0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - JO15 - Beek Vooruit JO15-3

Teamleden

Spelers
Thomas Winkelman Keeper      
Luca Don        
Ruben Koks        
Julian Lammertsma        
Ivo Magielse        
Dari Pas        
Brayden van Schijndel        
Loek Steffens        
Storm Tromp        
Marco de Veld        
Matthias Wallenburg        
Bowie Zweers        
 
Overige teamleden
Paul van Schijndel Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 11:00 VVR JO15-2 Boeimeer JO15-4
C 18-04-2020 11:15 Zundert JO15-2 Groen Wit JO15-2
C 18-04-2020 11:30 DSE JO15-2 WDS'19 JO15-1
C 18-04-2020 12:30 JEKA JO15-10 Unitas'30 JO15-5
C 18-04-2020 14:00 Beek Vooruit JO15-3 The Gunners JO15-2
C 18-04-2020 14:45 Moerse Boys JO15-2 Baronie JO15-6

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 04-04-2020 11:00 Moerse Boys JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 105138
C 28-03-2020 12:00 Beek Vooruit JO15-3 Baronie JO15-6 107769
C 14-03-2020 12:15 WDS'19 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 M.D.A. (Marcel) Domenie 108205
C 07-03-2020 12:30 Beek Vooruit JO15-3 DSE JO15-2 Afgeschermd 105076 3 - 1
C 15-02-2020 11:00 VVR JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 S. (Stijn) Coremans 107590 1 - 4
C 08-02-2020 12:30 Groen Wit JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 M. (Mustafa) Aziz 107461 10 - 0
C 01-02-2020 14:15 Beek Vooruit JO15-3 Zundert JO15-2 D. (Dennis) van Klaveren 106491 2 - 5
C 25-01-2020 11:45 Halsteren JO15-4 Beek Vooruit JO15-3 J.M. (Jan) la Gasse 36196 0 - 11
C 11-01-2020 vervallen Beek Vooruit JO15-3 SC Kruisland JO15-1 Afgeschermd 37939
C 14-12-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 37837
C 30-11-2019 12:00 WDS'19 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 Afgeschermd 37437 1 - 3
C 23-11-2019 10:45 Beek Vooruit JO15-3 Bruse Boys JO15-1 M.J. (Mees) Vermeulen 37741 0 - 7
C 16-11-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-3 Virtus JO15-3 D. (Dennis) van Klaveren 36512 0 - 4
C 09-11-2019 11:45 Halsteren JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 R. (René) Gillesse 36390 2 - 1
C 02-11-2019 14:45 Beek Vooruit JO15-3 JEKA JO15-6 M.J.M. (Mike) Pernot 37745 2 - 7
C 26-10-2019 10:15 Alliance JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 K.W. (Koen) Snels 37230 2 - 1
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 Afgeschermd 36257 2 - 15
C 05-10-2019 vervallen Groen Wit JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 36094
C 05-10-2019 12:30 Wernhout JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 A.L. (Arno) Pemen 91550 13 - 1
C 28-09-2019 12:00 Beek Vooruit JO15-3 Boeimeer JO15-3 Afgeschermd 36033 1 - 3
B 14-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO15-3 Boeimeer JO15-3 D.M. (Daan) Krutzen 8929 0 - 14
B 07-09-2019 12:15 Beek Vooruit JO15-3 WDS'19 JO15-1 P.A.J. (Patrick) van den Brand 8501 1 - 1
B 31-08-2019 13:00 JEKA JO15-7 Beek Vooruit JO15-3 D.J.N. (Daan) Russeler 8406 11 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-04-2020 13:15 Boeimeer JO15-4 Groen Wit JO15-2 108510 0-0
C 04-04-2020 12:30 JEKA JO15-10 Zundert JO15-2 108211 0-0
C 04-04-2020 11:00 Moerse Boys JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 105138 0-0
C 04-04-2020 10:10 Baronie JO15-6 WDS'19 JO15-1 104668 0-0
C 04-04-2020 10:15 The Gunners JO15-2 DSE JO15-2 107698 0-0
C 04-04-2020 14:10 Unitas'30 JO15-5 VVR JO15-2 106511 0-0
C 28-03-2020 11:00 VVR JO15-2 JEKA JO15-10 104631 0-0
C 28-03-2020 10:45 DSE JO15-2 Boeimeer JO15-4 107275 0-0
C 28-03-2020 11:15 Zundert JO15-2 Unitas'30 JO15-5 106000 0-0
C 28-03-2020 12:00 WDS'19 JO15-1 Moerse Boys JO15-2 107543 0-0
C 28-03-2020 12:00 Beek Vooruit JO15-3 Baronie JO15-6 107769 0-0
C 28-03-2020 14:30 Groen Wit JO15-2 The Gunners JO15-2 104861 0-0
C 21-03-2020 11:00 Moerse Boys JO15-2 Boeimeer JO15-4 105039 0-0
C 14-03-2020 10:00 Baronie JO15-6 Zundert JO15-2 107619 0-0
C 14-03-2020 10:30 The Gunners JO15-2 Unitas'30 JO15-5 106975 0-0
C 14-03-2020 11:00 VVR JO15-2 DSE JO15-2 107028 0-0
C 14-03-2020 11:00 Moerse Boys JO15-2 Groen Wit JO15-2 108299 0-0
C 14-03-2020 12:15 WDS'19 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 108205 0-0
C 14-03-2020 13:15 Boeimeer JO15-4 JEKA JO15-10 105884 0-0
C 07-03-2020 12:30 Beek Vooruit JO15-3 DSE JO15-2 105076 3-1
C 07-03-2020 12:30 JEKA JO15-10 WDS'19 JO15-1 105382 5-1
C 07-03-2020 11:15 Zundert JO15-2 VVR JO15-2 106768 1-2
C 07-03-2020 11:00 Groen Wit JO15-2 Baronie JO15-6 104807 8-2
C 07-03-2020 10:15 Unitas'30 JO15-5 Boeimeer JO15-4 107395 3-0
C 07-03-2020 08:30 The Gunners JO15-2 Moerse Boys JO15-2 103845 1-0
C 15-02-2020 10:30 Baronie JO15-6 JEKA JO15-10 103896 2-1
C 15-02-2020 11:00 VVR JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 107590 1-4
C 15-02-2020 11:00 Moerse Boys JO15-2 Unitas'30 JO15-5 107039 3-3
C 15-02-2020 11:30 DSE JO15-2 Zundert JO15-2 104979 4-0
C 15-02-2020 12:15 WDS'19 JO15-1 Groen Wit JO15-2 104947 2-4
C 15-02-2020 14:00 Boeimeer JO15-4 The Gunners JO15-2 106577 1-2
C 08-02-2020 10:15 The Gunners JO15-2 VVR JO15-2 104607 5-0
C 08-02-2020 11:15 Zundert JO15-2 WDS'19 JO15-1 106337 2-2
C 08-02-2020 12:30 Groen Wit JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 107461 10-0
C 08-02-2020 11:30 JEKA JO15-10 Moerse Boys JO15-2 106221 6-1
C 08-02-2020 15:00 Boeimeer JO15-4 Baronie JO15-6 108505 4-4
C 08-02-2020 14:05 Unitas'30 JO15-5 DSE JO15-2 104741 0-2
C 01-02-2020 15:45 DSE JO15-2 JEKA JO15-10 107937 4-1
C 01-02-2020 11:45 WDS'19 JO15-1 Unitas'30 JO15-5 103887 9-0
C 01-02-2020 11:00 VVR JO15-2 Groen Wit JO15-2 107347 3-4
C 01-02-2020 10:00 Baronie JO15-6 The Gunners JO15-2 103939 1-4
C 01-02-2020 14:15 Beek Vooruit JO15-3 Zundert JO15-2 106491 2-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO15-3 Boeimeer JO15-3 8929 0-14
B 14-09-2019 11:45 WDS'19 JO15-1 JEKA JO15-7 8828 3-10
B 07-09-2019 12:15 Beek Vooruit JO15-3 WDS'19 JO15-1 8501 1-1
B 07-09-2019 12:00 Boeimeer JO15-3 JEKA JO15-7 8665 3-3
B 31-08-2019 11:45 WDS'19 JO15-1 Boeimeer JO15-3 8256 2-14
B 31-08-2019 13:00 JEKA JO15-7 Beek Vooruit JO15-3 8406 11-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 11:45 Halsteren JO15-4 Beek Vooruit JO15-3 36196 0-11
C 18-01-2020 10:30 SC Kruisland JO15-1 Wernhout JO15-1 91549 10-0
C 11-01-2020 09:45 Boeimeer JO15-3 SC Kruisland JO15-1 37801 1-14
C 21-12-2019 11:15 SC Kruisland JO15-1 WDS'19 JO15-1 36031 9-0
C 21-12-2019 11:45 Halsteren JO15-3 Alliance JO15-2 36166 0-0
C 21-12-2019 10:00 Boeimeer JO15-3 Achtmaal JO15-1 36783 5-5
C 21-12-2019 10:15 Unitas'30 JO15-3 Wernhout JO15-1 91560 6-0
C 14-12-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 JEKA JO15-6 35685 0-0
C 14-12-2019 11:00 SC Kruisland JO15-1 Halsteren JO15-3 36801 7-0
C 14-12-2019 11:45 Halsteren JO15-4 Wernhout JO15-1 91559 0-0
C 14-12-2019 12:25 Unitas'30 JO15-3 WDS'19 JO15-1 35670 7-0
C 14-12-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 37837 0-0
C 14-12-2019 11:30 Boeimeer JO15-3 Alliance JO15-2 35589 0-0
C 10-12-2019 19:30 Virtus JO15-3 JEKA JO15-6 36144 0-6
C 07-12-2019 10:15 Halsteren JO15-3 Unitas'30 JO15-3 36268 3-1
C 07-12-2019 10:00 Alliance JO15-2 Bruse Boys JO15-1 36310 2-2
C 07-12-2019 12:30 Wernhout JO15-1 Achtmaal JO15-1 91558 1-2
C 07-12-2019 11:30 Beek Vooruit JO15-3 SC Kruisland JO15-1 37939 0-0
C 07-12-2019 11:30 Virtus JO15-3 Boeimeer JO15-3 35833 1-8
C 07-12-2019 14:45 JEKA JO15-6 WDS'19 JO15-1 36032 2-0
C 30-11-2019 12:00 SC Kruisland JO15-1 Virtus JO15-3 36822 11-0
C 30-11-2019 15:55 Unitas'30 JO15-3 Halsteren JO15-4 37474 0-0
C 30-11-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 Alliance JO15-2 37477 4-3
C 30-11-2019 12:00 WDS'19 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 37437 1-3
C 30-11-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 Wernhout JO15-1 91557 4-1
C 30-11-2019 11:30 Boeimeer JO15-3 Halsteren JO15-3 37949 3-6
C 27-11-2019 18:45 Unitas'30 JO15-3 Alliance JO15-2 37206 12-0
C 23-11-2019 10:45 Beek Vooruit JO15-3 Bruse Boys JO15-1 37741 0-7
C 23-11-2019 11:30 Virtus JO15-3 Halsteren JO15-4 37552 7-2
C 23-11-2019 10:30 Alliance JO15-2 Wernhout JO15-1 91556 0-7
C 23-11-2019 10:45 JEKA JO15-6 Unitas'30 JO15-3 35680 1-1
C 23-11-2019 11:45 Halsteren JO15-3 Achtmaal JO15-1 37681 2-0
C 23-11-2019 12:00 WDS'19 JO15-1 Boeimeer JO15-3 37312 2-4
C 16-11-2019 10:15 Unitas'30 JO15-3 SC Kruisland JO15-1 38076 2-2
C 16-11-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 Boeimeer JO15-3 37888 6-5
C 16-11-2019 10:30 Alliance JO15-2 JEKA JO15-6 37857 2-2
C 16-11-2019 11:00 Wernhout JO15-1 WDS'19 JO15-1 91555 5-3
C 16-11-2019 11:45 Halsteren JO15-4 Halsteren JO15-3 37987 0-12
C 16-11-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-3 Virtus JO15-3 36512 0-4
C 09-11-2019 12:00 JEKA JO15-6 Wernhout JO15-1 91554 3-1
C 09-11-2019 11:45 Halsteren JO15-3 Beek Vooruit JO15-3 36390 2-1
C 09-11-2019 11:45 WDS'19 JO15-1 Alliance JO15-2 36830 3-3
C 09-11-2019 11:30 Virtus JO15-3 Bruse Boys JO15-1 36850 2-8
C 09-11-2019 11:30 SC Kruisland JO15-1 Achtmaal JO15-1 36819 7-0
C 09-11-2019 10:00 Boeimeer JO15-3 Halsteren JO15-4 36676 12-0
C 02-11-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 SC Kruisland JO15-1 35660 2-10
C 02-11-2019 11:00 Wernhout JO15-1 Halsteren JO15-3 91553 3-5
C 02-11-2019 11:45 Halsteren JO15-4 Alliance JO15-2 36156 3-10
C 02-11-2019 14:45 Beek Vooruit JO15-3 JEKA JO15-6 37745 2-7
C 02-11-2019 14:55 Unitas'30 JO15-3 Virtus JO15-3 37657 9-1
C 26-10-2019 10:15 Alliance JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 37230 2-1
C 26-10-2019 11:15 Virtus JO15-3 Wernhout JO15-1 91552 2-6
C 26-10-2019 11:45 WDS'19 JO15-1 Bruse Boys JO15-1 36766 4-4
C 26-10-2019 13:15 JEKA JO15-6 Achtmaal JO15-1 38067 2-2
C 26-10-2019 12:00 SC Kruisland JO15-1 Halsteren JO15-4 37042 25-0
C 19-10-2019 11:30 Virtus JO15-3 Halsteren JO15-3 36902 3-9
C 19-10-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 Achtmaal JO15-1 35547 4-2
C 19-10-2019 11:30 WDS'19 JO15-1 Halsteren JO15-4 35621 0-0
C 19-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-3 Unitas'30 JO15-3 36257 2-15
C 19-10-2019 11:00 Wernhout JO15-1 Boeimeer JO15-3 91551 0-0
C 12-10-2019 11:30 Boeimeer JO15-3 Unitas'30 JO15-3 37737 4-7
C 12-10-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 WDS'19 JO15-1 36701 2-2
C 12-10-2019 13:00 JEKA JO15-6 SC Kruisland JO15-1 37255 0-12
C 05-10-2019 12:30 Wernhout JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 91550 13-1
C 05-10-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 Halsteren JO15-3 36053 2-5
C 05-10-2019 11:45 Halsteren JO15-4 JEKA JO15-6 35591 2-9
C 05-10-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 Virtus JO15-3 36110 8-0
C 05-10-2019 14:30 Groen Wit JO15-2 Beek Vooruit JO15-3 36094 0-0
C 28-09-2019 12:00 Beek Vooruit JO15-3 Boeimeer JO15-3 36033 1-3
C 28-09-2019 10:30 Bruse Boys JO15-1 Halsteren JO15-4 37696 14-1
C 28-09-2019 10:15 Alliance JO15-2 SC Kruisland JO15-1 35729 0-10
C 28-09-2019 11:45 WDS'19 JO15-1 Virtus JO15-3 37606 4-4
C 28-09-2019 10:45 JEKA JO15-6 Halsteren JO15-3 36764 2-1
C 28-09-2019 14:30 Achtmaal JO15-1 Unitas'30 JO15-3 36884 0-2
C 21-09-2019 10:15 Unitas'30 JO15-3 Bruse Boys JO15-1 35690 12-1
C 21-09-2019 13:00 WVV'67 JO15-1 Beek Vooruit JO15-3 36346 0-0
C 21-09-2019 10:15 Halsteren JO15-3 WDS'19 JO15-1 37646 9-2
C 21-09-2019 10:00 Boeimeer JO15-3 JEKA JO15-6 37034 1-6
C 21-09-2019 11:30 Virtus JO15-3 Alliance JO15-2 36462 2-4
C 21-09-2019 12:15 SC Kruisland JO15-1 Groen Wit JO15-2 37296 0-0
C 21-09-2019 11:45 Halsteren JO15-4 Achtmaal JO15-1 35475 0-12

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groen Wit JO15-2 4 4 0 0 12 26 7 19 0
2 The Gunners JO15-2 4 4 0 0 12 12 2 10 0
3 DSE JO15-2 4 3 0 1 9 11 4 7 0
4 Beek Vooruit JO15-3 4 2 0 2 6 9 17 -8 0
5 WDS'19 JO15-1 3 1 1 1 4 13 6 7 0
6 Zundert JO15-2 4 1 1 2 4 8 10 -2 0
7 Baronie JO15-6 4 1 1 2 4 9 17 -8 0
8 Unitas'30 JO15-5 4 1 1 2 4 6 14 -8 0
9 JEKA JO15-10 3 1 0 2 3 8 7 1 0
10 VVR JO15-2 4 1 0 3 3 6 14 -8 0
11 Boeimeer JO15-4 3 0 1 2 1 5 9 -4 0
12 Moerse Boys JO15-2 3 0 1 2 1 4 10 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Boeimeer JO15-3 3 2 1 0 7 31 5 26 0
2 JEKA JO15-7 3 2 1 0 7 24 6 18 0
3 WDS'19 JO15-1 3 0 1 2 1 6 25 -19 0
4 Beek Vooruit JO15-3 3 0 1 2 1 1 26 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Kruisland JO15-1 11 10 1 0 31 117 5 112 0
2 Halsteren JO15-3 11 9 0 2 27 54 24 30 0
3 Unitas'30 JO15-3 11 8 2 1 26 74 14 60 0
4 JEKA JO15-6 11 7 3 1 24 40 24 16 0
5 Bruse Boys JO15-1 11 6 2 3 20 54 44 10 0
6 Achtmaal JO15-1 11 4 3 4 15 37 28 9 0
7 Boeimeer JO15-3 10 4 1 5 13 46 48 -2 0
8 Wernhout JO15-1 10 4 0 6 12 37 36 1 0
9 Alliance JO15-2 10 3 3 4 12 26 46 -20 0
10 Virtus JO15-3 12 2 1 9 7 26 75 -49 0
11 Beek Vooruit JO15-3 10 2 0 8 6 22 54 -32 0
12 WDS'19 JO15-1 11 0 4 7 4 21 52 -31 0
13 Halsteren JO15-4 9 0 0 9 0 8 112 -104 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-07-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 30-07-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 06-08-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 13-08-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 20-08-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 27-08-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 03-09-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 10-09-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 17-09-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 24-09-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 01-10-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 08-10-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 15-10-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 22-10-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 29-10-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 05-11-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 12-11-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 19-11-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 26-11-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 03-12-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 10-12-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 17-12-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 24-12-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 31-12-19 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 07-01-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 14-01-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 21-01-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 28-01-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 04-02-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 11-02-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 18-02-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 25-02-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 03-03-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 10-03-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 17-03-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 24-03-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 31-03-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 07-04-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 14-04-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 21-04-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 28-04-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 05-05-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 12-05-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 19-05-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 26-05-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 02-06-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 09-06-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 16-06-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 23-06-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door
di 30-06-20 17:45 - 18:45 K B1 + B2 12 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven