0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - JO12 - Beek Vooruit JO12-5

Teamleden

Spelers
Alessandro Eloy Andreonie Altisent        
Jayden Heijblom        
Heikki van Nispen        
Kian Olde Hanter        
Vince Rademaker        
Yahiye Samaan        
Jayden van Staden        
Ward Tankink        
Daan Visser        
Wout de Vries        
Ziggy Zweers        
 
Overige teamleden
Bas Tankink Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 09:45 MOC'17 JO12-4 Groen Wit JO12-3
C 16-11-2019 10:45 Hoeven JO12-1 Beek Vooruit JO12-5
C 16-11-2019 10:45 Moerse Boys JO12-1 DEVO JO12-1
C 16-11-2019 11:00 RSV JO12-1 Boeimeer JO12-4
C 16-11-2019 11:00 NSV JO12-1 Schijf JO12-1G
C 16-11-2019 11:00 Grenswachters JO12-1G METO JO12-2
C 23-11-2019 11:30 METO JO12-2 Moerse Boys JO12-1
C 23-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-5 RSV JO12-1
C 23-11-2019 09:30 DEVO JO12-1 Hoeven JO12-1
C 23-11-2019 09:30 Schijf JO12-1G MOC'17 JO12-4
C 23-11-2019 10:00 Groen Wit JO12-3 Grenswachters JO12-1G
C 23-11-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 NSV JO12-1
C 30-11-2019 11:30 Grenswachters JO12-1G NSV JO12-1
C 30-11-2019 10:45 Moerse Boys JO12-1 RSV JO12-1
C 30-11-2019 10:15 METO JO12-2 Boeimeer JO12-4
C 30-11-2019 09:45 MOC'17 JO12-4 Hoeven JO12-1
C 30-11-2019 09:00 DEVO JO12-1 Schijf JO12-1G
C 30-11-2019 08:30 Groen Wit JO12-3 Beek Vooruit JO12-5
C 07-12-2019 11:00 NSV JO12-1 Moerse Boys JO12-1
C 07-12-2019 11:00 RSV JO12-1 Grenswachters JO12-1G
C 07-12-2019 10:45 Hoeven JO12-1 Groen Wit JO12-3
C 07-12-2019 09:45 MOC'17 JO12-4 Beek Vooruit JO12-5
C 07-12-2019 09:30 Schijf JO12-1G METO JO12-2
C 07-12-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 DEVO JO12-1
C 14-12-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Schijf JO12-1G
C 14-12-2019 08:30 Groen Wit JO12-3 RSV JO12-1
C 14-12-2019 09:15 DEVO JO12-1 MOC'17 JO12-4
C 14-12-2019 10:15 METO JO12-2 Hoeven JO12-1
C 14-12-2019 10:45 Moerse Boys JO12-1 Grenswachters JO12-1G
C 14-12-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-5 NSV JO12-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 11-11-2019 18:45 MOC'17 JO12-4 Grenswachters JO12-1G 44418 0-0
C 09-11-2019 11:00 Grenswachters JO12-1G Hoeven JO12-1 44140 3-3
C 09-11-2019 08:30 Groen Wit JO12-3 Schijf JO12-1G 44908 6-1
C 09-11-2019 10:15 METO JO12-2 DEVO JO12-1 43887 2-6
C 09-11-2019 10:45 Moerse Boys JO12-1 MOC'17 JO12-4 43209 0-4
C 09-11-2019 11:00 RSV JO12-1 NSV JO12-1 43037 5-1
C 09-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-5 Boeimeer JO12-4 44823 6-4
C 02-11-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Groen Wit JO12-3 42747 1-5
C 02-11-2019 09:30 Schijf JO12-1G Beek Vooruit JO12-5 44425 5-2
C 02-11-2019 10:45 Hoeven JO12-1 Moerse Boys JO12-1 43156 4-1
C 02-11-2019 11:00 NSV JO12-1 METO JO12-2 42795 9-1
C 02-11-2019 11:30 DEVO JO12-1 RSV JO12-1 42809 3-4
C 26-10-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-5 DEVO JO12-1 43351 3-13
C 26-10-2019 11:30 Grenswachters JO12-1G Schijf JO12-1G 42894 6-1
C 26-10-2019 11:00 NSV JO12-1 MOC'17 JO12-4 44988 5-3
C 26-10-2019 11:00 RSV JO12-1 Hoeven JO12-1 44619 3-3
C 26-10-2019 10:45 Moerse Boys JO12-1 Boeimeer JO12-4 42815 3-0
C 26-10-2019 08:30 Groen Wit JO12-3 METO JO12-2 43961 5-0
C 05-10-2019 11:30 DEVO JO12-1 Groen Wit JO12-3 44300 4-3
C 05-10-2019 10:45 Hoeven JO12-1 NSV JO12-1 44426 1-1
C 05-10-2019 10:15 METO JO12-2 Beek Vooruit JO12-5 43330 7-3
C 05-10-2019 09:45 MOC'17 JO12-4 RSV JO12-1 43868 4-1
C 05-10-2019 09:30 Schijf JO12-1G Moerse Boys JO12-1 42987 10-1
C 05-10-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Grenswachters JO12-1G 43243 3-1
C 28-09-2019 09:45 MOC'17 JO12-4 Boeimeer JO12-4 43942 3-2
C 28-09-2019 10:45 Hoeven JO12-1 Schijf JO12-1G 43704 2-1
C 28-09-2019 10:45 Moerse Boys JO12-1 Groen Wit JO12-3 43323 0-8
C 28-09-2019 11:00 RSV JO12-1 METO JO12-2 44316 13-3
C 28-09-2019 11:00 NSV JO12-1 DEVO JO12-1 44442 5-5
C 28-09-2019 10:00 Grenswachters JO12-1G Beek Vooruit JO12-5 44247 13-0
C 21-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-5 Moerse Boys JO12-1 44258 4-2
C 21-09-2019 09:15 DEVO JO12-1 Grenswachters JO12-1G 43708 4-4
C 21-09-2019 10:15 METO JO12-2 MOC'17 JO12-4 44653 1-13
C 21-09-2019 09:30 Schijf JO12-1G RSV JO12-1 44278 2-4
C 21-09-2019 08:30 Groen Wit JO12-3 NSV JO12-1 43837 1-4
C 21-09-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Hoeven JO12-1 43690 3-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Beek Vooruit JO12-5 10700 11-1
B 14-09-2019 10:30 DIA JO12-4 Advendo JO12-1G 10863 4-4
B 07-09-2019 10:30 DIA JO12-4 Boeimeer JO12-4 10549 1-5
B 07-09-2019 12:30 Advendo JO12-1G Beek Vooruit JO12-5 10599 17-2
B 31-08-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Advendo JO12-1G 10279 2-3
B 31-08-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-5 DIA JO12-4 10434 3-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RSV JO12-1 6 4 1 1 13 30 16 14 0
2 MOC'17 JO12-4 5 4 0 1 12 27 9 18 0
3 Groen Wit JO12-3 6 4 0 2 12 28 10 18 0
4 Hoeven JO12-1 6 3 3 0 12 17 12 5 0
5 DEVO JO12-1 6 3 2 1 11 35 21 14 0
6 NSV JO12-1 6 3 2 1 11 25 16 9 0
7 Grenswachters JO12-1G 5 2 2 1 8 27 11 16 0
8 Schijf JO12-1G 6 2 0 4 6 20 21 -1 0
9 Beek Vooruit JO12-5 6 2 0 4 6 18 44 -26 0
10 Boeimeer JO12-4 6 1 0 5 3 13 22 -9 0
11 Moerse Boys JO12-1 6 1 0 5 3 7 30 -23 0
12 METO JO12-2 6 1 0 5 3 14 49 -35 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO12-1G 3 2 1 0 7 24 8 16 0
2 Boeimeer JO12-4 3 2 0 1 6 18 5 13 0
3 DIA JO12-4 3 1 1 1 4 11 12 -1 0
4 Beek Vooruit JO12-5 3 0 0 3 0 6 34 -28 0

Training

Berichten



Terug naar boven