2 Beek Vooruit JO11-4 119672 0-0
C 14-03-2020 11:30 ASWH JO11-3 Baronie JO11-7 120441 0-0
C 07-03-2020 10:00 Unitas'30 JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 121979 4-1
C 07-03-2020 11:15 Sprundel JO11-1 Internos JO11-2 121895 4-3
C 07-03-2020 10:00 VVR JO11-2 MOC'17 JO11-3 123118 8-1
C 07-03-2020 08:45 RFC JO11-3 TSC JO11-4 123543 1-5
C 07-03-2020 08:30 Baronie JO11-7 JEKA JO11-7G 121716 4-1
C 15-02-2020 09:45 MOC'17 JO11-3 Baronie JO11-7 124809 7-2
C 15-02-2020 10:00 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-4 123248 6-7
C 15-02-2020 10:00 JEKA JO11-7G VVR JO11-2 119564 6-2
C 15-02-2020 08:30 TSC JO11-4 Boeimeer JO11-3 122066 4-6
C 15-02-2020 11:00 ASWH JO11-3 RFC JO11-3 119222 6-2
C 08-02-2020 10:00 VVR JO11-2 ASWH JO11-3 121157 3-5
C 08-02-2020 08:30 Boeimeer JO11-3 Internos JO11-2 122892 3-2
C 08-02-2020 08:30 TSC JO11-4 JEKA JO11-7G 119316 3-3
C 08-02-2020 08:30 Baronie JO11-7 Unitas'30 JO11-4 124517 0-8
C 08-02-2020 11:15 Sprundel JO11-1 MOC'17 JO11-3 122743 4-1
C 01-02-2020 08:30 JEKA JO11-7G Boeimeer JO11-3 121888 2-4
C 01-02-2020 10:30 ASWH JO11-3 TSC JO11-4 120572 2-2
C 01-02-2020 12:15 Unitas'30 JO11-4 Sprundel JO11-1 119873 5-0
C 01-02-2020 08:30 Beek Vooruit JO11-4 VVR JO11-2 125183 3-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Groen Wit JO11-4 11698 1-9
B 14-09-2019 11:45 Unitas'30 JO11-9 DSE JO11-2 11871 0-16
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 Beek Vooruit JO11-4 11326 3-4
B 07-09-2019 09:00 DSE JO11-2 Groen Wit JO11-4 11506 4-3
B 31-08-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 DSE JO11-2 10969 1-11
B 31-08-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 Unitas'30 JO11-9 11254 7-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 10:00 DIA JO11-3 Advendo JO11-1 48652 1-11
C 11-01-2020 09:30 UVV'40 JO11-3 Baronie JO11-6 47874 10-5
C 14-12-2019 11:45 Baronie JO11-6 Unitas'30 JO11-10 47500 0-0
C 14-12-2019 11:30 DSE JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 48400 0-0
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 UVV'40 JO11-3 48836 20-0
C 14-12-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Bavel JO11-4 48208 5-2
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO11-8G Groen Wit JO11-4 46017 0-0
C 07-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Advendo JO11-1 47220 0-0
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 DIA JO11-3 47654 2-0
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 DSE JO11-3 48397 3-8
C 07-12-2019 08:30 Bavel JO11-4 Baronie JO11-6 45300 2-1
C 07-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Roosendaal JO11-5 47739 3-0
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 JEKA JO11-8G 47858 2-12
C 30-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G TVC Breda JO11-2 45189 1-7
C 30-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 Groen Wit JO11-4 48109 2-9
C 30-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 UVV'40 JO11-3 48419 4-3
C 30-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 48744 2-2
C 30-11-2019 11:30 DSE JO11-3 Baronie JO11-6 45097 13-0
C 30-11-2019 12:30 Advendo JO11-1 Unitas'30 JO11-10 45567 2-0
C 23-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G DIA JO11-3 45929 6-1
C 23-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Groen Wit JO11-4 46693 2-8
C 23-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Unitas'30 JO11-10 48536 13-0
C 23-11-2019 12:15 UVV'40 JO11-3 Bavel JO11-4 45882 3-2
C 23-11-2019 12:00 DSE JO11-3 Advendo JO11-1 45361 3-4
C 23-11-2019 12:30 Baronie JO11-6 Beek Vooruit JO11-4 47359 4-5
C 16-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 TVC Breda JO11-2 48207 0-15
C 16-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 DSE JO11-3 46057 0-10
C 16-11-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 Baronie JO11-6 46059 9-1
C 16-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Roosendaal JO11-5 46967 2-4
C 16-11-2019 11:45 Unitas'30 JO11-10 UVV'40 JO11-3 47437 2-2
C 16-11-2019 11:00 Advendo JO11-1 JEKA JO11-8G 47530 2-2
C 09-11-2019 13:00 Baronie JO11-6 TVC Breda JO11-2 48658 0-11
C 09-11-2019 12:30 Advendo JO11-1 Groen Wit JO11-4 45443 2-1
C 09-11-2019 11:30 DSE JO11-3 UVV'40 JO11-3 45292 22-1
C 09-11-2019 09:00 DIA JO11-3 Bavel JO11-4 48574 2-2
C 09-11-2019 08:30 JEKA JO11-8G Roosendaal JO11-5 46620 12-4
C 09-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 46952 3-2
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 DIA JO11-3 46035 7-2
C 02-11-2019 08:30 Bavel JO11-4 Advendo JO11-1 47734 0-0
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 JEKA JO11-8G 48602 1-4
C 02-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Beek Vooruit JO11-4 48681 5-1
C 02-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 DSE JO11-3 47438 4-4
C 26-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 Groen Wit JO11-4 47264 1-7
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Bavel JO11-4 47482 1-3
C 26-10-2019 09:00 DIA JO11-3 TVC Breda JO11-2 46758 1-8
C 26-10-2019 10:00 Baronie JO11-6 Roosendaal JO11-5 48904 1-2
C 26-10-2019 11:30 DSE JO11-3 JEKA JO11-8G 45701 4-3
C 26-10-2019 12:30 Advendo JO11-1 UVV'40 JO11-3 48636 8-0
C 05-10-2019 08:30 JEKA JO11-8G Baronie JO11-6 46117 0-0
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 Unitas'30 JO11-10 45956 10-0
C 05-10-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 DSE JO11-3 47960 0-11
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Advendo JO11-1 46152 3-1
C 05-10-2019 10:00 Bavel JO11-4 Beek Vooruit JO11-4 45601 0-1
C 05-10-2019 10:45 UVV'40 JO11-3 DIA JO11-3 48233 2-2
C 28-09-2019 12:30 Advendo JO11-1 Baronie JO11-6 47650 7-2
C 28-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-4 JEKA JO11-8G 48654 0-14
C 28-09-2019 12:45 Bavel JO11-4 TVC Breda JO11-2 45877 0-14
C 28-09-2019 08:30 Groen Wit JO11-4 UVV'40 JO11-3 46206 11-1
C 28-09-2019 09:00 DIA JO11-3 DSE JO11-3 47199 1-8
C 28-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Roosendaal JO11-5 45640 1-4
C 21-09-2019 08:45 Roosendaal JO11-5 Advendo JO11-1 47705 1-11
C 21-09-2019 11:30 DSE JO11-3 Unitas'30 JO11-10 48372 13-0
C 21-09-2019 08:30 JEKA JO11-8G Bavel JO11-4 48042 13-3
C 21-09-2019 10:30 UVV'40 JO11-3 Beek Vooruit JO11-4 45079 4-1
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Groen Wit JO11-4 46181 10-2
C 21-09-2019 10:00 Baronie JO11-6 DIA JO11-3 46308 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO11-4 4 4 0 0 12 24 7 17 0
2 Boeimeer JO11-3 3 3 0 0 9 13 8 5 0
3 ASWH JO11-3 3 2 1 0 7 13 7 6 0
4 Sprundel JO11-1 3 2 0 1 6 8 9 -1 0
5 TSC JO11-4 4 1 2 1 5 14 12 2 0
6 JEKA JO11-7G 4 1 1 2 4 12 13 -1 0
7 Beek Vooruit JO11-4 2 1 0 1 3 4 6 -2 0
8 MOC'17 JO11-3 3 1 0 2 3 9 14 -5 0
9 Baronie JO11-7 3 1 0 2 3 6 16 -10 0
10 VVR JO11-2 4 1 0 3 3 15 15 0 0
11 RFC JO11-3 2 0 0 2 0 3 11 -8 0
12 Internos JO11-2 3 0 0 3 0 11 14 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO11-2 3 3 0 0 9 31 4 27 0
2 Groen Wit JO11-4 3 2 0 1 6 19 8 11 0
3 Beek Vooruit JO11-4 3 1 0 2 3 6 23 -17 0
4 Unitas'30 JO11-9 3 0 0 3 0 6 27 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-2 11 10 1 0 31 108 9 99 0
2 DSE JO11-3 10 8 1 1 25 96 16 80 0
3 JEKA JO11-8G 10 7 1 2 22 78 24 54 0
4 Groen Wit JO11-4 9 7 0 2 21 66 27 39 0
5 Advendo JO11-1 8 6 1 1 19 46 12 34 0
6 Roosendaal JO11-5 11 6 0 5 18 31 55 -24 0
7 UVV'40 JO11-3 11 3 2 6 11 28 89 -61 0
8 Beek Vooruit JO11-4 9 3 1 5 10 14 53 -39 0
9 Bavel JO11-4 10 2 1 7 7 16 59 -43 0
10 Unitas'30 JO11-10 10 1 1 8 4 9 54 -45 0
11 Baronie JO11-6 10 1 0 9 3 16 71 -55 0
12 DIA JO11-3 11 0 3 8 3 15 54 -39 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-08-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 29-08-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 05-09-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 12-09-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 19-09-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 26-09-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 03-10-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 10-10-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 17-10-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 24-10-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 31-10-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 07-11-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 14-11-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 21-11-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 28-11-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 05-12-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 12-12-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 19-12-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 26-12-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 02-01-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 09-01-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 16-01-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 23-01-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 30-01-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 06-02-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 13-02-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 20-02-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 27-02-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 05-03-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 12-03-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 19-03-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 26-03-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 02-04-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 09-04-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 16-04-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 23-04-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 30-04-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 07-05-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 14-05-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 21-05-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 28-05-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 04-06-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 11-06-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 18-06-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 25-06-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven