0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO12 - Beek Vooruit JO12-5

Teamleden

Spelers
Tom van Grinsven        
Jayden Heijblom        
Heikki van Nispen        
Vince Rademaker        
Jayden van Staden        
Ward Tankink        
Daan Visser        
Ziggy Zweers        
 
Overige teamleden
Bas Tankink Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 08:30 SSC'55 JO12-1 RWB JO12-3
C 18-04-2020 10:00 Sarto JO12-2 Boeimeer JO12-4
C 18-04-2020 10:00 Raamsdonk JO12-1 Right'Oh JO12-1
C 18-04-2020 10:15 Beek Vooruit JO12-5 Bavel JO12-4
C 18-04-2020 10:30 DIA JO12-4 Oosterhout JO12-3
C 18-04-2020 11:00 SCO JO12-3 TSV Gudok JO12-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 04-04-2020 08:30 SSC'55 JO12-1 Beek Vooruit JO12-5 116414
C 28-03-2020 13:30 Beek Vooruit JO12-5 RWB JO12-3 118225
C 14-03-2020 08:30 Boeimeer JO12-4 Beek Vooruit JO12-5 T. (Tom) Spelt 116501
C 07-03-2020 10:00 Beek Vooruit JO12-5 Sarto JO12-2 S.J.J. (Bas) Tankink 116389 0 - 13
C 15-02-2020 10:00 Raamsdonk JO12-1 Beek Vooruit JO12-5 E.P. (Erwin) Bouwens 116973 2 - 2
C 08-02-2020 08:30 TSV Gudok JO12-3 Beek Vooruit JO12-5 S.Y (Stijn) van Huijkelom 116459 2 - 2
C 01-02-2020 08:30 Beek Vooruit JO12-5 SCO JO12-3 Afgeschermd 118159 11 - 3
V 25-01-2020 10:30 Beek Vooruit JO12-5 METEO JO12-2 10020
C 14-12-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-5 NSV JO12-1 B.W.F.C. (Bram) Wisse 44581 0 - 8
C 07-12-2019 09:45 MOC'17 JO12-4 Beek Vooruit JO12-5 Afgeschermd 43198 6 - 0
C 30-11-2019 08:30 Groen Wit JO12-3 Beek Vooruit JO12-5 Afgeschermd 43284 7 - 0
C 23-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-5 RSV JO12-1 Afgeschermd 43657 1 - 9
C 16-11-2019 10:45 Hoeven JO12-1 Beek Vooruit JO12-5 B. (Bas) van Hoof 42816 12 - 0
C 09-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-5 Boeimeer JO12-4 S.B (Sten) Heijmans 44823 6 - 4
C 02-11-2019 09:30 Schijf JO12-1G Beek Vooruit JO12-5 Afgeschermd 44425 5 - 2
C 26-10-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-5 DEVO JO12-1 S.J.J. (Bas) Tankink 43351 3 - 13
C 05-10-2019 10:15 METO JO12-2 Beek Vooruit JO12-5 M. (Marcello) Hoezen 43330 7 - 3
C 28-09-2019 10:00 Grenswachters JO12-1G Beek Vooruit JO12-5 P. (Philip) Van Brussel 44247 13 - 0
C 21-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-5 Moerse Boys JO12-1 S.J.J. (Bas) Tankink 44258 4 - 2
B 14-09-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Beek Vooruit JO12-5 Afgeschermd 10700 11 - 1
B 07-09-2019 12:30 Advendo JO12-1G Beek Vooruit JO12-5 R. (René) Messersmid 10599 17 - 2
B 31-08-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-5 DIA JO12-4 10434 3 - 6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-04-2020 18:30 Sarto JO12-2 DIA JO12-4 116902 0-0
C 04-04-2020 10:00 RWB JO12-3 Boeimeer JO12-4 116716 0-0
C 04-04-2020 10:00 Right'Oh JO12-1 TSV Gudok JO12-3 115694 0-0
C 04-04-2020 08:30 SSC'55 JO12-1 Beek Vooruit JO12-5 116414 0-0
C 04-04-2020 11:00 DIA JO12-4 SCO JO12-3 117327 0-0
C 04-04-2020 08:30 Oosterhout JO12-3 Raamsdonk JO12-1 117897 0-0
C 28-03-2020 08:30 Boeimeer JO12-4 SSC'55 JO12-1 118810 0-0
C 28-03-2020 09:45 TSV Gudok JO12-3 Bavel JO12-4 116815 0-0
C 28-03-2020 10:00 Sarto JO12-2 Right'Oh JO12-1 118518 0-0
C 28-03-2020 10:00 Raamsdonk JO12-1 DIA JO12-4 116428 0-0
C 28-03-2020 11:00 SCO JO12-3 Oosterhout JO12-3 116879 0-0
C 28-03-2020 13:30 Beek Vooruit JO12-5 RWB JO12-3 118225 0-0
C 21-03-2020 10:30 Bavel JO12-4 Sarto JO12-2 118705 0-0
C 21-03-2020 10:30 DIA JO12-4 SSC'55 JO12-1 116980 0-0
C 21-03-2020 08:30 Boeimeer JO12-4 Oosterhout JO12-3 116217 0-0
C 14-03-2020 10:00 Raamsdonk JO12-1 Sarto JO12-2 118742 0-0
C 14-03-2020 10:00 RWB JO12-3 SCO JO12-3 115736 0-0
C 14-03-2020 10:00 Right'Oh JO12-1 DIA JO12-4 116782 0-0
C 14-03-2020 08:30 SSC'55 JO12-1 TSV Gudok JO12-3 116831 0-0
C 14-03-2020 08:30 Boeimeer JO12-4 Beek Vooruit JO12-5 116501 0-0
C 14-03-2020 09:00 Bavel JO12-4 Oosterhout JO12-3 118660 0-0
C 07-03-2020 09:45 TSV Gudok JO12-3 RWB JO12-3 116062 5-2
C 07-03-2020 10:00 Beek Vooruit JO12-5 Sarto JO12-2 116389 0-13
C 07-03-2020 08:30 Oosterhout JO12-3 Right'Oh JO12-1 115923 4-8
C 07-03-2020 09:00 Bavel JO12-4 SSC'55 JO12-1 116877 5-2
C 07-03-2020 11:00 SCO JO12-3 Raamsdonk JO12-1 117126 0-4
C 07-03-2020 10:30 DIA JO12-4 Boeimeer JO12-4 116949 5-8
C 29-02-2020 11:00 Raamsdonk JO12-1 TSV Gudok JO12-3 118131 0-4
C 29-02-2020 08:30 SSC'55 JO12-1 Right'Oh JO12-1 118414 0-0
C 29-02-2020 11:00 SCO JO12-3 Boeimeer JO12-4 116788 4-11
C 15-02-2020 08:30 Boeimeer JO12-4 TSV Gudok JO12-3 119094 3-2
C 15-02-2020 08:30 SSC'55 JO12-1 Oosterhout JO12-3 117044 8-2
C 15-02-2020 10:00 RWB JO12-3 DIA JO12-4 117497 3-1
C 15-02-2020 10:00 Raamsdonk JO12-1 Beek Vooruit JO12-5 116973 2-2
C 15-02-2020 10:00 Sarto JO12-2 SCO JO12-3 116839 11-2
C 15-02-2020 10:00 Right'Oh JO12-1 Bavel JO12-4 115843 2-1
C 11-02-2020 19:00 Right'Oh JO12-1 RWB JO12-3 115941 3-4
C 08-02-2020 08:30 TSV Gudok JO12-3 Beek Vooruit JO12-5 116459 2-2
C 08-02-2020 08:30 Bavel JO12-4 Raamsdonk JO12-1 117194 3-0
C 08-02-2020 08:30 Oosterhout JO12-3 Sarto JO12-2 116878 0-11
C 01-02-2020 08:30 Beek Vooruit JO12-5 SCO JO12-3 118159 11-3
C 25-01-2020 10:00 RWB JO12-3 Bavel JO12-4 116171 4-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-5 NSV JO12-1 44581 0-8
C 14-12-2019 10:45 Moerse Boys JO12-1 Grenswachters JO12-1G 44328 0-0
C 14-12-2019 11:30 METO JO12-2 Hoeven JO12-1 43152 1-3
C 14-12-2019 09:15 DEVO JO12-1 MOC'17 JO12-4 42803 5-1
C 14-12-2019 08:30 Groen Wit JO12-3 RSV JO12-1 43751 2-1
C 14-12-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Schijf JO12-1G 42990 3-1
C 11-12-2019 18:45 Boeimeer JO12-4 DEVO JO12-1 42778 3-2
C 07-12-2019 09:30 Schijf JO12-1G METO JO12-2 43408 2-4
C 07-12-2019 09:45 MOC'17 JO12-4 Beek Vooruit JO12-5 43198 6-0
C 07-12-2019 10:45 Hoeven JO12-1 Groen Wit JO12-3 42920 5-3
C 07-12-2019 11:00 RSV JO12-1 Grenswachters JO12-1G 42767 0-0
C 07-12-2019 11:00 NSV JO12-1 Moerse Boys JO12-1 43880 5-0
C 30-11-2019 08:30 Groen Wit JO12-3 Beek Vooruit JO12-5 43284 7-0
C 30-11-2019 09:00 DEVO JO12-1 Schijf JO12-1G 44909 6-1
C 30-11-2019 09:45 MOC'17 JO12-4 Hoeven JO12-1 44105 2-5
C 30-11-2019 10:15 METO JO12-2 Boeimeer JO12-4 44135 1-4
C 30-11-2019 10:45 Moerse Boys JO12-1 RSV JO12-1 43456 2-5
C 30-11-2019 11:30 Grenswachters JO12-1G NSV JO12-1 44632 1-1
C 23-11-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 NSV JO12-1 42834 1-4
C 23-11-2019 10:00 Groen Wit JO12-3 Grenswachters JO12-1G 44521 2-3
C 23-11-2019 09:30 Schijf JO12-1G MOC'17 JO12-4 44512 5-0
C 23-11-2019 09:30 DEVO JO12-1 Hoeven JO12-1 43763 2-6
C 23-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-5 RSV JO12-1 43657 1-9
C 23-11-2019 11:30 METO JO12-2 Moerse Boys JO12-1 43773 2-2
C 16-11-2019 09:45 MOC'17 JO12-4 Groen Wit JO12-3 43903 2-6
C 16-11-2019 10:45 Hoeven JO12-1 Beek Vooruit JO12-5 42816 12-0
C 16-11-2019 10:45 Moerse Boys JO12-1 DEVO JO12-1 44763 1-6
C 16-11-2019 11:00 RSV JO12-1 Boeimeer JO12-4 43890 4-1
C 16-11-2019 11:00 Grenswachters JO12-1G METO JO12-2 43548 4-5
C 16-11-2019 11:00 NSV JO12-1 Schijf JO12-1G 42753 5-1
C 11-11-2019 18:45 MOC'17 JO12-4 Grenswachters JO12-1G 44418 0-0
C 09-11-2019 11:00 Grenswachters JO12-1G Hoeven JO12-1 44140 3-3
C 09-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-5 Boeimeer JO12-4 44823 6-4
C 09-11-2019 11:00 RSV JO12-1 NSV JO12-1 43037 5-1
C 09-11-2019 10:45 Moerse Boys JO12-1 MOC'17 JO12-4 43209 0-4
C 09-11-2019 10:15 METO JO12-2 DEVO JO12-1 43887 2-6
C 09-11-2019 08:30 Groen Wit JO12-3 Schijf JO12-1G 44908 6-1
C 02-11-2019 09:30 Schijf JO12-1G Beek Vooruit JO12-5 44425 5-2
C 02-11-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Groen Wit JO12-3 42747 1-5
C 02-11-2019 10:45 Hoeven JO12-1 Moerse Boys JO12-1 43156 4-1
C 02-11-2019 11:00 NSV JO12-1 METO JO12-2 42795 9-1
C 02-11-2019 11:30 DEVO JO12-1 RSV JO12-1 42809 3-4
C 26-10-2019 08:30 Groen Wit JO12-3 METO JO12-2 43961 5-0
C 26-10-2019 10:45 Moerse Boys JO12-1 Boeimeer JO12-4 42815 3-0
C 26-10-2019 11:00 RSV JO12-1 Hoeven JO12-1 44619 3-3
C 26-10-2019 11:00 NSV JO12-1 MOC'17 JO12-4 44988 5-3
C 26-10-2019 11:30 Grenswachters JO12-1G Schijf JO12-1G 42894 6-1
C 26-10-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-5 DEVO JO12-1 43351 3-13
C 05-10-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Grenswachters JO12-1G 43243 3-1
C 05-10-2019 09:30 Schijf JO12-1G Moerse Boys JO12-1 42987 10-1
C 05-10-2019 09:45 MOC'17 JO12-4 RSV JO12-1 43868 4-1
C 05-10-2019 10:15 METO JO12-2 Beek Vooruit JO12-5 43330 7-3
C 05-10-2019 10:45 Hoeven JO12-1 NSV JO12-1 44426 1-1
C 05-10-2019 11:30 DEVO JO12-1 Groen Wit JO12-3 44300 4-3
C 28-09-2019 10:00 Grenswachters JO12-1G Beek Vooruit JO12-5 44247 13-0
C 28-09-2019 10:45 Hoeven JO12-1 Schijf JO12-1G 43704 2-1
C 28-09-2019 09:45 MOC'17 JO12-4 Boeimeer JO12-4 43942 3-2
C 28-09-2019 10:45 Moerse Boys JO12-1 Groen Wit JO12-3 43323 0-8
C 28-09-2019 11:00 RSV JO12-1 METO JO12-2 44316 13-3
C 28-09-2019 11:00 NSV JO12-1 DEVO JO12-1 44442 5-5
C 21-09-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Hoeven JO12-1 43690 3-4
C 21-09-2019 09:15 DEVO JO12-1 Grenswachters JO12-1G 43708 4-4
C 21-09-2019 10:15 METO JO12-2 MOC'17 JO12-4 44653 1-13
C 21-09-2019 09:30 Schijf JO12-1G RSV JO12-1 44278 2-4
C 21-09-2019 08:30 Groen Wit JO12-3 NSV JO12-1 43837 1-4
C 21-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-5 Moerse Boys JO12-1 44258 4-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Beek Vooruit JO12-5 10700 11-1
B 14-09-2019 10:30 DIA JO12-4 Advendo JO12-1G 10863 4-4
B 07-09-2019 10:30 DIA JO12-4 Boeimeer JO12-4 10549 1-5
B 07-09-2019 12:30 Advendo JO12-1G Beek Vooruit JO12-5 10599 17-2
B 31-08-2019 08:30 Boeimeer JO12-4 Advendo JO12-1G 10279 2-3
B 31-08-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-5 DIA JO12-4 10434 3-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sarto JO12-2 3 3 0 0 9 35 2 33 0
2 Boeimeer JO12-4 3 3 0 0 9 22 11 11 0
3 TSV Gudok JO12-3 4 2 1 1 7 13 7 6 0
4 Bavel JO12-4 4 2 1 1 7 13 8 5 0
5 RWB JO12-3 4 2 1 1 7 13 13 0 0
6 Right'Oh JO12-1 3 2 0 1 6 13 9 4 0
7 Beek Vooruit JO12-5 4 1 2 1 5 15 20 -5 0
8 Raamsdonk JO12-1 4 1 1 2 4 6 9 -3 0
9 SSC'55 JO12-1 2 1 0 1 3 10 7 3 0
10 DIA JO12-4 2 0 0 2 0 6 11 -5 0
11 Oosterhout JO12-3 3 0 0 3 0 6 27 -21 0
12 SCO JO12-3 4 0 0 4 0 9 37 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO12-1 11 8 3 0 27 48 20 28 0
2 NSV JO12-1 11 7 3 1 24 48 19 29 0
3 RSV JO12-1 10 7 1 2 22 49 22 27 0
4 Groen Wit JO12-3 11 7 0 4 21 48 21 27 0
5 DEVO JO12-1 11 6 2 3 20 56 33 23 0
6 MOC'17 JO12-4 10 5 0 5 15 38 30 8 0
7 Grenswachters JO12-1G 8 3 3 2 12 35 19 16 0
8 Boeimeer JO12-4 11 4 0 7 12 25 34 -9 0
9 METO JO12-2 11 3 1 7 10 27 64 -37 0
10 Schijf JO12-1G 11 3 0 8 9 30 39 -9 0
11 Beek Vooruit JO12-5 11 2 0 9 6 19 86 -67 0
12 Moerse Boys JO12-1 10 1 1 8 4 12 48 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO12-1G 3 2 1 0 7 24 8 16 0
2 Boeimeer JO12-4 3 2 0 1 6 18 5 13 0
3 DIA JO12-4 3 1 1 1 4 11 12 -1 0
4 Beek Vooruit JO12-5 3 0 0 3 0 6 34 -28 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 13-01-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:00 - 18:00 K A3 + A4 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven