Onder 13 beker poule

Pupillen - JO13 - Beek Vooruit JO13-2

Teamleden

Spelers
Iben Geurts Keeper      
Rik Ackermans        
Teun Boelaars        
Joeri Boons        
Piet Boot        
Sem van Elteren        
Ayuub Igal        
Niels Nagtzaam        
Stijn Schillemans        
Jelte Staelens        
Luca van de Ven        
Mats Vercauteren        
Kas de Wit        
Jorgos Yocarini        
 
Overige teamleden
Richard Diepstraten Trainer
Remco van Elteren Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 10:00 Rijen JO13-2 Unitas'30 JO13-3
C 23-11-2019 09:00 JEKA JO13-4 Internos JO13-1
C 23-11-2019 11:15 SAB JO13-1 WDS'19 JO13-1
C 23-11-2019 11:45 DSE JO13-1 Zundert JO13-1
C 23-11-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Beek Vooruit JO13-2
C 30-11-2019 11:30 SAB JO13-1 Madese Boys JO13-2
C 30-11-2019 11:30 Zundert JO13-1 Unitas'30 JO13-3
C 30-11-2019 10:00 Rijen JO13-2 DSE JO13-1
C 30-11-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Internos JO13-1
C 30-11-2019 08:30 Baronie JO13-4 Beek Vooruit JO13-2
C 07-12-2019 11:30 Zundert JO13-1 Madese Boys JO13-2
C 07-12-2019 11:30 JEKA JO13-4 Rijen JO13-2
C 07-12-2019 10:45 Beek Vooruit JO13-2 WDS'19 JO13-1
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 JO13-3 SAB JO13-1
C 07-12-2019 09:30 Internos JO13-1 Baronie JO13-4
C 14-12-2019 09:00 JEKA JO13-4 DSE JO13-1
C 14-12-2019 10:00 Rijen JO13-2 Zundert JO13-1
C 14-12-2019 10:00 Baronie JO13-4 WDS'19 JO13-1
C 14-12-2019 11:15 SAB JO13-1 Beek Vooruit JO13-2
C 14-12-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Internos JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 Madese Boys JO13-2 10191 2-4
B 14-09-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Unitas'30 JO13-4 10089 3-3
B 07-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 WDS'19 JO13-1 9749 2-6
B 07-09-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Unitas'30 JO13-4 9957 1-8
B 31-08-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Madese Boys JO13-2 9498 4-2
B 31-08-2019 12:45 Unitas'30 JO13-4 Beek Vooruit JO13-2 9589 11-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 12:15 Zundert JO13-1 SAB JO13-1 41591 2-2
C 16-11-2019 10:45 Beek Vooruit JO13-2 JEKA JO13-4 40430 4-3
C 16-11-2019 10:05 Unitas'30 JO13-3 Madese Boys JO13-2 40907 3-1
C 16-11-2019 09:00 Internos JO13-1 DSE JO13-1 41994 2-0
C 16-11-2019 08:30 Baronie JO13-4 Rijen JO13-2 93190 4-4
C 09-11-2019 08:30 Baronie JO13-4 Zundert JO13-1 93189 2-5
C 09-11-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 Internos JO13-1 42472 3-1
C 09-11-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Unitas'30 JO13-3 41060 4-4
C 09-11-2019 11:15 SAB JO13-1 DSE JO13-1 40042 1-6
C 09-11-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 JEKA JO13-4 41100 5-1
C 02-11-2019 14:50 Unitas'30 JO13-3 Baronie JO13-4 93188 1-3
C 02-11-2019 11:30 DSE JO13-1 Madese Boys JO13-2 39998 0-1
C 02-11-2019 10:30 JEKA JO13-4 SAB JO13-1 40277 0-1
C 02-11-2019 08:30 Rijen JO13-2 Beek Vooruit JO13-2 40476 0-1
C 26-10-2019 08:30 Baronie JO13-4 JEKA JO13-4 93187 5-4
C 26-10-2019 12:30 Madese Boys JO13-2 Rijen JO13-2 40240 4-1
C 26-10-2019 11:15 SAB JO13-1 UVV'40, JO13-2G 42089 0-0
C 26-10-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 DSE JO13-1 41795 5-4
C 26-10-2019 10:00 Internos JO13-1 Zundert JO13-1 40096 0-4
C 26-10-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 Unitas'30 JO13-3 41366 0-2
C 19-10-2019 11:00 Madese Boys JO13-2 Baronie JO13-4 93184 1-6
C 12-10-2019 10:15 Baronie JO13-4 SAB JO13-1 93185 3-5
C 12-10-2019 11:30 Zundert JO13-1 WDS'19 JO13-1 41099 6-4
C 05-10-2019 11:30 Unitas'30 JO13-3 Internos JO13-1 41009 5-1
C 05-10-2019 10:00 Rijen JO13-2 SAB JO13-1 41374 3-3
C 05-10-2019 10:45 JEKA JO13-4 WDS'19 JO13-1 41612 0-5
C 05-10-2019 12:00 UVV'40, JO13-2G Madese Boys JO13-2 41212 0-0
C 05-10-2019 11:30 Zundert JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 42489 2-3
C 05-10-2019 10:30 DSE JO13-1 Baronie JO13-4 93186 3-2
C 28-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO13-2 UVV'40, JO13-2G 41774 3-0
C 28-09-2019 10:00 Internos JO13-1 Rijen JO13-2 41197 4-3
C 28-09-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Madese Boys JO13-2 40269 2-7
C 28-09-2019 11:30 Zundert JO13-1 JEKA JO13-4 41518 6-2
C 28-09-2019 11:30 Unitas'30 JO13-3 DSE JO13-1 40447 3-1
C 21-09-2019 11:30 DSE JO13-1 Beek Vooruit JO13-2 40396 0-0
C 21-09-2019 11:15 SAB JO13-1 Internos JO13-1 41394 3-2
C 21-09-2019 09:00 JEKA JO13-4 Unitas'30 JO13-3 40232 1-5
C 21-09-2019 13:00 UVV'40, JO13-2G Zundert JO13-1 42455 1-9
C 21-09-2019 10:00 Rijen JO13-2 WDS'19 JO13-1 42659 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-4 3 2 1 0 7 22 5 17 0
2 WDS'19 JO13-1 3 2 1 0 7 13 7 6 0
3 Madese Boys JO13-2 3 1 0 2 3 7 14 -7 0
4 Beek Vooruit JO13-2 3 0 0 3 0 5 21 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-3 7 5 1 1 16 23 11 12 0
2 Zundert JO13-1 6 4 1 1 13 25 13 12 0
3 Beek Vooruit JO13-2 6 4 1 1 13 11 8 3 0
4 Madese Boys JO13-2 6 4 0 2 12 19 13 6 0
5 SAB JO13-1 6 3 2 1 11 15 16 -1 0
6 WDS'19 JO13-1 6 3 1 2 10 23 23 0 0
7 Baronie JO13-4 7 3 1 3 10 25 23 2 0
8 DSE JO13-1 7 2 1 4 7 14 14 0 0
9 Internos JO13-1 6 2 0 4 6 10 18 -8 0
10 Rijen JO13-2 6 0 2 4 2 13 19 -6 0
11 JEKA JO13-4 7 0 0 7 0 11 31 -20 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-07-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 06-08-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 13-08-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 20-08-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 27-08-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 03-09-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 10-09-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 17-09-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 24-09-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 01-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 08-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 15-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 22-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 29-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 05-11-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 12-11-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 19-11-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 26-11-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 03-12-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 10-12-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 17-12-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 24-12-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 31-12-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 07-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 14-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 21-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 28-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 04-02-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 11-02-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 18-02-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 25-02-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 03-03-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 10-03-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 17-03-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 24-03-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 31-03-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 07-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 14-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 21-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 28-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 05-05-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 12-05-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 19-05-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 26-05-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 02-06-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 09-06-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 16-06-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 23-06-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
di 30-06-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
donderdag 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 22-08-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 29-08-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 05-09-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 12-09-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 19-09-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 26-09-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 03-10-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 10-10-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 17-10-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 24-10-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 31-10-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 07-11-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 14-11-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 21-11-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 28-11-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 05-12-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 12-12-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 19-12-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 26-12-19 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 02-01-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 09-01-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 16-01-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 23-01-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 30-01-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 06-02-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 13-02-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 20-02-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 27-02-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 05-03-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 12-03-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 19-03-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 26-03-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 02-04-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 09-04-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 16-04-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 23-04-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 30-04-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 07-05-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 14-05-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 21-05-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 28-05-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 04-06-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 11-06-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 18-06-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door
do 25-06-20 17:30 - 18:30 K B1 + B2 05 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven