B9620 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 2e ronde

Pupillen - JO12 - Beek Vooruit JO12-2

Teamleden

Spelers
Cas Nooren Keeper      
Thomas van den Berg        
Senna Boudewijns        
Stan Broekmans        
Jens Buijsse        
Kars Bulkmans        
Mees van den Eijnden        
Tijmen Haafs        
Jens Huybregts        
Tygo Post        
Lars van de Ven        
 
Overige teamleden
Corne Boudewijns Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 08:30 DBGC JO12-1 Heerjansdam JO12-1
C 16-11-2019 08:30 Steenbergen JO12-1 BSC JO12-2
C 16-11-2019 08:45 Roosendaal JO12-1 Halsteren JO12-2
C 16-11-2019 10:00 Boeimeer JO12-2 ASWH JO12-1
C 16-11-2019 10:30 DIA JO12-2 Beek Vooruit JO12-2
C 16-11-2019 11:00 SCO JO12-1 De Fendert JO12-1
C 23-11-2019 12:30 BSC JO12-2 Roosendaal JO12-1
C 23-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-2 SCO JO12-1
C 23-11-2019 10:30 Heerjansdam JO12-1 Boeimeer JO12-2
C 23-11-2019 10:15 Halsteren JO12-2 DBGC JO12-1
C 23-11-2019 10:00 De Fendert JO12-1 Steenbergen JO12-1
C 23-11-2019 08:30 ASWH JO12-1 DIA JO12-2
C 30-11-2019 14:00 Heerjansdam JO12-1 De Fendert JO12-1
C 30-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-2 Halsteren JO12-2
C 30-11-2019 10:30 ASWH JO12-1 BSC JO12-2
C 30-11-2019 10:00 Boeimeer JO12-2 Roosendaal JO12-1
C 30-11-2019 09:00 DIA JO12-2 Steenbergen JO12-1
C 30-11-2019 08:30 DBGC JO12-1 SCO JO12-1
C 07-12-2019 12:30 BSC JO12-2 Beek Vooruit JO12-2
C 07-12-2019 11:00 SCO JO12-1 Heerjansdam JO12-1
C 07-12-2019 10:15 Halsteren JO12-2 ASWH JO12-1
C 07-12-2019 08:45 Roosendaal JO12-1 DIA JO12-2
C 07-12-2019 10:00 DBGC JO12-1 De Fendert JO12-1
C 07-12-2019 08:30 Steenbergen JO12-1 Boeimeer JO12-2
C 14-12-2019 08:30 ASWH JO12-1 SCO JO12-1
C 14-12-2019 10:00 De Fendert JO12-1 Roosendaal JO12-1
C 14-12-2019 10:30 DIA JO12-2 Boeimeer JO12-2
C 14-12-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-2 DBGC JO12-1
C 14-12-2019 11:30 Heerjansdam JO12-1 Steenbergen JO12-1
C 14-12-2019 12:30 BSC JO12-2 Halsteren JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 24-10-2019 18:30 Beek Vooruit JO12-2 HZ'75 JO12-1 92681 8-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Roosendaal JO12-3 10716 7-3
B 14-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Groen Wit JO12-2 10873 10-1
B 07-09-2019 08:30 Groen Wit JO12-2 Roosendaal JO12-3 10693 6-1
B 07-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Rood-Wit W JO12-1 10560 10-3
B 31-08-2019 08:45 Roosendaal JO12-3 Beek Vooruit JO12-2 10460 1-6
B 31-08-2019 10:30 Rood-Wit W JO12-1 Groen Wit JO12-2 10294 8-7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 09:30 Heerjansdam JO12-1 Halsteren JO12-2 89243 11-1
C 09-11-2019 09:00 DIA JO12-2 DBGC JO12-1 43798 12-2
C 09-11-2019 10:00 De Fendert JO12-1 BSC JO12-2 42715 2-2
C 09-11-2019 10:00 Boeimeer JO12-2 SCO JO12-1 43423 3-3
C 09-11-2019 10:00 Steenbergen JO12-1 Roosendaal JO12-1 44748 3-2
C 09-11-2019 11:00 ASWH JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 43122 2-5
C 05-11-2019 19:00 Roosendaal JO12-1 DBGC JO12-1 44129 5-1
C 02-11-2019 08:30 DBGC JO12-1 Boeimeer JO12-2 44956 3-7
C 02-11-2019 08:45 Roosendaal JO12-1 ASWH JO12-1 42980 5-1
C 02-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Steenbergen JO12-1 44554 2-4
C 02-11-2019 10:15 Halsteren JO12-2 De Fendert JO12-1 89242 3-6
C 02-11-2019 12:30 BSC JO12-2 Heerjansdam JO12-1 44419 2-7
C 02-11-2019 12:45 SCO JO12-1 DIA JO12-2 44250 1-1
C 26-10-2019 10:00 De Fendert JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 44913 5-2
C 26-10-2019 08:30 Steenbergen JO12-1 SCO JO12-1 42774 1-3
C 26-10-2019 10:30 DIA JO12-2 BSC JO12-2 43809 8-2
C 26-10-2019 11:30 Heerjansdam JO12-1 ASWH JO12-1 44714 10-0
C 26-10-2019 10:00 Boeimeer JO12-2 Halsteren JO12-2 89241 3-0
C 12-10-2019 12:45 SCO JO12-1 Roosendaal JO12-1 43943 7-3
C 05-10-2019 12:30 BSC JO12-2 Boeimeer JO12-2 43547 5-1
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-2 Heerjansdam JO12-1 43992 0-5
C 05-10-2019 10:15 Halsteren JO12-2 DIA JO12-2 89240 1-4
C 05-10-2019 09:00 Alliance JO12-1 DIA JO12-2 43044 0-0
C 05-10-2019 08:30 ASWH JO12-1 De Fendert JO12-1 44162 2-5
C 05-10-2019 08:30 DBGC JO12-1 Steenbergen JO12-1 44608 2-4
C 28-09-2019 09:45 SCO JO12-1 Halsteren JO12-2 89239 3-1
C 28-09-2019 08:30 DBGC JO12-1 BSC JO12-2 44993 5-3
C 28-09-2019 08:30 Boeimeer JO12-2 De Fendert JO12-1 44683 2-3
C 28-09-2019 08:30 Steenbergen JO12-1 ASWH JO12-1 43871 4-3
C 28-09-2019 08:45 Roosendaal JO12-1 Beek Vooruit JO12-2 43994 4-3
C 28-09-2019 10:30 DIA JO12-2 Heerjansdam JO12-1 43367 1-6
C 28-09-2019 09:45 SCO JO12-1 Alliance JO12-1 43310 0-0
C 21-09-2019 08:45 Halsteren JO12-2 Steenbergen JO12-1 89238 1-6
C 21-09-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-2 Boeimeer JO12-2 44705 0-9
C 21-09-2019 12:30 BSC JO12-2 SCO JO12-1 44880 2-6
C 21-09-2019 11:30 Heerjansdam JO12-1 Roosendaal JO12-1 44892 7-4
C 21-09-2019 09:30 De Fendert JO12-1 DIA JO12-2 43296 4-3
C 21-09-2019 09:00 Alliance JO12-1 Steenbergen JO12-1 44669 0-0
C 21-09-2019 08:30 ASWH JO12-1 DBGC JO12-1 44239 5-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-2 1 1 0 0 3 8 2 6 0
2 HZ'75 JO12-1 1 0 0 1 0 2 8 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO12-2 3 3 0 0 9 26 5 21 0
2 Rood-Wit W JO12-1 3 2 0 1 6 18 20 -2 0
3 Groen Wit JO12-2 3 1 0 2 3 14 19 -5 0
4 Roosendaal JO12-3 3 0 0 3 0 5 19 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Heerjansdam JO12-1 6 6 0 0 18 46 8 38 0
2 De Fendert JO12-1 6 5 1 0 16 25 14 11 0
3 Steenbergen JO12-1 6 5 0 1 15 22 13 9 0
4 SCO JO12-1 6 4 2 0 14 23 11 12 0
5 DIA JO12-2 6 3 1 2 10 29 16 13 0
6 Boeimeer JO12-2 6 3 1 2 10 25 14 11 0
7 Roosendaal JO12-1 6 3 0 3 9 23 22 1 0
8 BSC JO12-2 6 1 1 4 4 16 29 -13 0
9 Beek Vooruit JO12-2 6 1 0 5 3 12 29 -17 0
10 ASWH JO12-1 6 1 0 5 3 13 32 -19 0
11 DBGC JO12-1 6 1 0 5 3 16 36 -20 0
12 Halsteren JO12-2 6 0 0 6 0 7 33 -26 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-07-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 06-08-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 13-08-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 20-08-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 27-08-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 03-09-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 10-09-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 17-09-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 24-09-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 01-10-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 08-10-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 15-10-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 22-10-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 29-10-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 05-11-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 12-11-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 19-11-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 26-11-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 03-12-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 10-12-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 17-12-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 24-12-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 31-12-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 07-01-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 14-01-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 21-01-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 28-01-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 04-02-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 11-02-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 18-02-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 25-02-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 03-03-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 10-03-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 17-03-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 24-03-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 31-03-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 07-04-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 14-04-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 21-04-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 28-04-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 05-05-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 12-05-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 19-05-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 26-05-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 02-06-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 09-06-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 16-06-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 23-06-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 30-06-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
donderdag 19: - 20: K B3 + B4 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 08-08-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 15-08-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 22-08-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 29-08-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 05-09-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 12-09-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 19-09-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 26-09-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 03-10-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 10-10-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 17-10-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 24-10-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 31-10-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 07-11-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 14-11-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 21-11-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 28-11-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 05-12-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 12-12-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 19-12-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 26-12-19 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 02-01-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 09-01-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 16-01-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 23-01-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 30-01-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 06-02-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 13-02-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 20-02-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 27-02-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 05-03-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 12-03-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 19-03-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 26-03-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 02-04-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 09-04-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 16-04-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 23-04-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 30-04-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 07-05-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 14-05-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 21-05-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 28-05-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 04-06-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 11-06-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 18-06-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 25-06-20 00:00 - 00:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven