Onder 15 beker poule

Junioren - JO15 - Beek Vooruit JO15-2

Teamleden

Spelers
Rick Schoone Keeper      
Kurt Bastiaansen        
Sem van den Berg        
Anne Biemans        
Lucas Boons        
Vic Chatrer        
Joris Hehewerth        
Daan Janssen        
Guillaume Lemaire        
Yassine Moukhtari        
Lucas Ouwerkerk        
Bjorn Verbaan        
Ike Visser        
Wouter Vonk        
 
Overige teamleden
Christ van den Berg Leider/Trainer
Joost Schoone Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 10:30 Beek Vooruit JO15-2 JEKA JO15-7
C 23-11-2019 11:30 VCW JO15-1 ONI JO15-1
C 23-11-2019 11:45 TSC JO15-3 DIA JO15-2
C 23-11-2019 12:00 Unitas'30 JO15-4 Baronie JO15-5
C 23-11-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 Olympia'60 JO15-1
C 23-11-2019 14:15 Dongen JO15-3 WSC JO15-4
C 30-11-2019 14:00 Dongen JO15-3 TSC JO15-3
C 30-11-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 Beek Vooruit JO15-2
C 30-11-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 DIA JO15-2
C 30-11-2019 12:30 WSC JO15-4 JEKA JO15-7
C 30-11-2019 11:30 VCW JO15-1 Unitas'30 JO15-4
C 30-11-2019 10:15 Baronie JO15-5 ONI JO15-1
C 07-12-2019 14:15 JEKA JO15-7 Olympia'60 JO15-1
C 07-12-2019 13:45 Unitas'30 JO15-4 TVC Breda JO15-1
C 07-12-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 VCW JO15-1
C 07-12-2019 11:50 Baronie JO15-5 TSC JO15-3
C 07-12-2019 11:30 DIA JO15-2 WSC JO15-4
C 07-12-2019 10:15 ONI JO15-1 Dongen JO15-3
C 14-12-2019 09:00 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4
C 14-12-2019 11:30 VCW JO15-1 Baronie JO15-5
C 14-12-2019 11:45 TSC JO15-3 JEKA JO15-7
C 14-12-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 ONI JO15-1
C 14-12-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 WSC JO15-4
C 14-12-2019 14:30 Dongen JO15-3 DIA JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4 8930 0-12
B 14-09-2019 13:00 Virtus JO15-2 Seolto JO15-1G 8758 4-2
B 07-09-2019 13:45 Beek Vooruit JO15-2 Virtus JO15-2 8502 1-2
B 07-09-2019 12:20 Unitas'30 JO15-4 Seolto JO15-1G 8620 9-1
B 31-08-2019 11:30 Seolto JO15-1G Beek Vooruit JO15-2 8343 2-3
B 31-08-2019 13:00 Virtus JO15-2 Unitas'30 JO15-4 8188 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-11-2019 19:00 TVC Breda JO15-1 VCW JO15-1 37928 3-4
C 16-11-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 VCW JO15-1 35716 8-1
C 16-11-2019 12:30 WSC JO15-4 TVC Breda JO15-1 35595 2-4
C 16-11-2019 12:30 DIA JO15-2 Beek Vooruit JO15-2 86929 5-0
C 16-11-2019 11:45 Baronie JO15-5 Dongen JO15-3 37102 0-5
C 16-11-2019 11:45 JEKA JO15-7 Unitas'30 JO15-4 35720 3-1
C 16-11-2019 10:15 ONI JO15-1 TSC JO15-3 37000 1-7
C 09-11-2019 11:00 DIA JO15-2 JEKA JO15-7 36574 2-2
C 09-11-2019 12:30 WSC JO15-4 ONI JO15-1 36827 3-0
C 09-11-2019 13:30 Dongen JO15-3 Unitas'30 JO15-4 37166 6-1
C 09-11-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 Baronie JO15-5 36099 6-0
C 09-11-2019 13:30 TSC JO15-3 Beek Vooruit JO15-2 86928 15-2
C 02-11-2019 10:00 Baronie JO15-5 WSC JO15-4 35676 0-13
C 02-11-2019 10:05 Unitas'30 JO15-4 TSC JO15-3 36025 0-10
C 02-11-2019 10:15 ONI JO15-1 Olympia'60 JO15-1 35916 3-8
C 02-11-2019 11:30 VCW JO15-1 DIA JO15-2 36467 5-3
C 02-11-2019 12:45 Beek Vooruit JO15-2 Dongen JO15-3 86927 0-3
C 02-11-2019 15:15 JEKA JO15-7 TVC Breda JO15-1 35981 3-6
C 26-10-2019 11:45 TSC JO15-3 VCW JO15-1 36332 5-2
C 26-10-2019 12:30 WSC JO15-4 Unitas'30 JO15-4 37153 4-1
C 26-10-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 86926 8-0
C 26-10-2019 13:30 Dongen JO15-3 TVC Breda JO15-1 36145 0-1
C 26-10-2019 14:00 JEKA JO15-7 Baronie JO15-5 38118 6-1
C 26-10-2019 11:30 DIA JO15-2 ONI JO15-1 37288 4-1
C 19-10-2019 10:15 ONI JO15-1 JEKA JO15-7 37658 3-4
C 05-10-2019 10:10 Unitas'30 JO15-4 Olympia'60 JO15-1 36658 5-3
C 05-10-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 TSC JO15-3 36159 0-1
C 05-10-2019 11:30 VCW JO15-1 Dongen JO15-3 36304 3-4
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-2 WSC JO15-4 86925 0-9
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO15-5 DIA JO15-2 37771 0-7
C 28-09-2019 11:15 SPS JO15-1G Internos JO15-2 35792 0-0
C 28-09-2019 12:15 Kogelvangers JO15-1 JEKA JO15-4 36320 0-0
C 28-09-2019 12:45 Sprundel JO15-1 Cluzona JO15-1 36712 0-0
C 28-09-2019 10:15 ONI JO15-1 Unitas'30 JO15-4 36016 7-3
C 28-09-2019 12:30 DIA JO15-2 TVC Breda JO15-1 36370 2-4
C 28-09-2019 14:15 JEKA JO15-7 VCW JO15-1 37235 1-3
C 28-09-2019 12:30 WSC JO15-4 TSC JO15-3 36832 1-0
C 28-09-2019 08:30 Baronie JO15-5 Beek Vooruit JO15-2 86924 3-3
C 28-09-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 Dongen JO15-3 35970 1-3
C 21-09-2019 10:30 Cluzona JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 36934 0-0
C 21-09-2019 11:45 JEKA JO15-4 NOAD'67 JO15-1 36455 0-0
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO15-4 Kogelvangers JO15-1 36813 0-0
C 21-09-2019 10:00 Internos JO15-2 Sprundel JO15-1 36107 0-0
C 21-09-2019 10:30 Beek Vooruit JO15-2 ONI JO15-1 86923 0-8
C 21-09-2019 11:30 VCW JO15-1 WSC JO15-4 36569 4-6
C 21-09-2019 11:45 TSC JO15-3 Olympia'60 JO15-1 37845 8-3
C 21-09-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 Baronie JO15-5 37409 13-3
C 21-09-2019 14:00 Dongen JO15-3 JEKA JO15-7 36809 2-3
C 21-09-2019 13:45 Unitas'30 JO15-4 DIA JO15-2 35751 4-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO15-4 3 2 1 0 7 23 3 20 0
2 Virtus JO15-2 3 2 1 0 7 8 5 3 0
3 Beek Vooruit JO15-2 3 1 0 2 3 4 16 -12 0
4 Seolto JO15-1G 3 0 0 3 0 5 16 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO15-3 7 6 0 1 18 46 9 37 0
2 WSC JO15-4 7 6 0 1 18 38 9 29 0
3 TVC Breda JO15-1 7 5 0 2 15 31 15 16 0
4 Dongen JO15-3 7 5 0 2 15 23 9 14 0
5 JEKA JO15-7 7 4 1 2 13 22 18 4 0
6 Olympia'60 JO15-1 7 4 0 3 12 37 20 17 0
7 DIA JO15-2 7 3 1 3 10 26 16 10 0
8 VCW JO15-1 7 3 0 4 9 22 30 -8 0
9 ONI JO15-1 7 2 0 5 6 23 29 -6 0
10 Unitas'30 JO15-4 7 2 0 5 6 15 36 -21 0
11 Baronie JO15-5 7 0 1 6 1 7 53 -46 0
12 Beek Vooruit JO15-2 7 0 1 6 1 5 51 -46 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 24-07-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 31-07-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 07-08-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 14-08-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 21-08-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 28-08-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 04-09-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 11-09-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 18-09-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 25-09-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 02-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 09-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 16-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 23-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 30-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 06-11-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 13-11-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 20-11-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 27-11-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 04-12-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 11-12-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 18-12-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 25-12-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 01-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 08-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 15-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 22-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 29-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 05-02-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 12-02-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 19-02-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 26-02-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 04-03-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 11-03-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 18-03-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 25-03-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 01-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 08-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 15-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 22-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 29-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 06-05-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 03-06-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 10-06-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 17-06-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 24-06-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven