0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO12 - Beek Vooruit JO12-3

Teamleden

Spelers
Dejan van Achterberg Keeper      
Merijn Domstorff        
Bas Eestermans        
Lars Eestermans        
Joep Gommers        
Rens Heshof        
Quinte van Meerendonk        
Stijn Mol        
Sem Rademakers        
Ravi Schnabel        
Ties Sluis        
 
Overige teamleden
Stefan Heshof Leider/Trainer
Leontien Sluis-van Dongen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 11:00 DBGC JO12-1 Groen Wit JO12-2
C 07-03-2020 11:45 Beek Vooruit JO12-3 ASWH JO12-2
C 07-03-2020 12:30 BSC JO12-2 Hoeven JO12-1
C 07-03-2020 10:15 DVO'60 JO12-1 MOC'17 JO12-3
C 07-03-2020 09:30 TVC Breda JO12-1 Groen Wit JO12-2
C 07-03-2020 09:00 Alliance JO12-1 Halsteren JO12-2
C 07-03-2020 08:30 DBGC JO12-1 SVC JO12-1G
C 14-03-2020 10:00 Halsteren JO12-2 BSC JO12-2
C 14-03-2020 09:45 MOC'17 JO12-3 TVC Breda JO12-1
C 14-03-2020 10:00 Groen Wit JO12-2 Hoeven JO12-1
C 14-03-2020 08:30 ASWH JO12-2 Alliance JO12-1
C 14-03-2020 08:30 DBGC JO12-1 Beek Vooruit JO12-3
C 14-03-2020 11:30 SVC JO12-1G DVO'60 JO12-1
C 21-03-2020 12:30 BSC JO12-2 TVC Breda JO12-1
C 21-03-2020 10:45 Hoeven JO12-1 Alliance JO12-1
C 21-03-2020 10:00 Halsteren JO12-2 Beek Vooruit JO12-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 11:30 SVC JO12-1G Beek Vooruit JO12-3 118591 8 - 2
C 08-02-2020 15:30 Beek Vooruit JO12-3 Hoeven JO12-1 Afgeschermd 116419 6 - 2
C 14-12-2019 10:00 Boeimeer JO12-3 Beek Vooruit JO12-3 D. (Dylan) Aarts 44392 6 - 3
C 07-12-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-3 DIA JO12-4 Afgeschermd 43836 12 - 0
C 30-11-2019 11:00 SCO JO12-3 Beek Vooruit JO12-3 A. (Andy) Mathon 43844 2 - 9
C 26-11-2019 18:30 Beek Vooruit JO12-3 Advendo JO12-1G M.J.M. (Mike) Pernot 44555 2 - 4
C 16-11-2019 09:00 Oosterhout JO12-4 Beek Vooruit JO12-3 90120 4 - 17
C 16-11-2019 vervallen TSC JO12-4 Beek Vooruit JO12-3 43140
C 09-11-2019 11:00 Right'Oh JO12-1 Beek Vooruit JO12-3 Afgeschermd 43594 4 - 11
B 04-11-2019 18:30 SVC JO12-1G Beek Vooruit JO12-3 92705 9 - 5
C 02-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-3 Oosterhout JO12-3 43191 7 - 3
C 26-10-2019 11:30 Bavel JO12-4 Beek Vooruit JO12-3 L. (Lars) Sasse 43435 1 - 5
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO12-3 TVC Breda JO12-1 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 44209 4 - 3
C 28-09-2019 11:15 Achtmaal JO12-1 Beek Vooruit JO12-3 91106 1 - 2
C 21-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-3 Beek Vooruit JO12-4 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 43866 7 - 2
B 14-09-2019 11:30 DEVO JO12-1 Beek Vooruit JO12-3 J.A.J.M. (Justin) Raats 10831 4 - 5
B 07-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-3 Hoeven JO12-1 C.J.M. (Leontien) Sluis-van Dongen 10654 6 - 0
B 31-08-2019 12:00 DIOZ JO12-1G Beek Vooruit JO12-3 E. (Eefke) Meesters 10363 3 - 6
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 11:30 SVC JO12-1G Beek Vooruit JO12-3 118591 8-2
C 15-02-2020 10:45 Hoeven JO12-1 TVC Breda JO12-1 118788 2-3
C 15-02-2020 10:00 Halsteren JO12-2 DVO'60 JO12-1 117641 3-5
C 15-02-2020 09:45 MOC'17 JO12-3 Alliance JO12-1 118597 2-2
C 15-02-2020 08:30 Groen Wit JO12-2 BSC JO12-2 117782 3-7
C 15-02-2020 08:30 ASWH JO12-2 DBGC JO12-1 117929 2-4
C 08-02-2020 15:30 Beek Vooruit JO12-3 Hoeven JO12-1 116419 6-2
C 08-02-2020 10:15 DVO'60 JO12-1 BSC JO12-2 116138 4-0
C 08-02-2020 09:30 TVC Breda JO12-1 Halsteren JO12-2 118596 0-0
C 08-02-2020 09:00 Alliance JO12-1 SVC JO12-1G 118098 6-4
C 08-02-2020 11:45 ASWH JO12-2 MOC'17 JO12-3 117402 5-4
C 01-02-2020 11:30 SVC JO12-1G ASWH JO12-2 116504 7-0
C 01-02-2020 09:45 MOC'17 JO12-3 DBGC JO12-1 118247 0-2
C 01-02-2020 08:30 Groen Wit JO12-2 DVO'60 JO12-1 115894 2-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 04-11-2019 18:30 SVC JO12-1G Beek Vooruit JO12-3 92705 9-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:30 DEVO JO12-1 Beek Vooruit JO12-3 10831 4-5
B 14-09-2019 12:00 DIOZ JO12-1G Hoeven JO12-1 10788 5-1
B 07-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-3 Hoeven JO12-1 10654 6-0
B 07-09-2019 11:30 DEVO JO12-1 DIOZ JO12-1G 10516 2-2
B 31-08-2019 10:45 Hoeven JO12-1 DEVO JO12-1 10422 6-2
B 31-08-2019 12:00 DIOZ JO12-1G Beek Vooruit JO12-3 10363 3-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVO'60 JO12-1 3 3 0 0 9 12 5 7 0
2 DBGC JO12-1 2 2 0 0 6 6 2 4 0
3 SVC JO12-1G 3 2 0 1 6 19 8 11 0
4 Alliance JO12-1 2 1 1 0 4 8 6 2 0
5 TVC Breda JO12-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
6 BSC JO12-2 2 1 0 1 3 7 7 0 0
7 Beek Vooruit JO12-3 2 1 0 1 3 8 10 -2 0
8 ASWH JO12-2 3 1 0 2 3 7 15 -8 0
9 MOC'17 JO12-3 3 0 1 2 1 6 9 -3 0
10 Halsteren JO12-2 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
11 Groen Wit JO12-2 2 0 0 2 0 5 10 -5 0
12 Hoeven JO12-1 2 0 0 2 0 4 9 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SVC JO12-1G 1 1 0 0 3 9 5 4 0
2 Beek Vooruit JO12-3 1 0 0 1 0 5 9 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Advendo JO12-1G 11 10 0 1 30 74 23 51 0
2 Beek Vooruit JO12-3 11 9 0 2 27 79 30 49 0
3 TVC Breda JO12-1 11 8 1 2 25 96 16 80 0
4 Boeimeer JO12-3 10 7 1 2 22 53 22 31 0
5 Achtmaal JO12-1 10 7 0 3 21 42 23 19 0
6 Right'Oh JO12-1 11 5 1 5 16 48 52 -4 0
7 Beek Vooruit JO12-4 10 4 0 6 12 28 54 -26 0
8 Bavel JO12-4 9 3 2 4 11 23 39 -16 0
9 Oosterhout JO12-3 11 3 1 7 10 46 61 -15 0
10 DIA JO12-4 10 2 0 8 6 18 70 -52 0
11 Oosterhout JO12-4 11 2 0 9 6 34 83 -49 0
12 SCO JO12-3 11 0 0 11 0 18 86 -68 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-3 3 3 0 0 9 17 7 10 0
2 DIOZ JO12-1G 3 1 1 1 4 10 9 1 0
3 Hoeven JO12-1 3 1 0 2 3 7 13 -6 0
4 DEVO JO12-1 3 0 1 2 1 8 13 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 28-10-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras Team training gaat_door
dinsdag 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-08-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:30 - 19:30 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven