0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - JO12 - Beek Vooruit JO12-4

Teamleden

Spelers
Sam Crul        
Jip van Herwijnen        
Coen Jacobs        
Stijn de Kanter        
Teun Machielsen        
Tomas Ooms        
Levy Rijnders        
Tim Snels        
Thijs Vermeulen        
Braydon Vis        
Merlijn Willemse        
 
Overige teamleden
Femke van Herwijnen-Timmers Leider/Trainer
Michel Pluer Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 08:30 Bavel JO12-4 DIA JO12-4
C 16-11-2019 09:30 TVC Breda JO12-1 SCO JO12-3
C 16-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-4 Boeimeer JO12-3
C 16-11-2019 09:00 Oosterhout JO12-4 Beek Vooruit JO12-3
C 16-11-2019 11:15 Achtmaal JO12-1 Oosterhout JO12-3
C 16-11-2019 12:30 Advendo JO12-1G Right'Oh JO12-1
C 23-11-2019 11:00 SCO JO12-3 Achtmaal JO12-1
C 23-11-2019 11:00 Right'Oh JO12-1 Bavel JO12-4
C 23-11-2019 10:30 DIA JO12-4 TVC Breda JO12-1
C 23-11-2019 10:00 Boeimeer JO12-3 Oosterhout JO12-4
C 23-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-3 Advendo JO12-1G
C 23-11-2019 08:30 Oosterhout JO12-3 Beek Vooruit JO12-4
C 30-11-2019 12:30 Advendo JO12-1G Achtmaal JO12-1
C 30-11-2019 11:00 Right'Oh JO12-1 Oosterhout JO12-3
C 30-11-2019 11:00 SCO JO12-3 Beek Vooruit JO12-3
C 30-11-2019 09:30 TVC Breda JO12-1 Beek Vooruit JO12-4
C 30-11-2019 09:00 DIA JO12-4 Boeimeer JO12-3
C 30-11-2019 08:30 Bavel JO12-4 Oosterhout JO12-4
C 07-12-2019 12:30 Advendo JO12-1G Oosterhout JO12-3
C 07-12-2019 11:15 Achtmaal JO12-1 Right'Oh JO12-1
C 07-12-2019 10:30 Oosterhout JO12-4 TVC Breda JO12-1
C 07-12-2019 10:00 Boeimeer JO12-3 SCO JO12-3
C 07-12-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-3 DIA JO12-4
C 07-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-4 Bavel JO12-4
C 14-12-2019 08:30 Oosterhout JO12-3 Oosterhout JO12-4
C 14-12-2019 09:30 TVC Breda JO12-1 Bavel JO12-4
C 14-12-2019 10:00 Boeimeer JO12-3 Beek Vooruit JO12-3
C 14-12-2019 10:30 DIA JO12-4 Achtmaal JO12-1
C 14-12-2019 11:00 SCO JO12-3 Advendo JO12-1G
C 14-12-2019 11:00 Right'Oh JO12-1 Beek Vooruit JO12-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-4 Oosterhout JO12-4 90119 2-3
C 09-11-2019 11:00 Right'Oh JO12-1 Beek Vooruit JO12-3 43594 4-11
C 09-11-2019 09:00 DIA JO12-4 SCO JO12-3 43760 5-3
C 09-11-2019 09:30 TVC Breda JO12-1 Advendo JO12-1G 44014 4-5
C 09-11-2019 08:30 Oosterhout JO12-3 Boeimeer JO12-3 43591 1-5
C 09-11-2019 08:30 Bavel JO12-4 Achtmaal JO12-1 91110 2-5
C 02-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-3 Oosterhout JO12-3 43191 7-3
C 02-11-2019 10:00 Boeimeer JO12-3 Right'Oh JO12-1 43446 5-3
C 02-11-2019 10:30 Oosterhout JO12-4 DIA JO12-4 90118 0-0
C 02-11-2019 11:00 SCO JO12-3 Beek Vooruit JO12-4 43409 2-3
C 02-11-2019 11:15 Achtmaal JO12-1 TVC Breda JO12-1 91109 0-5
C 02-11-2019 12:30 Advendo JO12-1G Bavel JO12-4 42720 9-3
C 26-10-2019 09:30 Beek Vooruit JO12-4 Achtmaal JO12-1 91108 3-1
C 26-10-2019 11:30 Bavel JO12-4 Beek Vooruit JO12-3 43435 1-5
C 26-10-2019 11:00 Right'Oh JO12-1 DIA JO12-4 44724 4-1
C 26-10-2019 10:30 Oosterhout JO12-4 Advendo JO12-1G 90117 3-6
C 26-10-2019 09:30 TVC Breda JO12-1 Boeimeer JO12-3 43631 1-1
C 26-10-2019 08:30 Oosterhout JO12-3 SCO JO12-3 42928 4-2
C 19-10-2019 11:00 Right'Oh JO12-1 Oosterhout JO12-4 93594 7-2
C 12-10-2019 11:00 SCO JO12-3 Right'Oh JO12-1 43679 3-9
C 12-10-2019 10:00 Boeimeer JO12-3 Achtmaal JO12-1 91105 3-5
C 08-10-2019 19:00 TVC Breda JO12-1 Right'Oh JO12-1 42829 8-0
C 05-10-2019 12:30 Advendo JO12-1G Beek Vooruit JO12-4 43157 6-0
C 05-10-2019 10:30 DIA JO12-4 Oosterhout JO12-3 44679 1-7
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-3 TVC Breda JO12-1 44209 4-3
C 05-10-2019 10:00 Boeimeer JO12-3 Bavel JO12-4 43683 0-0
C 05-10-2019 11:15 Achtmaal JO12-1 Oosterhout JO12-4 91107 4-3
C 28-09-2019 08:30 Bavel JO12-4 Oosterhout JO12-3 43139 1-1
C 28-09-2019 08:30 TSC JO12-4 SCO JO12-3 43308 0-0
C 28-09-2019 11:00 Advendo JO12-1G Boeimeer JO12-3 44179 4-2
C 28-09-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-4 DIA JO12-4 44734 6-2
C 28-09-2019 10:30 Oosterhout JO12-4 SCO JO12-3 90116 8-1
C 28-09-2019 11:15 Achtmaal JO12-1 Beek Vooruit JO12-3 91106 1-2
C 21-09-2019 11:00 Right'Oh JO12-1 Oosterhout JO12-4 90115 0-0
C 21-09-2019 11:00 SCO JO12-3 Bavel JO12-4 42710 4-5
C 21-09-2019 11:00 Right'Oh JO12-1 TSC JO12-4 43772 0-0
C 21-09-2019 10:30 DIA JO12-4 Advendo JO12-1G 44867 1-10
C 21-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-3 Beek Vooruit JO12-4 43866 7-2
C 21-09-2019 08:45 Oosterhout JO12-3 TVC Breda JO12-1 43780 3-11
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:00 Groen Wit JO12-3 Beek Vooruit JO12-4 10760 6-3
B 14-09-2019 10:00 Boeimeer JO12-3 TVC Breda JO12-1 10807 5-4
B 07-09-2019 11:00 TVC Breda JO12-1 Beek Vooruit JO12-4 10682 9-1
B 07-09-2019 10:00 Boeimeer JO12-3 Groen Wit JO12-3 10490 4-0
B 31-08-2019 08:30 Groen Wit JO12-3 TVC Breda JO12-1 10336 2-6
B 31-08-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-4 Boeimeer JO12-3 10435 1-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO12-1G 6 6 0 0 18 40 13 27 0
2 Beek Vooruit JO12-3 6 6 0 0 18 36 14 22 0
3 TVC Breda JO12-1 6 3 1 2 10 32 13 19 0
4 Achtmaal JO12-1 6 3 0 3 9 16 18 -2 0
5 Right'Oh JO12-1 6 3 0 3 9 27 30 -3 0
6 Beek Vooruit JO12-4 6 3 0 3 9 16 21 -5 0
7 Boeimeer JO12-3 5 2 1 2 7 16 14 2 0
8 Oosterhout JO12-3 6 2 1 3 7 19 27 -8 0
9 Oosterhout JO12-4 5 2 0 3 6 19 20 -1 0
10 Bavel JO12-4 5 1 1 3 4 12 24 -12 0
11 DIA JO12-4 5 1 0 4 3 10 30 -20 0
12 SCO JO12-3 6 0 0 6 0 15 34 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO12-3 3 3 0 0 9 20 5 15 0
2 TVC Breda JO12-1 3 2 0 1 6 19 8 11 0
3 Groen Wit JO12-3 3 1 0 2 3 8 13 -5 0
4 Beek Vooruit JO12-4 3 0 0 3 0 5 26 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 12 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven