Onder 13 beker 2e ronde

Pupillen - JO13 - Beek Vooruit JO13-1

Teamleden

Spelers
Sam Schreiner Keeper      
Jordi van Alphen        
Koen Baartmans        
Luuk Bekkers        
Bob Bierens        
Jasper de Bruijn        
Gijs van de Giessen        
Milan van Ginneken        
Thomas Peters        
Maik van Praat        
Milan van Praat        
Carsten Ritburg        
Quint Schaap        
Toni Slavchev        
Thieu de Wit        
 
Overige teamleden
Lars van Bijnen Trainer
Lars Tijssen Assistent-trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 Drechtstreek JO13-1 Wieldrecht JO13-1
C 23-11-2019 09:45 Luctor Heinkenszand JO13-1 ASWH JO13-1
C 23-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO13-1 VVGZ JO13-1
C 23-11-2019 11:30 Zeelandia Middelburg JO13-1 JEKA JO13-2
C 23-11-2019 12:00 Boeimeer JO13-1 Baronie JO13-2
C 30-11-2019 11:45 JEKA JO13-2 ASWH JO13-1
C 30-11-2019 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Boeimeer JO13-1
C 30-11-2019 10:15 Halsteren JO13-1 Drechtstreek JO13-1
C 30-11-2019 10:15 VVGZ JO13-1 Baronie JO13-2
C 30-11-2019 09:30 Beek Vooruit JO13-1 Luctor Heinkenszand JO13-1
C 07-12-2019 12:00 Drechtstreek JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1
C 07-12-2019 12:00 Boeimeer JO13-1 Halsteren JO13-1
C 07-12-2019 08:30 Baronie JO13-2 JEKA JO13-2
C 07-12-2019 08:30 Wieldrecht JO13-1 Luctor Heinkenszand JO13-1
C 07-12-2019 08:30 ASWH JO13-1 VVGZ JO13-1
C 14-12-2019 09:15 Beek Vooruit JO13-1 ASWH JO13-1
C 14-12-2019 10:15 Halsteren JO13-1 Wieldrecht JO13-1
C 14-12-2019 10:30 Luctor Heinkenszand JO13-1 Baronie JO13-2
C 14-12-2019 10:45 JEKA JO13-2 VVGZ JO13-1
C 14-12-2019 12:00 Boeimeer JO13-1 Drechtstreek JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 12:30 Unitas'30 JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 92656 4-0
B 14-09-2019 08:30 Wieldrecht JO13-1 Dubbeldam JO13-1 10169 1-1
B 14-09-2019 12:30 Madese Boys JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 10105 3-1
B 07-09-2019 08:30 Wieldrecht JO13-1 Madese Boys JO13-1 9727 0-3
B 07-09-2019 09:00 Dubbeldam JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 9911 0-2
B 03-09-2019 18:45 Beek Vooruit JO13-1 Wieldrecht JO13-1 9609 5-0
B 03-09-2019 19:00 Madese Boys JO13-1 Dubbeldam JO13-1 9514 9-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 10:00 ASWH JO13-1 Boeimeer JO13-1 39939 5-3
C 16-11-2019 10:30 JEKA JO13-2 Halsteren JO13-1 39815 0-2
C 16-11-2019 10:15 VVGZ JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 39813 4-0
C 16-11-2019 10:15 Baronie JO13-2 Drechtstreek JO13-1 39885 0-12
C 16-11-2019 08:30 Wieldrecht JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 39888 0-3
C 09-11-2019 09:15 Beek Vooruit JO13-1 Drechtstreek JO13-1 39809 0-8
C 09-11-2019 10:00 Luctor Heinkenszand JO13-1 Boeimeer JO13-1 39771 2-1
C 09-11-2019 10:30 JEKA JO13-2 Wieldrecht JO13-1 39919 1-2
C 09-11-2019 10:45 ASWH JO13-1 Baronie JO13-2 39837 4-0
C 09-11-2019 11:30 Zeelandia Middelburg JO13-1 Halsteren JO13-1 39861 0-5
C 02-11-2019 08:30 Wieldrecht JO13-1 VVGZ JO13-1 39780 1-4
C 02-11-2019 10:15 Halsteren JO13-1 ASWH JO13-1 39909 2-1
C 02-11-2019 10:30 Baronie JO13-2 Zeelandia Middelburg JO13-1 39887 0-3
C 02-11-2019 12:00 Boeimeer JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 39776 0-0
C 02-11-2019 12:00 Drechtstreek JO13-1 Luctor Heinkenszand JO13-1 39914 0-0
C 26-10-2019 13:15 JEKA JO13-2 Boeimeer JO13-1 39859 0-2
C 26-10-2019 11:15 Luctor Heinkenszand JO13-1 Halsteren JO13-1 39807 2-3
C 26-10-2019 10:00 Baronie JO13-2 Wieldrecht JO13-1 39818 1-5
C 26-10-2019 09:30 VVGZ JO13-1 Drechtstreek JO13-1 39804 1-3
C 26-10-2019 09:15 Beek Vooruit JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 39832 5-2
C 05-10-2019 09:30 Drechtstreek JO13-1 JEKA JO13-2 39836 2-0
C 05-10-2019 08:30 Wieldrecht JO13-1 ASWH JO13-1 39863 1-1
C 05-10-2019 12:00 Boeimeer JO13-1 VVGZ JO13-1 39826 1-0
C 05-10-2019 10:15 The Gunners JO13-1 Baronie JO13-2 39872 0-0
C 05-10-2019 10:15 Halsteren JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 39816 3-2
C 05-10-2019 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Luctor Heinkenszand JO13-1 39926 0-7
C 28-09-2019 08:30 Wieldrecht JO13-1 Boeimeer JO13-1 39782 0-6
C 28-09-2019 10:15 Baronie JO13-2 Halsteren JO13-1 39820 1-4
C 28-09-2019 09:30 VVGZ JO13-1 Luctor Heinkenszand JO13-1 39854 2-1
C 28-09-2019 10:45 ASWH JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 39829 5-1
C 28-09-2019 10:15 JEKA JO13-2 Beek Vooruit JO13-1 39817 0-0
C 28-09-2019 12:30 The Gunners JO13-1 Drechtstreek JO13-1 39943 0-0
C 21-09-2019 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Wieldrecht JO13-1 39779 2-2
C 21-09-2019 10:15 Halsteren JO13-1 VVGZ JO13-1 39895 0-1
C 21-09-2019 11:15 Luctor Heinkenszand JO13-1 JEKA JO13-2 39930 4-1
C 21-09-2019 09:30 Beek Vooruit JO13-1 Baronie JO13-2 39900 4-0
C 21-09-2019 10:00 Boeimeer JO13-1 The Gunners JO13-1 39831 0-0
C 21-09-2019 08:30 Drechtstreek JO13-1 ASWH JO13-1 39830 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO13-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 Beek Vooruit JO13-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Halsteren JO13-1 7 6 0 1 18 19 7 12 0
2 Drechtstreek JO13-1 5 5 0 0 15 29 1 28 0
3 VVGZ JO13-1 6 4 0 2 12 12 6 6 0
4 ASWH JO13-1 6 3 1 2 10 16 11 5 0
5 Beek Vooruit JO13-1 6 3 1 2 10 14 13 1 0
6 Luctor Heinkenszand JO13-1 5 3 0 2 9 16 7 9 0
7 Boeimeer JO13-1 5 3 0 2 9 13 7 6 0
8 Wieldrecht JO13-1 7 2 2 3 8 11 18 -7 0
9 Zeelandia Middelburg JO13-1 7 1 1 5 4 8 28 -20 0
10 JEKA JO13-2 6 0 1 5 1 2 12 -10 0
11 Baronie JO13-2 6 0 0 6 0 2 32 -30 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-07-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 06-08-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:45 - 20:00 K A3 + A4 08 Team training gaat_door
donderdag 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 08-08-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 15-08-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 22-08-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 29-08-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 05-09-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 12-09-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 19-09-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 26-09-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 03-10-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 10-10-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 17-10-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 24-10-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 31-10-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 07-11-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 14-11-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 21-11-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 28-11-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 05-12-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 12-12-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 19-12-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 26-12-19 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 02-01-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 09-01-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 16-01-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 23-01-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 30-01-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 06-02-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 13-02-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 20-02-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 27-02-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 05-03-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 12-03-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 19-03-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 26-03-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 02-04-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 09-04-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 16-04-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 23-04-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 30-04-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 07-05-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 14-05-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 21-05-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 28-05-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 04-06-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 11-06-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 18-06-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
do 25-06-20 18:45 - 20:15 K A3 + A4 08 Team training even weken gaat_door
donderdag 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 08-08-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 15-08-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 22-08-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 29-08-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 05-09-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 12-09-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 19-09-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 26-09-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 03-10-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 10-10-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 17-10-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 24-10-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 31-10-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 07-11-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 14-11-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 21-11-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 28-11-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 05-12-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 12-12-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 19-12-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 26-12-19 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 02-01-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 09-01-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 16-01-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 23-01-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 30-01-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 06-02-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 13-02-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 20-02-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 27-02-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 05-03-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 12-03-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 19-03-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 26-03-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 02-04-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 09-04-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 16-04-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 23-04-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 30-04-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 07-05-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 14-05-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 21-05-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 28-05-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 04-06-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 11-06-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 18-06-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door
do 25-06-20 18:45 - 20:15 B - Natuurgras 08 Team training oneven weken gaat_door

Berichten



Terug naar boven