B9430 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 3e ronde

Junioren - JO14 - Beek Vooruit JO14-1

Teamleden

Spelers
Tim Vervoord Keeper      
Jay van den Bliek        
Dave van den Enden        
Lucas Florisson        
Daan Frerejean        
Duncan Kennis        
Boet Koks        
Finn van Nuenen        
Enzio Post        
Pepijn Rijken        
Thomas Vervoord        
Bas van der Vorm        
Senne de Vree        
Joran van Wees        
 
Overige teamleden
Eric Vervoord Leider
Frank Weijers Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 Bavel JO14-1
C 23-11-2019 11:30 VOAB JO14-1 BSC JO14-1
C 23-11-2019 12:45 SC 't Zand JO14-1 RKDVC JO14-1
C 23-11-2019 12:45 The White Boys JO14-1 Unitas JO14-1
C 30-11-2019 09:50 TSV Gudok JO14-1 The White Boys JO14-1
C 30-11-2019 11:15 RKDVC JO14-1 Unitas JO14-1
C 30-11-2019 12:30 BSC JO14-1 Beek Vooruit JO14-1
C 07-12-2019 12:40 Unitas JO14-1 Bavel JO14-1
C 07-12-2019 12:30 BSC JO14-1 The White Boys JO14-1
C 07-12-2019 11:30 VOAB JO14-1 SC 't Zand JO14-1
C 07-12-2019 09:00 Beek Vooruit JO14-1 TSV Gudok JO14-1
C 14-12-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 Unitas JO14-1
C 14-12-2019 11:15 RKDVC JO14-1 Bavel JO14-1
C 14-12-2019 12:45 SC 't Zand JO14-1 Beek Vooruit JO14-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:15 SC 't Zand JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 28111 3-5
B 07-09-2019 12:30 Bavel JO14-1 SC 't Zand JO14-1 28110 1-0
B 31-08-2019 10:00 Beek Vooruit JO14-1 Bavel JO14-1 9138 4-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 12:45 Bavel JO14-1 SC 't Zand JO14-1 38272 3-3
C 16-11-2019 12:30 BSC JO14-1 TSV Gudok JO14-1 38238 1-3
C 16-11-2019 09:15 Beek Vooruit JO14-1 The White Boys JO14-1 38279 1-4
C 09-11-2019 11:15 RKDVC JO14-1 BSC JO14-1 38268 1-5
C 09-11-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 VOAB JO14-1 38277 3-4
C 09-11-2019 12:15 Bavel JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 38264 1-1
C 06-11-2019 19:15 Unitas JO14-1 Beek Vooruit JO14-1 38262 4-2
C 02-11-2019 12:30 BSC JO14-1 Bavel JO14-1 38239 0-4
C 02-11-2019 11:30 VOAB JO14-1 The White Boys JO14-1 38276 0-5
C 02-11-2019 11:00 Beek Vooruit JO14-1 RKDVC JO14-1 38236 10-2
C 26-10-2019 12:30 Bavel JO14-1 VOAB JO14-1 38284 3-1
C 26-10-2019 11:15 TSV Gudok JO14-1 SC 't Zand JO14-1 38306 0-1
C 05-10-2019 12:45 SC 't Zand JO14-1 The White Boys JO14-1 38271 0-0
C 05-10-2019 12:30 BSC JO14-1 Unitas JO14-1 38289 1-5
C 05-10-2019 11:30 VOAB JO14-1 RKDVC JO14-1 38254 5-3
C 28-09-2019 11:15 RKDVC JO14-1 TSV Gudok JO14-1 38273 1-9
C 28-09-2019 12:30 Unitas JO14-1 SC 't Zand JO14-1 38304 4-1
C 28-09-2019 13:00 Bavel JO14-1 The White Boys JO14-1 38302 2-6
C 28-09-2019 09:00 Beek Vooruit JO14-1 VOAB JO14-1 38269 1-0
C 21-09-2019 12:45 The White Boys JO14-1 RKDVC JO14-1 38235 16-0
C 21-09-2019 12:45 SC 't Zand JO14-1 BSC JO14-1 38248 5-0
C 21-09-2019 11:30 VOAB JO14-1 Unitas JO14-1 38297 2-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 S.V. Brandevoort JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 JVOZ JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SBC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TEC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV TOP JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TSC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 UNA JO14-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Unitas JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 The White Boys JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO14-1 2 2 0 0 6 9 4 5 0
2 Bavel JO14-1 2 1 0 1 3 2 4 -2 0
3 SC 't Zand JO14-1 2 0 0 2 0 3 6 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The White Boys JO14-1 4 4 0 0 12 31 3 28 0
2 Unitas JO14-1 4 4 0 0 12 20 6 14 0
3 Bavel JO14-1 5 2 2 1 8 13 11 2 0
4 SC 't Zand JO14-1 4 2 1 1 7 10 7 3 0
5 Beek Vooruit JO14-1 5 2 1 2 7 15 11 4 0
6 TSV Gudok JO14-1 4 2 0 2 6 15 7 8 0
7 VOAB JO14-1 6 2 0 4 6 12 22 -10 0
8 BSC JO14-1 5 1 0 4 3 7 18 -11 0
9 RKDVC Jo14-1 5 0 0 5 0 7 45 -38 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 29-07-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 05-08-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:15 K A1 + A2 03 Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 25-07-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 01-08-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 08-08-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 15-08-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 22-08-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:15 K B1 + B2 03 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven