0244 Onder 14 competitie (voorjaar)

Junioren - JO14 - Beek Vooruit JO14-3

Teamleden

Spelers
Ted van Gils Keeper      
Lindsy van Wees Keeper      
Ties Aarts        
Sem Frerejean        
Jordi van Gemert        
Chris Joosen        
Raul van Klaveren        
Lindsey van der Linden        
Sem Muller        
Tim Roovers        
Raf Terpsma        
Marit van Wees        
Bram Witte        
 
Overige teamleden
Robert Joosen Leider/Trainer
Dennis van Klaveren Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 11:00 TVC Breda JO14-2 Neerlandia'31 JO14-1
C 29-02-2020 12:30 Advendo JO14-1 Gesta JO14-1
C 07-03-2020 14:00 Groen Wit JO14-2 DSE JO14-2
C 07-03-2020 12:30 Advendo JO14-1 DIA JO14-2
C 07-03-2020 12:00 Gesta JO14-1 TSC JO14-4G
C 07-03-2020 11:30 Boeimeer JO14-1 Unitas'30 JO14-3
C 07-03-2020 11:00 Neerlandia'31 JO14-1 Bavel JO14-2
C 07-03-2020 09:00 Beek Vooruit JO14-3 TVC Breda JO14-2
C 14-03-2020 08:30 TSC JO14-4G TVC Breda JO14-2
C 14-03-2020 14:30 DIA JO14-2 Groen Wit JO14-2
C 14-03-2020 11:15 Bavel JO14-2 Beek Vooruit JO14-3
C 14-03-2020 12:15 DSE JO14-2 Gesta JO14-1
C 14-03-2020 12:15 Unitas'30 JO14-3 Neerlandia'31 JO14-1
C 14-03-2020 12:30 Advendo JO14-1 Boeimeer JO14-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 08:30 TSC JO14-4G Beek Vooruit JO14-3 Afgeschermd 110251 2 - 3
C 08-02-2020 10:00 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 M. (Maik) Schrama 109504 2 - 4
C 01-02-2020 10:30 Beek Vooruit JO14-3 Gesta JO14-1 Afgeschermd 109685 6 - 0
C 14-12-2019 12:30 Advendo JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 R. (René) Messersmid 39022 5 - 2
C 30-11-2019 11:45 Roosendaal JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 J. (Jeroen) Mulder 89608 1 - 3
C 23-11-2019 12:00 Neerlandia'31 JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 G.H.J.B. (Gijs) de Meulder 38677 3 - 0
C 16-11-2019 11:00 Beek Vooruit JO14-3 Roosendaal JO14-3 F. (Fedde) van Gils 89595 4 - 0
C 16-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO14-3 TSC JO14-5 38368
C 09-11-2019 10:00 Bavel JO14-3 Beek Vooruit JO14-3 H. (Herman) van der Made 38669 0 - 4
C 02-11-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-3 Unitas'30 JO14-3 Afgeschermd 38869 2 - 0
C 26-10-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-3 Gesta JO14-1 J. (Joep) Schoenmakers 39457 1 - 2
C 05-10-2019 13:15 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 Afgeschermd 38596 0 - 5
C 28-09-2019 11:15 Beek Vooruit JO14-3 TVC Breda JO14-2 D. (Dennis) van Klaveren 39473 2 - 2
C 21-09-2019 10:00 DSE JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 Y.P.A. (Youri) Jansen 39017 0 - 3
B 14-09-2019 12:00 Unitas'30 JO14-3 Beek Vooruit JO14-3 S. (Sander) Witteveen 9389 1 - 5
B 07-09-2019 10:30 Beek Vooruit JO14-3 Groen Wit JO14-2 Afgeschermd 9245 1 - 3
B 31-08-2019 13:00 TVC Breda JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 J.W.J.C. (Jeffrey) van Duuren 9066 3 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 13:00 DSE JO14-2 Neerlandia'31 JO14-1 110132 4-0
C 15-02-2020 11:45 Unitas'30 JO14-3 Advendo JO14-1 108904 4-2
C 15-02-2020 10:30 Bavel JO14-2 Groen Wit JO14-2 108955 3-2
C 15-02-2020 11:00 TVC Breda JO14-2 Gesta JO14-1 109584 5-1
C 15-02-2020 11:00 DIA JO14-2 Boeimeer JO14-1 109669 1-0
C 15-02-2020 08:30 TSC JO14-4G Beek Vooruit JO14-3 110251 2-3
C 08-02-2020 14:10 Unitas'30 JO14-3 DSE JO14-2 110046 2-4
C 08-02-2020 10:00 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 109504 2-4
C 08-02-2020 12:30 Advendo JO14-1 TSC JO14-4G 110133 3-2
C 08-02-2020 12:00 Gesta JO14-1 Bavel JO14-2 109898 0-2
C 08-02-2020 11:00 Neerlandia'31 JO14-1 DIA JO14-2 109747 5-2
C 08-02-2020 11:30 Boeimeer JO14-1 TVC Breda JO14-2 110198 1-3
C 01-02-2020 13:00 DSE JO14-2 Advendo JO14-1 109998 1-0
C 01-02-2020 12:30 DIA JO14-2 Unitas'30 JO14-3 110276 3-5
C 01-02-2020 11:25 Bavel JO14-2 Boeimeer JO14-1 109348 2-1
C 01-02-2020 10:00 TSC JO14-4G Groen Wit JO14-2 109217 6-1
C 01-02-2020 10:30 Beek Vooruit JO14-3 Gesta JO14-1 109685 6-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:00 Unitas'30 JO14-3 Beek Vooruit JO14-3 9389 1-5
B 14-09-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 Groen Wit JO14-2 9332 4-2
B 07-09-2019 10:30 Beek Vooruit JO14-3 Groen Wit JO14-2 9245 1-3
B 07-09-2019 11:45 Unitas'30 JO14-3 TVC Breda JO14-2 9198 1-1
B 31-08-2019 13:00 TVC Breda JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 9066 3-1
B 31-08-2019 13:00 Groen Wit JO14-2 Unitas'30 JO14-3 9112 5-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 12:30 Advendo JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 39022 5-2
C 14-12-2019 12:25 Unitas'30 JO14-3 Groen Wit JO14-2 38831 4-1
C 14-12-2019 12:00 DSE JO14-2 Bavel JO14-3 38407 0-0
C 14-12-2019 12:00 Neerlandia'31 JO14-1 Roosendaal JO14-3 89599 3-0
C 14-12-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 Gesta JO14-1 39488 1-1
C 07-12-2019 08:30 Bavel JO14-3 Roosendaal JO14-2 89609 1-3
C 07-12-2019 11:45 Roosendaal JO14-3 Unitas'30 JO14-3 89598 1-1
C 07-12-2019 12:00 Gesta JO14-1 Advendo JO14-1 39504 3-4
C 07-12-2019 12:00 Neerlandia'31 JO14-1 TVC Breda JO14-2 39540 0-2
C 07-12-2019 13:30 Groen Wit JO14-2 DSE JO14-2 38836 1-2
C 30-11-2019 10:10 Unitas'30 JO14-3 Neerlandia'31 JO14-1 38759 0-0
C 30-11-2019 10:30 DSE JO14-2 Advendo JO14-1 38807 1-3
C 30-11-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 Roosendaal JO14-3 89597 5-0
C 30-11-2019 11:45 Roosendaal JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 89608 1-3
C 30-11-2019 12:00 Gesta JO14-1 Groen Wit JO14-2 38447 2-2
C 23-11-2019 12:30 Advendo JO14-1 Bavel JO14-3 39559 2-1
C 23-11-2019 12:00 Neerlandia'31 JO14-1 Beek Vooruit JO14-3 38677 3-0
C 23-11-2019 11:45 Roosendaal JO14-3 Gesta JO14-1 89596 1-0
C 23-11-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 Groen Wit JO14-2 38330 6-0
C 23-11-2019 10:15 DSE JO14-2 Roosendaal JO14-2 89607 0-2
C 16-11-2019 12:45 Bavel JO14-3 Neerlandia'31 JO14-1 38727 1-1
C 16-11-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 Unitas'30 JO14-3 89606 3-1
C 16-11-2019 11:00 Beek Vooruit JO14-3 Roosendaal JO14-3 89595 4-0
C 16-11-2019 12:00 Gesta JO14-1 DSE JO14-2 38619 0-3
C 16-11-2019 13:00 Groen Wit JO14-2 Advendo JO14-1 39485 9-2
C 09-11-2019 12:30 Advendo JO14-1 Neerlandia'31 JO14-1 38921 5-2
C 09-11-2019 12:00 Unitas'30 JO14-3 TVC Breda JO14-2 38816 2-2
C 09-11-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 Groen Wit JO14-2 89605 3-1
C 09-11-2019 10:00 Bavel JO14-3 Beek Vooruit JO14-3 38669 0-4
C 09-11-2019 08:30 DSE JO14-2 Roosendaal JO14-3 89594 2-3
C 02-11-2019 12:00 Neerlandia'31 JO14-1 DSE JO14-2 38926 1-2
C 02-11-2019 12:00 Gesta JO14-1 Roosendaal JO14-2 89604 2-3
C 02-11-2019 11:45 Roosendaal JO14-3 Advendo JO14-1 89593 0-0
C 02-11-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 Bavel JO14-3 38542 3-0
C 02-11-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-3 Unitas'30 JO14-3 38869 2-0
C 26-10-2019 10:00 Bavel JO14-3 Groen Wit JO14-2 38943 4-1
C 26-10-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 Roosendaal JO14-3 89603 0-0
C 26-10-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-3 Gesta JO14-1 39457 1-2
C 26-10-2019 12:00 DSE JO14-2 Unitas'30 JO14-3 38637 3-1
C 26-10-2019 12:30 Advendo JO14-1 TVC Breda JO14-2 38695 1-1
C 12-10-2019 14:30 Gesta JO14-1 Bavel JO14-3 38983 0-0
C 05-10-2019 13:15 Groen Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 38596 0-5
C 05-10-2019 14:45 Unitas'30 JO14-3 Advendo JO14-1 38417 2-4
C 05-10-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 DSE JO14-2 39251 4-3
C 05-10-2019 12:00 Neerlandia'31 JO14-1 Roosendaal JO14-2 89602 2-4
C 28-09-2019 12:30 Groen Wit JO14-2 TSC JO14-5 39060 0-0
C 28-09-2019 09:45 Bavel JO14-3 Unitas'30 JO14-3 39373 2-2
C 28-09-2019 11:15 Beek Vooruit JO14-3 TVC Breda JO14-2 39473 2-2
C 28-09-2019 12:00 Gesta JO14-1 Neerlandia'31 JO14-1 39145 3-2
C 28-09-2019 10:15 Roosendaal JO14-2 Advendo JO14-1 89601 10-1
C 28-09-2019 12:30 Groen Wit JO14-2 Roosendaal JO14-3 89592 4-0
C 21-09-2019 11:00 TVC Breda JO14-2 Roosendaal JO14-2 89600 10-1
C 21-09-2019 10:00 TSC JO14-5 Bavel JO14-3 39355 0-0
C 21-09-2019 11:45 Unitas'30 JO14-3 Gesta JO14-1 38985 2-0
C 21-09-2019 12:00 Neerlandia'31 JO14-1 Groen Wit JO14-2 39290 2-1
C 21-09-2019 10:00 DSE JO14-2 Beek Vooruit JO14-3 39017 0-3
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO14-3 Bavel JO14-3 89591 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO14-3 3 3 0 0 9 13 4 9 0
2 DSE JO14-2 3 3 0 0 9 9 2 7 0
3 Bavel JO14-2 3 3 0 0 9 7 3 4 0
4 TVC Breda JO14-2 2 2 0 0 6 8 2 6 0
5 Unitas'30 JO14-3 3 2 0 1 6 11 9 2 0
6 Neerlandia'31 JO14-1 2 1 0 1 3 5 6 -1 0
7 TSC JO14-4G 3 1 0 2 3 10 7 3 0
8 Advendo JO14-1 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
9 DIA JO14-2 3 1 0 2 3 6 10 -4 0
10 Boeimeer JO14-1 3 0 0 3 0 2 6 -4 0
11 Groen Wit JO14-2 3 0 0 3 0 5 13 -8 0
12 Gesta JO14-1 3 0 0 3 0 1 13 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO14-2 3 2 1 0 7 8 4 4 0
2 Groen Wit JO14-2 3 2 0 1 6 10 6 4 0
3 Beek Vooruit JO14-3 3 1 0 2 3 7 7 0 0
4 Unitas'30 JO14-3 3 0 1 2 1 3 11 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO14-2 10 6 4 0 22 36 10 26 0
2 Roosendaal JO14-2 10 7 1 2 22 30 21 9 0
3 Advendo JO14-1 10 6 2 2 20 27 31 -4 0
4 Beek Vooruit JO14-3 10 6 1 3 19 26 13 13 0
5 DSE JO14-2 9 4 0 5 12 16 18 -2 0
6 Neerlandia'31 JO14-1 10 3 2 5 11 16 18 -2 0
7 Unitas'30 JO14-3 10 2 4 4 10 15 18 -3 0
8 Roosendaal JO14-3 10 2 3 5 9 5 21 -16 0
9 Bavel JO14-3 8 2 2 4 8 11 16 -5 0
10 Gesta JO14-1 9 2 2 5 8 13 19 -6 0
11 Groen Wit JO14-2 10 2 1 7 7 20 30 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-07-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 05-08-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 12-08-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 19-08-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 26-08-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 02-09-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 09-09-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 16-09-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 23-09-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 30-09-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 07-10-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 14-10-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 21-10-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 28-10-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 04-11-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 11-11-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 18-11-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 25-11-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 02-12-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 09-12-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 16-12-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 23-12-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 30-12-19 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 06-01-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 13-01-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 20-01-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 27-01-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 03-02-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 10-02-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 17-02-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 24-02-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 02-03-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 09-03-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 16-03-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 23-03-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 30-03-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 06-04-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 13-04-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 20-04-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 27-04-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 04-05-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 11-05-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 18-05-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 25-05-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 01-06-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 08-06-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 15-06-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 22-06-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
ma 29-06-20 18:00 - 19:00 K B3 + B4 04 Team training gaat_door
woensdag 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 B - Natuurgras 04 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven