Onder 11 beker poule

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-2

Teamleden

Spelers
Gijs Smits Keeper      
Gijs van Beek        
Bram van Hoek        
Jari Keuvelaar        
Joppe Kop        
Tim Leijten        
Willem Losecaat van Nouhuijs        
Jannik Martens        
Silas van Meer        
Boy van der Woude        
 
Overige teamleden
Toon van Beek Leider/Trainer
Juriaan Keuvelaar Leider/Trainer
Hans Smits Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Viola JO11-2
C 23-11-2019 08:30 Bavel JO11-3 Rijen JO11-2
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 Groen Wit JO11-3
C 23-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 UVV'40 JO11-2
C 23-11-2019 10:45 Chaam JO11-1 WDS'19 JO11-1
C 30-11-2019 12:30 Unitas'30 JO11-7 Beek Vooruit JO11-2
C 30-11-2019 08:30 UVV'40 JO11-2 Rijen JO11-2
C 30-11-2019 10:45 Chaam JO11-1 Bavel JO11-3
C 30-11-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 JEKA JO11-6G
C 30-11-2019 09:30 Viola JO11-2 Groen Wit JO11-3
C 07-12-2019 11:30 Rijen JO11-2 WDS'19 JO11-1
C 07-12-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-2 TVC Breda JO11-1
C 07-12-2019 09:45 Groen Wit JO11-3 Chaam JO11-1
C 07-12-2019 09:30 Viola JO11-2 Bavel JO11-3
C 07-12-2019 08:30 JEKA JO11-6G UVV'40 JO11-2
C 14-12-2019 08:30 Bavel JO11-3 JEKA JO11-6G
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO11-7 Viola JO11-2
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Groen Wit JO11-3
C 14-12-2019 10:45 Chaam JO11-1 Rijen JO11-2
C 14-12-2019 09:30 UVV'40 JO11-2 WDS'19 JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-2 Boeimeer JO11-2 11699 0-10
B 14-09-2019 10:00 Unitas'30 JO11-5 WDS'19 JO11-1 11872 2-7
B 07-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-5 Beek Vooruit JO11-2 11327 7-4
B 07-09-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Boeimeer JO11-2 11569 8-4
B 31-08-2019 08:30 Boeimeer JO11-2 Unitas'30 JO11-5 11192 9-3
B 31-08-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 WDS'19 JO11-1 10970 3-9
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 10:30 UVV'40 JO11-2 Unitas'30 JO11-7 47178 9-0
C 16-11-2019 10:15 WDS'19 JO11-1 TVC Breda JO11-1 46801 3-1
C 16-11-2019 09:45 Groen Wit JO11-3 Bavel JO11-3 45519 0-3
C 16-11-2019 09:30 Viola JO11-2 Chaam JO11-1 47255 8-2
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO11-6G Beek Vooruit JO11-2 47314 5-3
C 09-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Unitas'30 JO11-7 46558 17-1
C 09-11-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Groen Wit JO11-3 48886 8-3
C 09-11-2019 10:45 Chaam JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 47613 1-4
C 09-11-2019 12:00 UVV'40 JO11-2 Viola JO11-2 48559 3-4
C 09-11-2019 11:30 Rijen JO11-2 JEKA JO11-6G 47347 2-5
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 Rijen JO11-2 45448 1-8
C 02-11-2019 08:30 JEKA JO11-6G TVC Breda JO11-1 48007 5-5
C 02-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Bavel JO11-3 48235 3-1
C 02-11-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 UVV'40 JO11-2 45750 4-3
C 26-10-2019 11:30 Rijen JO11-2 Groen Wit JO11-3 46756 2-6
C 26-10-2019 11:00 UVV'40 JO11-2 Baronie JO11-5 46755 0-0
C 26-10-2019 10:45 Chaam JO11-1 TVC Breda JO11-1 45668 1-13
C 26-10-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Beek Vooruit JO11-2 48784 6-3
C 26-10-2019 10:00 JEKA JO11-6G Viola JO11-2 46429 7-0
C 26-10-2019 08:45 Bavel JO11-3 Unitas'30 JO11-7 49011 16-1
C 12-10-2019 09:30 Viola JO11-2 WDS'19 JO11-1 45748 4-1
C 05-10-2019 10:00 Baronie JO11-5 WDS'19 JO11-1 45984 0-0
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-7 Chaam JO11-1 45935 1-5
C 05-10-2019 09:30 Viola JO11-2 Rijen JO11-2 46748 9-0
C 05-10-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 JEKA JO11-6G 45772 2-6
C 05-10-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Bavel JO11-3 46616 6-2
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 UVV'40 JO11-2 49015 5-0
C 28-09-2019 09:30 Viola JO11-2 Baronie JO11-5 46865 17-0
C 28-09-2019 10:00 Groen Wit JO11-3 Beek Vooruit JO11-2 45044 6-5
C 28-09-2019 10:00 WDS'19 JO11-1 Bavel JO11-3 47526 2-1
C 28-09-2019 10:45 UVV'40 JO11-2 Chaam JO11-1 46945 1-4
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO11-6G Unitas'30 JO11-7 48420 11-1
C 28-09-2019 11:30 Rijen JO11-2 TVC Breda JO11-1 46255 2-8
C 21-09-2019 08:30 Baronie JO11-5 Groen Wit JO11-3 46119 2-8
C 21-09-2019 10:45 Chaam JO11-1 JEKA JO11-6G 45289 2-4
C 21-09-2019 09:30 TVC Breda JO11-1 Viola JO11-2 45769 5-3
C 21-09-2019 09:45 Unitas'30 JO11-7 WDS'19 JO11-1 48732 2-9
C 21-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-2 Rijen JO11-2 45053 6-2
C 21-09-2019 08:30 Bavel JO11-3 UVV'40 JO11-2 45170 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WDS'19 JO11-1 3 3 0 0 9 24 9 15 0
2 Boeimeer JO11-2 3 2 0 1 6 23 11 12 0
3 Unitas'30 JO11-5 3 1 0 2 3 12 20 -8 0
4 Beek Vooruit JO11-2 3 0 0 3 0 7 26 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 JEKA JO11-6G 7 6 1 0 19 43 15 28 0
2 TVC Breda JO11-1 7 5 1 1 16 55 17 38 0
3 WDS'19 JO11-1 6 5 0 1 15 29 14 15 0
4 Viola JO11-2 6 4 0 2 12 28 18 10 0
5 Beek Vooruit JO11-2 7 4 0 3 12 29 21 8 0
6 Bavel JO11-3 6 3 0 3 9 26 13 13 0
7 Groen Wit JO11-3 6 3 0 3 9 21 27 -6 0
8 Chaam JO11-1 6 2 0 4 6 15 31 -16 0
9 UVV'40 JO11-2 6 1 0 5 3 17 20 -3 0
10 Rijen JO11-2 6 1 0 5 3 16 35 -19 0
11 Unitas'30 JO11-7 7 0 0 7 0 7 75 -68 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
woensdag 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 07-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 14-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 21-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 28-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 04-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 11-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 18-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 25-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 02-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 09-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 16-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 23-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 30-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 06-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 13-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 20-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 27-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 04-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 11-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 18-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 25-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 01-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 08-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 15-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 22-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 29-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 05-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 12-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 19-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 26-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 04-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 11-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 18-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 25-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 01-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 08-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 15-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 22-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 29-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 06-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 03-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 10-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 17-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door
wo 24-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 10 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven