0234 Onder 16 competitie (voorjaar)

Junioren - JO16 - Beek Vooruit JO16-2

Teamleden

Spelers
Noud Boonen Keeper      
Wessel van den Eijnden        
Gijs Farla        
Renzo Foesenek        
Semmie Hoppenbrouwers        
Jasper Huijbregts        
Jacco van Oers        
Nick Pulles        
Martijn Schalk        
Daan Schreiner        
Levi Tax        
Dani van de Ven        
Luca Weijmer        
Tim van de Wiel        
Thijn Willemse        
Job Witte        
 
Overige teamleden
Stefan Schreiner Leider/Trainer
Ramon Tax Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 13:00 VOAB JO16-2 Unitas'30 JO16-2
C 29-02-2020 14:30 Gloria UC JO16-1 Neerlandia'31 JO16-1
C 07-03-2020 14:30 Gesta JO16-1 Chaam JO16-1
C 07-03-2020 14:30 Neerlandia'31 JO16-1 Gilze JO16-1
C 07-03-2020 14:30 DIA JO16-2 Moerse Boys JO16-1
C 07-03-2020 14:15 Beek Vooruit JO16-2 UVV'40 JO16-1
C 07-03-2020 14:00 Unitas'30 JO16-2 Gloria UC JO16-1
C 07-03-2020 15:00 Boeimeer JO16-2 VOAB JO16-2
C 14-03-2020 14:45 Moerse Boys JO16-1 Beek Vooruit JO16-2
C 14-03-2020 14:30 Chaam JO16-1 DIA JO16-2
C 14-03-2020 14:30 Gloria UC JO16-1 Boeimeer JO16-2
C 14-03-2020 14:30 Gesta JO16-1 Neerlandia'31 JO16-1
C 14-03-2020 13:15 Gilze JO16-1 Unitas'30 JO16-2
C 14-03-2020 12:30 UVV'40 JO16-1 VOAB JO16-2
C 21-03-2020 14:30 Gesta JO16-1 Beek Vooruit JO16-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 13:00 VOAB JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 Afgeschermd 103192 3 - 4
C 08-02-2020 14:00 Beek Vooruit JO16-2 Gloria UC JO16-1 J. (Janine) Jansen-Duimel 103116 0 - 2
C 01-02-2020 14:00 Boeimeer JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 G. (Gilberto) Nanne 103496 2 - 1
C 14-12-2019 13:15 Beek Vooruit JO16-2 TVC Breda JO16-2 D.M. (Daan) Krutzen 34202 0 - 3
C 07-12-2019 10:15 Irene'58 JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 J.A.W.M. (Jan) Vermeulen 34494
C 30-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO16-2 Drechtstreek JO16-2 G. (Gijs) Hoogerwerf 34458 2 - 4
C 23-11-2019 12:30 Beek Vooruit JO16-2 RSV JO16-1 D.M.D. (Dion) Verstegen 34240 3 - 2
C 16-11-2019 10:30 IFC JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 D. (Dennis) van de Fijnaart 34796 1 - 4
C 09-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO16-2 TSC JO16-2 Afgeschermd 34869 7 - 0
C 02-11-2019 12:30 De Fendert JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 J. (Jan) Tolenaars 34219 2 - 2
C 26-10-2019 11:30 Beek Vooruit JO16-2 Unitas'30 JO16-2 K.H. (Klaas) Wijnsma 34379 0 - 1
B 19-10-2019 13:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 Afgeschermd 92459 2 - 0
C 12-10-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 G. (Gilberto) Nanne 34690 2 - 2
C 28-09-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 E.C.M. (Erik) Verstrepen 34125 1 - 2
C 21-09-2019 12:15 Beek Vooruit JO16-2 Madese Boys JO16-1 Afgeschermd 34190 5 - 2
B 14-09-2019 12:30 OVV'67 JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 S.J.J. (Stefan) Schreiner 8119 3 - 8
B 07-09-2019 11:50 Unitas'30 JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 A. (Arno) van Dijk 8090 3 - 3
B 31-08-2019 12:15 Beek Vooruit JO16-2 Right'Oh JO16-1G Afgeschermd 8020 4 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 13:00 Chaam JO16-1 Neerlandia'31 JO16-1 154923 9-2
C 15-02-2020 13:15 Gilze JO16-1 Gesta JO16-1 103365 6-0
C 15-02-2020 14:45 Moerse Boys JO16-1 Unitas'30 JO16-2 103111 1-4
C 15-02-2020 14:30 Gloria UC JO16-1 DIA JO16-2 103325 3-1
C 15-02-2020 13:00 VOAB JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 103192 3-4
C 15-02-2020 13:00 UVV'40 JO16-1 Boeimeer JO16-2 103288 3-4
C 08-02-2020 14:30 Gesta JO16-1 UVV'40 JO16-1 103324 0-3
C 08-02-2020 13:15 Gilze JO16-1 Moerse Boys JO16-1 103067 7-1
C 08-02-2020 14:30 DIA JO16-2 Boeimeer JO16-2 103555 1-1
C 08-02-2020 12:45 Neerlandia'31 JO16-1 VOAB JO16-2 103594 6-0
C 08-02-2020 14:00 Beek Vooruit JO16-2 Gloria UC JO16-1 103116 0-2
C 08-02-2020 16:00 Unitas'30 JO16-2 Chaam JO16-1 154922 0-5
C 01-02-2020 14:30 Chaam JO16-1 Gilze JO16-1 154921 5-3
C 01-02-2020 14:00 Boeimeer JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 103496 2-1
C 01-02-2020 14:45 Moerse Boys JO16-1 Gesta JO16-1 103363 0-2
C 01-02-2020 12:00 UVV'40 JO16-1 DIA JO16-2 103353 3-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 13:00 Lepelstraatse Boys JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 92459 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 12:30 OVV'67 JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 8119 3-8
B 14-09-2019 15:00 Right'Oh JO16-1G Unitas'30 JO16-2 8136 4-4
B 07-09-2019 11:50 Unitas'30 JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 8090 3-3
B 07-09-2019 14:00 Right'Oh JO16-1G OVV'67 JO16-1 8045 5-1
B 31-08-2019 12:30 OVV'67 JO16-1 Unitas'30 JO16-2 7997 2-5
B 31-08-2019 12:15 Beek Vooruit JO16-2 Right'Oh JO16-1G 8020 4-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-01-2020 10:45 IFC JO16-2 Irene'58 JO16-1 34471 1-4
C 14-12-2019 12:30 Drechtstreek JO16-2 Madese Boys JO16-1 34380 0-0
C 14-12-2019 13:15 Steenbergen JO16-1 RSV JO16-1 34230 0-2
C 14-12-2019 12:30 De Fendert JO16-1 TSC JO16-2 34451 4-1
C 14-12-2019 13:15 Beek Vooruit JO16-2 TVC Breda JO16-2 34202 0-3
C 14-12-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 IFC JO16-2 34515 5-2
C 14-12-2019 14:25 Unitas'30 JO16-2 Irene'58 JO16-1 34650 3-2
C 07-12-2019 12:30 Madese Boys JO16-1 Steenbergen JO16-1 34091 0-3
C 07-12-2019 11:45 TSC JO16-2 Unitas'30 JO16-2 34449 6-1
C 07-12-2019 10:15 Irene'58 JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 34494 0-0
C 07-12-2019 10:45 IFC JO16-2 Drechtstreek JO16-2 34661 0-0
C 07-12-2019 12:30 De Fendert JO16-1 Boeimeer JO16-2 34478 3-3
C 07-12-2019 15:30 TVC Breda JO16-2 RSV JO16-1 34334 1-0
C 30-11-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 TVC Breda JO16-2 34804 0-3
C 30-11-2019 11:30 Beek Vooruit JO16-2 Drechtstreek JO16-2 34458 2-4
C 30-11-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 TSC JO16-2 34777 3-2
C 30-11-2019 14:30 RSV JO16-1 Madese Boys JO16-1 34367 5-3
C 30-11-2019 17:45 Unitas'30 JO16-2 De Fendert JO16-1 34542 0-0
C 23-11-2019 10:00 TSC JO16-2 IFC JO16-2 34674 3-3
C 23-11-2019 10:00 Drechtstreek JO16-2 TVC Breda JO16-2 34703 1-2
C 23-11-2019 10:15 Unitas'30 JO16-2 Steenbergen JO16-1 34229 1-0
C 23-11-2019 12:30 De Fendert JO16-1 Madese Boys JO16-1 34218 4-1
C 23-11-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 Irene'58 JO16-1 34834 1-3
C 23-11-2019 12:30 Beek Vooruit JO16-2 RSV JO16-1 34240 3-2
C 16-11-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 Boeimeer JO16-2 34197 1-2
C 16-11-2019 11:00 Irene'58 JO16-1 Drechtstreek JO16-2 34485 3-2
C 16-11-2019 10:30 IFC JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 34796 1-4
C 16-11-2019 12:30 Madese Boys JO16-1 TSC JO16-2 34696 4-2
C 16-11-2019 14:00 RSV JO16-1 Unitas'30 JO16-2 34790 1-2
C 16-11-2019 11:00 TVC Breda JO16-2 De Fendert JO16-1 34840 3-1
C 09-11-2019 15:30 TVC Breda JO16-2 Madese Boys JO16-1 34281 6-3
C 09-11-2019 14:00 RSV JO16-1 Irene'58 JO16-1 34852 1-4
C 09-11-2019 14:00 Unitas'30 JO16-2 Boeimeer JO16-2 34836 0-4
C 09-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO16-2 TSC JO16-2 34869 7-0
C 09-11-2019 13:15 Drechtstreek JO16-2 De Fendert JO16-1 34572 3-1
C 09-11-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 IFC JO16-2 34096 1-5
C 02-11-2019 10:15 Irene'58 JO16-1 Steenbergen JO16-1 34297 6-1
C 02-11-2019 10:40 IFC JO16-2 RSV JO16-1 34360 0-0
C 02-11-2019 12:30 Madese Boys JO16-1 Unitas'30 JO16-2 34789 3-2
C 02-11-2019 12:30 De Fendert JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 34219 2-2
C 02-11-2019 10:00 Boeimeer JO16-2 TVC Breda JO16-2 34460 0-0
C 02-11-2019 13:45 TSC JO16-2 Drechtstreek JO16-2 34285 1-7
C 26-10-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 De Fendert JO16-1 34253 0-0
C 26-10-2019 11:30 Beek Vooruit JO16-2 Unitas'30 JO16-2 34379 0-1
C 26-10-2019 12:30 Madese Boys JO16-1 IFC JO16-2 34137 4-4
C 26-10-2019 12:30 Drechtstreek JO16-2 Boeimeer JO16-2 34327 5-1
C 26-10-2019 14:00 RSV JO16-1 TSC JO16-2 34616 4-3
C 26-10-2019 15:30 TVC Breda JO16-2 Irene'58 JO16-1 34798 2-1
C 12-10-2019 10:15 Irene'58 JO16-1 Madese Boys JO16-1 34610 8-2
C 12-10-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 Beek Vooruit JO16-2 34690 2-2
C 05-10-2019 11:45 IFC JO16-2 TVC Breda JO16-2 34609 3-9
C 05-10-2019 12:30 De Fendert JO16-1 RSV JO16-1 34724 3-4
C 05-10-2019 13:45 TSC JO16-2 Steenbergen JO16-1 34466 0-1
C 05-10-2019 14:15 Unitas'30 JO16-2 Drechtstreek JO16-2 34821 1-2
C 28-09-2019 10:00 Steenbergen JO16-1 Beek Vooruit JO16-2 34125 1-2
C 28-09-2019 10:15 Irene'58 JO16-1 TSC JO16-2 34434 9-2
C 28-09-2019 11:25 IFC JO16-2 De Fendert JO16-1 34237 1-4
C 28-09-2019 12:30 Madese Boys JO16-1 Boeimeer JO16-2 34425 5-5
C 28-09-2019 14:00 RSV JO16-1 Drechtstreek JO16-2 34569 1-8
C 28-09-2019 15:30 TVC Breda JO16-2 Unitas'30 JO16-2 34627 12-0
C 21-09-2019 13:00 Drechtstreek JO16-2 Steenbergen JO16-1 34731 4-2
C 21-09-2019 13:30 TSC JO16-2 TVC Breda JO16-2 34170 0-12
C 21-09-2019 13:15 Boeimeer JO16-2 RSV JO16-1 34245 7-3
C 21-09-2019 12:15 Beek Vooruit JO16-2 Madese Boys JO16-1 34190 5-2
C 21-09-2019 12:30 De Fendert JO16-1 Irene'58 JO16-1 34841 4-3
C 21-09-2019 12:00 Unitas'30 JO16-2 IFC JO16-2 34330 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Chaam JO16-1 3 3 0 0 9 19 5 14 0
2 Boeimeer JO16-2 3 2 1 0 7 7 5 2 0
3 Gloria UC JO16-1 2 2 0 0 6 5 1 4 0
4 Gilze JO16-1 3 2 0 1 6 16 6 10 0
5 UVV'40 JO16-1 3 1 1 1 4 9 7 2 0
6 Neerlandia'31 JO16-1 2 1 0 1 3 8 9 -1 0
7 Unitas'30 JO16-2 2 1 0 1 3 4 6 -2 0
8 Beek Vooruit JO16-2 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
9 Gesta JO16-1 3 1 0 2 3 2 9 -7 0
10 DIA JO16-2 3 0 2 1 2 5 7 -2 0
11 VOAB JO16-2 2 0 0 2 0 3 10 -7 0
12 Moerse Boys JO16-1 3 0 0 3 0 2 13 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Lepelstraatse Boys JO16-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
2 Beek Vooruit JO16-2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beek Vooruit JO16-2 3 2 1 0 7 15 6 9 0
2 Unitas'30 JO16-2 3 1 2 0 5 12 9 3 0
3 Right'Oh JO16-1G 3 1 1 1 4 9 9 0 0
4 OVV'67 JO16-1 3 0 0 3 0 6 18 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO16-2 10 10 0 0 30 53 9 44 0
2 Drechtstreek JO16-2 9 7 0 2 21 36 14 22 0
3 Irene'58 JO16-1 10 7 0 3 21 43 19 24 0
4 Boeimeer JO16-2 10 5 3 2 18 33 26 7 0
5 Beek Vooruit JO16-2 10 5 2 3 17 27 18 9 0
6 De Fendert JO16-1 10 4 3 3 15 26 21 5 0
7 Unitas'30 JO16-2 10 5 0 5 15 13 31 -18 0
8 RSV JO16-1 10 4 0 6 12 23 34 -11 0
9 Madese Boys JO16-1 10 2 2 6 8 27 44 -17 0
10 Steenbergen JO16-1 11 2 1 8 7 10 25 -15 0
11 IFC JO16-2 9 1 2 6 5 21 36 -15 0
12 TSC JO16-2 11 1 1 9 4 20 55 -35 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 17:45 - 19:00 K B3 + B4 12 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 01-08-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 08-08-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 15-08-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 22-08-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 29-08-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 05-09-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 12-09-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 19-09-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 26-09-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 03-10-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 10-10-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 17-10-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 24-10-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 31-10-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 07-11-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 14-11-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 21-11-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 28-11-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 05-12-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 12-12-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 19-12-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 26-12-19 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 02-01-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 09-01-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 16-01-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 23-01-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 30-01-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 06-02-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 13-02-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 20-02-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 27-02-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 05-03-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 12-03-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 19-03-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 26-03-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 02-04-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 09-04-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 16-04-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 23-04-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 30-04-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 07-05-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 14-05-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 21-05-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 28-05-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 04-06-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 11-06-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 18-06-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door
do 25-06-20 17:45 - 19:00 K B3 + B4 05 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven