B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule

Junioren - JO14 - Beek Vooruit JO14-2

Teamleden

Spelers
Mauk van den Berg Keeper      
Romy Voesenek Keeper      
Romijn van den Berg        
Sven Bindels        
Alexander de Bont        
Jay van den Broek        
Art Dirven        
Jessey van Gelderen        
Daan van Haperen        
Tibbe van der Horst        
Iwan Kuijpers        
Sam Noten        
Mike Verheijen        
Jarni de Vries        
Jesse van der Wijngaart        
 
Overige teamleden
Pierre van den Broek Leider/Trainer
Pieter Dirven Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 Oranje Wit JO14-2 SV Noordeloos JO14-1
C 23-11-2019 09:00 Beek Vooruit JO14-2 DBGC JO14-1
C 23-11-2019 10:15 DSE JO14-1 Heerjansdam JO14-2
C 23-11-2019 10:15 Irene'58 JO14-1 IFC JO14-1
C 23-11-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 Stedoco JO14-1M
C 23-11-2019 12:30 RCD JO14-1 Unitas'30 JO14-4M
C 30-11-2019 12:30 RCD JO14-1 Oranje Wit JO14-2
C 30-11-2019 11:30 DSE JO14-1 Irene'58 JO14-1
C 30-11-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-2 Roosendaal JO14-1
C 30-11-2019 10:35 DBGC JO14-1 IFC JO14-1
C 30-11-2019 10:30 SV Noordeloos JO14-1 Unitas'30 JO14-4M
C 30-11-2019 08:30 Heerjansdam JO14-2 Stedoco JO14-1M
C 07-12-2019 14:00 Unitas'30 JO14-4M DSE JO14-1
C 07-12-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 RCD JO14-1
C 07-12-2019 10:30 SV Noordeloos JO14-1 Irene'58 JO14-1
C 07-12-2019 10:15 IFC JO14-1 Heerjansdam JO14-2
C 07-12-2019 10:15 Stedoco JO14-1M DBGC JO14-1
C 07-12-2019 10:00 Oranje Wit JO14-2 Beek Vooruit JO14-2
C 14-12-2019 10:15 Irene'58 JO14-1 Stedoco JO14-1M
C 14-12-2019 10:30 DBGC JO14-1 Heerjansdam JO14-2
C 14-12-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-2 Unitas'30 JO14-4M
C 14-12-2019 11:30 DSE JO14-1 IFC JO14-1
C 14-12-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 Oranje Wit JO14-2
C 14-12-2019 12:30 RCD JO14-1 SV Noordeloos JO14-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 17-09-2019 18:30 Groen Wit JO14-1 TVC Breda JO14-1 9186 3-1
B 14-09-2019 12:15 Groen Wit JO14-1 Zwaluwe JO14-1 9378 8-0
B 14-09-2019 13:00 TVC Breda JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 9333 8-2
B 07-09-2019 10:00 Zwaluwe JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 9242 1-5
B 31-08-2019 10:30 Beek Vooruit JO14-2 Groen Wit JO14-1 9111 3-6
B 31-08-2019 13:00 TVC Breda JO14-1 Zwaluwe JO14-1 9067 10-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 10:20 IFC JO14-1 Roosendaal JO14-1 38793 4-3
C 16-11-2019 10:00 Stedoco JO14-1M Oranje Wit JO14-2 38817 0-5
C 16-11-2019 10:00 DBGC JO14-1 RCD JO14-1 38543 2-3
C 16-11-2019 09:00 SV Noordeloos JO14-1 DSE JO14-1 87595 2-5
C 16-11-2019 08:30 Heerjansdam JO14-2 Beek Vooruit JO14-2 38470 0-14
C 16-11-2019 14:15 Unitas'30 JO14-4M Irene'58 JO14-1 89537 0-3
C 09-11-2019 10:15 DSE JO14-1 Oranje Wit JO14-2 39393 3-2
C 09-11-2019 08:30 Heerjansdam JO14-2 Unitas'30 JO14-4M 89536 3-5
C 09-11-2019 08:30 IFC JO14-1 Stedoco JO14-1M 39446 9-0
C 09-11-2019 10:15 Irene'58 JO14-1 Roosendaal JO14-1 38514 2-0
C 09-11-2019 10:30 DBGC JO14-1 SV Noordeloos JO14-1 87594 2-2
C 09-11-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-2 RCD JO14-1 38913 2-3
C 06-11-2019 19:15 IFC JO14-1 Unitas'30 JO14-4M 89534 6-0
C 02-11-2019 09:45 Oranje Wit JO14-2 Irene'58 JO14-1 39132 0-0
C 02-11-2019 10:00 Stedoco JO14-1M Beek Vooruit JO14-2 39070 1-5
C 02-11-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 DSE JO14-1 38558 3-2
C 02-11-2019 14:30 RCD JO14-1 IFC JO14-1 39295 2-5
C 02-11-2019 14:40 Unitas'30 JO14-4M DBGC JO14-1 89535 0-4
C 02-11-2019 09:45 SV Noordeloos JO14-1 Heerjansdam JO14-2 87593 7-0
C 26-10-2019 08:30 Heerjansdam JO14-2 Oranje Wit JO14-2 38348 3-19
C 26-10-2019 11:00 Stedoco JO14-1M SV Noordeloos JO14-1 87592 0-4
C 26-10-2019 10:15 Irene'58 JO14-1 RCD JO14-1 38623 4-0
C 26-10-2019 10:00 DBGC JO14-1 Roosendaal JO14-1 39414 1-3
C 26-10-2019 11:30 DSE JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 38453 4-6
C 05-10-2019 10:00 Oranje Wit JO14-2 DBGC JO14-1 39580 0-1
C 05-10-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 Heerjansdam JO14-2 38663 10-0
C 05-10-2019 13:00 RCD JO14-1 DSE JO14-1 38583 2-4
C 05-10-2019 10:30 SV Noordeloos JO14-1 IFC JO14-1 87591 1-5
C 05-10-2019 11:45 Beek Vooruit JO14-2 Irene'58 JO14-1 38497 3-1
C 05-10-2019 10:15 Unitas'30 JO14-4M Stedoco JO14-1M 89533 2-1
C 28-09-2019 12:30 Heerjansdam JO14-2 Irene'58 JO14-1 39288 1-6
C 28-09-2019 08:30 Stedoco JO14-1M RCD JO14-1 38950 3-8
C 28-09-2019 10:15 IFC JO14-1 Beek Vooruit JO14-2 38435 2-2
C 28-09-2019 12:00 DBGC JO14-1 DSE JO14-1 39258 3-3
C 28-09-2019 10:05 Unitas'30 JO14-4M Oranje Wit JO14-2 89532 0-5
C 28-09-2019 10:30 SV Noordeloos JO14-1 Roosendaal JO14-1 87590 2-1
C 21-09-2019 11:45 Oranje Wit JO14-2 IFC JO14-1 39169 4-6
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 Unitas'30 JO14-4M 89531 8-0
C 21-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO14-2 SV Noordeloos JO14-1 87589 2-2
C 21-09-2019 13:00 RCD JO14-1 Heerjansdam JO14-2 38718 11-2
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO14-1 Apollo'69 JO14-1G 39567 0-0
C 21-09-2019 11:30 DSE JO14-1 Stedoco JO14-1M 38789 5-0
C 21-09-2019 10:15 Irene'58 JO14-1 DBGC JO14-1 38697 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO14-1 3 3 0 0 9 17 4 13 0
2 TVC Breda JO14-1 3 2 0 1 6 19 7 12 0
3 Beek Vooruit JO14-2 3 1 0 2 3 10 15 -5 0
4 Zwaluwe JO14-1 3 0 0 3 0 3 23 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 IFC JO14-1 7 6 1 0 19 37 12 25 0
2 Beek Vooruit JO14-2 7 4 2 1 14 34 13 21 0
3 Irene'58 JO14-1 6 4 1 1 13 17 5 12 0
4 DSE JO14-1 7 4 1 2 13 26 18 8 0
5 Roosendaal JO14-1 7 4 0 3 12 28 11 17 0
6 RCD JO14-1 7 4 0 3 12 29 22 7 0
7 SV Noordeloos JO14-1 7 3 2 2 11 20 15 5 0
8 Oranje Wit JO14-2 6 3 0 3 9 35 13 22 0
9 DBGC JO14-1 7 2 3 2 9 14 12 2 0
10 Unitas'30 JO14-4M 7 2 0 5 6 7 30 -23 0
11 Stedoco JO14-1M 7 0 0 7 0 5 38 -33 0
12 Heerjansdam JO14-2 7 0 0 7 0 9 72 -63 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 22-07-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 29-07-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 05-08-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 07 Team training gaat_door
donderdag 18: - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 15-08-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 22-08-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 29-08-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 05-09-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 12-09-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 19-09-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 26-09-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 03-10-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 10-10-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 17-10-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 24-10-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 31-10-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 07-11-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 14-11-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 21-11-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 28-11-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 05-12-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 12-12-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 19-12-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 26-12-19 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 02-01-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 09-01-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 16-01-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 23-01-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 30-01-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 06-02-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 13-02-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 20-02-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 27-02-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 05-03-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 12-03-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 19-03-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 26-03-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 02-04-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 09-04-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 16-04-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 23-04-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 30-04-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 07-05-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 14-05-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 21-05-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 28-05-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 04-06-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 11-06-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 18-06-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door
do 25-06-20 00:00 - 19:15 B - Natuurgras 06 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven