0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

Junioren - JO15 - Beek Vooruit JO15-2

Teamleden

Spelers
Rick Schoone Keeper      
Kurt Bastiaansen        
Sem van den Berg        
Anne Biemans        
Lucas Boons        
Vic Chatrer        
Joris Hehewerth        
Daan Janssen        
Guillaume Lemaire        
Yassine Moukhtari        
Lucas Ouwerkerk        
Bjorn Verbaan        
Ike Visser        
Wouter Vonk        
 
Overige teamleden
Christ van den Berg Leider/Trainer
Joost Schoone Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 12:30 Virtus JO15-3 SVC JO15-1
C 07-03-2020 10:45 Madese Boys JO15-2 Rijsoord JO15-3
C 07-03-2020 11:30 Terheijden JO15-2 Dubbeldam JO15-2
C 07-03-2020 11:30 Halsteren JO15-4 Seolto JO15-1G
C 07-03-2020 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO15-2 SVC JO15-1
C 07-03-2020 10:45 Beek Vooruit JO15-2 MOC'17 JO15-6
C 14-03-2020 10:15 Seolto JO15-1G Terheijden JO15-2
C 14-03-2020 11:00 Virtus JO15-3 Dubbeldam JO15-2
C 14-03-2020 11:15 MOC'17 JO15-6 Halsteren JO15-4
C 14-03-2020 12:30 SVC JO15-1 Madese Boys JO15-2
C 14-03-2020 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO15-2 Beek Vooruit JO15-2
C 21-03-2020 13:00 Terheijden JO15-2 Beek Vooruit JO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 12:30 SVC JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 R.R.P. (Roel) van Viegen 106229 1 - 1
C 08-02-2020 10:00 Beek Vooruit JO15-2 Dubbeldam JO15-2 Afgeschermd 153910 0 - 7
C 01-02-2020 10:30 Seolto JO15-1G Beek Vooruit JO15-2 J.C.D. (Jack) van Hulten 104054 6 - 0
C 14-12-2019 09:00 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4 Afgeschermd 86933
C 07-12-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 VCW JO15-1 86932
C 30-11-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 Afgeschermd 86931 10 - 1
C 23-11-2019 vervallen Roosendaal JO15-4 Beek Vooruit JO15-2 36395
C 23-11-2019 10:30 Beek Vooruit JO15-2 JEKA JO15-7 Afgeschermd 86930 2 - 6
C 16-11-2019 12:30 DIA JO15-2 Beek Vooruit JO15-2 Afgeschermd 86929 5 - 0
C 16-11-2019 vervallen Beek Vooruit JO15-2 JEKA JO15-4 37237
C 09-11-2019 13:30 TSC JO15-3 Beek Vooruit JO15-2 Afgeschermd 86928 15 - 2
C 09-11-2019 vervallen Kogelvangers JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 36104
C 02-11-2019 12:45 Beek Vooruit JO15-2 Dongen JO15-3 F. (Frank) Weijers 86927 0 - 3
C 26-10-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 J. (John) Blous 86926 8 - 0
C 26-10-2019 vervallen SPS JO15-1G Beek Vooruit JO15-2 36678
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-2 WSC JO15-4 Afgeschermd 86925 0 - 9
C 28-09-2019 08:30 Baronie JO15-5 Beek Vooruit JO15-2 M. (Milo) van Schendel 86924 3 - 3
C 21-09-2019 10:30 Beek Vooruit JO15-2 ONI JO15-1 Afgeschermd 86923 0 - 8
B 14-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4 Afgeschermd 8930 0 - 12
B 07-09-2019 13:45 Beek Vooruit JO15-2 Virtus JO15-2 Afgeschermd 8502 1 - 2
B 31-08-2019 11:30 Seolto JO15-1G Beek Vooruit JO15-2 J.J.A. (Joery) van Opdorp 8343 2 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 12:30 Dubbeldam JO15-2 ST DHV/TPO/VOV JO15-2 153911 0-0
C 15-02-2020 08:30 Rijsoord JO15-3 Halsteren JO15-4 106701 1-4
C 15-02-2020 10:15 Seolto JO15-1G Madese Boys JO15-2 105121 3-2
C 15-02-2020 11:00 Virtus JO15-3 Terheijden JO15-2 108365 7-1
C 15-02-2020 11:15 MOC'17 JO15-6 ST TPO/DHV/VOV JO15-2 104630 1-4
C 15-02-2020 12:30 VV Papendrecht JO15-3 ST DHV/TPO/VOV JO15-2 107638 0-0
C 15-02-2020 12:30 SVC JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 106229 1-1
C 08-02-2020 10:00 Beek Vooruit JO15-2 Dubbeldam JO15-2 153910 0-7
C 08-02-2020 11:30 ST DHV/TPO/VOV JO15-2 Seolto JO15-1G 108519 0-0
C 08-02-2020 11:30 Halsteren JO15-4 SVC JO15-1 107351 1-7
C 08-02-2020 13:00 MOC'17 JO15-6 Rijsoord JO15-3 107323 0-7
C 08-02-2020 11:00 ST TPO/DHV/VOV JO15-2 Virtus JO15-3 104024 4-2
C 08-02-2020 10:45 Madese Boys JO15-2 Terheijden JO15-2 105923 5-1
C 08-02-2020 10:00 Beek Vooruit JO15-2 VV Papendrecht JO15-3 105219 0-0
C 01-02-2020 13:00 Virtus JO15-3 Madese Boys JO15-2 106773 7-0
C 01-02-2020 12:30 Dubbeldam JO15-2 Halsteren JO15-4 153909 14-0
C 01-02-2020 12:00 Terheijden JO15-2 ST DHV/TPO/VOV JO15-2 104051 0-0
C 01-02-2020 12:30 VV Papendrecht JO15-3 Halsteren JO15-4 107227 0-0
C 01-02-2020 12:30 SVC JO15-1 MOC'17 JO15-6 105694 2-0
C 01-02-2020 10:30 Seolto JO15-1G Beek Vooruit JO15-2 104054 6-0
C 01-02-2020 08:30 Rijsoord JO15-3 ST TPO/DHV/VOV JO15-2 107438 0-8
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4 8930 0-12
B 14-09-2019 13:00 Virtus JO15-2 Seolto JO15-1G 8758 4-2
B 07-09-2019 13:45 Beek Vooruit JO15-2 Virtus JO15-2 8502 1-2
B 07-09-2019 12:20 Unitas'30 JO15-4 Seolto JO15-1G 8620 9-1
B 31-08-2019 11:30 Seolto JO15-1G Beek Vooruit JO15-2 8343 2-3
B 31-08-2019 13:00 Virtus JO15-2 Unitas'30 JO15-4 8188 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 14:30 Dongen JO15-3 DIA JO15-2 36682 0-0
C 14-12-2019 12:45 Olympia'60 JO15-1 WSC JO15-4 37701 0-7
C 14-12-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 ONI JO15-1 36002 7-2
C 14-12-2019 11:45 TSC JO15-3 JEKA JO15-7 36303 5-0
C 14-12-2019 11:30 VCW JO15-1 Baronie JO15-5 37465 5-1
C 14-12-2019 09:00 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4 86933 0-0
C 07-12-2019 10:15 ONI JO15-1 Dongen JO15-3 37350 0-0
C 07-12-2019 11:30 DIA JO15-2 WSC JO15-4 37988 2-1
C 07-12-2019 11:50 Baronie JO15-5 TSC JO15-3 36538 1-8
C 07-12-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 VCW JO15-1 86932 0-0
C 07-12-2019 13:45 Unitas'30 JO15-4 TVC Breda JO15-1 36450 0-2
C 07-12-2019 14:15 JEKA JO15-7 Olympia'60 JO15-1 37890 1-4
C 30-11-2019 10:15 Baronie JO15-5 ONI JO15-1 35686 1-8
C 30-11-2019 11:30 VCW JO15-1 Unitas'30 JO15-4 36394 4-6
C 30-11-2019 12:30 WSC JO15-4 JEKA JO15-7 36877 3-3
C 30-11-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 DIA JO15-2 36172 5-1
C 30-11-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 86931 10-1
C 30-11-2019 14:00 Dongen JO15-3 TSC JO15-3 36688 0-9
C 23-11-2019 10:30 Beek Vooruit JO15-2 JEKA JO15-7 86930 2-6
C 23-11-2019 11:30 VCW JO15-1 ONI JO15-1 36650 5-5
C 23-11-2019 11:45 TSC JO15-3 DIA JO15-2 37517 1-0
C 23-11-2019 12:00 Unitas'30 JO15-4 Baronie JO15-5 37066 7-1
C 23-11-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 Olympia'60 JO15-1 37530 5-0
C 23-11-2019 14:15 Dongen JO15-3 WSC JO15-4 37911 3-4
C 19-11-2019 19:00 TVC Breda JO15-1 VCW JO15-1 37928 3-4
C 16-11-2019 10:15 ONI JO15-1 TSC JO15-3 37000 1-7
C 16-11-2019 11:45 JEKA JO15-7 Unitas'30 JO15-4 35720 3-1
C 16-11-2019 11:45 Baronie JO15-5 Dongen JO15-3 37102 0-5
C 16-11-2019 12:30 DIA JO15-2 Beek Vooruit JO15-2 86929 5-0
C 16-11-2019 12:30 WSC JO15-4 TVC Breda JO15-1 35595 2-4
C 16-11-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 VCW JO15-1 35716 8-1
C 09-11-2019 13:30 TSC JO15-3 Beek Vooruit JO15-2 86928 15-2
C 09-11-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 Baronie JO15-5 36099 6-0
C 09-11-2019 13:30 Dongen JO15-3 Unitas'30 JO15-4 37166 6-1
C 09-11-2019 12:30 WSC JO15-4 ONI JO15-1 36827 3-0
C 09-11-2019 11:00 DIA JO15-2 JEKA JO15-7 36574 2-2
C 02-11-2019 15:15 JEKA JO15-7 TVC Breda JO15-1 35981 3-6
C 02-11-2019 12:45 Beek Vooruit JO15-2 Dongen JO15-3 86927 0-3
C 02-11-2019 11:30 VCW JO15-1 DIA JO15-2 36467 5-3
C 02-11-2019 10:15 ONI JO15-1 Olympia'60 JO15-1 35916 3-8
C 02-11-2019 10:05 Unitas'30 JO15-4 TSC JO15-3 36025 0-10
C 02-11-2019 10:00 Baronie JO15-5 WSC JO15-4 35676 0-13
C 26-10-2019 11:30 DIA JO15-2 ONI JO15-1 37288 4-1
C 26-10-2019 11:45 TSC JO15-3 VCW JO15-1 36332 5-2
C 26-10-2019 12:30 WSC JO15-4 Unitas'30 JO15-4 37153 4-1
C 26-10-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 86926 8-0
C 26-10-2019 13:30 Dongen JO15-3 TVC Breda JO15-1 36145 0-1
C 26-10-2019 14:00 JEKA JO15-7 Baronie JO15-5 38118 6-1
C 19-10-2019 10:15 ONI JO15-1 JEKA JO15-7 37658 3-4
C 05-10-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 TSC JO15-3 36159 0-1
C 05-10-2019 11:30 VCW JO15-1 Dongen JO15-3 36304 3-4
C 05-10-2019 10:10 Unitas'30 JO15-4 Olympia'60 JO15-1 36658 5-3
C 05-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO15-2 WSC JO15-4 86925 0-9
C 05-10-2019 08:30 Baronie JO15-5 DIA JO15-2 37771 0-7
C 28-09-2019 11:15 SPS JO15-1G Internos JO15-2 35792 0-0
C 28-09-2019 12:15 Kogelvangers JO15-1 JEKA JO15-4 36320 0-0
C 28-09-2019 12:45 Sprundel JO15-1 Cluzona JO15-1 36712 0-0
C 28-09-2019 10:15 ONI JO15-1 Unitas'30 JO15-4 36016 7-3
C 28-09-2019 12:30 DIA JO15-2 TVC Breda JO15-1 36370 2-4
C 28-09-2019 14:15 JEKA JO15-7 VCW JO15-1 37235 1-3
C 28-09-2019 13:00 Olympia'60 JO15-1 Dongen JO15-3 35970 1-3
C 28-09-2019 12:30 WSC JO15-4 TSC JO15-3 36832 1-0
C 28-09-2019 08:30 Baronie JO15-5 Beek Vooruit JO15-2 86924 3-3
C 21-09-2019 10:30 Cluzona JO15-1 Beek Vooruit JO15-2 36934 0-0
C 21-09-2019 11:45 JEKA JO15-4 NOAD'67 JO15-1 36455 0-0
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO15-4 Kogelvangers JO15-1 36813 0-0
C 21-09-2019 10:00 Internos JO15-2 Sprundel JO15-1 36107 0-0
C 21-09-2019 14:00 Dongen JO15-3 JEKA JO15-7 36809 2-3
C 21-09-2019 13:45 Unitas'30 JO15-4 DIA JO15-2 35751 4-3
C 21-09-2019 10:30 Beek Vooruit JO15-2 ONI JO15-1 86923 0-8
C 21-09-2019 11:30 VCW JO15-1 WSC JO15-4 36569 4-6
C 21-09-2019 11:45 TSC JO15-3 Olympia'60 JO15-1 37845 8-3
C 21-09-2019 13:00 TVC Breda JO15-1 Baronie JO15-5 37409 13-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST TPO/DHV/VOV JO15-2 3 3 0 0 9 16 3 13 0
2 SVC JO15-1 3 2 1 0 7 10 2 8 0
3 Dubbeldam JO15-2 2 2 0 0 6 21 0 21 0
4 Seolto JO15-1G 2 2 0 0 6 9 2 7 0
5 Virtus JO15-3 3 2 0 1 6 16 5 11 0
6 Rijsoord JO15-3 3 1 0 2 3 8 12 -4 0
7 Madese Boys JO15-2 3 1 0 2 3 7 11 -4 0
8 Halsteren JO15-4 3 1 0 2 3 5 22 -17 0
9 Beek Vooruit JO15-2 3 0 1 2 1 1 14 -13 0
10 Terheijden JO15-2 2 0 0 2 0 2 12 -10 0
11 MOC'17 JO15-6 3 0 0 3 0 1 13 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO15-4 3 2 1 0 7 23 3 20 0
2 Virtus JO15-2 3 2 1 0 7 8 5 3 0
3 Beek Vooruit JO15-2 3 1 0 2 3 4 16 -12 0
4 Seolto JO15-1G 3 0 0 3 0 5 16 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC JO15-3 11 10 0 1 30 69 10 59 0
2 TVC Breda JO15-1 11 9 0 2 27 55 18 37 0
3 WSC JO15-4 11 8 1 2 25 53 17 36 0
4 Olympia'60 JO15-1 11 6 0 5 18 46 34 12 0
5 JEKA JO15-7 11 5 2 4 17 32 32 0 0
6 Dongen JO15-3 9 5 0 4 15 26 22 4 0
7 DIA JO15-2 10 4 1 5 13 29 23 6 0
8 VCW JO15-1 10 4 1 5 13 36 42 -6 0
9 Unitas'30 JO15-4 10 4 0 6 12 28 43 -15 0
10 ONI JO15-1 10 3 1 6 10 38 42 -4 0
11 Beek Vooruit JO15-2 9 0 1 8 1 8 67 -59 0
12 Baronie JO15-5 11 0 1 10 1 11 81 -70 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 24-07-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 31-07-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 07-08-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 14-08-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 21-08-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 28-08-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 04-09-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 11-09-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 18-09-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 25-09-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 02-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 09-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 16-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 23-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 30-10-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 06-11-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 13-11-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 20-11-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 27-11-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 04-12-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 11-12-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 18-12-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 25-12-19 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 01-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 08-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 15-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 22-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 29-01-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 05-02-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 12-02-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 19-02-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 26-02-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 04-03-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 11-03-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 18-03-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 25-03-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 01-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 08-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 15-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 22-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 29-04-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 06-05-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 13-05-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 20-05-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 27-05-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 03-06-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 10-06-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 17-06-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door
wo 24-06-20 17:45 - 18:45 K B3 + B4 09 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven