0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-3

Teamleden

Spelers
Gijs Smits Keeper      
Gijs van Beek        
Bram van Hoek        
Jari Keuvelaar        
Joppe Kop        
Tim Leijten        
Willem Losecaat van Nouhuijs        
Jannik Martens        
Silas van Meer        
Boy van der Woude        
 
Overige teamleden
Hans Smits Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 09:30 Beek Vooruit JO11-3 Madese Boys JO11-2
C 07-03-2020 11:30 Drechtstreek JO11-3 IFC JO11-2
C 07-03-2020 10:00 Sliedrecht JO11-4 Ameide JO11-1G
C 07-03-2020 08:30 VVGZ JO11-2 Madese Boys JO11-2
C 07-03-2020 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Hardinxveld JO11-3
C 07-03-2020 08:30 Heerjansdam JO11-2 Groote Lindt JO11-1
C 07-03-2020 08:30 Wieldrecht JO11-1 RCD JO11-2G
C 14-03-2020 10:15 IFC JO11-2 Ameide JO11-1G
C 14-03-2020 10:00 Groote Lindt JO11-1 Drechtstreek JO11-3
C 14-03-2020 09:00 Madese Boys JO11-2 Heerjansdam JO11-2
C 14-03-2020 09:00 Hardinxveld JO11-3 Sliedrecht JO11-4
C 14-03-2020 08:30 RCD JO11-2G Beek Vooruit JO11-3
C 14-03-2020 08:30 VVGZ JO11-2 Wieldrecht JO11-1
C 21-03-2020 10:30 Ameide JO11-1G Beek Vooruit JO11-3
C 21-03-2020 09:45 Sliedrecht JO11-4 Drechtstreek JO11-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 10:30 Ameide JO11-1G Drechtstreek JO11-3 119482 1-10
C 15-02-2020 10:00 Groote Lindt JO11-1 Beek Vooruit JO11-3 123090 1-4
C 15-02-2020 09:45 IFC JO11-2 Sliedrecht JO11-4 121558 4-1
C 15-02-2020 09:00 Madese Boys JO11-2 Wieldrecht JO11-2 120520 0-0
C 15-02-2020 08:45 Hardinxveld JO11-3 Heerjansdam JO11-2 123168 10-2
C 15-02-2020 08:30 RCD JO11-2G VVGZ JO11-2 122070 8-0
C 08-02-2020 10:45 Wieldrecht JO11-2 Ameide JO11-1G 122429 0-0
C 08-02-2020 08:30 VVGZ JO11-2 IFC JO11-2 120029 0-8
C 08-02-2020 10:00 Drechtstreek JO11-3 Hardinxveld JO11-3 120927 0-0
C 08-02-2020 08:30 RCD JO11-2G Groote Lindt JO11-1 124485 8-2
C 08-02-2020 10:00 Heerjansdam JO11-2 Sliedrecht JO11-4 124412 2-5
C 01-02-2020 10:00 Groote Lindt JO11-1 VVGZ JO11-2 123132 8-0
C 01-02-2020 09:45 IFC JO11-2 Heerjansdam JO11-2 120201 5-0
C 01-02-2020 09:00 Madese Boys JO11-2 RCD JO11-2G 122262 1-4
C 01-02-2020 09:00 Hardinxveld JO11-3 Wieldrecht JO11-2 119624 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 11920 6-6
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 TVC Breda JO11-2 11681 2-7
B 07-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Unitas'30 JO11-8 11379 6-6
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 TVC Breda JO11-2 11521 2-16
B 31-08-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Boeimeer JO11-3 11141 22-0
B 31-08-2019 11:00 Unitas'30 JO11-8 Beek Vooruit JO11-3 10952 7-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 10:00 Rijen JO11-4 Boeimeer JO11-3 93685 13-1
C 14-12-2019 13:00 Baronie JO11-7 Rijen JO11-4 45533 0-0
C 14-12-2019 10:00 JEKA JO11-7G TSC JO11-3 47940 0-0
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO11-8 Boeimeer JO11-3 47027 0-0
C 14-12-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Oosterhout JO11-3 46849 3-4
C 14-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Baronie JO11-5 93292 6-3
C 14-12-2019 08:30 SCO JO11-2 Terheijden JO11-2 48458 1-3
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 SCO JO11-2 46476 0-4
C 07-12-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Baronie JO11-7 45034 4-7
C 07-12-2019 08:30 Oosterhout JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 47776 1-2
C 07-12-2019 08:30 TSC JO11-3 Baronie JO11-5 93291 6-1
C 07-12-2019 10:30 Terheijden JO11-2 Madese Boys JO11-3 45691 8-0
C 07-12-2019 09:45 Rijen JO11-4 JEKA JO11-7G 47984 0-0
C 30-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 TSC JO11-3 46686 2-1
C 30-11-2019 08:30 JEKA JO11-7G Madese Boys JO11-3 48347 0-0
C 30-11-2019 08:30 Baronie JO11-5 Oosterhout JO11-3 93290 13-3
C 30-11-2019 10:00 Terheijden JO11-2 Rijen JO11-4 47351 0-0
C 30-11-2019 09:15 SCO JO11-2 Boeimeer JO11-3 45367 2-4
C 30-11-2019 13:15 Baronie JO11-7 Unitas'30 JO11-8 48407 4-2
C 23-11-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Terheijden JO11-2 46767 2-9
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 Oosterhout JO11-3 47463 7-5
C 23-11-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 TSC JO11-3 45414 1-7
C 23-11-2019 11:00 SCO JO11-2 Rijen JO11-4 47434 3-5
C 23-11-2019 11:30 JEKA JO11-7G Baronie JO11-5 93289 3-6
C 23-11-2019 12:30 Baronie JO11-7 Beek Vooruit JO11-3 46754 0-1
C 16-11-2019 08:30 TSC JO11-3 Unitas'30 JO11-8 48055 12-2
C 16-11-2019 09:00 Terheijden JO11-2 JEKA JO11-7G 48526 8-1
C 16-11-2019 09:45 Rijen JO11-4 Madese Boys JO11-3 48640 11-1
C 16-11-2019 09:15 Oosterhout JO11-3 Boeimeer JO11-3 47254 1-8
C 16-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-3 SCO JO11-2 45700 8-0
C 16-11-2019 12:15 Baronie JO11-5 Baronie JO11-7 93288 4-5
C 09-11-2019 14:30 Baronie JO11-5 Rijen JO11-4 93287 3-4
C 09-11-2019 11:30 Baronie JO11-7 SCO JO11-2 46933 5-2
C 09-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-3 Terheijden JO11-2 47363 0-6
C 09-11-2019 10:00 JEKA JO11-7G Boeimeer JO11-3 45251 0-6
C 09-11-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Unitas'30 JO11-8 47393 8-4
C 09-11-2019 08:30 TSC JO11-3 Oosterhout JO11-3 46844 18-4
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 JEKA JO11-7G 48685 7-2
C 02-11-2019 10:00 Boeimeer JO11-3 Madese Boys JO11-3 45061 6-4
C 02-11-2019 08:30 SCO JO11-2 TSC JO11-3 47851 1-13
C 02-11-2019 08:45 Terheijden JO11-2 Baronie JO11-5 93286 7-4
C 02-11-2019 09:15 Oosterhout JO11-3 Baronie JO11-7 45092 0-0
C 02-11-2019 09:45 Rijen JO11-4 Beek Vooruit JO11-3 46054 2-1
C 26-10-2019 08:30 TSC JO11-3 Rijen JO11-4 45090 5-5
C 26-10-2019 08:30 JEKA JO11-7G Baronie JO11-7 49108 5-2
C 26-10-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 SCO JO11-2 48839 13-0
C 26-10-2019 09:15 Oosterhout JO11-3 Terheijden JO11-2 48587 2-10
C 26-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-3 Unitas'30 JO11-8 45306 4-4
C 26-10-2019 14:30 Baronie JO11-5 Boeimeer JO11-3 93285 5-3
C 19-10-2019 11:00 SCO JO11-2 Baronie JO11-5 93282 2-14
C 12-10-2019 09:45 Rijen JO11-4 Boeimeer JO11-3 47963 0-0
C 12-10-2019 10:15 Baronie JO11-5 Madese Boys JO11-3 93283 19-0
C 05-10-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 48333 1-2
C 05-10-2019 08:30 SCO JO11-2 JEKA JO11-7G 47953 4-7
C 05-10-2019 09:00 Terheijden JO11-2 TSC JO11-3 45617 3-2
C 05-10-2019 10:00 Unitas'30 JO11-8 Dongen JO11-4 48091 0-0
C 05-10-2019 09:45 Rijen JO11-4 Oosterhout JO11-3 45835 9-4
C 05-10-2019 10:00 Unitas'30 JO11-8 Baronie JO11-5 93284 0-0
C 05-10-2019 14:30 Baronie JO11-7 Madese Boys JO11-3 46631 7-5
C 28-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-3 JEKA JO11-7G 48076 3-3
C 28-09-2019 08:30 TSC JO11-3 Baronie JO11-7 45993 9-3
C 28-09-2019 09:00 Terheijden JO11-2 Unitas'30 JO11-8 46442 9-1
C 28-09-2019 09:30 Oosterhout JO11-3 SCO JO11-2 48158 18-0
C 28-09-2019 09:00 Dongen JO11-4 Madese Boys JO11-3 48575 0-0
C 21-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 TSC JO11-3 46162 1-4
C 21-09-2019 10:00 JEKA JO11-7G Oosterhout JO11-3 47752 11-4
C 21-09-2019 10:30 Unitas'30 JO11-8 Rijen JO11-4 48411 1-13
C 21-09-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 46131 1-4
C 21-09-2019 08:30 SCO JO11-2 Dongen JO11-4 48275 0-0
C 21-09-2019 11:30 Baronie JO11-7 Terheijden JO11-2 46540 3-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RCD JO11-2G 3 3 0 0 9 20 3 17 0
2 IFC JO11-2 3 3 0 0 9 17 1 16 0
3 Drechtstreek JO11-3 2 1 1 0 4 10 1 9 0
4 Hardinxveld JO11-3 2 1 1 0 4 10 2 8 0
5 Beek Vooruit JO11-3 1 1 0 0 3 4 1 3 0
6 Sliedrecht JO11-4 2 1 0 1 3 6 6 0 0
7 Groote Lindt JO11-1 3 1 0 2 3 11 12 -1 0
8 Wieldrecht JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Madese Boys JO11-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
10 Ameide JO11-1G 1 0 0 1 0 1 10 -9 0
11 Heerjansdam JO11-2 3 0 0 3 0 4 20 -16 0
12 VVGZ JO11-2 3 0 0 3 0 0 24 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-2 3 3 0 0 9 45 4 41 0
2 Unitas'30 JO11-8 3 1 1 1 4 15 18 -3 0
3 Boeimeer JO11-3 3 0 2 1 2 12 34 -22 0
4 Beek Vooruit JO11-3 3 0 1 2 1 13 29 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden JO11-2 11 10 1 0 31 69 16 53 0
2 Rijen JO11-4 9 7 2 0 23 62 19 43 0
3 Beek Vooruit JO11-3 11 7 2 2 23 33 22 11 0
4 TSC JO11-3 10 7 1 2 22 77 23 54 0
5 Baronie JO11-7 9 5 0 4 15 36 38 -2 0
6 Baronie JO11-5 10 5 0 5 15 72 39 33 0
7 Boeimeer JO11-3 10 4 0 6 12 36 47 -11 0
8 JEKA JO11-7G 9 3 2 4 11 33 41 -8 0
9 Unitas'30 JO11-8 9 2 1 6 7 28 61 -33 0
10 Madese Boys JO11-3 11 2 1 8 7 37 71 -34 0
11 Oosterhout JO11-3 10 2 0 8 6 46 81 -35 0
12 SCO JO11-2 11 1 0 10 3 19 90 -71 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
woensdag 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 07-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 14-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 21-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 28-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 04-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 11-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 18-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 25-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 02-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 09-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 16-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 23-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 30-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 06-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 13-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 20-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 27-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 04-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 11-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 18-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 25-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 01-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 08-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 15-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 22-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 29-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 05-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 12-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 19-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 26-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 04-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 11-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 18-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 25-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 01-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 08-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 15-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 22-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 29-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 06-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 03-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 10-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 17-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 24-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven