Onder 12 beker poule

Pupillen - JO12 - Beek Vooruit JO12-1

Teamleden

Spelers
Bram Weijmer Keeper      
Bram Ackermans        
Duuk Bierens        
Floris Borghouts        
Daan van Duuren        
Boaz van Londen        
Luuk Luiken        
Jelle Machielsen        
Tim Maiworm        
Patrick Schalk        
 
Overige teamleden
Joey de Klerk Trainer
Jens van Bijnen Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 Unitas JO12-1
C 23-11-2019 10:00 Oranje Wit JO12-1 Drechtstreek JO12-1
C 23-11-2019 10:45 UVV'40 JO12-1 Oranje Wit JO12-2
C 23-11-2019 10:15 VOAB JO12-1 TSC JO12-1
C 23-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 Groen Wit JO12-1
C 23-11-2019 12:00 DVVC JO12-1 Bavel JO12-1
C 30-11-2019 11:15 The White Boys JO12-1 UVV'40 JO12-1
C 30-11-2019 11:30 Oranje Wit JO12-2 Beek Vooruit JO12-1
C 30-11-2019 10:30 TSC JO12-1 Bavel JO12-1
C 30-11-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 VOAB JO12-1
C 30-11-2019 09:45 Unitas JO12-1 Groen Wit JO12-1
C 30-11-2019 10:00 Oranje Wit JO12-1 DVVC JO12-1
C 07-12-2019 12:00 DVVC JO12-1 The White Boys JO12-1
C 07-12-2019 10:00 Bavel JO12-1 Drechtstreek JO12-1
C 07-12-2019 10:00 UVV'40 JO12-1 TSC JO12-1
C 07-12-2019 09:45 Beek Vooruit JO12-1 Unitas JO12-1
C 07-12-2019 09:45 Groen Wit JO12-1 Oranje Wit JO12-2
C 07-12-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 Oranje Wit JO12-1
C 14-12-2019 11:15 The White Boys JO12-1 Beek Vooruit JO12-1
C 14-12-2019 10:45 Drechtstreek JO12-1 DVVC JO12-1
C 14-12-2019 10:00 Bavel JO12-1 Groen Wit JO12-1
C 14-12-2019 10:00 Oranje Wit JO12-2 Boeimeer JO12-1
C 14-12-2019 10:00 Oranje Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1
C 14-12-2019 09:45 Unitas JO12-1 VOAB JO12-1
C 21-12-2019 09:15 UVV'40 JO12-1 Beek Vooruit JO12-1
C 21-12-2019 10:00 Bavel JO12-1 Boeimeer JO12-1
C 21-12-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 Unitas JO12-1
C 21-12-2019 10:15 TSC JO12-1 Groen Wit JO12-1
C 21-12-2019 11:15 The White Boys JO12-1 Oranje Wit JO12-2
C 21-12-2019 12:00 DVVC JO12-1 VOAB JO12-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 The Gunners JO12-1 10793 9-2
B 14-09-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 Boeimeer JO12-1 10902 2-2
B 07-09-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 The Gunners JO12-1 10688 9-4
B 07-09-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 10590 7-5
B 31-08-2019 08:30 The Gunners JO12-1 Groen Wit JO12-1 10443 3-9
B 31-08-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 Boeimeer JO12-1 10367 5-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 DVVC JO12-1 44520 0-0
C 16-11-2019 09:45 Unitas JO12-1 The White Boys JO12-1 44891 6-2
C 16-11-2019 10:00 Oranje Wit JO12-2 Drechtstreek JO12-1 44433 1-7
C 16-11-2019 10:00 TSC JO12-1 Oranje Wit JO12-1 43545 10-0
C 16-11-2019 11:15 Bavel JO12-1 UVV'40 JO12-1 43650 0-5
C 16-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 VOAB JO12-1 44095 1-4
C 12-11-2019 19:00 TSC JO12-1 DVVC JO12-1 93896 4-3
C 09-11-2019 09:45 Oranje Wit JO12-1 Oranje Wit JO12-2 42723 2-5
C 09-11-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 TSC JO12-1 43949 2-2
C 09-11-2019 10:45 UVV'40 JO12-1 Boeimeer JO12-1 42832 2-3
C 09-11-2019 10:15 VOAB JO12-1 Groen Wit JO12-1 43726 2-3
C 09-11-2019 11:15 The White Boys JO12-1 Bavel JO12-1 43089 8-3
C 09-11-2019 12:00 DVVC JO12-1 Unitas JO12-1 44855 1-2
C 02-11-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 VOAB JO12-1 43204 3-1
C 02-11-2019 09:45 Unitas JO12-1 Oranje Wit JO12-1 43988 4-3
C 02-11-2019 10:00 Bavel JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 43913 3-6
C 02-11-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 UVV'40 JO12-1 44362 6-3
C 02-11-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 The White Boys JO12-1 43364 3-0
C 02-11-2019 10:15 TSC JO12-1 DVVC JO12-1 44214 0-0
C 26-10-2019 12:00 DVVC JO12-1 Groen Wit JO12-1 43393 3-3
C 26-10-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 Boeimeer JO12-1 44949 0-11
C 26-10-2019 11:15 The White Boys JO12-1 TSC JO12-1 43305 1-6
C 26-10-2019 10:15 VOAB JO12-1 Oranje Wit JO12-2 44785 7-1
C 26-10-2019 12:00 UVV'40 JO12-1 Drechtstreek JO12-1 44834 3-5
C 26-10-2019 09:45 Oranje Wit JO12-1 Bavel JO12-1 44210 1-2
C 24-10-2019 18:30 DVVC JO12-1 UVV'40 JO12-1 43218 1-4
C 19-10-2019 09:45 Unitas JO12-1 Oranje Wit JO12-2 43705 8-3
C 12-10-2019 10:15 VOAB JO12-1 Oranje Wit JO12-1 44948 1-2
C 12-10-2019 12:00 Groen Wit JO12-1 The White Boys JO12-1 43447 2-5
C 12-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO12-1 Drechtstreek JO12-1 42740 1-7
C 12-10-2019 08:30 Boeimeer JO12-1 TSC JO12-1 44046 1-2
C 05-10-2019 09:45 Unitas JO12-1 UVV'40 JO12-1 44492 3-5
C 05-10-2019 10:00 The White Boys JO12-1 Oranje Wit JO12-1 44934 13-2
C 05-10-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 Boeimeer JO12-1 43646 2-5
C 05-10-2019 10:15 TSC JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 43074 12-0
C 05-10-2019 08:30 Oranje Wit JO12-2 DVVC JO12-1 44188 5-4
C 05-10-2019 11:15 Bavel JO12-1 VOAB JO12-1 43368 7-2
C 28-09-2019 11:30 Boeimeer JO12-1 The White Boys JO12-1 44647 3-6
C 28-09-2019 09:45 Unitas JO12-1 Bavel JO12-1 43068 3-4
C 28-09-2019 11:30 Beek Vooruit JO12-1 Oranje Wit JO12-1 42755 5-1
C 28-09-2019 10:00 Groen Wit JO12-1 Drechtstreek JO12-1 44401 5-3
C 28-09-2019 10:15 VOAB JO12-1 UVV'40 JO12-1 43214 1-6
C 28-09-2019 10:00 Oranje Wit JO12-2 TSC JO12-1 43343 0-9
C 21-09-2019 09:45 Oranje Wit JO12-1 Groen Wit JO12-1 44566 3-7
C 21-09-2019 12:00 DVVC JO12-1 Beek Vooruit JO12-1 44119 4-3
C 21-09-2019 11:15 The White Boys JO12-1 VOAB JO12-1 44029 8-0
C 21-09-2019 10:00 TSC JO12-1 Unitas JO12-1 43819 2-3
C 21-09-2019 10:00 Drechtstreek JO12-1 Boeimeer JO12-1 43918 6-0
C 21-09-2019 12:30 Bavel JO12-1 Oranje Wit JO12-2 44968 8-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO12-1 3 2 1 0 7 18 10 8 0
2 Beek Vooruit JO12-1 3 2 0 1 6 19 10 9 0
3 Boeimeer JO12-1 3 1 1 1 4 12 11 1 0
4 The Gunners JO12-1 3 0 0 3 0 9 27 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO12-1 8 6 1 1 19 47 10 37 0
2 The White Boys JO12-1 7 5 0 2 15 43 22 21 0
3 Unitas JO12-1 7 5 0 2 15 29 20 9 0
4 Drechtstreek JO12-1 6 4 1 1 13 30 12 18 0
5 Groen Wit JO12-1 7 4 1 2 13 28 24 4 0
6 UVV'40 JO12-1 7 4 0 3 12 28 19 9 0
7 Boeimeer JO12-1 7 4 0 3 12 26 19 7 0
8 Bavel JO12-1 7 4 0 3 12 27 27 0 0
9 Beek Vooruit JO12-1 7 2 0 5 6 16 42 -26 0
10 Oranje Wit JO12-2 7 2 0 5 6 17 45 -28 0
11 VOAB JO12-1 8 2 0 6 6 18 31 -13 0
12 DVVC JO12-1 6 1 1 4 4 16 21 -5 0
13 Oranje Wit JO12-1 8 1 0 7 3 14 47 -33 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-07-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 06-08-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 13-08-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 20-08-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 27-08-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 03-09-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 10-09-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 17-09-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 24-09-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 01-10-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 08-10-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 15-10-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 22-10-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 29-10-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 05-11-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 12-11-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 19-11-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 26-11-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 03-12-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 10-12-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 17-12-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 24-12-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 31-12-19 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 07-01-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 14-01-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 21-01-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 28-01-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 04-02-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 11-02-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 18-02-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 25-02-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 03-03-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 10-03-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 17-03-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 24-03-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 31-03-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 07-04-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 14-04-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 21-04-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 28-04-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 05-05-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 12-05-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 19-05-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 26-05-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 02-06-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 09-06-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 16-06-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 23-06-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
di 30-06-20 19:00 - 20:00 K A1 + A2 07 Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 08-08-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 15-08-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 22-08-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:00 K B3 + B4 07 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven