Onder 11 beker poule

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-3

Teamleden

Spelers
Noud de Raaff Keeper      
Freek Aarts        
Guus Hamers        
Stan Kavelaars        
Sem Labee        
Stan Nagtzaam        
Sem Noordman        
Luuk Poppelaars        
Geert de Rooij        
Elias van Turenhout        
 
Overige teamleden
Rens Kavelaars Leider/Trainer
Joost de Rooij Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 08:30 TSC JO11-3 Unitas'30 JO11-8
C 16-11-2019 09:00 Terheijden JO11-2 JEKA JO11-7G
C 16-11-2019 09:15 Oosterhout JO11-3 Boeimeer JO11-3
C 16-11-2019 09:45 Rijen JO11-4 Madese Boys JO11-3
C 16-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-3 SCO JO11-2
C 16-11-2019 12:15 Baronie JO11-5 Baronie JO11-7
C 23-11-2019 12:30 Baronie JO11-7 Beek Vooruit JO11-3
C 23-11-2019 11:30 JEKA JO11-7G Baronie JO11-5
C 23-11-2019 11:00 SCO JO11-2 Rijen JO11-4
C 23-11-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 TSC JO11-3
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 Oosterhout JO11-3
C 23-11-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Terheijden JO11-2
C 30-11-2019 13:15 Baronie JO11-7 Unitas'30 JO11-8
C 30-11-2019 09:15 SCO JO11-2 Boeimeer JO11-3
C 30-11-2019 09:00 Terheijden JO11-2 Rijen JO11-4
C 30-11-2019 08:30 Baronie JO11-5 Oosterhout JO11-3
C 30-11-2019 08:30 JEKA JO11-7G Madese Boys JO11-3
C 30-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 TSC JO11-3
C 07-12-2019 09:45 Rijen JO11-4 JEKA JO11-7G
C 07-12-2019 09:00 Terheijden JO11-2 Madese Boys JO11-3
C 07-12-2019 08:30 TSC JO11-3 Baronie JO11-5
C 07-12-2019 08:30 Oosterhout JO11-3 Beek Vooruit JO11-3
C 07-12-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Baronie JO11-7
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 SCO JO11-2
C 14-12-2019 08:30 SCO JO11-2 Terheijden JO11-2
C 14-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Baronie JO11-5
C 14-12-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Oosterhout JO11-3
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO11-8 Boeimeer JO11-3
C 14-12-2019 10:00 JEKA JO11-7G TSC JO11-3
C 14-12-2019 13:00 Baronie JO11-7 Rijen JO11-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 11920 6-6
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 TVC Breda JO11-2 11681 2-7
B 07-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Unitas'30 JO11-8 11379 6-6
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 TVC Breda JO11-2 11521 2-16
B 31-08-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Boeimeer JO11-3 11141 22-0
B 31-08-2019 11:00 Unitas'30 JO11-8 Beek Vooruit JO11-3 10952 7-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 14:30 Baronie JO11-5 Rijen JO11-4 93287 3-4
C 09-11-2019 11:30 Baronie JO11-7 SCO JO11-2 46933 5-2
C 09-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-3 Terheijden JO11-2 47363 0-6
C 09-11-2019 10:00 JEKA JO11-7G Boeimeer JO11-3 45251 0-6
C 09-11-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Unitas'30 JO11-8 47393 8-4
C 09-11-2019 08:30 TSC JO11-3 Oosterhout JO11-3 46844 18-4
C 02-11-2019 08:30 SCO JO11-2 TSC JO11-3 47851 1-13
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 JEKA JO11-7G 48685 7-2
C 02-11-2019 10:00 Boeimeer JO11-3 Madese Boys JO11-3 45061 6-4
C 02-11-2019 08:45 Terheijden JO11-2 Baronie JO11-5 93286 7-4
C 02-11-2019 09:15 Oosterhout JO11-3 Baronie JO11-7 45092 0-0
C 02-11-2019 09:45 Rijen JO11-4 Beek Vooruit JO11-3 46054 2-1
C 26-10-2019 08:30 TSC JO11-3 Rijen JO11-4 45090 5-5
C 26-10-2019 09:15 Oosterhout JO11-3 Terheijden JO11-2 48587 2-10
C 26-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-3 Unitas'30 JO11-8 45306 4-4
C 26-10-2019 14:30 Baronie JO11-5 Boeimeer JO11-3 93285 5-3
C 26-10-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 SCO JO11-2 48839 13-0
C 26-10-2019 08:30 JEKA JO11-7G Baronie JO11-7 49108 5-2
C 19-10-2019 11:00 SCO JO11-2 Baronie JO11-5 93282 2-14
C 19-10-2019 09:45 Rijen JO11-4 Boeimeer JO11-3 93685 0-0
C 12-10-2019 10:15 Baronie JO11-5 Madese Boys JO11-3 93283 19-0
C 12-10-2019 09:45 Rijen JO11-4 Boeimeer JO11-3 47963 0-0
C 05-10-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 48333 1-2
C 05-10-2019 08:30 SCO JO11-2 JEKA JO11-7G 47953 4-7
C 05-10-2019 14:30 Baronie JO11-7 Madese Boys JO11-3 46631 7-5
C 05-10-2019 09:00 Terheijden JO11-2 TSC JO11-3 45617 3-2
C 05-10-2019 10:00 Unitas'30 JO11-8 Baronie JO11-5 93284 0-0
C 05-10-2019 10:00 Unitas'30 JO11-8 Dongen JO11-4 48091 0-0
C 05-10-2019 09:45 Rijen JO11-4 Oosterhout JO11-3 45835 9-4
C 28-09-2019 08:30 TSC JO11-3 Baronie JO11-7 45993 9-3
C 28-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-3 JEKA JO11-7G 48076 3-3
C 28-09-2019 09:00 Terheijden JO11-2 Unitas'30 JO11-8 46442 9-1
C 28-09-2019 09:30 Oosterhout JO11-3 SCO JO11-2 48158 18-0
C 28-09-2019 09:00 Dongen JO11-4 Madese Boys JO11-3 48575 0-0
C 21-09-2019 11:30 Baronie JO11-7 Terheijden JO11-2 46540 3-6
C 21-09-2019 10:00 JEKA JO11-7G Oosterhout JO11-3 47752 11-4
C 21-09-2019 10:30 Unitas'30 JO11-8 Rijen JO11-4 48411 1-13
C 21-09-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 46131 1-4
C 21-09-2019 08:30 SCO JO11-2 Dongen JO11-4 48275 0-0
C 21-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 TSC JO11-3 46162 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-2 3 3 0 0 9 45 4 41 0
2 Unitas'30 JO11-8 3 1 1 1 4 15 18 -3 0
3 Boeimeer JO11-3 3 0 2 1 2 12 34 -22 0
4 Beek Vooruit JO11-3 3 0 1 2 1 13 29 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden JO11-2 6 6 0 0 18 41 12 29 0
2 Rijen JO11-4 5 4 1 0 13 33 14 19 0
3 TSC JO11-3 6 4 1 1 13 51 17 34 0
4 JEKA JO11-7G 6 3 1 2 10 28 26 2 0
5 Baronie JO11-5 5 3 0 2 9 45 16 29 0
6 Beek Vooruit JO11-3 6 2 2 2 8 14 17 -3 0
7 Boeimeer JO11-3 5 2 0 3 6 17 15 2 0
8 Baronie JO11-7 5 2 0 3 6 20 27 -7 0
9 Madese Boys JO11-3 6 2 0 4 6 31 40 -9 0
10 Unitas'30 JO11-8 5 1 1 3 4 17 36 -19 0
11 Oosterhout JO11-3 5 1 0 4 3 32 48 -16 0
12 SCO JO11-2 6 0 0 6 0 9 70 -61 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 22-08-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 29-08-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 05-09-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 12-09-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 19-09-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 26-09-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 03-10-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 10-10-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 17-10-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 24-10-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 31-10-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 07-11-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 14-11-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 21-11-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 28-11-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 05-12-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 12-12-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 19-12-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 26-12-19 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 02-01-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 09-01-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 16-01-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 23-01-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 30-01-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 06-02-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 13-02-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 20-02-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 27-02-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 05-03-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 12-03-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 19-03-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 26-03-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 02-04-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 09-04-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 16-04-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 23-04-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 30-04-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 07-05-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 14-05-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 21-05-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 28-05-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 04-06-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 11-06-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 18-06-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
do 25-06-20 16:45 - 17:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven