Onder 11 beker poule

Pupillen - JO11 - Beek Vooruit JO11-1

Teamleden

Spelers
Duuk Noten Keeper      
Emma Bongers        
Jens van Galen        
Sven van Gils        
Siem van Gool        
Floris Goossens        
Seb van der Horst        
Stijn Houtepen        
Ruben Schillemans        
Sem Theuns        
Julian Tiesinga        
 
Overige teamleden
Jeroen Theuns Leider
Arjan van Gils Trainer
Gijs Martens Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 08:30 Oranje Wit JO11-2 TSC JO11-2
C 16-11-2019 09:00 Rijen JO11-1 UVV'40 JO11-1
C 16-11-2019 10:00 Boeimeer JO11-1 Beek Vooruit JO11-1
C 16-11-2019 10:00 Groen Wit JO11-2 RFC JO11-1
C 16-11-2019 10:00 Bavel JO11-1 DIA JO11-1
C 16-11-2019 10:45 Baronie JO11-2 JEKA JO11-2G
C 23-11-2019 10:15 RFC JO11-1 Baronie JO11-2
C 23-11-2019 10:45 UVV'40 JO11-1 Oranje Wit JO11-2
C 23-11-2019 10:00 JEKA JO11-2G Bavel JO11-1
C 23-11-2019 09:00 DIA JO11-1 Rijen JO11-1
C 23-11-2019 08:30 TSC JO11-2 Boeimeer JO11-1
C 23-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Groen Wit JO11-2
C 30-11-2019 10:00 UVV'40 JO11-1 RFC JO11-1
C 30-11-2019 10:00 Boeimeer JO11-1 Baronie JO11-2
C 30-11-2019 09:30 Rijen JO11-1 Groen Wit JO11-2
C 30-11-2019 08:30 TSC JO11-2 JEKA JO11-2G
C 30-11-2019 08:30 Oranje Wit JO11-2 Bavel JO11-1
C 30-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 DIA JO11-1
C 07-12-2019 10:45 Baronie JO11-2 Oranje Wit JO11-2
C 07-12-2019 10:00 Bavel JO11-1 Boeimeer JO11-1
C 07-12-2019 10:00 JEKA JO11-2G Beek Vooruit JO11-1
C 07-12-2019 09:30 Rijen JO11-1 RFC JO11-1
C 07-12-2019 09:00 DIA JO11-1 TSC JO11-2
C 07-12-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 UVV'40 JO11-1
C 14-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Rijen JO11-1
C 14-12-2019 08:30 TSC JO11-2 Groen Wit JO11-2
C 14-12-2019 10:00 JEKA JO11-2G DIA JO11-1
C 14-12-2019 10:00 Boeimeer JO11-1 Oranje Wit JO11-2
C 14-12-2019 10:00 UVV'40 JO11-1 Baronie JO11-2
C 14-12-2019 10:15 RFC JO11-1 Bavel JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Unitas'30 JO11-2 11700 5-1
B 14-09-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 SAB JO11-2 11974 3-3
B 07-09-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 Beek Vooruit JO11-1 11435 3-4
B 07-09-2019 12:15 SAB JO11-2 Unitas'30 JO11-2 11514 8-2
B 31-08-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-1 SAB JO11-2 10971 2-5
B 31-08-2019 10:00 Unitas'30 JO11-2 Groen Wit JO11-2 11144 1-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 10:15 RFC JO11-1 JEKA JO11-2G 47679 1-1
C 09-11-2019 12:00 UVV'40 JO11-1 DIA JO11-1 46007 4-3
C 09-11-2019 08:30 TSC JO11-2 Beek Vooruit JO11-1 45978 2-8
C 09-11-2019 08:30 Boeimeer JO11-1 Rijen JO11-1 48044 6-0
C 09-11-2019 08:30 Oranje Wit JO11-2 Groen Wit JO11-2 48630 7-6
C 09-11-2019 08:30 Baronie JO11-2 Bavel JO11-1 48355 0-5
C 02-11-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 Boeimeer JO11-1 45056 1-2
C 02-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Baronie JO11-2 46852 8-1
C 02-11-2019 09:00 DIA JO11-1 RFC JO11-1 46981 7-3
C 02-11-2019 09:30 Rijen JO11-1 Oranje Wit JO11-2 48277 2-6
C 02-11-2019 10:00 Bavel JO11-1 TSC JO11-2 46193 9-1
C 02-11-2019 10:00 JEKA JO11-2G UVV'40 JO11-1 48599 5-5
C 26-10-2019 08:45 RFC JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 46552 1-8
C 26-10-2019 10:00 Bavel JO11-1 Rijen JO11-1 47504 9-0
C 26-10-2019 09:30 UVV'40 JO11-1 TSC JO11-2 46019 1-1
C 26-10-2019 08:30 Boeimeer JO11-1 JEKA JO11-2G 46864 2-1
C 26-10-2019 08:30 Baronie JO11-2 Groen Wit JO11-2 47074 3-4
C 26-10-2019 08:30 Oranje Wit JO11-2 DIA JO11-1 48218 5-3
C 05-10-2019 10:00 JEKA JO11-2G Oranje Wit JO11-2 46125 7-2
C 05-10-2019 09:30 Rijen JO11-1 Baronie JO11-2 47796 8-2
C 05-10-2019 09:00 DIA JO11-1 Boeimeer JO11-1 47462 4-4
C 05-10-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 Bavel JO11-1 48437 2-4
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-1 UVV'40 JO11-1 46018 1-3
C 05-10-2019 08:30 TSC JO11-2 RFC JO11-1 47655 3-6
C 28-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-1 UVV'40 JO11-1 47033 4-1
C 28-09-2019 08:30 Oranje Wit JO11-2 RFC JO11-1 48239 10-7
C 28-09-2019 08:30 Groen Wit JO11-2 DIA JO11-1 47263 6-2
C 28-09-2019 09:30 Rijen JO11-1 JEKA JO11-2G 48126 6-5
C 28-09-2019 10:00 Bavel JO11-1 Beek Vooruit JO11-1 46894 11-2
C 28-09-2019 10:30 Baronie JO11-2 TSC JO11-2 45845 3-4
C 21-09-2019 10:00 JEKA JO11-2G Groen Wit JO11-2 47798 4-4
C 21-09-2019 10:15 RFC JO11-1 Boeimeer JO11-1 46013 0-7
C 21-09-2019 10:30 UVV'40 JO11-1 Bavel JO11-1 47993 5-3
C 21-09-2019 09:00 DIA JO11-1 Baronie JO11-2 47854 14-3
C 21-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Oranje Wit JO11-2 48149 6-5
C 21-09-2019 08:30 TSC JO11-2 Rijen JO11-1 48479 4-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO11-2 3 2 1 0 7 16 7 9 0
2 Beek Vooruit JO11-1 3 2 0 1 6 11 9 2 0
3 Groen Wit JO11-2 3 1 1 1 4 10 8 2 0
4 Unitas'30 JO11-2 3 0 0 3 0 4 17 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO11-1 6 5 1 0 16 25 7 18 0
2 Bavel JO11-1 6 5 0 1 15 41 10 31 0
3 Beek Vooruit JO11-1 6 4 0 2 12 33 23 10 0
4 Oranje Wit JO11-2 6 4 0 2 12 35 31 4 0
5 UVV'40 JO11-1 6 3 2 1 11 19 17 2 0
6 Rijen JO11-1 6 3 0 3 9 24 32 -8 0
7 DIA JO11-1 6 2 1 3 7 33 25 8 0
8 Groen Wit JO11-2 6 2 1 3 7 23 22 1 0
9 JEKA JO11-2G 6 1 3 2 6 23 20 3 0
10 RFC JO11-1 6 1 1 4 4 18 36 -18 0
11 TSC JO11-2 6 1 1 4 4 15 35 -20 0
12 Baronie JO11-2 6 0 0 6 0 12 43 -31 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
woensdag 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 31-07-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 07-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 14-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 21-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 28-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 04-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 11-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 18-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 25-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 02-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 09-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 16-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 23-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 30-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 06-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 13-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 20-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 27-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 04-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 11-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 18-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 25-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 01-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 08-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 15-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 22-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 29-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 05-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 12-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 19-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 26-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 04-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 11-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 18-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 25-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 01-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 08-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 15-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 22-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 29-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 06-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 03-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 10-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 17-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door
wo 24-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 01 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven