Onder 13 beker poule

Pupillen - JO13 - Beek Vooruit JO13-3

Teamleden

Spelers
Freek Beentjes Keeper      
Tobias Franken        
Mika Gerritsen        
Quinten de Groot        
Friso Heijltjes        
Mika Kawaler        
Joep van de Kerkhof        
Brent Kersten        
Fedde van der Leest        
Jerre Leijten        
Wessel Marijnissen        
Stijn Mutsaers        
Sam Reichardt        
Thijs Schalk        
Paul Stuer        
 
Overige teamleden
Sander Gerritsen Leider/Trainer
Marco de Groot Leider/Trainer
Frank Marijnissen Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 Rijen JO13-5 Boeimeer JO13-2
C 23-11-2019 08:30 Baronie JO13-8 JEKA JO13-12
C 23-11-2019 09:30 Gloria UC JO13-2 DSE JO13-2
C 23-11-2019 11:15 Bavel JO13-3 The Gunners JO13-2
C 23-11-2019 12:00 PCP JO13-1 Groen Wit JO13 2007-1
C 23-11-2019 12:15 Unitas'30 JO13-8 Beek Vooruit JO13-3
C 30-11-2019 12:00 PCP JO13-1 Unitas'30 JO13-8
C 30-11-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 The Gunners JO13-2
C 30-11-2019 09:30 Gloria UC JO13-2 Bavel JO13-3
C 30-11-2019 09:00 DSE JO13-2 JEKA JO13-12
C 30-11-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-3 Groen Wit JO13 2007-1
C 30-11-2019 08:30 Rijen JO13-5 Baronie JO13-8
C 07-12-2019 12:15 Groen Wit JO13 2007-1 Rijen JO13-5
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 JO13-8 Gloria UC JO13-2
C 07-12-2019 10:00 Bavel JO13-3 PCP JO13-1
C 07-12-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-3 Baronie JO13-8
C 07-12-2019 08:30 The Gunners JO13-2 DSE JO13-2
C 07-12-2019 08:30 JEKA JO13-12 Boeimeer JO13-2
C 14-12-2019 08:30 Rijen JO13-5 JEKA JO13-12
C 14-12-2019 08:30 Baronie JO13-8 The Gunners JO13-2
C 14-12-2019 09:30 Gloria UC JO13-2 Groen Wit JO13 2007-1
C 14-12-2019 10:00 DSE JO13-2 Boeimeer JO13-2
C 14-12-2019 11:15 Bavel JO13-3 Unitas'30 JO13-8
C 14-12-2019 12:00 PCP JO13-1 Beek Vooruit JO13-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-09-2019 17:45 JEKA JO13-6 SAB JO13-1 10245 3-5
B 14-09-2019 11:30 Unitas'30 JO13-6 Beek Vooruit JO13-3 10025 8-0
B 07-09-2019 10:00 JEKA JO13-6 Unitas'30 JO13-6 9808 3-1
B 07-09-2019 11:45 SAB JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 9885 8-1
B 31-08-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-3 JEKA JO13-6 9608 0-7
B 31-08-2019 10:05 Unitas'30 JO13-6 SAB JO13-1 9438 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 11:30 Groen Wit JO13 2007-1 Baronie JO13-8 42239 3-1
C 16-11-2019 10:00 DSE JO13-2 PCP JO13-1 40596 2-1
C 16-11-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 Gloria UC JO13-2 42693 1-15
C 16-11-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-3 Rijen JO13-5 87626 9-0
C 16-11-2019 08:30 JEKA JO13-12 Bavel JO13-3 41877 3-1
C 16-11-2019 08:30 The Gunners JO13-2 Unitas'30 JO13-8 40431 0-7
C 09-11-2019 08:30 JEKA JO13-12 The Gunners JO13-2 40340 3-2
C 09-11-2019 08:30 Baronie JO13-8 Bavel JO13-3 40367 1-3
C 09-11-2019 08:30 Boeimeer JO13-2 Groen Wit JO13 2007-1 41746 2-4
C 09-11-2019 08:30 Rijen JO13-5 Unitas'30 JO13-8 41440 3-4
C 09-11-2019 09:30 Gloria UC JO13-2 PCP JO13-1 41219 5-2
C 09-11-2019 10:00 DSE JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 87625 3-1
C 02-11-2019 08:45 The Gunners JO13-2 Gloria UC JO13-2 42193 0-7
C 02-11-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-3 Boeimeer JO13-2 87624 11-1
C 02-11-2019 11:15 Bavel JO13-3 Rijen JO13-5 40773 6-2
C 02-11-2019 11:25 Unitas'30 JO13-8 Baronie JO13-8 42165 5-0
C 02-11-2019 11:45 Groen Wit JO13 2007-1 DSE JO13-2 42097 2-4
C 02-11-2019 12:00 PCP JO13-1 JEKA JO13-12 40479 6-0
C 26-10-2019 13:15 The Gunners JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 87623 2-2
C 26-10-2019 10:00 DSE JO13-2 Bavel JO13-3 41370 7-0
C 26-10-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 Unitas'30 JO13-8 40067 1-6
C 26-10-2019 08:30 Baronie JO13-8 PCP JO13-1 40505 0-7
C 26-10-2019 08:30 Rijen JO13-5 Gloria UC JO13-2 41323 0-7
C 26-10-2019 08:30 JEKA JO13-12 Groen Wit JO13 2007-1 41186 2-4
C 12-10-2019 09:30 Gloria UC JO13-2 Baronie JO13-8 42208 12-1
C 05-10-2019 10:15 Unitas'30 JO13-6 Bavel JO13-2 41224 0-0
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-3 GSBW JO13-1 87022 0-0
C 05-10-2019 08:30 Unitas'30 JO13-8 DSE JO13-2 41614 2-2
C 05-10-2019 12:00 PCP JO13-1 Rijen JO13-5 41872 4-0
C 05-10-2019 11:45 Groen Wit JO13 2007-1 The Gunners JO13-2 41899 5-2
C 05-10-2019 10:30 Bavel JO13-3 Boeimeer JO13-2 41065 2-2
C 05-10-2019 08:45 Zwaluwe JO13-1G SCO JO13-1 40378 0-0
C 05-10-2019 08:30 Beek Vooruit JO13-3 JEKA JO13-12 87622 6-2
C 05-10-2019 10:00 Internos JO13-2 JEKA JO13-6 41640 0-0
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO13-4 TSC JO13-3 40808 0-0
C 28-09-2019 09:00 DIA JO13-2G GSBW JO13-1 87021 0-0
C 28-09-2019 09:00 JEKA JO13-6 Baronie JO13-4 40302 0-0
C 28-09-2019 11:00 SCO JO13-1 Beek Vooruit JO13-3 40062 0-0
C 28-09-2019 10:00 Bavel JO13-2 TSC JO13-3 40888 0-0
C 28-09-2019 10:00 Internos JO13-2 Unitas'30 JO13-6 40010 0-0
C 28-09-2019 11:45 Groen Wit JO13 2007-1 Unitas'30 JO13-8 42281 1-6
C 28-09-2019 09:45 The Gunners JO13-2 PCP JO13-1 41721 0-3
C 28-09-2019 10:30 Beek Vooruit JO13-3 Bavel JO13-3 87621 3-4
C 28-09-2019 10:00 DSE JO13-2 Rijen JO13-5 41156 9-1
C 28-09-2019 08:30 JEKA JO13-12 Gloria UC JO13-2 42634 1-5
C 28-09-2019 10:00 Boeimeer JO13-2 Baronie JO13-8 40292 2-4
C 21-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-3 Bavel JO13-2 40381 0-0
C 21-09-2019 08:30 Baronie JO13-4 Internos JO13-2 41947 0-0
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 JO13-6 Zwaluwe JO13-1G 41941 0-0
C 21-09-2019 08:30 Baronie JO13-8 DSE JO13-2 41878 3-4
C 21-09-2019 09:30 GSBW JO13-1 SCO JO13-1 87020 0-0
C 21-09-2019 12:00 PCP JO13-1 Boeimeer JO13-2 40848 9-0
C 21-09-2019 10:30 Bavel JO13-3 Groen Wit JO13 2007-1 41023 4-3
C 21-09-2019 09:30 Gloria UC JO13-2 Beek Vooruit JO13-3 87620 7-3
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 JO13-8 JEKA JO13-12 42387 4-2
C 21-09-2019 08:30 TSC JO13-3 DIA JO13-2G 42567 0-0
C 21-09-2019 08:30 Rijen JO13-5 The Gunners JO13-2 39971 1-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SAB JO13-1 3 3 0 0 9 16 5 11 0
2 JEKA JO13-6 3 2 0 1 6 13 6 7 0
3 Unitas'30 JO13-6 3 1 0 2 3 10 6 4 0
4 Beek Vooruit JO13-3 3 0 0 3 0 1 23 -22 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO13-2 7 7 0 0 21 58 8 50 0
2 Unitas'30 JO13-8 7 6 1 0 19 34 9 25 0
3 DSE JO13-2 7 6 1 0 19 31 10 21 0
4 PCP JO13-1 7 5 0 2 15 32 7 25 0
5 Bavel JO13-3 7 4 1 2 13 20 21 -1 0
6 Groen Wit JO13 2007-1 7 4 0 3 12 22 21 1 0
7 Beek Vooruit JO13-3 7 3 1 3 10 35 19 16 0
8 JEKA JO13-12 7 2 0 5 6 13 28 -15 0
9 The Gunners JO13-2 7 1 1 5 4 14 28 -14 0
10 Baronie JO13-8 7 1 0 6 3 10 36 -26 0
11 Boeimeer JO13-2 7 0 1 6 1 9 51 -42 0
12 Rijen JO13-5 7 0 0 7 0 7 47 -40 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 26-08-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:00 B - Natuurgras 02 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 08-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 15-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 22-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 29-08-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 05-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 12-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 19-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 26-09-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 03-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 10-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 17-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 24-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 31-10-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 07-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 14-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 21-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 28-11-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 05-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 12-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 19-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 26-12-19 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 02-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 09-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 16-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 23-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 30-01-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 06-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 13-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 20-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 27-02-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 05-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 12-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 19-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 26-03-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 02-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 09-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 16-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 23-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 30-04-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 07-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 14-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 21-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 28-05-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 04-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 11-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 18-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door
do 25-06-20 17:45 - 18:45 K A1 + A2 02 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven